143
Magyar fejlesztésű flipperjáték.
  • Gregorius
    #143
    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
  • twine
    #142
    Pü ment! Köszönöm.....
  • Gregorius
    #141
    Gondolom, nem lehet annyira fontos akkor vagy már megoldódott...
  • Gregorius
    #140
    Ment privi.
  • Gregorius
    #139
    És az is elképzelhető, hogy a registry-ből majd kézzel kell törölni a lejárt serial telepítési adatokat.

    start -> futtatás -> regedit
    majd itt keress rá valami ask homework bejegyzésre, és azt törölni kell.
  • Gregorius
    #138
    Igen, valóban lejárt a cuccos, öt különböző konfigot enged asszem. Most már akkor a haver sem tudja majd telepíteni.

    Írj egy e-mail-t a TopWare-nek, amiben megkérdezed, hogy adnak-e neked nem telefonos ügyintézésen keresztül egy új serialt, amennyiben elküldöd nekik a régi serialodat és a hozzá tartozó nyagjából regisztrációs adatokat, amikkel korábban regsiztráltad a játékot!

    dhassinger<kukac>zuxxez<pont>com Dirk Hassinger
  • twine
    #137
    Kicsit felhoznám a topicot egy help erejéig:
    ..meg vettem még tavaly ezt a játékot, mert a kedvenceim közé tartozik...
    Ezt vedd meg kategóriában alig 2 ropi volt az ára...Párszor telepitettem, közben persze gépeket is váltottam(alaplap, proci stb..csere,,,mint egy jó gamer-hez illik), és most egy uj install-után azt irja a játék aktiválásnál, hogy tul sok gépre lett telepitve, aktiváljam telefonon! Hivtam haverom, mert neki is volt ujságban mellékletként..mondtam adjon serial-t, mert ő nem játszik vele...azzal a serial-al is ugyanezt irja! A dobozban nincs telefonszám, az interneten meg USA, illetve Las-Vegas tel. számokat találok...mire elmakogom gyenge angolommal mit is szeretnék, többe kerül a telefon mint a játék....Tudtok nekem segiteni mi tévő legyek ebben az esetben?
    köszi
    üdv
    Twine
  • Gregorius
    #136
    PC Guru melléklet januárban.
  • Gregorius
    #135
    Valami forr a katlanban.
  • bpeti72
    #134
    annyit nem ér nekem, azért köszi
  • Gregorius
    #133
    Nincs rá 2000Ft?
    Egyébként az aktiválás ellenőrzi a konfigurációt.
  • bpeti72
    #132
    sziasztok tudna valaki adni egy serial keyt. előre is köszi
  • K Ace
    #131
    Köszi. Mostmár értem.
  • Gregorius
    #130
    Pontszámok elérésekor. A pálya nehézségi fogkának kiválasztásakor írja is.
    Mindig kétszer annyi pontot kell elérni a következő golyócseréhez.
    Ha először 500.000-nél válthatsz, akkor legközelebb 1.000.000-nál, majd 2.000.000-nál és így tovább...
    Ha az egyiket kihagyod, akkor eltolódik az egész. Tehát ha először 500.000-nél cserélhetnél, de mielőtt lecserélnéd a golyót, összejön 1.000.000 pont, akkor is az első bónusz golyót kapod, és a legközelebbi cserét 2.000.000 érheted el.
  • K Ace
    #129
    Ball change-k mikor vannak? Véletlenszerűen, vagy bizonyos pontszám elérése után?
  • Gregorius
    #128
    Dream Pinball 3D játékvideó
  • Gregorius
    #127
    Javítottam, köszi mégegyszer!
  • Molnibalage
    #126
    Megtaláltalak at Aquatic toplistán. Szép munka! Én csak a 40-dik hely környékén vagy, de mostanában kb. 10 perc után beszarik a játék grafikája és elmegy a kedvem a játéktól...
  • Gregorius
    #125
    Köszi! Javítani fogom.
  • Molnibalage
    #124
    Helyes. Egyébként messze a legjátszhatóbb tábla az Aquatic, de a legjobb zenei aláfestése a Two Worlds-nek van szerintem. A Knights Tornament-nek is jó a zénje, csak igen nehéz azzal a pályával játszani, mert az archer-es special mód kiszedhetetlen szerintem, nekem SOHA sem sikerült.

