12300
10528995171446015691.jpg
  • vg
    #650
    Miért nincs szupererős emberke? Az mintha hiányozna, nem?
  • angelus
    #649
    Nekem rémlik ilyesmi, h a szemüveges apuci azt mondja a néger csókának:
    "NÉZD ÁT és utána töröld ki."

    De majd kikeresem. Ezek szerint tud olvasni. Amugyis honnan tudná mit kell kitörölni, ha nem tudná megnézni mi az.
  • Cat #648
    az egyik gondolatolvasó, a másik gondolat-blokkoló és törlő. Előbbi törlésre nem képes, utóbbi pedig gondolatolvasásra - ez az eddigi részekből eléggé nyilvánvaló.
  • angelus
    #647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Heroes-aink:
    Peter: Képesség-átvétel, Jó Oldal
    Claire: Öngyógyítás, Jó Oldal
    D.L.: Falonátjárás, ?
    Nathen: Repülés, ?
    Niki: Jekyll & Hide, ??
    Matt: Gondolatolvasás, Jó Oldal
    Isaac: Jövőbelátás, Jó Oldal
    Hiro: Tér-idő hajlítás, Jó Oldal
    Sylar: ? , Rossz Oldal
    Néger csóka: Gondolatolvasás és törlés, Rossz oldal
    Micah: Két Heroes gyereke, sztem van neki képessége.
    Mohinder: Vagy van neki is valami, vagy ő lesz a jók vezetője, ezt a
    kettőt tudom elképzelni.

    Szval sztem alakulgat a dolog, és egész jó lesz ha 10 eddig ismert "hős" egymás ellen fordul csapatokban. Érdekes h van két gondolat olvasónk is. Kiváncsi vagyok mi a különbség köztük.

  • spiduola
    #646
    Nem lehet, hogy az indiai apja mozgatja a szálakat?
    Az azonosításnál nehezen találták meg. Lehet, hogy még él?
  • Hunnenkoenig
    #645
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem biztos, hogy nem az igazi szülei voltak.
    A felesege meg mondott is valami oyasmit, hogy mar korabban is probalta megtalalni a szüleit, de akkor nem sikerült es msot furcsa, hogy ilyen könnyen megtalalta öket.

    Ha valoban kereste is öket, akkor csak ugyanazert, amiert a lany is szeretne velük talalkozni. Ha megtalalta öket regen, akkor valoszinüleg mar vagy halottak, vagy neki dolgoznak.

    Mivel a kiscsajnal mar baba koraban feltünt valami rendellenesseg, ez is megmagyarazza, hogy a szemüveges hogyan logikazhatta ki a dolgokat.

    Talan egyszer tapasztalt valamit mar a kisgyerekkel is, mikor egyedül volt vele, ami elinditotta nala a folyamatot.
  • Cat #644
    én biztos vagyok benne hogy nem az igazi szülei voltak.
  • Kanál
    #643
    az jóa, kiváncsi vagyok mikor találkoznak Hiroékkal, előtte tuti történik majd valami Peterrel
  • evenor
    #642
    Csak meg kell nyomnod a Ctrl és az A betűt és világosabb lesz az egész. ;) Remélem segíthettem. :D
  • ProGabe #641
    ez királyság,nem gondoltam volna hogy ez egyáltalán kérdéses lesz-e
  • ProGabe #640
    biztos nagyon fájhat,mellesleg miért is akkora nagy off az ha hoznánk egy-két íratlan szabályt?

    na ez volt az off :)
  • evenor
    #639
    Spolier Peter-rel kapcsolatban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tim Kring nyilatkozta, hogy Peter majd igencsak vívódni fog saját magával, hogy a képességeit jóra vagy rosszra használja-e majd.
  • Sephi
    #638
    Istenem mekkora off....
  • ProGabe #637
    na ide is:spoiler taget ne vigyük már túlzásba légyszi,az ok hogy a vetítés napján még használnánk,de a magyar felirat után 1-2 nappal el lehetne hagyni és a teóriáknál meg tök felesleges,hacsak nem az előző részhez kapcsolódó és még nem járt le az a pár nap
    persze ez csak egy javallat,de elég idiótán néz így ki a fórum és már unom kijelölgetni az összes hsz-t
  • PiszkosFred
    #636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Persze. Csak pont ezért jó az ilyen sorozat, hogy bármikor lehet benne egy nagy csavar. Isaacról sem tudni még, csak sejthető a dolog. Peter és Hiro oké, ők talán nem változnak. De Nathanról még nem sokat tudni, csak hogy az egyik Hiro féle jövőben kormányzó (vagymi) lett. De attól még lehet, hogy a későbbiekben megváltozik, én legalábbis elképzelhetőnek tartom ezt. És akkor lenne mindkét oldalon egy-egy repülős srác... De ez csak okos skodás, a jelen állás szerint szinte mindenkit jónak gondolok én is. De van még tizensok rész, majd kiderül.

