143
Magyar fejlesztésű flipperjáték.
  • Gregorius
    #103
    A 'tegnap óta fent van a Knight Tournament leírása a honlapomon' az számít?

    De akkor jelentem, hogy elkészült a Knight Tournament leírása, és felkerült a honlapomra.
    Gregorius' corner
    Hsználjátok egészséggel, várom az észrevételeket, hibákat, és közben majd készül a többi is!
  • Molnibalage
    #102
    Valami hír a pályaleírásokoról?
  • Gregorius
    #101
    Ja, tényleg. Bocs! Rövid az agyam. Annál már csak a türelmem a rövidebb, viszont eszméletlen lusta vagyok visszaolvasni.
  • horpeti
    #100
    nekem nem volt semmi gondom a flipperrel. :)

    De épp most telepítem ezt a directxet amit mondtál... Kiváncsi vagyok rak-e fel valami újat..

    1 perccel később:
    DirectX optional Components 5.9 MB

    Szóval ennyi a kiegészítés az alap 9cmhez gondolom...
  • Gregorius
    #99
    Van rengeteg, de most így hirtelenjében nem jut eszembe semmi, amire szükséged lehetne. Van rengeteg szoftver-fejlesztői eszköz, de gondolom, arra most nem pályázol.
    És segített valamit a flipperen?
  • horpeti
    #98
    Van még valamilyen hasonlóan hasznos install a Microsoft oldalán?
    Nekem müxik a validálásom az XPhez, de eddig csak a frissítéseket néztem, külön komponenseket nem (mint pl. ez).
  • horpeti
    #97
    köszi, ez hasznos lehet, nem csak ehhez.
    Ez fileban nem is tölthető le? (tehát csak 1* kell letölteni)
    Emiatt gondoltam:
    Quick Details
    File Name: dxwebsetup.exe
    Version: DX
    Date Published: 1/9/2007
    Language: English
    Download Size: 42 KB - 31.4 MB*

    Köcc. :)
  • Gregorius
    #96
    Nem, nem ugyanez. A websetup ugyan nagyon cselesen azt sugallja, hogy semmivel nem több, mint egy end-user telepítő letölthető formában, de ennél sokkal többet tud. Éppen ez okból viszont validáltatni is kell hozzá a Windows-t, vagy valahogy máshogyan beszerezni egy megflelő telepítőt. DirectX websetup
    Kicsit átfogóbb cucc, mint amit a játékokhoz szoktak ingyen, szabadon mellékelni. Ez remélhetőleg a telepítőjének a futásából is látható lesz majd a számodra, mert kicsit többet kéne dolgoznia mintsem csak végigfutnia egy folyamatkijelzőnek, hogy igen, mindent megtaláltam már a gépen, nincs mit tenni.
  • twine
    #95
    Köszönöm a hozzászólásokat.
    Mit értsek DirectX websetup alatt? Asszem elég láma a kérdés, mert valahol értem,de mégsem.
    Van pár játékom aminek a cd-jén eleve fent van a DirectX 9.0c install, (illetve az XP-SP2 is azt hiszem magában foglalja)azokat elindítom,de lecsekkolja hogy milyen DX van a gépen, aztán kész. Megnyugszik hogy ja, nincs régebbi verzió, aminél ö ujjab lenne. A websetup nem ugyanez? azzal a különbséggel hogy elindit egy letöltést, amivel lerántja a legfrisseb verziót?
  • Gregorius
    #94
    Nem teljesítmény hiba, mert csirke gépen 10 FPS mellett sem lenne szabad késnie a reakciónak, bár nagyon alacsony FPS esetén előfordulhat százas nagyságrendben is milliszekundum késés.
    Ellenben ez inkább valami komoly DirectInput sárnak hangzik. Én egy DirectX websetupot javasolnék.
  • horpeti
    #93
    hát, nekem is az van, és régi gépemen játszunk rajta, ami kiscsirke (2600+ XP, ti4200, gigaram)

    Egyébként ilyen karkésés eleve nem teljesítményhiba, mert akkor mondjuk az FPS lenne kisebb..

    Szal passz.

