12300
10528995171446015691.jpg
  • LasDen #367
    Nikki meg Peter feje olyan eldeformált most hogy nézem....
  • Monoton
    #366
    én legszívesebben csak azokat tenném bele akiknek képessége van :D

    de kitudja lehet a srácról kiderül hogy manipulálni tudja a mágneses teret ?DS?:A:D_AS:D_SA:D
  • Monoton
    #365
    értem hogy érted ...

    ez az alap

    azért fura egykét arcon mert a fényviszonyok sz*rok

    probáltam korrigálni de eza max amit kihozhattam
  • LasDen #364
    sztem a szereplőkön lévő effekt kicsit túl sok.....vagy nem is tudom hogy mondjam....
  • Monoton
    #363


    hát ezlenne így első ránézésre

    ha jólesz meglinkelem még :P
  • Monoton
    #362
    minnyá kész a banner O_o
  • LasDen #361
    Jó volt......végén bedurvult :D
    ezzel az időutazással vigyázni kell, me iszonyat szarul is meglehet csinálni :D
    de sztem így előre megvan határozva, hogy Hiro milyen lesz majd a jövőben...
    Mohinder meg akkor elvesztette a hitét és feladta...
  • Maak
    #360
    Jó volt ez a 4. rész...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár egy pici hiba volt benne ott amikor rouletteztek...tudnám hogy a golyó hogy keveredett a levegőbe...nem mintha a történethez bármi köze lenne, csak fura volt.Egyébként nem értettem a prof hozzáállását, odarohan Peter bátyjához hogy maga biztos hero...az öccsének meg nem akar hinni...nem értem na...

    Szegény japot hogy lenyomta a benga testőr a végén meg meg sem ismertem a szerencsést, csak mikor már kimondta a nevét, azt hittem sylar jön és megvagdossa Petert..
  • Monoton
    #359
    azt nem akartam mivel majd valszeg linkes lesz
  • precision
    #358
    ez jó, tetszik már most is
    csak nehogy rátedd az NBC logót mint Hunnenkoenig :D az vhogy nem illik bele a képbe
  • Hunnenkoenig
    #357
    Jol fog kinezni.
    En nem akartam vele ennyit dolgozni. Kivancsi vagyok a vegeredmenyre.
  • QuippeR
    #356
    mondom kicsit minimalista vagyok, de szerintem ennél szebbet nem nagyon lehet csinálni. funkcionálisabbat persze lehetne...
  • Monoton
    #355
    a sorozat alapbannerján is ezek a szereplők vannak

    szvsz ...
  • Magoo
    #354
    Sztem nem túl bölcs kirakni most a szereplőket...az évad végére talán totál más lesz a felállás....
    A bannernek nem kell mindent elmondania. Foglalja magába a főcím grafikát aztán kész :)
  • Lyan Kyj
    #353
  • Monoton
    #352


    én egyenlőre itt tartok félkész állapotban

    kicsit képregényesre vettem :D

    csinálok hlnap estére kettőt :D
  • Hunnenkoenig
    #351
    Lol, na erre gondoltam pont :-)
  • Hunnenkoenig
    #350
    Alapbol nem rossz, csak nem mond semmit a sorozatrol.

    Ezzel az erövel akar csak egy fekete hatterre is ki lehetne irni, hogy heroes, azt jovan.

    (köcsögöknek, akik a kritikat összetevesztik a beszolassal: ez kritika volt, mert meg van alapozva)
  • QuippeR
    #349
    lehet hogy én kicsit túl minimalista vagyok, de szerintem ez:

  • vg
    #348
  • Magoo
    #347
    törölt hozzászólás
  • Monoton
    #346
    srácról annyit tudni hogy okos :)

    lehet ő lesz a csapat esze :P

    vagy ő a főgonosz :DDDDD
  • Lyan Kyj
    #345
    ha csak a képessége miatt rakták ki, akkor a kissrác meg Peter csaja is képességekkel rendelkezik? Ha ők nem, akkor ennyi erővel az indiai dokit segítő csaj is rajta lehetne a képen:P szal vmi connectionnek kell lennie...
  • North
    #341
    Azért Sylart se becsüljük le. A zsarucsávó telepumpálta golyókkal, majd felkelt. Van pár képessége, és lehet nem az hogy tud golyóállómellényt vásárolni.:)
    Amúgy én is azt érzem jelenleg hogy Peter lehet a nagy ellenfele. Bár még az elején vagyunk, nem tudom mit hoznak ki a sorozatból, de eddig baromira tetszik.:)
  • Hunnenkoenig
    #337
    Igen, az benne maradt, mivel a kep nem olyan szeles, mint a banner es fekete hatteret raktam neki es nem vettem eszre, csak mikor felraktam.

    De kijavitom, csak neked :-)

  • Monoton
    #336
    én ugyis látok egy csikot a feka csaj feje felett O_o
  • Hunnenkoenig
    #335
    Nem feltetlenül jo, csak van kepessege.
    Syler azert nem all ott, mert öt meg nem ismerjük :-))
  • Hunnenkoenig
    #334
    Milyen csikozas?

    Kattints ra. A forum engine-je kicsinyiti. Alapbol olyan szeles, hogy a fejlec szeletöl a szeleig er.
  • Monoton
    #333
    egyébként mieza sok csíkozás a bannerban?
  • Lyan Kyj
    #332
    most így a bannereket nézve azt néztem, h érdekes módon a feka csávó, aki "megtisztította" a rendőr fejét is, ott áll köztük..szal ezek szerint ő jó. és akkor winnie-nek igaza lesz, az apuci is jó!
    sőt, kissrác meg a peter csaja is ott áll...:)
  • Monoton
    #330
    legkésőbb holnap estig megcsinálom énis :)
  • salieri
    #329
    Nekem is tetszeik :D
  • Hunnenkoenig
    #328
    Na ennek felettebb örülök :-)

    Mostmar akkor csak meg kell varni, hatha mas csinal jobbat, ha meg nem, akkor berakni :-)
  • Hunnenkoenig
    #327
    A tüzröl sajna csak ilyen eletlen kepet talaltam...ha valakinek van rola rendes kepe, elküldheti :-)
  • North
    #326
    Az én igényeimet kielégítetted.:)
  • North
    #323
    Most látom, hogy közben raktál be egy újat. Nekem még mindig az a bajom, hogy a tűz túl életlen a városhoz képest, de javulgat.:)
  • Hunnenkoenig
    #322
    Igen en csinaltam a lost bannert is az elsöt.
    Köszi!

    Megnezem meg mit tehetek...
  • North
    #321
    Nekem a jobboldala nem tetszik. Az az éles kép a városról túlságosan elüt a másik oldalt látható képregényháttértől, én ez utóbbit hagynám meg. Valamint a minden hétfőn felirat jobban szembetűnik mint a sorozat címe. A Heroes feliratot jóval nagyobbra csinálnám, nem baj ha takar valamit. Nagyjából ennyi. Alapvetően nem rossz, de tényleg finomítani kellene rajta. Amúgy megjegyezném, hogy nekem nem lenne türelmem banner-készítéshez.:) Úgyhogy értékelem a munkát.
    kis off: A Lost topikba nem Te csináltad a múltkori bannert? Nem ami most van, hanem ami közvetlen előtte volt. Az marha jól sikerült. Rem ennek a topiknak is király bannere lesz.
  • Hunnenkoenig
    #320
    Jo, en megtettem a magamet... sajna nincs igazan sok kep ami felhasznalhato.
    Most akkor ti jöttök...
  • Monoton
    #318
    hát nekem ez se jön be :(