12300
10528995171446015691.jpg
  • Monoton
    #138
    tenkjú :D
  • Lyan Kyj
    #137
    azért nem jobb, mert a legtöbb felirat minősége elég gyengusz, de pl Heroesnak egész jó, és nagyon hamar megcsinálják.
  • alexisbabe
    #136
    Bocsi, már megvan, és tényleg jobb mint a feliratok.hu-n
  • Lyan Kyj
    #135
    nézd meg jobban, én is innen szedtem
  • alexisbabe
    #134
    De ebben a linkben csak a második részhez van felirat. Nekem a harmadik részhez kéne!!
  • Lyan Kyj
    #133
    ITT
  • Monoton
    #132
    linket pls?

    feliratok.hu n nem találtam O_o

    hol van meg legelőször?
  • 062020
    #131
    Már van felirat
  • Monoton
    #130
    feliratot akarok :DDDDDDD
  • Monoton
    #129
    feliratot akarok :DDDDDDD
  • Lyan Kyj
    #128
    OMG!!!!!!!!

    Ez a vége!!!!!!!!!UHH!!! Úgy látszik, a csaj tényleg halhatatlan, olyan, mint a hegylakó.

    Imádom ezt a sorozatot!!!!
  • Cat #127
    [spoiler]hm, tiszta vadóc :)

    A néger biztosan nem gonosz, csak simán blokkolt.

    Az igazán durva sylar - sebezhetetlen, tudja mások agyát kontrollálni + még vagy mászni, vagy repülni is tud. Atomdurva lett, szerintem ő az első széria főgonosza.
  • Cat #126
    [spoiler]nem a kiscsajnak igazán gáz, hanem a focistának - most biztosan a rendörségen ül egy zárkában gyilkosság miatt.
  • Hunnenkoenig
    #125
    Ja, ez igy mondjuk eleg logikusan hangzik. Valoban lehet benne valami, most hogy igy mondod :-))
  • evenor
    #124
    Nézd meg a második részben, amikor RAJZOL. ;) (és utána mi történik)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végeredményben a közelében lévő hős-től tudja annak tudását átvenni, azt ugyan nem tudom meddig, de valami ilyesmit nyilatkozott Tim Kring.
  • Hunnenkoenig
    #123
    Hanem mi az igazi kepessege?
  • evenor
    #122
    Amit bírtam, hogy már nem csak a japcsik csinálják a humort. (pedig most duplán kaptunk belőlük)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Peter megpróbált repülni a játszótéren (pedig, ha tudná, hogy nem is ez az igazi képessége), a kissrác meg ott bámulta őt a jelmezben. :)


    Ami jó hír, hogy a sori majdnem visszanyerte a múlthéten elvesztett nézettségét, ami szerintem nem történik meg túlzottan sűrűn. A felnőtteknél ismét döntetlen az első helyért.
  • Hunnenkoenig
    #121
    Fu hat ez nem volt semmi.

    Ez a resz nem volt olyan pörgös, mint a masodik, de a vege nagyon odavagott.
  • Magoo
    #120
    Akkoris a két kínai tolja gizdán :D
  • Carti19
    #119
    A bárban ülő fekete komának a nyakában van 1 medál ami az a jel ami a mutánsok génjében van...vagy mi...szal a laptopon is az látszódik meg mindenhol :)
  • kks
    #118
    Igen meg a zsarú össeesik. A vége tényleg nagyon dúrva.
  • Carti19
    #117
    Annyi hogy a Zsaru csak az ő gondolatait nem hallotta...
    A vége a durva a 3. résznek...:D szegény kiscsaj... :)
  • Magoo
    #116
    Van benne valami.
    De sztem ő is csak valami spéci emberke....majd kiderül. :)
  • Monoton
    #115
    obakker :SADS

    spoiler :DDDDDDDDD
    én ma akartam megnézni -.-
  • kks
    #114
    Szerintetek nem a kocsmában ülö néger csákko a gyilkos?
  • Magoo
    #113
    Qrva jó rész a 3. is!!!!!
    Zseniális...komolyan!
  • precision
    #112
    hát eddig már 2x volt, nevezhetjük szokásnak is :)
  • winnie
    #111
    szokott?
  • precision
    #110
    Angol felirat kb mikorra szokott lenni?
  • Lyan Kyj
    #109
    Kijött a 3, nézzük, izibe!
  • Monoton
    #108
    bakker mekkora jó rész a 2di

    Nakamura O_o

    dzsekilésmisterhájd csaj meg milyen ultrakillt rendezett :DDSADD?
  • Hunnenkoenig
    #106
    *a kiscsaj szülei nem önszantukbol adoptaltak öt = nem önszantukbol adtak ki adoptaciora öt.
  • Hunnenkoenig
    #105
    Na megneztem a masodik reszt es nekem is amolyan "Fuck, this is great" szerü katarzis elmenyem volt.

    Nagyon jo lesz ez a sorozat. Vajon europaban ilyet miert nem kepesek csinalni?

    A klasszikus kepregenyhösöknek mindig egy föellensegük van, tehat szerintem itt sem lesz maskepp. En arra gondoltam, hogy apuka lesz az, de ha ö is jelentett valakinek, akkor nem biztos... mar reg lattam a pre air 1-et. Az ügynökös dolog es az akarattal adoptalas jo gondolat. Feltetelezem, hogy a kiscsaj szülei nem önszantukbol adoptaltak öt. Ez beleferne a klasszikus koncepcioba, hogy a föhösnek mindig meg kell bosszulnia valamelyik szerettét, akit megölt a fögonosz.

    Feltetelezem, hogy a sorozatban soha nem lesz nekik köpenyes kosztümük... legalabbis remelem...
  • fistin
    #104
    geci nagyon durva volt ez a 2 rész, alig várom a 3.at :D
  • Monoton
    #103
    áhh most láttam az első részt O_o

    hátrendesen odabasz :D
  • robotnyk
    #102
    jó ez a sorozat, elég lesz kibogozni ezeket a szálakat. a második rész alatt nem egyszer volt húbazmeg érzésem :)
  • grebber
    #101
    A sebezhetetlen csaj "apja" nagyon furcsán viselkedik vajon mi a célja?
  • Cat #100
    többféle koncepció lehet, mindenre van példa. Pl. Buffyban minden szériában más volt a főellenfél, szupervámpir, démon, félisten, vagy az 5ikben az egyik haverjuk. Szerintem ez még a jövő zenéje, a készítők sem biztos hogy eldöntötték, az első széria végére megoldják az atomcsapást vagy ne. Hisz végülis behozhatnak gonoszt is, adnak neki vmi szuperképességet, a lehetőség adott. Jöhet betegség/vírus, ami csak rájuk hat, vagy akár egy földalatti szervezet, ami rájuk vadászik. Sok a lehetőség, elvégre ezért "high concept".
  • LasDen #99
    Huh......jó volt basszameg... :D
    Hiro nagyon ott van....ő jön be a legjobban...mert hogy nem ijed mega képességétől és gondolkodik...
    A Nik(k?)i meg jól tolja a Jekyll & Hyde-t :D

    nekem abszólút bejön a sorozat.. :D
  • robotnyk
    #98
    NBC's new superhero drama Heroes has been given a full-season pickup from the network.