    Reinstall volt? :)
  • Molnibalage
    #92
    Ötletem sincs...
  • twine
    #91
    Most kiprobáltama melóhelyen is gyorsan. A helyzet ugyanez, kivéve hogy itt valóban csirke a gép alatta (radeon9250), szóval a karok ugyanugy szemét lassan reagálnak, csak itt még a grafika is szaggat pluszban, szóval becsapós... de a helyzet két gépen is ugyanaz. Ja igen és "postmortem". De amint itt olvasom elég sok embernek ilyen. Nehezen hiszem hogy ezzel lenne a baj.
  • twine
    #90
    Sziasztok

    Segitséget szeretnék kérni mert valami nem stimmel a játéknál, illetve nállam.A problémám a karok rekacióidejével van. Először azt hittem a rádiós Billentyüzetem tehet róla, majd kiprobáltam egy vezetékessel is. Nem javult.
    Aztán gondoltam hátha "csirke a gép" hozzá :)(3500MHz dualcore, 1 giga Ram, RadeonX800 256Mb)mindent visszavettem a grafikából.
    Igy sem javul.
    Az összes egyéb játékommal hibátlanul játszom a gépen, ezt pedig nagyon szeretném játszani, de szétkur az ideg hogy a lassu golyóknál, már ha a pálya felénél járnak, le kell ütnöm a kart hogy megmozduljon mire a golyó odaér, a lendületesebb golyókat meg esélytelen kivédeni.
    Hozzáteszem tényleg nem a gép csirke hozzá, mert közben meg az asztalt illetve a grafikát korrektül mozgatja, csak a karok reakcióideje szörnyű.
    Ötlet hozzászólás javaslat?
    Segitsetek pliiiz, mert imádom a flippereket... nem szeretnék egy ilyen hülye probléma miatt kihagyni egy ilyen gammát.
  • Molnibalage
    #89
    Hallelujah!
  • Gregorius
    #88
    Nem találtam, de egy unalmas órámban lehet, hogy megrpóbálok tenni valamit az ügy érdekében.
  • Gregorius
    #87
    Öreg hiba.
  • Molnibalage
    #86
    És az nincs valahol fennt digitális formában?
  • horpeti
    #85
    Nem eredetiben van meg.
  • Gregorius
    #84
    Az európai verzióhoz mellékelt kézikönyvben az össze pálya leírása benne van.
  • horpeti
    #83
    Nekem az Aquatic a kedvencem!! :)

    Bár még mindig csak SEJTEM, mihez mit kell meglőni...
    Igaz, túl sokat nem játszottam vele..
    Csak mindig lőttem a fisht, meg a start modeot, és akkor sose tudott lemenni a golyó, és így lehetett Milliárdokat csinálni.
    Meg volt ott minden extraball, dupla jackpot (de pl. nem tudom, az extra ballt mikor adta, meg mit kell kilőni, stb..) :D

    Nincs vmi leírás erről??
  • Gregorius
    #82
  • Gregorius
    #81
    De lehet, mert van egy forgó függöny a jobb szélső rámpán is a jobb-alsó sarokban, ahová a bejárat pedig az asztal tetején van. Azt pedig nem művészet meglőni.
  • Molnibalage
    #80
    Igen, de az nemcsak bónuszt ad, mert amerre kiadja megforgat egy cuccost, és anélkül nem lehet a felső kis táblára kerülni, ahol a special módokat aktíválod. Kedves...
  • Gregorius
    #79
    Arra a felső csapdára gondolsz, ami azért van ott, hogyha jó erővel lövöd ki a golyót, és egyből beletalálsz akkor ad valami bónuszt?
  • Molnibalage
    #78
    Well, a játék nem rossz, de azért vannak benne őrjítő hibák. Két pálya úgy ahogy van szar. Jó nagyjából az Aquatic, a loagos, meg a monsters, de itt van olyan hiba, pl. az aquaticon, hogy két játékmódot lazán megcsinálok, de a fishinget 6-odjára sem tudom. A két kis fehér nyíllal jelölt csapdát 10-15 mp alatt lerendezem, de a felső részen levő csak ezután villógó SEA ütközőket nem lehet kilőne, mert egyetlen karnak sincs közvetlen rálátása, csak a vakszerncsén múlik, hogy ki lehet e szedni és majndem minden pályán van ilyen ökörség. A Two worldben pl. a felcső csapda ilyen. Hogy lehet ekkora barmoságot kitalálni?
  • Molnibalage
    #77
    Asszem volt már quest meg a legszélső a felső sorban. Most próbáltam ki a többi asztalt. Egyelőre azokon se találom elsőre, hogy mit kéne lőni. A repcsis asztalon nem is láttam jackpotot és egyetlen esményt se tudtam aktíválni, de 2 multiballt azt összehoztam 5 perc alatt...
  • Gregorius
    #76
    Például melyik játékmódnál nem látsz semmit?
  • Aspyrin
    #75
    Nézd amit tudok neked röviden mondani az annyi, hogy kb. egy-két héten keresztül játszottam vele alkalmanként és minden pályán megtaláltam amit kellett. Az tuti, hogy a kedvedért sem fogom újra felpakolni..
  • Molnibalage
    #74
    Kihívásnak mi köze ahhoz hogy szegényesnek látom elsőre az asztalt?