  • Kanál
    #635
    well azért nem gyengén sejthető hogy a Hiro, Peter, Isaac, Nathan négyes a jó oldalon állnak
  • PiszkosFred
    #634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Nomeg az is "mellette" szól, hogy összehozta az igazi szüleivel. Feltételezve, hogy tényleg azok, bár ezt illetően azért vannak kétségek, az elbúcsúzásnál elhangzott párbeszéd kissé furcsának is hathat. Meglátjuk, mindenesetre sejthető volt, hogy a kiscsaj nem csak egy átlagos szomszéd. Lesznek még itt fordulatok. De jöhetne már Sean Bean, tuti tisztább képet kapnánk a feltűnésével. Bár látva, hogy ő miket csinált - ha tényleg ő volt -, akkor borítékolható, hogy a hozzá kapcsolódó emberek is "gonoszak". És kapcsolódva az egyik cikkre a junkien, nem hiába lett az indiai prof szerepe kiosztva egy elég népszerű színészre (kizárt hogy csak egy fénykép legyen a könyvborítón az összes "jelenete"), tuti hogy neki is lesz még szerepe, és talán a végén ő lesz az, aki helyrerakja a jó és rossz szereplők körüli kérdéseket. Ami viszont tetszett, hogy mostmár miss Larter igencsak jól képes kommunikálni önmagával. Eleinte azt hittem, ő is gonosz, de látva a hullákat, szinte mindegyik búnöző vagy egyéb rossz ember volt, így aztán még ő sem biztos, hogy olyan rossz és kegyetlen, mint amilyennek látszik. Nehéz eldönteni egyelőre, hogy ki a rossz és a jó, ha egyáltalán el kell ezt dönteni. Nem mernék tippelni senki sem, bármi változhat, képlékeny a dolog nagyon, a jelenlegi kevés infó tudatában... #szerintem.

  • goger
    #633
    nem spoiler hanem csak az én pihent agymaradványopm gondolkodáaának eredménye:

    szerintem meg nem aggódás hanem megdöbbent, hogy védik és nem lesz könnyű dolga. egyébként énis arra gondoltam hogy saját céljaira akarja őket és nem csak a lányát hanem az összest mivel keresik a másik csajjal együtt , plusz próbálják megfejteni amit a taxis csinált
  • Sephi
    #632
    Allitolagos HEROES full mese! Csak azok olvassak akik nem birjak vegig varni a sorozatot. Jeleznem hogy ez nem officiel szal na ...


    www.desertdrain.it/heroes_222.php
  • Hunnenkoenig
    #631
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hat en nem konkretan aggodast veltem felfedezni a tekinteteben. Szerintem azt lehetett jo sokfelekeppen ertelmezni. Nekem ugy tünt, mintha inkabb megdöbbenne, hogy mi is a celjuk a hösöknek es hogy a terveit at kell dolgoznia, hiszen mar nem csak ugy lifegnek a vilagban, hanem ismerik a feladatukat.

    Talan ö sem tudja, hogy mi miert törtenik. Egyszerüen csak valamilyen kicsinyes, privatjellegü tervei voltak eddig. Peldaul a vilaguralom a lanya segitsegevel, vagy mittomen...
  • Cat #630
    "nem feltételenül kell hogy a rossz oldalon álljon"

