12300
10528995171446015691.jpg
  • Magoo
    #407
    Áááá dehogy :D
  • Gabosh
    #406
    Inkább beszéljünk a sorozatról , mint a bannerről .Nekem mind2 tetszett.
    Mikor is jön már végre az 5. rész?
  • ScarY MAN
    #405
    nem vagy ragybja egy picit...de tenyleg csak egy ici-picit a sorozatnak?
  • Monoton
    #404
    :DDDDD
  • Magoo
    #403
    wazz...
    Amcsiban tök hasonló vonatkatasztrófa történt mint amilyen a sorozat első részében volt....de necces :]
    Lehet a sorozat készítője is spéci emberke? :DDDDD
  • ballor
    #402
    én m ég az első kettőt láttam, hamarosan folytatni fogom
    jó lesz ez, kicsit másabb sorozat, mint a 24, vagy a PB
  • QuippeR
    #401
    most azért érdekes kérdés lenne, hogy ki kötekszik, de asszem rád szavaznék.
  • Monoton
    #400
    na idefigyelj miért nem tudod abbahagyni ?

    kel még1 büntetőpont?
  • Hunnenkoenig
    #399
    Ne tegyel be semmit. Mondtam nem erdekel. Kioktato hangnem meg nem szükseges, mert azt hiszem nem te vagy az apam.
  • Monoton
    #398
    én meg aztmondom tegyük be mindet egymás alá és kész

    hamburger sv topikba is anno igy volt és kész

    csak haggyuk már
  • Lyan Kyj
    #397
    #347-re szavazok!
  • Monoton
    #396
    nahh mostmár tényleg elég

  • precision
    #395
    a feliratos példát értem, de azt nem hogy miért hoztad fel :)
    megérteném ha te lennél itt az SG -n a bannergyáros :)
  • North
    #394
    Egyre jobb bannerek alakulnak a bannerek.:) Nekem nagyon tetszik a #263-as és a # 379-es is, mindkettő szuper. Az előbbivel talán a képméret a baj, tényleg jobban szét kéne húzni, az utóbbiban meg csak annyi, hogy valóban hiányzik Peter (rem így hívják, a neveket még annyira nem vágom).:)
  • Hunnenkoenig
    #393
    beszeljünk. Ki kezdi?

    ---

    Az ok, hogy nem tetszik valakinek. Nekem se tetszik sok banner (az enyemet is csereltek le sokkal ganyabbra, pl LOST). Az izlesek különbözöek, csak egyszerüen az esik rosszul, hogy amig en nem csinaltam, senkinek nem jutott eszebe, utana meg meg megy a valogatas, meg a versenges.

    Ahelyett, hogy ha mar valaki bevallalta, akkor tippeket adnanak es együtt javitanank.

    Persze tudom, hogy ez gyerekes, csak akkor is...
    Kb olyan ez, mint a feliratoknal a beelözes... az is hülyeseg, megis rosszul esik annak, aki regota fordit pl egy sorozatot, mikor valami kis figyelemre ehes embereke elkezdi szorni a (sokszor lenyegesen rosszabb minösegü) forditasokat, csak hogy ö arassa le a baberokat.

    Tevedes ne essek, nem forditok sorozatokat, nem magamrol beszelek, de asszem sokan ismerik a helyzetet.

    na mindegy... hagyjuk.

    Most elmondhatjatok azt a rengeteg mondanivalotokat, amiben feltartottalak titeket a metaforumozasommal es amit eddig nem tudtatok elmondani a sorozatrol, pedig ugy egeti a körmötöket :-)))
  • precision
    #392
    nem hőzöngés, hanem véleménynyílvánítás, hogy nem tetszik...nem ugyanaz
    nem kötekedésképp mondtuk, hanem mert így gondoltuk
    neked meg tudnod kéne elfogadni azt, hogy nem minden banneredet fogadják ugyanolyan sikerrel mindenhol...ha azt írják hogy nem tetszik, ez van, két dolgot tehetsz, vagy változtatsz, vagy nem foglalkozol vele többet (de megsértődni szvsz butaság)
  • precision
    #391
    rakjuk be a #363 -at és kész
    beszéljünk a sorozatról mostantól :)
  • QuippeR
    #390
    őszintén szólva engem kicsit zavar ez az egész metafórumozás (=fórumozunk a fórumozásról).

    akkor inkább ne legyen banner, ha nincs olyan, ami a többségnek tetszik, de ne koptassuk a billentyűzetet feleslegesen.
  • Monoton
    #389
    mindenkinek más tetszik :)

  • Hunnenkoenig
    #388
    Csak tudod kicsit bant a hozzaallas...
    A topik honapok ota letezik, a kutya nem törödik vele. Csinalok egy bannert, hogy kicsit szebbe es otthonosabba tegyem, erre beindul a hözönges.