    Amikor aktíválom a spec játékot a felső kis asztalon csak számolja vissza az időt, de mit kell meglőni? Én nem látok, semmit ami villogna egyik esetben sem, de a start mód számol vissza. Letelik az idő és vége a játéknak. Az egyiknél kiszedtem a szorzót és akkor kaptam 50 milla bonuszt, de fennt nem villogott semmi. Kigúvadt szemekkel nézem az asztalt, de TÉNYLEG nem látok semmit ammi villogna. A HIT-seket is lövöm, de nem látok semmi effektív hatást, hogy ez mire jó. Nem áll össze a kép, nincs "célja" az asztalnak. Ha ekkor mester vagy, akkor légyszíves világosíts fel, mert tényleg érdekelne...
  • Aspyrin
    #73
    Ha számodra nem nyújt elég kihívást játssz másik pályán (megjegyzem nekem a kedvencem volt). Az a te hibád, hogy nem találod meg, hogy mit hová kell belőni..
  • Molnibalage
    #72
    Köszi, de az még mindig nem világos, hogy ezeket hogyan tudom aktíválni, mert a Start mode elekezd visszafele számolni és én mindent lőttem, de a visszaszámolás után a villogó mód nem lett kiszedve, a lámpa kialudt. Az sem világos, hogy mitől kapok extra ball és jackpotot is. Maga az asztal szép és hangulatos, de nagyon kevés lehetőség van ezen az asztalon. Ennél még talná a Pinball Fantasies Stones&Bones pályáján is több mindent lehetett lőni. Pedig az már 13 éves game...
    Ettő függetlenül pénteken megveszem, mint a huzat!

    Az lenne a kira, ha számítógépen meglenne a Twiglight Zone, nálam az mindenidők legjobb flipperje, bár az Indaiana Jones, Star Trek és a T2 sem volt rossza a maga idejében.
  • Gregorius
    #71
    Ja, és amit kihagytam, igen ez az a játék.
  • Gregorius
    #70
    A felső kis asztalra akkor tudsz feljutni, ha a függöny 4-5x átfordul, amit a jobb oldali rámpára küldve a golyót tudsz elérni. Ekkor tudod a felső kis asztalra lőni a golyót. Ott fel kell gyújtani minden lámpát, akkor lehet belőni a "vakbélbe" a golyót úgy, hogy elindíts egy játékmódot. Minden asztalon 5 játékmód van. A játékmódot mindig a még nem teljesített játékmódok közül sorsolja ki a gép véletlenszerűen.

    Amennyiben nem világos, hogy mikor, mi, miért történik a pályán, akkor javaslom az ismerkedést az asztallal oly módon, hogy a fix kameraállást választod. Így könnyebben észrevehetőek a változások az asztalon, hogy mikor mi villog, mikor mi lesz aktív, passzív.
  • Molnibalage
    #69
    Sakcok és most töltöttem le, a DEMO-t, ha az az ahol csak egy pályán enged nyomni, a Two Worlds-on. Régi flipperes srác vagyok, még a Pinball Fatasises-sze kezdtem, de hogy ezen mit mikor kell meglőni nekem az még relytély. Az összes quest-szerűséget amit a kis bal flipperen akítválok, ha a bal folysóba lövök be, az a baloldali karról lőhető csapdával lehet aktíválni? Ki tudja, hogy mit mikor kell őni pontosan. Jól jönne egy kis segítség.


    Szerintem ne serialért sírjál, hanem vedd meg. 2000 FT össze-vissza, ha ez az amival most játszok. A név egyezik...

    http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33761
  • xpéterx
    #68
    hello! tudna valaki küldeni serialt? köszi
  • xboxair
    #67
    Tudsz ilyet küldeni?
  • xboxair
    #66
    És van valakinek ilyen. Vagy honnan lehet letőteni? Esetleg e-mail-ben megkaphatnám? Köszke.
    [email protected]
  • Aspyrin
    #65
    Crackelt exe kell neki nem serial.
  • xboxair
    #64
    Könyörgöm. Országomat egy serial number-ért. Valaki szánjon meg.