12300
10528995171446015691.jpg
  • evenor
    #97
    Az atomos kép mindkét verzióban ugyanaz, csak a véglegesben már színes volt. Szerintem mindegyik évadban más főellenséget szánnak nekik (ha az evolúcióval magyarázzák a képességeket, akkor bármikor feltűnhetnek ilyen emberek).
  • mrzed001
    #96
    Semmi sem kizárt :)

    Amúgy az apuka nagyon kormányügynöknek néz ki ... nomeg elég profi eszközökkel akarták a profsrácot is lehallgatni, szóval könnyen lehet összeesküvés a háttérben (meg nekem a szomszédja a csajszi is gyanus)

    Ami az atomot illeti, úgy emlékszem mintha a PRE-ben a képen csak lángolt volna NY, de az 1x01-ben már atom/meteoritbecsapódás van. Azt egyébként nem hiszem, hogy ez lenne az egyetlen főszál (ami ellen küzdenek x szérián át), remélem inkább csak egy teljesítendő küldetés részükre a megakadályozása.
  • Cat #95
    szerintem az apuka vmi ügynök, aki direkt a lányt választotta ki, hogy nála nöjjön fel, és megfigyelhesse. Ha ő lenne a gyilkos, a kiscsaj már halott lenne. A gonoszoknál biztosan vmi nagyobb szervezet van a háttérben, ha egy ember lenne, az túl egyszerü. High concept sorozat, ne feledjétek.

    Én inkább a korai atomrobbanással vagyok bajban, alig egy hónap van hátra - bár a végén tuti kitalálják, hogy "sikerült elodázni kicsit a véget, megváltoztattuk a jövőt, épp egy honappal..." és lehet huzni tovább.
  • Cat #94
    esetleg megeszi az agyukat, hogy átvegye tőlük a képességet :D
  • vg
    #93
    Hmm, ebben lehet valami!
  • Magoo
    #92
    Egyébként én még nem vagyok benne biztos hogy ő a gyilkos...lehet, hogy ő csak megfigyelő. Kérdés, hogy kinek és minek figyel meg. Mert ugye az első részben jelentést tesz valakinek telefonon.
    Na mindegy...majd kiderül :D
  • grebber
    #91
    A "sebezhetetlen" csaj faterja nagyon gyanús vajon miben sántikál?
  • Magoo
    #90
    Én is erre gondoltam, csak még nem akartam elkiabálni :)
  • vg
    #89
    Az a szeműveges faszi a gyilkos baszzus! Ti milyen sorozatot néztek????!!! Mivel ő valamilyen "első számú" valaki, szépen vadássza a speckó képességű embereket!
  • precision
    #88
    lehet hogy férfi lesz mikor szörnnyé alakul? :)
    én is arra gondoltam egyből hogy az anyuka a sorozatgyilkos, bár nem valószínű
  • Magoo
    #87
    A csaj nem lehet....ugyanis férfi a tettes.
  • mrzed001
    #86
    Vagy kiderül, hogy sybil főleg olyanokat öl akiknek képessége van/lehet ... végülis az agyatlanítás egy _kisséééé_ durva módszer
  • Cat #85
    szerintem az anyuka is gonosz - lehet hogy ő a sorozatgyilkos, a sybil.
  • Cat #84
    BAZZEG BAZZEG BAZZEG

    Most néztem meg 1x02t - ez a sorozat KURVAJÓ :D
  • mukika
    #83
    Heroes 1x03 promo
  • Thomas Hangmen
    #82
    Van már 3. rész előzetes?
  • grebber
    #81
    Kis japó csákó nemtudta feldolgozni a dolgot :D
    Kiváncsi vagyok hogy fogják megakadályzni a közelgő katasztrófát!
  • evenor
    #80
    Elvileg van rajta, bár nem tudom, hogy miért nem működik. :S
    Köszönöm a visszajelzéseket!
  • vg
    #79
    A csaj egy Jekyll & Hyde cucc!
  • Lyan Kyj
    #77
    ÁÁÁ!! Ez a második rész nagyon ott volt!! Legalább 5x WTF-oltam:) Direkt szivatják a nézőt, h nem árulnak el semmit, együtt jöhetünk rá mindenre a hősökkel. Az anyuka képessége még mindig nem tiszta elöttem, a falra tudnék mászni, h ennyire felizgatják az embert ilyen kérdésekkel. Ha ez így folytatódik, akkor könnyen bealázhat nálam szinte mindent! Most megyek, megpróbálom előretekerni az időt a köv részig:)
  • winnie
    #76
    jó lesz ez, csak tegyél rss-t, szerintem.
  • mrzed001
    #75
    Hát, az első rész sem volt semmi, de ez a második még rátett egy lapáttal :))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tetszik benne, hogy miután rájöttek hogy milyen extra képességeik vannak nem rohannak rögtön hősruhát varrani maguknak, megmaradnak azok akik voltak.
    Hiro valóban az egyik legjobb szereplő, talán ő dolgozott meg legjobban az erejéért, no meg érti is hogy mi az, nem csak használja.
    Az hogy miért 5 héttel később került NY-ba? Sztem mert kezdő a tér-idő hajligatásban, és annyira a hol-ra koncentrált, hogy elfeledkezett a mikor-ról
    Azért furi hogy ugyanoda a metróba és ugyanakkorra ment vissza, miért nem kapásból az irodába? Ja, és a képregényt magával vitte a múltba, vagy elvették tőle, erre már nem emlékszem.