    Az Aquatic tálbla leírásában van egy hiba, az oxigen módban nem csak a szorzókat kell kiszedni, hanem utána fent a középső lámpmasorhoz tartozó ütközőket is.
  • Gregorius
    #123
    Elkészült az összes asztal magyar nyelvű működési leírása. Használjátok egészséggel!
    Gregorius' corner
  • Molnibalage
    #122
    Nem értek a programozáshoz, de ebben a flippermotorban lazán van tartalék. Ja, a ballchange-nél az arany golyót igazán kihagyhatték volna. SEMMIT nem lehet vele kezdeni. Hála istennek az Aquaticon csak szökőévenként van ballchange. Ha bejön a gold és nem tudok multiballal golyót cserélni, hagyom inkább leesni ANNYIRA szar...
  • horpeti
    #121
    ahogy látom, pontosan tudod, milyen egy jó flipper.

    Csináld meg, én leszek az első, aki megnézi. :))
  • Molnibalage
    #120
    Ha special mód aktív nem lehet a multiballt kiszedni. Ha a multiball aktív SEMMI speckó sem működik még a combo-k sem. Akkor meg MINEK? Szart sem ért az egész, az igazi flippereken a multiball aktívál sokmindent. Az Aquaticon olyan max. kombókat lövök, hogy 200 millát összeszedek néha 2-3 perc alatt...

    Normális, HALMOZÓDÓ jackpot és super jackpot sincs. Nem tudom felfogni, hogy egy ilyen kiváló grafikus motorral és rendszerrel miért ilyen realtíve degradált táblákat hoztak létre. Mirét nincs "kivetítős" játék, mint igazi flippereken? A Pinball Dreams rendőrös és Babewatch táblája igen hangulatos. Ha csak a Pinball Fantasies tábláit másolták volna le és fejlesztik tovább, már az is jobb lett volna.

    A ballchange is tök hülye dolog, nem kellett volna egy műanyag és fagolyón kívűl a többi plusz golyó. Az arany golyóval sok helyen SEMMIT nem lehet kilőni, mert túl nehéz a golyó. Vicc...
  • Gregorius
    #119
    Nagy hiányát nem érzem, de tény, hogy nem a legkomplexebb asztalok, amikkel találkozni lehet. A multiball részt nem értem. Miért kéne multiball special mode alatt?
    A táblának több esélye van mint egy editornak.
  • Molnibalage
    #118
    Aha. Te egyébként nem érzed hiányát ilyeneknek, hogy hold bonus, meg double bonus? A multuballnak sincs sok értelme, mert nem lehet special mode alatt aktíválni és mellette meg kiszedni. A táblánkénti 4-5 special mód roppant kevés. A már emlegetett Pinball Fantasiesben is volt 8 vagy 9 levadászható szellem volt. Gyakorlatilag azt kéne átraki ebbe a rendszerbe. Adhatnának ki ehhez még táblát, vagy editort.
  • Gregorius
    #117
    A hivatalos verseny győztese több napon keresztül játszott. Ami azért is szép teljesítmény, mert hajlamos kifagyni a játék több órás tétlenség után a windows beállításainak függvényében.

