12300
10528995171446015691.jpg
  • Blur
    #178
    most néztem meg ujra az első részt. Nathan petrelli beszélt telefonon Lindermannel(a csávó aki a szőke nővel van rosszban). Valamilyen kapocs mindenki között van.
  • MrSpock
    #177
    Most néztem meg így egyhuzamban a 3 részt.
    Nemlesz rossz sorozat ez sem.
    Azt már levágtam,hogy tuti valami köze van egymáshoz mindenkinek.
    Biztos valami génkisérlet eredménye mindegyikük.
    Sylar lehet a kapocs közöttük,elég erősnek tűnik..
    Hiro-t bírom,nevetséges kis japán,de egyből levágja mi a helyzet.:-)
  • North
    #176
    Most szerdán néztem meg az első részt. Annyira nem pörgött, de lehet csak azért tűnt így mert elsősorban a PB-hez meg a 24-hez vagyok szokva.:) Viszont a végére ráéreztem a ritmusára, és kifejezetten tetszett. Ráadásul ebből még bármit kihozhatnak, az alap jó. Mondjuk én eleve elfogult vagyok az ilyen x-men szerű sztorikkal, bár ebből is lehet szart csinálni.
    Itt viszont azt hiszem nem rontottak el semmit.:) Tegnap meg is néztem a másodikat és a harmadikat is. Kegyetlen jó ez a sorozat, már most ekzdek függővé válni.:) Ahogy olvasgattam nincs gond a nézettségi mutatókkal sem, tehát val nem várható korai cancel.
    Tényleg jól megcsinálták, a zene nagyon ottvan. Tetszenek a karakterek is, na meg hogy ki hogy reagál a képességére. A Hiro srácot nagyon bírom, hatalmas.:) Amit viszont nem értek, hogy ha a génekhez van köze, akkor miért most illetve az utóbbi időben jelentkezett mindenkinél? Rem emelett nem siklanak el az írók. Az a gén jel viszont elég sok helyen szerepel, még a pompomcsaj geometria könyvén is rajta volt:)
    Kíváncsian várom a következő részt. Biztos vagyok benne, hogy nem fogok csalódni. A topik ment a kedvencekbe.:)
  • Aramir
    #175
    Már jóval elötte is mutatták, hogy a japán fickó azt nézi az irodában a monitoron.
  • Carti19
    #174
    Vagy csak visszajött a túlvilágról és meglepte hogy újra itt van! :)
  • Lyan Kyj
    #173
    Kinyitotta a szemét, aztán magára nézett, aztán körbe. és a helyzetét kommentálta.
  • Blur
    #172
    Kétlem, hogy a csaj nem azon csodálkozna, hogy kilátszanak a bordái. Bár lehet, hogy a "boncmesternek" hülyén állt az ingje és azon csodálkozott inkább.
  • Hunnenkoenig
    #171
    En is ugy ereztem, hogy valamit OFF-ban nez nagyon.
    Nem igazan magan csodalkozott, hanem oldalra nezett es ott latott valamit...

    Bar lehet, hogy csak az edenyekben levö szerveit nezegette. Legalabbis ugy lattam, ilyen veres cafatok vannak azokban a rozsdamentes ibrikekben mellette...
  • robotnyk
    #170
    csak nem azt nézi furán, hogy úgy néz ki, mint egy disznó disznóvágáskor?
  • Monoton
    #169
    énis furcsán néznék ha a halálból jönnék vissza és máshol ébrednék :DSADSAF
  • Cat #168
    szerintem tul kis idő telt el a fadarab kihuzása, és az ujraéledés között - szinte azonnali volt, azaz az ágy mellett kellett volna állnia annak, aki kihuzta azt. A csaj is furán néz, valakit, valamit a teremben.
  • vg
    #167
    Szerintem az a faterja lesz... a szeműveges! Vagynem... :)
  • Thomas Hangmen
    #166
    Ja:D
    Visszanézvemegnéztem mégegyszer azt a részt, kíványcsi leszek, hogy a boncmester milyen képet fog látni mikor meglátja.....(no spoiler)....na azt:D
    Szentem szívrohamot fog kapni:D
  • vg
    #165
    Jaj, nagyon durva volt a 3rész vége, pislogtam 1000rel! :D
  • Hunnenkoenig
    #164
    Akkor jo, csak gondoltam, felhivom ra a figyelmet :-))
    Latom solyomszemek nezik a sorit. Akkor megnyugodtam :-)))
  • Szolnokboy
    #163
    azt nézte már az első részben, az irodában is :)
  • Lyan Kyj
    #162
    sztem elég sokaknak^^
  • Hunnenkoenig
    #161
    *jeckyll
  • Hunnenkoenig
    #160
    Az feltünt valakinek, hogy az ipodon a jeckyli & hyde csaj vetközött eppen?
  • Cat #159
    azt se hagyjuk ki, hogy a japó csávó haverja folyton a lasvegasniki.com ot nézegeti az ipodján, és a nissan most épp las vegas felé tart... mibe hogy a városban összetalálkoznak :)
  • precision
    #158
    Heroes 1x04 Promo - SPOILER!

    Lol, pompomkiscsaj jól látom átmegy durvába? :D
  • Blur
    #157
    Kizárt, hogy a kiscsajt a rendőrség vagy bármilyen hivatalos szerv vitte volna el. Nyilván nem fog kitudódni a dolog. Valszeg elvitte őt vmi még mielőtt az isitársak észrevették volna. Egyedül a csávója fog tudni a dologról, de őt is át lehet azzal verni, hogy csak elájultam, megműtöttek blabla. Bár a promo szerint nem ez lesz:). A csávó se kerül börtönbe, elmenekült és kész. Bár egy másik csaj látta őket együtt elmenni, nyilvánvaóan azt se véletlenül mutatta a kamera.