    Mashol örülnek, ha egy bannert kapnak a topiknak...

    Az addig rendben van, hogy esetleg nem vagyok profi designban, de azert jobb lenne egy gyenge banner, mint semmilyen, de hat ugy latom itt nem az a lenyeg...
  • Monoton
    #387
    az nem megoldás hogy abbahagyod

    nekem is elutasították már néhány munkámat pedig sztem magyon jok voltak

    gyakorolj és jót akarsz az bizony időbe kerül :)
  • Hunnenkoenig
    #386
    Ja tenyleg hianyzik...

    Csak kicsit comic stilusra akartam venni es ez volt meg a legjobb effect hozza keves munkaval :-)

    De latom itt ugyse rughatok labdaba, nektek semmi nem tetszik, szoval inkabb abbahagyom...
  • Monoton
    #385
    sok sorozat banneren nincs felirat bár hiány :DDDDDDDDDDD
  • MrSpock
    #384
    Ahogy látom itt is égető probléma a bannerkérdés.
    Maga a felirat azért nemárt,mégiscsak ez a sorozat címe.Hiába tudjuk hova jövünk
  • Monoton
    #383
    átméretezhetem az enyémet

    amugy csak egy kérdés kell az a Heroes felirat?

    mert aki idejön tudja melyik topikba van :D
  • Monoton
    #382
    hu ez tényleg nem szép sztem

    ez egy alap effect amik általában nem jönnek be nekem

    és amugymeg ugye vágod hogy valaki hiányzik :)
  • Mr Spock
    #381
    Én a #349esre szavazok!
  • mukika
    #380
    ez a banner tökéletes lenne szvsz, ha normális méretűként csinálnád meg. pl 790x230 vagy valami hasonló.

    #379-ben pedig nagyon nem szép az efekt szerintem.
  • Hunnenkoenig
    #379
  • Hunnenkoenig
    #378
    Majd meg probalkozom valamivel talan...
  • ballor
    #377
    vedd ki, nem kell az
    és vedd ki a lángot, meg a bal épületet és legyen fekete, és a "hivatalos" heroes felirat legyen ott középre igazítva, fekete háttérrel
    talán egy próbát megér ;)
  • Hunnenkoenig
    #376
    Mas topikokban sokat kerdezgetik, hogy melyik adon megy magyarul, azert gondoltam, hogy beleteszem, talan rajönnek, hogy nem magyar tv sorozatrol van szo. Na meg ha valaki hivatalos infot akar keresni, egyböl tudja, hova menjen.

    De ki is vehetem...
  • precision
    #375
    nekem a tiedben nem tetszik a már sokat említett láng hátul, meg az nbc logot sem értem, hogy miért fontos, pl PB bannerben sincs ott hogy FOX :)
  • ballor
    #374
    szerintem nem volt rossz a tied sem
    amiokr elkezdtetek vitázni, akkor utána már nem írtam (nem értettem miért itt kell, a privi arra jó), nem akartam belétek szólni

    a tiednél a láng és a bal oldali ház nem kéne oda, nem illik a sok-sok éles arcképhez

    a mostani túleffektezett nekem nem elég szép nem kellett volna ennyire...

    ha nem lesz megállapodás, szerintem nyugodtan fel lehet rakni az egyszerű változatot, nekem speciel tetszenek az ilyen egyszerű dolgok is
  • Hunnenkoenig
    #373
    Mondjuk titokban azert bant egy kicsit, hogy eddig senkinek sem jutott eszebe, most meg, hogy en csinaltam egyet en maradok alul, de hat gyözzön a jobbik...
  • Hunnenkoenig
    #372
    Nekem nagyon tetszik, bar a tegnapi vazlat alapjan masra szamitottam kicsit...

    A formatum szerintem tul magas es tul keskeny. Jobban szet kene huzni... amugy kiraly.

    Egyelöre mehet.

    Talan meg en is kapok ihletet egyszer es csinalok egy masikat...legfeljebb majd animalt gifben valtakozva berakjuk öket :-)))
  • ballor
    #371
    szerintem ez jó!
  • LasDen #370
    hát mind1.....ha ez a legjobb ami lehet akkor legyen....majd ha lesznek jobb kélpek akkor esetleg lehet majd cserélni.......
  • Monoton
    #369
    azabaj hogy még kevés a kép
  • Monoton
    #368
    azért ugye visszaolvastál hogy ez képregényszerű banner :)

    egyébként azok pont hogy jók

    a néger csaj feje kicsit gázos a többbbi szvsz jó