    Egyébként elkészült a Dino Wars asztal magyar nyelvű leírása is.
    -->
  • Molnibalage
    #116
    Nos, Aquaticon csináltam 2,64 milliárdot. Ezzel már benne vagyok asszem a legjobb 40-ben a beküldött eremények alapján. Láttam 600 millárdos Hiscore-t is. Hogyan hozzák össze? Nekem kb. 1 óra 10 perc kellett az 2,6 milliárdhoz...
  • Gregorius
    #115
    Driver probléma. Nekem ugyanez történik néhány más játéknál.
  • horpeti
    #114
    jah, az Aquatic az ilyen végtelenített játék rulZ. :D
    Bár ha a legmagasabb fokozatot veszi az ember, ahol kevesebb golyó van, és kevesebb idő... még tán a 3 labdás is túl könnyű... Olyan fokozat kéne, hogy 3 golyós, de keményebb feltételek. A legerősebb fokozat keménysége nekem megfelel, csak az 1 golyó nem... :)
  • Molnibalage
    #113
    Igen. Persze nem túl gyakran van hiba, de előfordul.
  • Gregorius
    #112
    nVidia?
  • Molnibalage
    #111
    Semmi gond. Sajnos én már meguntam a játékot, mert nagyon egysíkúak a táblák és NAGYON eltérő nehézségűek. Az Aquaticon most csináltam LAZÁN 1,5 milliárdot, úgy hogy a végén már hagytam szinte leeseni az utolsó 3 extra ballt, mert mér untam és grafikai hibás volt a kijelző már a 2-dik golyótól kezdve. Kb. 14 golyóm volt összesen a sok extra miatt.

    Miért nincsenek benne a már régi jól bevált és normális elememek? Hol van a normális jackpot és super jackpot? Hold bouns, double bonus? NAGYON kevés a "feladat" bennük és nem is épülnek egymásra. Ezalatt olyan értek, mint pl.: az igazi Twiglight Zone flipperben levő dolgokat, vagy pl. elég ránézni a Pinball Fantasies 4-es táblájára. Az IGEN jó és átgondolt volt, valami olyasmi kéne.

    Ennél még a Pinball Fantasies is Illusions is átgondoltabb volt. Kéne hozzá egy editor, hogy normális pályákat lehessen csinálni.

    Ja és így néz ki a hiba.

  • Gregorius
    #110
    Egy kicsit sokáig húztam, halasztottam a dolgot. Elnézést mindenkitől!
    De elkészült a Monsters asztal leírása is.
    Ugyanabban a fájlban metalálható, mint az előző.
  • Gregorius
    #109
    Mi is köszi az infót! ;)
  • twine
    #108
    Hogy okuljatok kicsik és nagyok :)
    A hiba forrása egy topdesk nevezetü látványos taskmanager progi volt.
    Ahogy kikapcsoltam azonnal rendbe jött minden...
    A segitségeket ezúton is köszönöm.
    Üdv
    Twine
  • twine
    #107
    Sziasztok
    Bár azt hiszem OFF leszek, de ha már itt kezdtem taglalni a hibajelenségemet...itt is folytatnám.Persze tanácsokat szivesen vennék hova is irja helpért hogy a problémám megoldodjon, ami a következő:
    Dream pinball alatt irtam hogy szörnyű lassu a karok reakcióideje, ez után kiderült hogy, Battlefield2 alatt ha elindulok bármelyik irányba és mondjuk csak egy picit is tovább tartom lenyomva a gombot, akkor vagy fél percig megy a mókus, és nem hajlandó megálni. Ugyanez a Hibajelenség CAll Of JUarez alatt is. De pld: a FEAR alatt hibátlanul tudok mozogni és lőni. Windows alatt hiba nélkül teszi a dolgát a Billentyüzet.
    Biosban a bill. ismétlési idő stb. ki van kapcsolva. Windows alatt ugy van beállitva mint bárki másnak, és jó. Viszont pár játék alatt megőrül. Ja igen egy idő után a speakert is besipoltatja... Probáltam már USB-s rádiós bill.-el,,, próbáltam PS2-es Vezetékessel,,,mindegyikkel ugyan az a helyzet.
    Nem lehet hardver hiba mert akkor egyik játék sem működne normálisan szerintem. Ráadásul mint mondtam Windows alatt zsír.....
    Melyik topicba irjak???
    Üdv Twine
  • Gregorius
    #106
    Hát, sajnálom. De nem adom fel, még utánanézek.
  • twine
    #105
    Ujra itt

    Sajnos az emlitett websetup nem javitott a játékon. Igaz még csak a munkahelyi gépen probáltam ki, de mint emlitettem az otthoni gépeken is ugyanaz a helyzet.
    Tanácstalan lettem.
    Viszont a segitséget köszönöm még 1*.
    Üdv
  • Molnibalage
    #104
    Ok. Köszi.