    Repülős csávók meg nyilvánvalóan össze fognak futni az indiai taggal. A festegetős csávó is kapcsolatban van velük. A japán csávó meg a festegetős csávót megy felkeresni, szóval csak az kérdéses hogy a többiek hogy fognak összejönni.
  • Monoton
    #156
    ha megnézed a 4 dik rész promoját akkor tudni fogod mivan a rendőrrel :)
  • Hunnenkoenig
    #155
    Cat, te nagyon pofan talaltad a szeget.
    Valszeg ez lesz, igen. Mar nekem is atfutott az agyamon a gondolat, hogy a kiccsaj elegge le van ragadva a suliban...

    Mondjuk ugye probalt normalis eletet elni tovabbra is, de ezutan ez nem nagyon fog neki sikerülni :-))

    Viszont akkor felmerül a kerdes, hogy ez mekkora port kavar fel majd?
    Ez mar igy akkor eleg nyilvanos dolog es valszeg cikkeznenek rola, meg minden (ha nem akarjak eltusolni).

    Mondjuk az arra lenne jo, hogy az indiai csavo legalabb el tud indulni egy nyomon, hogy felkutassa öket. Bar a gyilkos terkepet lefenykepezte es a csaj is felismerte a repkedös fickot az ujsagbol...

    Viszont ez altala többi hös is megtudna, hogy vannak masok is meg es elkezdenek keresni egymast...talan...

    A rendör szerintem nem halt meg, de valami gaz van vele.
  • Monoton
    #154
    ércsük a lényeget :P
  • Magoo
    #153
    jó ez nem volt jó megfogalmazás
    Az egész sorozat végig megdöbbentő és érdekes, de a vége akkoris valahogy extrán pofán vág! :D
  • Monoton
    #152
    jaja mikor lesz már hétfő ?
  • Magoo
    #151
    Ja télleg ütős lesz a 4. rész is.
    De ahogy látom ennek a sorozatnak, mindíg a vége a megdöbbentő....sőt ezt már a bemutatóban is mondják :DDD
    Ez lesz a jó ebben a sorozatban, hogy mindíg várod az epizód végét, de mindíg várod a következő részt! :D
  • Monoton
    #150
    yájútub :D
  • Monoton
    #149
    hol?
  • Cat #148
    összehajtogatja magát, és pár perc alatt összeforr.
  • Lyan Kyj
    #147
    ki varja össze?:))))
  • Szolnokboy
    #146
    Jaja :) Nézzétek meg az 1x04 promot , pont erről van szó :)

    Ez a sorozat egyébként

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kíméletlenül ODABASZ !


    Eddig voltak kétségeim, de ez a 3. rész eloszlatta mindet.
  • Cat #145
    viszont igy atomgáz a kiscsajnak. Gondolj bele, ha tényleg a halottkém boncolja, akkor

    1. Az eseményen több tucat iskolatársa, tanárok stb. látták holtan.
    2. a rendörök, mentők biztosan látták holtan.
    3. ezek szoltak a szuleinek.

    Hova mehet ezután? Hazamegy, ez logikus, ott még ki lehet magyarázni, hogy "jaj, nem is volt akkora seb, csak agyrázkodás, stb.", de az iskolatársaknak? A rendőrőknek? A mentősőknek, akik letakarták, és bevitték a hullaházba? No meg mi van ha már 3-4 nap is eltelt míg felébredt? Akkor már a szülei is azonosították, látták a fejéből kiálló fadarabbal - vége, kész, nincs kiut. Szerintem a forgatókönyviróknak ez volt nála is a célja, hogy elindítsák valahova a kis világából.

    Nézzétek meg a többi szereplőt, mind mozgásban vannak, japok kocsival, a szőke csaj kocsival, stb. Össze akarják hozni a szálakat, és mivel elég szűkre szabták a kereteket (lásd pl. a két repülni tudo testvértől csak egy néger nő választja el a festőt, attol meg semmi a japókat, hisz azok odatartanak). 2-3 rész és meglesz a csapat.
  • Hunnenkoenig
    #144
    Jaj, erre nem is ghondoltam, hogy esetleg a korbonctanon van...azt hittem a fögonosz baszogatja... :-))

    Amugy mostmar egeszen biztos, hogy csak az agy megsemmisitesevel lehet öket deaktivalni, azert szedi ki a gyilkos mindegyiket.

    Vagy megeszi öket es attol van olyan sok kepessege :-)))
  • Lyan Kyj
    #143
    ez azért kellett, hogy érzékeltessék a karakterek képességének határait..vagy hogy épp nincsenek határok..lám, Hironak is megadták a clock-stopper képességet, és még a jövőbe is mehet. A kiscsajról meg kiderült, h nem csak sebezhetetlen, hanem a halálból is képes visszajönni
  • alexisbabe
    #142
    Szerintem jó volt ez így, bár elég fura , hogy 10 négyzetméteres "füves" területen egy éppen ott árválkodó farönk "öli meg".De így legalább jó lett a vége és így még jobban izgulhatunk a következő részig.
  • mukika
    #141
    azért kissé túlzás, hogy a kiscsajjal minden részben történik valami olyan dolog véletlen, ami miatt elvileg meg kéne halnia...
  • Trisztin
    #140
    Igazán tetszik ez a sorozat...

    Augusztusban láttam a 00.részt... Múlt héten pedig a 1. és a 2. részt.. .csak én érzékeltem úgy,hogy nem teljesen egyezik a 0 és az 1. rész?? :)

    Különben nekem is a pom-pom lány a kedvencem...
  • mukika
    #139
    azért kissé tulzás, hogy a kiscsajjal minden részben történik valami olyan dolog véletlen, ami miatt elvileg meg kéne hallnia...