12300
10528995171446015691.jpg
  • ScarY MAN
    #530
    Ezért lesz ütős a Peter+Isaac páros...mert életbe marad de közbe látják a jövőt ... :D
  • MrSpock
    #529
    Végülis ő látja(megfesti) mi fog történni,apró momentumokban.Így esetleg feltudnak készülni rá,egyfajta útmutató.Bár kérdéses,hogy a kábítószert meddig bírja a szervezete.
  • Sephi
    #528
    Az egyetlen aki szerintem totalisan nem illik a kepbe az Isaa karaktere... a tobbi stimmel :D
  • MrSpock
    #527
    Érdekes,mindig tudják hogykell abbahagyni:-)
    Egy jólirányzott mondat..és az ember már a folytatást akarja!
  • Sephi
    #526
    I have a massge for you.


    AAAAAA
  • MrSpock
    #525
    Nekem első látásra jobban bejött mint a LOST.
    Utóbbinál soxor azonkaptam magam,hogy nem is figyelek oda.
    "Save the cheerleader,save the world"
  • Sephi
    #524
    Na az este megneztem egymas utan mind az 5 reszt es el kell aruljam hogy el vagykok szalva. Oszinten nem is tudom ha nem teccik ez jobban mint a LOST.

    Oszinten szolva a harmadik resztol kezdett teccos lenni.

    Par dolgot nem igazan ertek meg... a szemuveges pasi az most vajon gonosz vagy o akarja oket osszegyujteni. Ki lehet Syler ... az a kalapos kabatos aki halhatattlan es gyilkol?

    Pff tonna kerdes :D
  • ballor
    #523
    huh, ez gyorsan ment és még veszekedés sem volt :)
    azért egy banner feldobja a topikokat


    nem tudom hova tart a heroes és mennyi részt bír, de még bírom :) jöhetnek a következő részek, persze lehetne köztük kevesebb szünet is
    elég jó a zenéje, nem láttatok valahol "nemhivatalos" soundtracket? vagy ilyesmi az évad végén várható csak?
  • Cat #522
    http://sorozatjunkie.freeblog.hu/archives/2006/10/26/Heroes_az_elkovetkezo_hetekben/
  • ScarY MAN
    #521
    nekem is...sztem mehet...
  • Hunnenkoenig
    #520
    Nekem tetszik.
  • Monoton
    #519
    ne kezdd teis :)

    nem kell ide banner :D

    háttér nekem bejön de a szereplők fejei O_o

    meg az Nbc t is kitárgyaltuk :)

    heroes feliraton meg a flekk bassza a szemem

    AMUGY elképzelés jo lett
  • ProGabe #518
    nemrég néztem meg az 5-ik részt,és,és...basz.rás,top 3-ban benne van,5 rész után azért még nem jelentem ki hogy A kedvenc,de ha így folytatódik... :)
    amúgy gondoltam kéne ide egy banner,2 perces meló volt mert a hivatalos oldalon nagyon faja képek vannak,komolyan mondom,szívem nincs módosítani rajtuk,remélem tetszik :)
  • QuippeR
    #517
    köszi :D
  • evenor
    #516
    off: itt találsz néhányat. ;)
  • QuippeR
    #515
    hát ha Sean Bean hosszasan szerepelne a sorozatban, azzal engem már meggyőznének, hogy ne hagyjam abba. nem mintha nagyon meg kéne győzni, de ez már olyan mint mikor mézzel kenegetik a sült húst. :D

    off: valaki tud helyet, ahonnan megszerezhetném a Sharpe's .... tévéfilmeket?
  • PiszkosFred
    #514
    Sean Bean szerepei szerint 80%a rosszfiut jatszik, es nagyon jol ;] En el tudom kepzelni rola, marmint hogy ujra gonoszt jatszik majd. Hogy ezt majd hogy csinalja, ki lesz ez a sylar, stbstb, ezt nemtudom, erre en is kivancsi vagyok. De hogy jo valasztas volt az oreg, az boritekolhato ;]
  • Rio81
    #513
    Hagyjátok már abba ezt a rohadék nézettég-vitát... a tévétársaságok nagy ívből leszarják hogy hányan töltik le torrentről az éppen aktuális részt, nemhogy világ-, de még amerika-szerte is elenyésző ezeknek a száma (számunk) ahhoz képest, akik a tévén nézik a sorozatot (mert megérdemlik).

    A nézettség mérése meg úgy megy, hogy minden család minden tagja kap egy távkapcsolót (esetleg egy külön gombot), amin mindig meg kell nyomnia, ha épp kiment szarni, vagy kutyát sétáltatni, a jeladó meg továbbítja azt, hogy éppen melyik csatornát nézi. Ha apuka és anyuka egyszerre nézik a kedvenc sorozatot, akkor mindketten ráböknek a gombra, így a médiaelemző pajtások csorgó nyállal készíthetik a grafikonjaikat.

