97
Migrén
  • Evole23
    #97
    Sziasztok!
    Én is 10 éve már hasonló migrénes problémával küszködtem, mint Ti! Általában semmi sem használt, s a végén sajnos már elég sokszor hányni is kellettem, hogy egy picit jobban érezzem Magam. Egy pár hete, vagy talán már egy hónapja is van hogy rátaláltam egy termékcsaládra (természetes összetev?k), s ha hiszitek ha nem (Én sem akartam el?ször elhinni, de itt már mindent kipróbál az ember) egy pár hete már nem jelentkezett az az iszonyatos migrén!!! Azt nem mondom hogy egyáltalán nem fájt a fejem, de össze sem lehet hasonlítani a korábbival. Szóval csak ajánlani tudom! Ha valakit érdekel mi is ez a termékcsalád írjon bátran: [email protected], bárkinek szívesen segitek!
  • ezaz1
    #96
    Ez a betegség iszonyú.
    Én itt találtam gyakorlatias tanácsokat, sőt a megoldást is:
    migrén
  • tenkenorman
    #95
    jaaaj de fáj a fejeeeem.
  • panther112
    #94
    Kezdj el futni, vagy úszni + ha érzed, hogy kezdődik a fejfájás vegyél be egy fejfájás csillapítót (mindenkinek más válik be, nekem pl. szinte semmit nem érnek a paracetamol hatóanyagúak, és legjobb aspirin+c). Súlyosabb tüneteim voltak, mint amiket leírtál, de szerencsére ezzel a módszerrel közel 0-ra szorítottam a migrén hatását. Volt egy migrén meghatározta nyaram kb. 10 éve, azóta szinte semmi hatással nincs már a mindennapi életemre a migrén, egy hónapban kb. 3-4-5 alkalommal indul el a fejfájás, de ezt 10-15 perc alatt elállítja az aspirin. Ha megszakad a rendszeres sportolás, akkor a fejfájás gyakoribbá, rendszertelenebbé válik, nehezebben áll el, stb. Remélem Nálad is beválik.
  • Dying Soul
    #93
    van itt olyan, aki aurás? nem vagyok migrénes és szokott lenni aurám.
  • zsolesz92
    #92
    Huh hát nekem nagyon sokat fáj a fejem sajnos, volt egy idő, kb 4 éve, amikor majdnem minden nap, irtó sokat ültem és ülik is gép előtt, a szobám tele van elektromos dolgokkal, amikről köztudott hogy fejfájás forrásai lehetnek. Egyik karácsonyra egy 'párnahuzatot' kaptam a mamámtol ami kb 40 ezer Ft volt.
    Ha boltban vagy TV shopban látom, maghalok a nevetéstől.
    A végét konnektorba kell dogni, de nincsenek villái hanem 2 lyuk van a villa helyett, és igy elvileg földeli azt az energiát amit begyűjt.
    Hát én nagyon nem hittem benne de ha már rákölt a roknod sok pénzt egy ilyenre, csak kipróbálod...
    Nem hiszitek el, de azóta fele annyit nem fáj a fejem, és még többet is gépezek.
    És csak valami puha, szőrős huzaton ülök...
    Viszont ezzel nem szünt meg teljesen a fejfájásom, még igy is fáj.
    Valószínünek tartom, mivel többször is volt arc és homloküreg gyulladásom, attol van, nem ürült ki rendesen a fejem.
  • PJack
    #91
    most nekem is fáj a fejem.
    suliban, fülledt megleg levegőben, gép előtt :( :I
  • Dragooon #90
    ma is fájt a fejem, de ELMÚLT tíz per alatt!!!
    istenem de qrva jó életem lesz........
  • Dying Soul
    #89
    baromállat :D
  • OrioN the S
    #88
    ehh tegnap este itókáztunk és előjött a híres "migrénem" D: oat tettem amit nem tok megbocsátani magamnak... bekattantam oszt szegény haveromat nekivágtam egy oszlopnak neki meg kisebb agyrázkódása lett és zúzódása D::::: soha nem iszok többet :|
  • Dying Soul
    #87
    :DDDDDDDDDDDDdd!
  • OrioN the S
    #86
    kicsit lerepült az ékszíj D:
  • OrioN the S
    #85
    :) vagy a gyenge idegzet
  • t0mmy #84
    nah leglább erre jó a migrén! :) :S
  • OrioN the S
    #83
    2 napja olyan "migrénem" mert ugye nekem sajátos :Ð volt ,hogy fater azóta szépen beszél ^^
  • t0mmy #82
    érgyulladás??