    Igen, ez két dologból nyilvánvaló számomra.
    1. Védi a lányt -> nagyon megszivatta az őt megerőszakolni akaró futballkapitányt.
    2. Amikor az indiai mellett lévő kiscsaj közölte vele, hogy a jövőből jött Hero üzenete "mentsd meg a cheerleadert" nagyon meglepi, szóhoz se jut a telefonban pár másodpercig -> aggódik érte.
  • goger
    #629
    hát akkor éjjenek a fehér topicok :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na szval nekem az a teóriám hogy a sezmüveges fater, a csírlíder apja nem feltételenül kell hogy a rossz oldalon álljon, de szerintem azért gyűjti őket össze mert akar vmit velük, és felételezem nem a világ megmentését (ő valószinű nem is tud a bombáról). de talán leginkább életképes az az elkézelés h még jóideig nem is tudjuk meg mit akar és oylan dolog lesz amire még csak gondolni sem tud senki. pl: az első részekben mikor megnézi a lányáról a videót akkor (most nem emléxem mit mond) vmi oylasmit mond ami alapján nem túl biztatónak néz ki a kiscsaj sorsa, na nézzük és majd meglátjuk én azt mondom
  • Hunnenkoenig
    #628
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek utan en is ezt fogom tenni. Meglatjuk mennyire lesz elvezetes a topik.
  • PiszkosFred
    #627
    Na tessek. Egy kivalo House resz utan az ember visszanez meg utoljara a forumra, es seperc alatt visszater a jo kis magyar jelenbe...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Kedves baratom. Blur ugy gondolta, hogy a jelet a szemuveges fater tetovalja az emberekre. Ez okes is lenne, ha ez a jel nem jelenne meg a sorozatban olyan helyeken, amely nem biztos hogy a szemuveges fater (vagy barmely mas ember) muve. Vagyis a dekodolt akarmi, millionyi scrollozo adatfolyamaba is direkt rakta bele azt a mintat? A medenceben is direkt rakta a csovet ugy a vizre, hogy ezt abrazolja? Az, hogy a tobbi szereplonel is megvan ez a minta, az oke. Van akinel kulcstarto, van akinel fulbevalo, nyaklanc formajaban, stb. Nem akartam en ujat (nem ket JJ, khm..) mondani neked, sem masnak, egyszeruen csak a szandekos tetovalos teorival szerettem volna ezt a ket kiragadott peldat szembeallitani. Persze ez is csak tippelgetes, majd kiderul mi ez. Az en tippem az, hogy ezek a itt-ott feltuno mintak, hasonlo keszitoi kis viccek, mint a Lost eseteben a szamok. De lehet hogy nem, vegulis kepregenyrol meg szuperhosokrol van szo.

    Ja es baratom, bocsanatot kerek, amiert a masodik reszbol emeltem ki ket semmitmondo mozzanatot, es nem feheritettem ki emiatt a szoveget. Szanom banom, remelem emiatt nincs harag. Meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg felfogod miert irtam ugy, amit. Ez van, emiatt is elnezesedet kerem. Legkozelebb is mindent feherben irok, baratom. Es remelem, hogy a forumozok is igy teszik, hiszen ha a masodik reszrol sem szabad beszelni kozel egy honap elteltevel sem spoiler makro nelkul, akkor asszem muszaj lesz nekik is feheriteni. Eljenek a feher topikok, de ti akartatok, ti vagytok a guruk, am legyen. Meg akkor is feheritsunk, ha a Dallasrol beszelunk, es esetleg szoba jon, hogy Bobby nem halt meg, csak Pamela almodta!

  • ScarY MAN
    #626
    Bazze de nehez hasznalni a spoiler makrot...mind1...most csak neked leirom...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a jel minden szereplon rajta van ami csak annyit jelent hogy minden ilyen kulonleges emberen van tetovalas szeru... meg pl ha nezed a sorozatot akkor ez szembe tuno hogy minden reszbe minimum 3x(!!!) megjeleni ez a jel...bar aki nem a sorozatot nezi akkor annak fel se tunik...de ezzel nem naon mondtal sztem ujjat mert itt aki a sorozatot nezi annak feltunt az a jel...na mind1....es a feka meg a szemuveges tag szerintem osszegyujti az ilyen emberkeket mert ugye a feka csavo nyaklancan is ez a jel van...de lehet nincs igazam....
    Ja es baratom .... nefeled!!! SPOILER MAKRÓ!!!!
  • Challanger
    #625
    Eszméletlen ez a sorozat...
    Most néztem meg az 5. részt, de nem jutok szóhoz, annyira magával ragadó. Most nem is írok többet, inkább megnézem a 6. részt is
  • Magoo
    #624
    Nem tudom mi bajotok a Spoiler makróval?
    Ha abba írtok akkor tényleg nincs mibe belekötni....így még van.
    Tanuljátok már meg használni basszus

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jé és működik is!
  • PiszkosFred
    #623
    jelenetet*
    vadászatot*
  • PiszkosFred
    #622
    SPOILER ANNAK AKI NEM LÁTTA A NYÜVES KETTES RÉSZT, VAGY AZOKNAK, AKIK VÁRJÁK A MAGYAR TÉVÉS PREMIERT, AZOK MOST NE OLVASSANAK, MERT CSAK HISZTI LESZ BELŐLE, KÖSZÖNÖM!

