12300
10528995171446015691.jpg
  • vg
    #56
    Remélhetőleg ezt azt eredeményezi, hogy minél több ilyesmi sorozatot kapunk!
  • Thomas Hangmen
    #55
    Link
    "NBC's drama Heroes premiered last night, scoring NBC's highest series bow since Crossing Jordan in 2001. Heroes was watched by 14.29 million total viewers, winning its time slot."
  • Thomas Hangmen
    #54
    Lényeg, hogy hétfőn magasan a legnézettebb volt,
    a sorozatjunkie szerint.
  • grebber
    #53
    Angol téren béna vagyok itt nemtaláltam sehol :(
  • Magoo
    #52
    Yowanna :) nyugi én is nézem azt is :D
    De ez valahogy próbál emberibb talajon járni (egyelőre), aztán mi lesz belőle, még nem tom :) De kíváncsian várom :D
  • Szolnokboy
    #51
    a smallville-t csak hagyja békén ! ne tegye tönkre
  • Magoo
    #50
    Ja még valami. Örülök hogy Adrian Pasdar végre ismét főszerephez juthatott egy sorozatban!
    Nagyon sajnáltam mikor a Rejtélyek Kalandorai véget ért. Azt nagyon csíptem. Most végre kedvére
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "szárnyalhat" :)
  • Magoo
    #49
    Nekem is bejött ez a sorozat. várom a holnaputáni 2. részt :)
    Tetszett a csavar az első rész végén :)
    Ha jól folytatják, akkor nagy favorit lehet és lehet tönkre veri a Smallville-t nézettségileg :D
  • LasDen #48
    TV.com?
  • grebber
    #47
    Hol lehet megnézni a nézettségét + a többi sorozatnak?
  • mukika
    #46
    a japánok beszéde is feliratozva van.... ott az új felirat a feliratok.hu-n.
  • grebber
    #45
    Szerinted ha tudnék angolul irogatnék feliratért?
  • vg
    #44
    Mármint, hogy érted? Ott az angol felirat!
  • grebber
    #43
    Remélem a köv részekben a japok beszédét is feliratozzák.
  • LasDen #42
    Ez nagyon ott van......a csaj az ilyen Jekil és Hyde-s nem??
  • Lyan Kyj
    #41
    a clock-stopperes csávóra vok leginkább kíváncsi, talán ő az, akinek a legdurvább képessége van, ha mindent engedélyeznek neki.
  • winnie
    #40
    már van ellen és ki tudja, hogy lesz-e második évad:)

    mondjuk nézettségileg veszett jól nyitott, szó se róla.
  • JiM001
    #39
    Oké, köszi!
  • Lyan Kyj
    #38
    Én arra leszek kíváncsi, h ki vagy mi ellen fognak harcolni...gondolom első évad úgyis a képességek kialakulásáról, esetleg vmilyen szervezet előli menekülésről fog szólni, és a tényleges történet majd a köv évadban. Ha más, szuper-képességekkel megáldottak ellen fogják nyomni, akkor gáz lesz, ha kitalálnak egy rendes ellent nekik, akkor zsír
  • Hunnenkoenig
    #37
    mostmar nem kell nezni 1x00-t!

    az 1x01 ugyanaz apro valtozasokkal, de az a vegsö valtozat.
  • JiM001
    #36
    Sziasztok!
    Most akkor meg kell nézni a 1x00-et is, vagy ugyan az a 1x01 csak megvágva?
  • Lobsterman
    #35
    Hát pilot után sokkal jobbnak tűnik mint a 4400. Az egy idő után nagyon unalmas lett, és volt egy olyan "hallmark" tv film feelingje az egésznek. Ez viszont olyan volt mintha egy rendes filmet néznék... Szóval eddig tetszik. A japán csávó nagyon rulez :)
  • Thomas Hangmen
    #34
    Na megnéztem.
    nekem az nagyon bejött!!!!!
    Tök jó minden, zene (!),(ha jól figyeltem ebben kicserélték a pilotban lévő Batmanos zenét)a narrátoros dolog is tök, jó történet is kikerekedthet ebből.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg mikor mennek a festőhöz, az meg ott felszik a földön és mutatják a bumm-os képet,durva.

    Sok mindent ki lehet hozni belőle.
  • Szolnokboy
    #33
    nem sokat tévedtem
  • vg
    #32
    A zene nem hajaz semmire, mivel a Batman Begins zenéje az egész...
  • vg
    #31
    Hát winnie ezt megint kurvára beszoptad, mert a lol verzió is 52 perc... ;))
  • Szolnokboy
    #30
    Nah, én ugyan nem szedtem le, hanem itt a koliba megtaláltam a nyári 1x00-ás részt és azt néztem meg. Alapból szeretem a szuperhősökkel foglalkozó filmeket ezért ezt a sorozatot már nagyon vártam. Sajnos nem igazán vagyok elragadtatva tőle. Az 54 perces játékidő 70%a dögunalom volt, túl sokat bíbelődtek a karakterek bemutatásával, adagolhatták volna lassabban is. Ami ennél is rosszabb hogy többnyire a karakterek nem túl érdekesek, kb 3 volt aki felkeltette az érdeklődésemet (Claire eddig a kedvenc, az ő képességéből láthatunk a legtöbbet, de a japán Hiro (milyen elmés:)) szintén érdekes lehet. Kapunk jópár nyílt utalást a képregényekre - leginkább az x-menre - és a zene is arra hajaz.
    A második epizódpt egnézem még és majd kiderül mi lesz belőle...Egy próbát azért megér mindenkinek.
  • Thomas Hangmen
    #29
    Leszedte már valaki?
  • HRaVeN1
    #28
    Ez is 52 perces
  • Szolnokboy
    #27
    aki már leszedte a pilotot mondjon már véleményt róla pls
  • winnie
    #26
    a 0. rész az az 1. rész nyers, első verziója. sokszor az lesz az első rész, sokszor meg változtatnak rajta, van, hogy szereplőket is lecserélnek.

    a heroes esetében biztosan nem ugyanaz lesz az 1x00, mint az 1x01, hiszen mi 52 perces verziót láttuk eddig. ez meg csak 42 perc lesz.
  • REALista
    #25
    Szasztok!Megéri leszedni a pilotot?Egyébként ez a 0. részt jelenti amit nem adnak le TV-ben???
  • Thomas Hangmen
    #24
    Én is
  • evenor
    #23
    Már itt is van. Én is nagyon várom már a holnap reggelt. :)
  • Thomas Hangmen
    #22
    Nemsoká már 25. van
  • seriesfanatic
    #21
    Jah
  • PSone
    #20
    Végülis akkor a végén kiderült h nem is srác tud repülni hanem a báttya?? utolsó pár percet nem láttam.
  • ellentengernagy
    #19
    Hát, azért szerintem csak a pilot volt ennyire ütős...

    Egyébként: Heroes 1, A dzsánkin túl is van élet
  • Hunnenkoenig
    #18
    Nekem kicsit tul komor volt a hangulata, pedig szeretem az olyasmit, de ettöl valahogy meg kicsit viszolygok.

    Amugy a tudos nem arab, hanem indiai.
  • mrzed001
    #17
    mininova.org ... a sorozatforrás :))