    Egyébként nehezen hiszem, hogy Sean Bean lenne a főgonosz (bár az imdb szerint ugye ő Sylar)... lehet hogy ő is csak egy olyan misztikus figura, amit felsőbb erők használnak céljaik elérésére. Akár a szuperemberek vezetője is válhat belőle. Na jól van, biztos csak kombinálok.
  • robotnyk
    #512
    "a számolt nézettséghez csak ők számítanak bele."

    persze nem a torrentes letöltéseket számolják hozzá a nézettséghez, korán van még
  • robotnyk
    #511
    azért háromszorosa, mert nem csak amerikaik töltenek le sorozatokat, viszont a számolt nézettséghez csak ők számítanak bele. egyszerűen ez lett a hype sorozat idénre, ez lett az a sorozat a PB után, amit azért próbál be valaki, mert hallott róla havertól, aki leszedte torrentről, hogy ez mekkora királyság, stb.
    ahonnan én töltök le egy Weeds vagy egy Dexter akkora forgalmat generál, mint mondjuk egy Jericho, vagy Studio 60, mégsem kerülnek fel a nézettségi listára, mert nem könnyen elérhető országos, hanem kábeltvs csatornán mennek.
  • mrzed001
    #510
    Winnie, winnie, winnie, folyton ez a csúsztatás ...
    Azt viszont még mindig nem tudod megmagyarázni, hogy a 25%-al "állítólag" kevésbé nézett sorozat letöltöttsége (internetes _NÉZETTSÉGE_ ) hogy lehet háromszorosa az állítólag "jobb" másiknak ? (nem 25%-al több, nem 50%-al több, hanem 200%-al több)
    Tudod, a számok nem hazudnak ... az emberek hazudnak (talán több NUMB3RS-t kellene nézned a sok IQ_Lite dramedy meg sitcom helyett :D ).

    Szóval DE továbbra is a számok valódisága ami erősen megkérdőjelezhető, és nem egy sorozat bukott már meg miattuk (aminek nem kellett volna).
    Mindegy, hogy mennyire jó sorozatot csinál valaki, nem az számít, hanem hogy egyesek hasraütés szerű számai alapján hogy szerepel...

    És hogy ne csak off legyen:
    A csaj aki az indiainak(Suresh) segít, egy kicsit gyanus.
    Nem lehet hogy azokkal van akik le akarták halgatni a srácot?
    (véletlen szomszéd, véletlen ismerte az apját, véletlen összebarátkozik a sráccal, ... túl sok a véletlen)
  • Hunnenkoenig
    #509
    Nekem inkabb a sky high jut eszembe, amikor a kissracnak nincs szuperkepessege (elöször) :-)))
  • Cat #508
    tiszta "hihetetlen család"
  • Cat #507
    szerintem ultrabéna volt ahogy felrepült petrelli. Kiemelkedően atomszar.
  • Monoton
    #506
    hát azt tudjuk hogy nagyon okos :)
  • Hunnenkoenig
    #505
    hehe

    En meg azt hittem, NIki kisfia lesz az :-))

    Elvegre anyu is es apu is special...

    Apropo, akkor a kissracnak is ki fog derülni biztos valami kepessege. Ket super heronak egy normalis gyereke? Eleg valoszinütlen...
  • Monoton
    #504
    jahh

    :DD

    áhh pedig titokban gondoltam hogy a csaj lesz aki most az indiaival van :)
  • PiszkosFred
    #503
    Ehhh. Ujabb piroscsillag a sorozat neve melle. Imadom Sean Beant. Ugy latszik iden az Oblivion mellett az egyik kedvenc sorozatomban is o lesz a csattano ;]
  • Hunnenkoenig
    #502
    Boromir! :-))
  • vg
    #501
  • Trisztin
    #500
    Lehet,hogy már irta valaki,de ezt le kell írnom...

    Nem nézek minden sorozatot,ami idén kezdődött,de azt hiszem jól választottam,mikor a SorozatJunkien kiválasztottam,hogy ez kell...

    Úgy gondolom ez az idei év legjobb feltörekvő sorozata... remélem hasonló sikereket ér majd el,mint az elődök... én már most imádom... 5 rész után... ez nálam nagy szó... [pedig ebben még cuki bácsi sincs... ]
  • Thomas Hangmen
    #499
    Kiderült ki lesz Sylar(evenor honlapjáról szedtem)
    Link
  • evenor
    #498
    Bár nem írok sokat ide, de azért még ott az aláírásomban a cím. Remélem segítettem. ;)

    Arra szeretném kérni a Heroes rajongókat, hogy aki úgy gondolja, hogy tud segíteni (epizód leírások, képek, videók, stb.), akkor az nyugodtan írjon az oldalon található címre.