    Na igen, és hogy behozták az Alias-ból az ipsét mint gondolatolvasó, nos remek színész szóval csak emelni fogja a színvonalat :)


  • evenor
    #74
    Hironál a végén amikor megmutatják az újságon neki a dátumot, érdemes megnézni a főcímet. ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nathan megnyerte a választást.


    Szeretem az ilyen apróságokat a sorozatokban.
  • Thomas Hangmen
    #73
    Pont ma gondolkoztam, hogy mikor jelenik meg az első magyar heroes-es oldal, erre tessék, kiderül hogy már egy hete van.
    Első ránézésre jó, megyek átbogarászom.
    És egyébként köszzzzzz!
  • evenor
    #72
    btw, érdemes (szerintem) az aláírsában lévő oldalra egy pillantást vetnetek. ;)
  • Thomas Hangmen
    #71
    Akkor holnapra vagy holnaputánra lehet,hogy lesz már magyar felirat is!
    Kösz BLAZE_ONE hogy csinálod!
  • Serpa
    #70
    a vanished -t erre váltottam, nem bántam meg.
    nagyon ott van a történet.

    sztem a japán csávó a legeredetibb karakter; nagyon teccik, ahogy "bohóckodik" az első részben :)


    angol sub már van
  • Thomas Hangmen
    #69
    Háztartások tekintetáben 5.
    18-49 -ben meg 2.
    Szép!
  • Thomas Hangmen
    #68
    Ha jól értelmeztem 5. lett. Ez nem rossz.
    Azt lehet tudni, hogy felirat a héten mikor várható?
    köszi
  • evenor
    #67
    Tegnapi nézettségi adatok
    Szerintem elviselhető az esés, aki viszont ezután a marha jó 2. rész után nem marad meg, annak tényleg nem tetszik a Heroes.
  • Lobsterman
    #66
    A japán srácot valahogy sejtettem hogy nem "valós" időben lesz New Yorkban. Mögötte nagyon pörgött az óra amikor rákoncentrált a teleportra.
  • Thomas Hangmen
    #65
    Alakul ez a sori, igaz még nem néztem meg a 2.-at.
    Viszont látszik, hogy az emberek nagy részének teccik
    Pl.:Isohunt-on a lost és a Prison Break után 3. a keresási listán.
    Holnap már biztos megjelenik a nézettség a Sorozatjunkine, de szerintem egyértelmű.
    Na már csak felirat kell:D
  • evenor
    #64
    Állati sorozat tényleg, az ember ámul és bámul, és még tényleg csak most kezdődik minden. Este azt hiszem mégegyszer megnézem. :)
  • Carti19
    #63
    Üdv!

    Megtekintettem a 2. részt...mondanom sem kell hogy csak MOST fog kezdődni a sorozat! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    A film végén a kis japán október 2ről hablatyol...közben meg már nov 5...aztán ugye robban a bomba...
    Csak hát tegnap adták le amcsiban, szal október 2án :D
    Asszem a készítők alaposan kíváncsivá tették a nézőket! ;)



    Sztem a japán csávón sokminden múlni fog...
  • Magoo
    #62
    Hát ez Qrva jó! :D Továbbra is nagyon tetszik!
    Az hogy Nathan és Peter is mindketten....(tudjátok) ;)
    Na ez a király dolog :D
    A kis kínai is nagyon tolja a bizniszt :D
  • vg
    #61
    Kijött LOL verzió!
  • Thomas Hangmen
    #60
    Basszameg, ez nagyon ütni fog!!!!!!!!!!!!
  • Thomas Hangmen
    #59
    De várom a holnapot!
  • vg
    #58
    Heroes -- Episode 2 Exclusive
  • winnie
    #57
    a sorozatjunkie-n mindig kiírjuk, hogy mennyi.