12300
10528995171446015691.jpg
  • Hunnenkoenig
    #316
  • Monoton
    #315
    #308 senki? :(
  • Magoo
    #314
    Ez a banner tényleg gyenge...bocsi
  • Monoton
    #312
    banner kell?

    csinálok egyet énis :D

    azt jobban vágom mint az angolt :D
  • Hunnenkoenig
    #309
    Mit szoltok hozza?

  • Monoton
    #308
    valami jó angolos nem fordítaná le a képregények kevés szövegeit?

    énmeg beleraknám a magyar szöveget

    nem vágom jól az angolt O_o :D
  • vg
    #307
    A szenátorjelöltet viszik el szerintem, aztán szépen elrepül/menekül elölük valamikor/valahogy! :) A szöke csajszi nem a szemüvegesnek dolgozik? Ahogy a kolléga elöttem mondta, a 5ös promoban ezt lehet látni...
  • Monoton
    #306
    nézd meg az 5 ös promot :)
  • Cat #305
    a fura az volt számomra (és ezt még senk nem említette), hogy a szemüveges csóka azt mondta az ágyban fekvő peterre meg a skizo csajra, hogy "csak őt", azaz csak az egyiket. Namost ez azt jelenti, hogy 1. tudja hogy mindkettő spéci, 2. vajon melyiket viszi el? A szenátorjelöltet nehézkes lesz, nagyot szólna ha eltünne, a csaj meg ugye nem ura a helyzetnek, nem tudja irányítani - nem hasznos.
  • Cat #304
    elméletben igen, de szerintem közel sem - ha te folyamatosan tudsz repülni, és közeledbe kerül egy csávó, aki hirtelen, arra a két percre tud, akkor te fogsz jobban repkedni vagy ő, te bánsz jobban a saját tudásoddal, vagy ő? Ezeket a képességeket meg kell ismerni, ki kell tapasztalni hogy kihasználhasd. Az érdekes akkor van, ha ott van mellette pluszban mondjuk a regenerálodos csaj is, és mindkettőnek a képességét átveszi. Na ekkor kakiban van Sylar :)
  • precision
    #303
    nem tévedsz, és ha kombózni is tudja a dolgokat, úgyértem egyszerre több ember képességét is át tudja venni, akkor a kiscsajjal együtt tuti lezúzzák majd (extra gyors regeneráció rlz :))
  • ScarY MAN
    #302
    A feka csávot azt már láthattad... nezd meg jol... :D
  • ScarY MAN
    #301
    Én is ugy gondolom :D
    Eloszor ugy gondoltam hogy gonosz de igy belegondolva... bar ki tudja... lehet jo , de lehet hogy rossz
  • Rio81
    #300
    Tudtok még valamit a még bemutatás előtt álló karakterekről? Egy vöröshajú csajszi és egy feka csávó még minimum hátravan, tudtommal...
  • Magoo
    #299
    Jah...
    amúgy meg Peter lehet Sylar legnagyobb ellensége. Elvégre ha a Sylar a közelébe kerül, Peter tudja ellene használni a csávó saját képességeit!
    Tévedek? :)
  • Monoton
    #298
    ez tul egyszerű lenne

    szvsz is a szemüvges csávó jó fiú :D

    sztem Lindermann körül lesz vmi kavarás :D
  • precision
    #297
    Jó fiúk közül? Az érdekes lenne :) Akkor miért kapta el a gondolatolvasó arcot? Szerintem ő lesz a főgonosz, ez a Sylar akárki is neki dolgozik ugymond, szvsz.
  • Magoo
    #296
    Ezt sejtettük, mivel egy ismert színész játsza őt (lásd könyvborítón a képét). Ezért alap, hogy ha már a képét használják, akkor fel is fog tűnni. :)
    Amúgy meg marhára úgy érzem, hogy a szemüveges fickó a jó fiúk közül van....biztos valami titkos kormányszervezet egy mutáns csapatot állít össze, vagy hasonló :D
    Na majd kiderül...
  • Rio81
    #295
    Érdekes, hogy az első pár rész után evidensnek kéne hogy tűnjön: a szemüveges csávó a főgonosz. Szerintem meg az indiai csávó apja körül lesz valami kavarás, nem tartom kizártnak, hogy ő mozgatja a szálakat a háttérben, a halálát pedig csak megrendezte

    Apró SPOILER:

    (az imdb szerint fel fog tűnni a sorozatban id. Suresh)
  • Hunnenkoenig
    #294
    Nekem semmi bajom ezzel.