  • Dragooon #81
    nah ma is jót fogok aludni.. begyulladt az agyamban az egyik erem vagy mifene.. és FÁJOK!!!
  • Dragooon #80
    nekem is írtak fel szemüveget, nem is használtam gyakran (számítógépezéshez, tvzéshez), mert cikinek találtam (tényleg hülyén nézek ki benne) de most már nem érdekel, lexarom, h ki mit mond, nekem ne legyenek fejfájásaim.. nem nagyon segített.. ..még
  • Voltan
    #79
    Nem olvastam el a topikot, de nekem is volt ilyesmi. Nagyon régen, 8-9 éves koromban jött elő a dolog kb. heti rendszerességgel. Egy idő után alábbhagyott, majd 12-13 éves koromban újra előjött. Olyan fájdalmat azóta sem éreztem, pedig azért van tapasztalatom. De akkor szó szerint fetrengtem a földön a kíntól. Egy szemorvos segített. Szemüveg kellett, ennyi volt. Szóval mint mondtam, nem olvastam át a topikot, de ha rendszeres fejfájás lép fel (ami nem migrén, de hasonló tünetei vannak), akkor érdemes felkeresni egy szemészt.
  • t0mmy #78
    ááá ne viccelj már! :D
  • OrioN the S
    #77
    és aztán felébredek és előjön a migrén :)
  • t0mmy #76
    meg tokio kersztül miami persze sydney érintésével :D
  • OrioN the S
    #75
    onnan meg honolulu
  • t0mmy #74
    onnan meg Horváthország :D
  • OrioN the S
    #73
    :) irány parti....onnan meg velence ^^
  • mrzed001
    #72
    Tegnap nekem jött egy erős fejgörcs fokozatú, szóval biztosra mondhatom hogy melegfront jön, hétvégén irány a balcsi :)
  • OrioN the S
    #71
    :D ezek szerint beváltak a tanácsok seholsincs migiri migrén
  • Dragooon #70
    na de sztem hagyjuk a cukromat =D
  • Dragooon #69
    nemtom de tuti nem vagyok cukor beteg, ha az lennék, már nem élnék szerintem
    vérvétel volt
  • OrioN the S
    #68
  • mrzed001
    #67
    Volt vérvétel, meg vmi hormon vagy mi a fene vizsgálat belőle? (+2-3 kémcsőnyi)
  • Dragooon #66
    egyszer voltam vmi orvosnál, de ő azt mondta, hogy semmi bajom.. ez a vércukor-szint leesés meg csak az én hülyeségem (szerintem) O.o
  • mrzed001
    #65
    A cukorbetegség egy elég alattomos dolog. Tényleges tünetek csak akkor jelentkeznek, amikor már nagy baj van.
    Rejtett lehet évekig, és max annyit veszel észre, hogy folyton szomjas vagy, és erősen izzadsz (esetleg rossz lehellet), ez a magas cukorszint jele. Erősebb tünet a hirtelen cukorhiánynál fellépő ájulás is.
    Szóval érdemes néha ellenőriztetni
  • OrioN the S
    #64
    :Ð ott baj lenne
  • Dragooon #63
    mi az hogy rejtett?
  • Magnumrolcsi
    #62
    Dr. Csernus segít :)
  • Dragooon #61
    nem szerencsére nem vagyok cukorbeteg. valszeg az volt a baj h nagyon keveset ettem reggel.. (tudom, hogy ekkor szokott leesni a vércukrom)
    van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy éjszaka úgy bezabálok hogy reggel semmit nem tudok enni 11-ig, aztán délben megintcsak sokat eszem.. nem jó így tudom, de már nagyon hozzászoktam :'(
  • OrioN the S
    #60
    Küzdősport jolenne pl KEMPO ... de lusta vok hozzá D: régen Kiokushinoztam ,de abbahagytam.-.. D:
  • mrzed001
    #59
    Keményen sportoltál és/vagy nem ettél az nap, vagy (rejtett?) cukorbeteg vagy?
  • t0mmy #58
    esetleg valaki a tarkóra, halántékra, szemre, migrénesfejfájáskor, alkalmazta már az erős mágnest?? azokat az 1000-2000 Gaus-osokat?!