    A nézettség-torrent vitához:
    Tök felesleges ilyesmiken vitázni. A netet a fiatalabb korosztály képviseli, a TV-t meg vegyes korosztály nézi általában. Egyiknél sem lehet pontosan mérni, hogy mennyien nézik (egy torrentes letöltési számot hánnyal szorozhatnánk be?).
  • PiszkosFred
    #497
    Hát csak izgasson, mert ha ráunnak a nagy vízen túl, akkor a te szórakozásodnak is lőttek. A dolog pikantériája, hogy ebbe nincs beleszólásunk, így aztán ezen vitázni tényleg felesleges, nem oszt nem szoroz ;]
  • MrSpock
    #496
    A téma adott,maga a sorozat

    Érdekes engem nagyon nemizgatott,mennyien néznek egy sorozatot.
    Ha nekem tetszik akkor nézem.(bár azért odát fontos,mert esetleg megszüntetik)
    Érdekes,hogy a Heroes ilyen nagyon népszerű lett,persze érthető mert érdekes,jó karakterek,meg minden,de ezt tudjuk.
    Remélem minél tovább így marad.
  • winnie
    #495
    a lényeg. nem a számok valódiságán kell vitatkozni, ezt mindenki tudja. olyan sorozatot kell csinálni, amely minél nagyonn számokat produkál. a múltbeli példákból a tévétársaságok rengeteg erre szakosodott szakemberrel nyilván folyamatosan mérik, hogy mi kell és mi nem kell a "népnek", akik produkálják a számokat.

    a heroes-zal beletaláltak. ilyenkor senki nem szidja a számokat. amivel nem találnak bele, az sem a "számok" hibája. az a csatorna vagy a készítők hibája, mert annak ellenére, hogy tudták "mi kell a népnek", annak ellenére, hogy rendellkezésükre állt minden múltbeli infó, nem voltak képesek produkálni. (ha 30 emberből nem tudnak csak 2-őt meggyőzni, hogy a friss sorozatot nézze a régi megszokott helyett, akkor semmi biztosíték nincs, hogy jóval többől többet meg tudnak győzni.)
  • winnie
    #494
    jaj, zed, zed. megint a fanboyságot kevered a nézettséggel. (pedig direkt hoztam neked tivo-s konkrét adatokat.) egy sorozat nézőinek minimum fele gyerek vagy öregember, utóbbiak akik nyilván kevesebbet fognak heroes-t nézni.(továbbra is a csőlátás a fájó. ha nem 5000, nem 1000, de 30 emberből 15 csi-t néz és csak 10 heroest, akkor egy dolog, hogy nem hiszed el, hogy bármelyik random 30 emberre igaz lenne (mert nem lenne az) - de direkt az ellenkezőjét hiszed, hogy a maradékból mindenki heroest (vagy akármelyik fanboy-sorozatot) néz.

    neten sokkal többen néznek family guy, prison break-et - tévében ezeknek nem átütő a nézettsége. ellenben a heroes remekül teljesít. ha kijön dvd-n akkor is remekül fog - míg egy csi vagy egy ncis (azt már eleve húzodozva adják ki dvd-n) sehol nem lesz.

    nézz meg egy dvdeladási listát. (azok eredményeit is mi, fanboyok kreaáljuk).

    na, erre céloztam az off-fal - de ezeket már annyiszor leírtam. kár az offért tényleg. (a sok csúsztatás mellett sajnos mindenki tudja, hogy sosem lesz fullos, mindenkit mérő nézettség - te is csak ezért tudsz azzal érvelni, hogy "nem hiszem el, nem hiszem el, bee", mert tudod, hogy nem lesz sosem 100%-ig pontos adat, csak hibahatárral pontos. pedig ha lenne és tényleg a mostani adatokat igazolná, akko összeomlana ez az automatikus tagadás:)
  • stargatelost
    #493
    nem igaz hogy senki nem csinált még neki magyar rajongói honlapot???

    amúgy tök mind1 ki csinálja a bannert, csak legyen , nem?
  • Monoton
    #492
    aggy témát kikommenteljük :)
  • MrSpock
    #491
    Megint egy hülye vita..a sorozatról meg semmi.
    Miért van ez,hogy szinte mindenhol értelmetlen vitákat folytatnak az emberek,és nme azt tárgyalják,hogy huh ez most miért is,meg hogyan tovább,vagy milyen volt,meg..stb.
    Ezmeg,100 topikból 90-ben:Hányan nézik,ki tölti le,mennyien,milyen legyen a banner..ki a köcsög,bunkó,seggfej,menj a k.a-ba,sorolhatnám.
    Ez most miért jó?
    Az az érzésem,hogy nemsokára én is megkapom a magamét,miért dumálok itt,ha nemtetszik húzzak el.
    Sorry