12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #255
    vg: mert ő megbüntethet:)

    figyi. szerintem zárjuk le azzal, hogy elmondod mi a bajod.

    ld. lopkodok.

    arról nem tudtam, hogy infókat lopkodok össze (csekk a blogot és keress olyasmit, ami lopva lenne. még hír is alig van, amit pedig valóban csak átvenni lehetne). tudtommal jó pár éve ebből élek, nyilván ugatom valamennyire a témát. de mondj valakit, aki nálam jobban ért hozzá? (ez nem nagy pofa, csak kérdés. tényleg érdekelne. annyira baj, hogy írok dolgokról, amik esetleg másokat érdekelnének?
  • Lyan Kyj
    #254
    Nekem csak 1 kérdésem lenne ezek után:

    ki és miért törölte a hszeket???
  • Lyan Kyj
    #222
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

    IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM!!!!!

    Hiro FTW!! Durván nézett ki abban a cuccban:)

    magyar felirat: http://www.freeweb.hu/hosszupuska/feliratok/1156.zip
  • Hunnenkoenig
    #220
    Na megneztem en is a 4. reszt. Kiraly volt. Lassan kezdenek összejönni a dolgok.

    A szöke ribi mondjuk szerintem siman elmegy egy pszichiatriai esetnek. Semmi különleges kepesseg nincs benne, csak egy öntudathasadas :-))

    Hiro valoban jol bedurvult a vegere. Es eleg tökeletesen meg is tanult angolul :-))

    Mostmar ertem, miröl beszeltetek itt. Na most vagyok valojaban kepben. Most kicsit egö, de hat ez van.
  • Lyan Kyj
    #214
    igen
  • Hunnenkoenig
    #213
    Kösz, akkor mar szedem is.
    Az a 4-es?
  • Lyan Kyj
    #212
    tegnap óta van új rész
  • Hunnenkoenig
    #211
    Most szojjá be vazze.

    Es ezt mire alapozod?

    ----------

    A csaj a mütöasztalon az utolso resz, nem?
    Törölni kellett a vinyot es 10 sorozatbol most kell összeraknom, melyikböl hanyas volt az utolso, amit meg lattam...
  • Carti19
    #210
    Szamurájkard a hátán...nagyon penge...és öregítettek rajta pár évet... :)
  • vg
    #209
    Neked nem a nevekkel, hanem az angol tudásoddal vannak komoly problémák...
  • vg
    #208
    Kis japcsi már nagyon komoly a 4rész végén! :D
  • Magoo
    #207
    Peter előnyére legyen mondva, hogy ő is kezdi megérteni az erejét és nem csak a repülgetős témát hajtogatja! :)
  • alexisbabe
    #206
    Mikor lesz felriat?? Most inkább megvárom a magyar feliratot és csak utánna nézem meg, mert múltkor is félreértettem valamit :(
    Egyébként Peter haj ide - haj oda ő tökéletes, bár szakszerűbb volna ha ezt inkább az őt alakítő Milo Ventimigliáról álítanánk.
  • Magoo
    #205
    sztem te nem láttad a mai részt ezért kérdeztél ennyi hülyeséget...
  • Magoo
    #204
    Az utolsó részről beszéltem! Az is régen volt neked? akkor tudlak sajnálni...
  • Lyan Kyj
    #203
    ilyet csináltak 24-nél is, "Damn it".:DD
  • Blur
    #202
    Én Peter nevét azért tudom, mert birom a szinész csávót. Gilmore girlsben is tökjó karaktere volt. És mindig rohadtjól öltöztetik fel.
    Egy külföldi topikban az egyik csóka irta, hogy olyan játékot játszanak a haverjaival, hogy inni kell egy-egy felest mindig amikor a Peter a füle mögé igazgatja a haját. Most direkt figyeltem, szerintem még mindig be vannak rugva a csávók:)