    Valszeg egy kis misztikat akartak belevinni...
  • Cat #293
    nem a találkozással a bajom, az természetes, hanem annak erőltetett voltával. Reális sorozatot akartak, és ez totál nem reális. Kilóg a lóláb, életidegen.
  • Monoton
    #292
    egyébként nekem azért is bejön a sorozat mert nem olyan lézerjön kia szememből típusú :D
  • Monoton
    #291
    már várom mikor építi meg az indiai csávó a CELEBRO t D:?SA?:DAS_DAS_D
  • winnie
    #290
    cat: éppen ezek az összefonódások a lényegesek (megjegyzem whatever. nyilván valaki ezen akad fenn, valaki meg ezt élvezi. már nem nézem, de szerintem az az érdekes benne, hogy találkoznak, mert folyamatosan keresztezni fogják szép képregényesen egymás útját).

    a kapcsolatok: egyik hero sincs egyedül, minimum párban vannak, ahogy látom. (mondjuk az azt jelentené, hogy hiro spanja is tud valamit.) meg aztán még a különleges képessegűeknek csak egy részét ismerjük, lesznek még bőven.
  • Magoo
    #289
    Eddig az egyetlen közös mindegyik "különleges" emberkében, hogy elvesztették az apjukat...nem?
    Az első részben végig ezt regélte mindegyik...
  • Lyan Kyj
    #288
    ha jól vettem ki, akkor a sorozatban is elejtették párszor azt a megjegyzést, h valami más is van itt, mint az eltérő génállomány..
  • MrSpock
    #287
    Delehet,hogy valamiért pont odamennek,vagyis a szuperképességük viszi előre,na meg a történetirók:-)
    Épp szinte egyhelyen mindenki..de nemtudják a másikról hogy ők is különlegesek.
  • Cat #286
    tényleg szokatlanul lassu, mondhatnám kicsit unalmas. És ez azért van, mert túl távoliak a szálak, össze kell azokat húzni erőszakkal, tul erőltetetten hozzák össze. Szerintem ezt el lehetett volna kerülni, ha más indokot adnak a szuperképességeknek (pl. adott város, vagy ilyesmi). Nehezen hihető, hogy a fél világon átutazó japán emberke pont ugyanabban a kaszinóban van ahol a skizofrén csaj és a leendő szenátor, vagy hogy Peter két másikhoz is szorosan kötödik: a testvére repül, szerelmének barátja pedig látja a jövőt. Ha reálisra akarják csinálni a sorozatot, akkor minek vétenek ekkora alapkoncepcióbeli hibát.
  • Monoton
    #285
  • robotnyk
    #284
    ez a sorozat lassú. és tudjátok mit? éppen ezért jó. a beállítások, a képi világ, így üt. soha nem voltam oda a szuperhősös képregényekért, de így jöhet. megérdemelte a teljes évadot.
  • Monoton
    #283
    ááááááááááááááááááá

    most néztem meg O_o

    ezdedurva :O

    kiscsaj apja is jól nyomja (mozgatja a szálakat)

    :DDDDD

    kövi promot is megnéztem azdedurva lesz amikor csávó rakétásat játszik :DDDDDDD

  • Szolnokboy
    #282
    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Hétfő a kedvenc napom !
  • Szolnokboy
    #281
    pfffuuuuu de durva volt !!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mér kellett a "Holy sh..."-t megváltoztatni ? Hiro beszarás, Claire csini, sorozat mindent visz. Hiro haverjának keménykedése iszonyú nagy !!
  • HRaVeN1
    #280
    episode 5 promo
    nem lesz rossz köv rész sem:)
  • Lyan Kyj
    #279
    nem volt ott semmi érdemleges:)
  • Carti19
    #278
    wow...nálam 50 hozzászólás eltünk...222 után 273 a következő...
  • mucsácsó
    #277
    nagyon értelmes emberek vannak...
  • winnie
    #276
    sry. átmegyek magánba, bár nem hiszem, hogy választ kapok.
  • vg
    #275
    Vágjál ki, ha ez az ára annak, ha elmondom amit gondolok, akkor legyen....
  • Punker
    #273
    kivágod vagy kivágjam?