2459
Portal
  • FSpofon
    #2179
    itt segítenek
  • steweee
    #2178
    nem merek nekikezdeni megint. amikor megjelent végigvittem. félek hogy nem fogom tudni megcsinálni újra, mert elakadok vhol. elméxem hogy néha elg nehéz volt, ügyességileg és logikailag is. :):):)

    ez normális ?

    az új részben az elejétől lehet majd jáccani, vagy csak az új történetetM?
  • tomonor
    #2177
    Segíts magadon és az isten is megsegít.
  • Verseghy
    #2176
    Bazz, képzeld van Win 7 a MacBookom. Bazz, de képzeld nem akarom kétszer letölteni a Portalt, meg felrakni a Steam és stb. Bazz..:D
  • tomonor
    #2175
    de nem is azért hogy portal prelude-ot játszon
  • 5Dani
    #2174
    Az ember nem azért vesz Mac-et hogy Windowst futtasson rajta.
  • tomonor
    #2173
    bazz, kb 5 millió tutorial videó van youtube-on hogy hogyan futass windows-t egy macintoshon.
  • Verseghy
    #2172
    Oks. Megvan, és utána is néztem, de sajnos szívás, mivel úgy néz ki Mac-en nem megy..:(:(
  • RYO21
    #2171
    Olvasss vissza (ezen az oldalon van)
  • Verseghy
    #2170
    Mi ez a prelude?:(:( (bocsi a béna kérdésért)
  • RelakS
    #2169
    basszus, ez a prelude jó geci... mit össze szívtam az 5. szobával
  • Aquir
    #2168
    2/3 win
  • RelakS
    #2167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ami nem lett meg, sorrendben:
    Test Chamber 18: ahol a sok sentry van, van az energiagömböt fogadó fülke. Annak a tetején lévő kimaradt
    Test Chamber 19: a tűztér :]
    Test Chamber 19: ahol az az 5 rúd megy fel-alá, van egy búvóhely. Kihagytam :]


    Úgy látom, a háromból kettőt eltaláltál XD
  • Aquir
    #2166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Nagy Tűz fészkében oldalt, a testchamber 18ban a különteremben pilléreken álló sentry gun-oknál a energypellet-elkapó kisszobája tetején, és GLaDOS előtt a sentry-ajtókinyílós nagyteremben a csatornaárok másik oldalán
  • RelakS
    #2165
    franc... 3 rádió nincs meg :/
  • tomonor
    #2164
    pwned
  • Narxis
    #2163
    :ASDAD:ASDA:ASDASDASdsda
  • Aquir
    #2162
    szemét Gabe :DD
  • csoli31
    #2161
    Ingyen Portal hátránya Mec-en!
  • tomonor
    #2160
    nos, ha a flash pack nem elég jó...
  • Aquir
    #2159
    hmm
  • Verseghy
    #2158
    Amit google kidobott, mind fagyott. Lehet, hogy azért, mert Mac-es Steamen nyomom. Nemtom..
  • Verseghy
    #2157
    Tudtok olyan oldalt, ahol jó kis gondolkodtatós custom mapok vannak Portalhoz?
  • MerlinW
    #2156
    Ez egy remekmű, nem lehet elégszer belinkelni:)
  • Kicsikiraly
    #2155
    direkt írtam hogy miért rakom be sokadszorra :D de elsőre is én raktam még ha jól emlékszem :D
  • Aquir
    #2154
    most pont nem jogos
  • tomonor
    #2153
    ez még hányszor lesz ideágyazva? xD
  • Kicsikiraly
    #2152
    most, hogy ingyenes lett, lássák azok is, akik most kezdték el, és játszották végig:

  • RelakS
    #2151
    R U still there? ... Nap time.

    Most nekiestem megint a rádiók miatt. Nem akartam hinni a szememnek, hogy 2007 év végéről van az utolsó mentésem O_o
  • Vlala #2150
    Még a kis robotokat is, akik jajvewszékelve dőlnek fel, vagy égnek porrá, ha átdobom őket az energiamezőn.
  • tomonor
    #2149
    ezt sajna nem lehet elmesélni. Azt a feelinget így betűkön keresztül nem lehet átadni, mint amit angolul visszaad a játék.
  • Zomil
    #2148
    És még utána sajnálod is, h tényleg de köcsög voltál h megölted :D
  • Vlala #2147
    Ilyen kedves bájjal előadni, hogy "túléltelek köcsög", csak GLaDOS képes.
  • Aquir
    #2146

    ASCII Portal :))


  • MerlinW
    #2145
    [legyint]
  • MerlinW
    #2144
    magyaritasok.hu-n van felirat hozzá.
  • FSpofon
    #2143
    Attól hogy ingyenes, még nem teljes értékű program, ez esetben a mellé adott szolgáltatások csonkák. A valve gameknek fontos része a modok támogatása, amihez az évek alatt kiadott source sdk verziókat csatolják az accountokra fizetős vásárlás esetén.
    Ugyanígy van az évek óta ingyenes half-life2 multiplayerrel, azzal se tudsz hl2ctf-el játszani pl., meg a portal demoval se tudsz betölteni egy custom pályát.

    Ahhoz hogy legálisan lehessen a modokkal játszani, innen meg kell venni 1db játékot. Természetesen ha egy adott mod egy játék textúráit/modelljeit stb használja, mint pár hl2ep2 single player mod, akkor pont az kell hozzá, amire épül, de egy független moddal mint a battlegrounds játszhatsz a portállal vagy a cs-vel is. A prelude esetében pl mind1 mit veszel, mert a free portal tartalmát tudja használni, ha már van sdk az accon, tehát jó egy hl2dm is.
    Te találtál egy kiskaput ami megkerüli ezt a "védelmet", grat. Újreg vagyok, riiiiiiiiiiight, de arra ennyi idő alatt is rájöttem, hogy az sg nem warez fórum, ezért kértem hogy töröltesd magad.
  • csoli31
    #2142
    Nekem meg akkor futkorászott a hideg a hátamon (idegességemben), mikkor az egyik pályarészen feszt leestem (az én bénaságom miatt)!
  • ProGabe #2141
    nagyon nagyon köszönöm! tökéletesen működik

    jó nehéz ez a prelude! el leszek vele egy darabig :)
  • Katun
    #2140
    Szerintem lehetett érteni. Amúgy nekem akkor futkorászott a hátamon a hideg amikor a végén ment a zene. Na az óriási volt