    Egyébként valóban nem volt olyan izgi a rész, de valahogy mégis jó nézni.
  • Hunnenkoenig
    #201
    Mondom nem tudom visszanezni!
    Megneztem, csak mar regen volt es azota nincs a lemezen.
  • Magoo
    #200
    Javasolnám a rész megnézést a kérdések előtt
  • 062020
    #199
    Tök jó amikor a néger leüti Hirót
  • Hunnenkoenig
    #198
    Ok, köszi, akkor mar kepben vagyok.
  • winnie
    #197
    "nem tudjuk milyen sebe volt"

    milyen sebe LESZ. peter a politcsóka öccse.
  • Lyan Kyj
    #196
    a politikus testvére, nem?
    Egyébként ebbe a sorozatba vhogy Hiro-n kívül senkinenk nem tom a nevét, nem tom miért:P

    de lehet hogy Peter Parker-re gondolt
  • Hunnenkoenig
    #195
    Na az akkor ok, hogy most nincs sebe es nem tudjuk milyen sebe volt, de ezt ki mondta kinek es mikor es ki az a peter? A politikus csavo? Nevekkel mindig hadilabon allok...
  • winnie
    #194
    hunnen: épp ez az. nem is emlékezhetsz:)
  • Hunnenkoenig
    #193
    Most hülyenek fogtok nezni, de sajna nem tudom visszanezni: Ki az a peter es milyen sebröl van szo?
    Kajakra nem csekkolom... nem emlekszem ilyesmire...
  • Lyan Kyj
    #192
    benned van
  • winnie
    #191
    örülök, hogy tetszett mindenkinek:) akkor csak én találtam iszonytatóan unalmasnak:( no spoiler.

    a vége az überdurva volt, de asszem egyelőre lemondok a sorozatról, mert a karakterek jó része hidegen hagy és a lassú tempót csak kötődéssel lehet elviselni. (ha év végéig megy a hype, akkor beszállok és, ha más nem, ledarálom vagy átállok "prívjöszliket" nézni, mint a surface-nél:)

    bár mondjuk most van 8 minitörténetünk, amiból pár részen belül tuti lesz max 3-4 sztori, de valahogy ha egymás mögé tenném a mohinder és az öcsi jeleneteket vagy a csírlíder csajos sztorit, akkor méla unalom lenne, szerintem (az 1x04-ben hiro is csak aranyos volt a sztorijával, hozzáadott, de attól még uncsi volt az is). de mondom, biztos bennem van a hiba.

    kérdéseket kapunk, válaszokat és felfedezéseket is, rengeteg előrevetített jövőképet, de megígértem magamnak, hogy egy utolsó 10 másodperc miatt nem hajtom igába a fejem:))
  • Blur
    #190
    ja, csak vicceltem. Elég röhejes lenne, hogy ha csak arról lenne szó:)
  • Magoo
    #189
    Nem hiszem...másról van szó. Sztem csak terelgetni akarja Peter-t, mert ő lehet a Sylar legnagyobb ellenfele...
  • Blur
    #188
    [spoiler] Biztos Peter megkérte Hirot, hogy figyelmeztesse őt a hegéről, hogy elkerülhesse azt:D [spoiler]
  • Magoo
    #187
    ja de durva egy epizód volt :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro de qrva jól fogja tolni a jövőben! :D
    A kis időstoppoló meg időutazó kis nindzsa mindenit! :D MI LESZ AZ ÜZENET???? De jó lenne már tudni! :)
    kérdés milyen hege lesz majd Peter-nek :)
    Imádom ezt a sorozatot.....mindíg imádni fogom! NEM TUDJÁK ELSZÚRNII! :)
  • Blur
    #186
    [spoiler] Bocs, a sok hsz-ért. Megtaláltam időközben, scar = heg, sebhely. Gondolom ez lesz az. váóváó [spoiler]
  • Blur
    #185
    [spoiler] Vki meg tudná mondani, hogy mit jelent amit hiro mondott Peternek a végén? Mindent értek, csak a "You look different without your ..." mondat utolsó szavát nem. Vmi "szkarv" vagy mi van a végén, az mit jelent? Kössssz. [spoiler]
  • Blur
    #184
    [spoiler] Vázzeg, a vége nagyon nagy volt. A kiscsaj boncolását meg nagyon benéztem, bocs akit lehurrogtam. A japán csávók jók voltak [spoiler]
  • precision
    #183
    forom.com, de max este lesz, de inkább holnap reggel
  • Blur
    #182
    Angol feliratot hol lehet keresgélni?
  • precision
    #181
    Nemtom hallottatok e már róla, de minden rész után kiadnak egy képregényt, ami némi plusz infot ad, leginkább a szereplőkről. Eddig kettő van, de már lehet, hogy megvan a 3. is. Szerintem érdemes őket leszedni, elolvasni.

    link
  • Carti19
    #180
    megnéztem a 4. részt...szokás szerint a vége a legjobb, és mostmár végképp kíváncsi vagyok hogy most milesz :D
  • evenor
    #179
    Ki várja a holnapot? (na jó tudom ez hülye kérdés volt) :D