    Ja még valami. A gépes jelenet követően, a gondolatolvasó fickó egy medence szélénél áll. Nézzétek meg a medence vízfelszínén levő műanyag csövet. Kezd picit LOST utánérzése lenni az embernek, itt a jel, ott a számok. És ez az egész szimbólum végigvonul a hat részen, jó vadászot, ki hol találja meg ;]

    INNENTŐL MÁR LEHET OLVASNI, CSAK NINCS MIT!
  • Trisztin
    #621
    hát én is tudnék mondani pár dolgot,hogy mivé váljál... vazzeeee
  • PiszkosFred
    #620
    SPOILER ANNAK AKI NEM LÁTTA A NYÜVES KETTES RÉSZT, VAGY AZOKNAK, AKIK VÁRJÁK A MAGYAR TÉVÉS PREMIERT, AZOK MOST NE OLVASSANAK, MERT CSAK HISZTI LESZ BELŐLE, KÖSZÖNÖM!

    A második részben, amikor az indiai fickó nézi apja dokumentációit és kutatásait a gépen, pontosabban dekódolja vagymi, akkor a forráskódban is megjelenik ez a jel/minta. Érdemes megnézni. Innentől kezdve a kérdés csak az, hogy ez a jel egy "egyetemes" jel, minden magyarázat nélkül, vagy a szemüveges és társainak jelzése/tetoválása. Vagy más. Bár ha jól emlléxem, ez a jel megjelent már minden szereplőnél, de ennek azért utána kell még nézni, én csak a számgépes jelenetre emlékeztem most hirtelen fejből ;] Feltűnő volt egy ilyen minta a sok karakter között, olyasmi, mint az ASCII képek (ep2 - 32:00 perc környékén)

    INNENTŐL MÁR LEHET OLVASNI, CSAK NINCS MIT!
  • icewolf
    #619
    VERY BIG THX!
  • precision
    #618
    jolvan nem kell leharapni a fejem, odaírtam a hsz ELEJÉRE hogy spoiler, aki tovább olvas az magára vessen...ja és btw, legalább én odaírom hogy spoiler
  • precision
    #617
    ööö ez sem rossz gondolat, de nem rémlik, hogy a Jekyl n Hide csajszit megnézte/kipucoltatta e...vagy lehet rosszul emlékszem, nem túl jó a memóriám :)
  • precision
    #616
    ez a felirat mizéria már tényleg vicces...
    elég régóta megy már a dolog, hogy tudni lehessen hogy 1-2 nap és van felirat hozzá
    csak két helyen kell megnézni: feliratk.hu, vagy hosszupuska.fw.hu...ha itt nincs akkor SEHOL, és nem kell rinyálni, hanem várni kell amíg felkerül... omg.
  • Blur
    #615
    Nekem az jutott eszembe a jellel kapcsolatban, hogy azokat a szemuveges tag tetoválja rájuk, miután megnézette őket, majda néger csávóval "kitisztotta" őket. (Mint a rendőr csávóval csinálta)

  • mukika
    #614
    tessék. itt van 1x05 is, meg 1x06 is.
  • Hunnenkoenig
    #613
    Akkor váljál azza.
  • icewolf
    #612
    fél órája fejeztem be az 1x6-ot... csak jó lenne a felirat, mert esetleg valamit félre értek, nem vagyok perfekt angol...

    Ez meg nem mentésg arra, hogy ne használj normálisan Spoiler tagot...
  • Hunnenkoenig
    #611
    Kb 300x megy ugyanez a lost topikban is.

    Ki a franc kivancsi arra, hogy mi a helyzet a felirattal.

    Nem veszitek eszre, hogy az egesz topik erröl szol?

    Tanulj meg angolul vaze, azt akkor nem kell spoilerezni!