12300
10528995171446015691.jpg
  • ScarY MAN
    #730
    Én kéremszépen :D :P
  • h3po4
    #729
    Nekem megvan magyarul de csak ráírtam a forditást a képekre ha kell valakinek akkor az 1. 2. 3. 4. képregényt felltöltöm.
  • Evin
    #728
    Jól van, akkor jövő hétre megdolgozom az 1.részt, ha csütörtök-szomatig sem tud senki magyar verziót.
    (Valószínűleg marad pdf formátumban a magyar is!)
  • Lyan Kyj
    #727
    még nincs ilyen, zsír lenne!
  • ScarY MAN
    #726
    Engem erdekel...es sztem nincs magyarul...
  • Evin
    #725
    Fellelhető a neten valahol a képregény magyar verziója?
    (Mert ha nincs, lehet, hogy megcsinálnám, de fölösbe nem akarok dolgozni.)
  • ScarY MAN
    #724
    De Ő Rambo :D

    Neki mindent szabad :D Ő egy Isten...:D
  • PiszkosFred
    #723
    Oke. Akkor nezzuk maskent, a Jo es a Rossz helyett ;] Legyen a ket csoport: egyik aki akarja/elkoveti a BUMMM-t, es a masik, aki ezt meg akarja akadalyozni ;]

    ui: Nikki eddig csak bunozoket olt, akik elobb utobb ugyis lefejelnek egy rendor golyojat, szal annyira nem lenne a veszes dolog. Rambo is olt egy rakas embert (meg lerombolta par orszag hadseregenek gepeit, eszkozeit), megis o volt az isten. ;]
  • ScarY MAN
    #722
    en is erre gondoltam...a rendor eddig semmit rosszat nem csinalta...nem olt embert meg hasonlok

    Ellenben Nikivel :D
  • ProGabe #721
    na akkor szerintem a ki-a-jó-ki-a-gonosz dolog:ebben a soriban ez nem ilyen egyszerű,ez nem star wars,Niki tettei gonoszak(mert embert ölni MINDIG az) de jó (igaz teljesen önös) érdekből teszi,DL-t belekeverték ugyebár,de jogilag csinált egy-két "rosszaságot" :),de mint hős se nem jó,se nem rossz,hiszen eddig ő is csak önös érdekből használta a képességeit,és ilyeneket mindegyik szereplőről el lehet mondani

    tehát a lényeg,hogy nem úgy van az hogy ő most rossz,ő meg jó,ez a való világban is így működik,attól hogy valakit elküldesz a csába mert rossz a kedved még nem vagy rossz ember...

    és a "a csajon a jók jele, a rendőrön pedig a gonoszoké" pedig végképp nem állja meg a helyét,a rendőrön miért lenne a rosszak jele???
  • Rio81
    #720
    Hát nem tudom, tudtommal Sean Bean szerepelt egy új sorozat pilotjában, ami végülis cancel lett, szóval elvileg van ideje bőven.
  • Malakai
    #719
    Az imdb-n sokszor van téves infó, ugyanis lényegében bárki frissítheti.
    A tévedés pedig pont a sorozatoknál jellemző...
    Viszont Sean Bean oldaláról már cáfolásra került a dolog...
  • Slash89
    #718
    Hát az IMDB-n is azt írják hogy Sean Bean volt...
  • Malakai
    #717
    Mert ki volt az eredetileg kiszemelt színész?
    (Ha Sean Beanre gondolsz az tudtommal csak rajongói kitaláció volt.)
  • Rio81
    #716
    Most olvasom hogy lehet nem vállalja az eredetileg kiszemelt színész Sylar szerepét. Böö.
  • PiszkosFred
    #715
    Vagy a jel akkor lesz teljes, ha a kepessegeit teljesen tudja iranyitani, esetleg "kifejlodott teljesen". Amolyan progress ;] Bar ennek sem sok ertelme van, de ket kis "pocok" kizart hogy az ellenpeldaja legyen ennek az S szeru akarminek.
  • Magoo
    #714
    Sztem meg nem a jó és rossz dologhoz van köze hanem máshoz....nem tom mihez de nem ahhoz :)
  • Hunnenkoenig
    #713
    Szerintem ez meg nem full jel.

    Kicsit fura lenne, hogy az egyik I-----------I ekkora, mig a masik
    I---I ekkora.

    Ha megnezitek, a csaj jeleben is van ket ilyen kis rovatka. Szerintem most kezd elötünni a jel. Ki fog meg teljesedni. Szerintem logikusan következtetve, ha van is ket külön jel, akkor azoknak hasonloaknak kell lenniük egymashoz ugy meretben, mint stilusban.

    Igy logikatlan lenne, hogy egyik full krixkrax, a masik meg ket alig kivehetö vonas...
  • evenor
    #712
    Szóval ezért volt mindig Niki-n csak akkor a jel, amikor átment Jessicába? Nekem ez így fura lenne. Szerintem pont fordítva van. (meg különben is Greg Grunberg, mint rossz, nos az nagy fordulat lenne tényleg :)
  • ScarY MAN
    #711
    Akkor a rendőrbácsi rossz lesz? :D ...degaaaz:(
  • BiG G
    #710
    a csajon a jók jele, a rendőrön pedig a gonoszoké
  • ScarY MAN
    #709
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy meg a kiccccsaj elrabolta Isaac baratunkat ?:D
  • ScarY MAN
    #708
    Nah szoval :D meglestem a 7. reszt ... nemtudom , lehet hogy mar beszeltetek errol de most mar ugye 2 jel van...ami a jo es gonosz embereket jelolik...sztem...de ha rosszul tudom akkor javitsatok ki...

    Ki-ki döntse el melyik a gonosz es melyik a jo
  • mukika
    #707
    (Y)
  • Kanál
    #706
    Preview Heroes 1x08
  • Lyan Kyj
    #705
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem is király rész volt, Micah képességére meg nagyon kíváncsi vagyok.
  • cucumber87
    #704
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na van 1 olyan megérzésem hogy a tüzes csóka fűt majd be N.Y. -nak :::azt majd meglátjuk hogyan::: -más- szerintem nincs köze a szülők elvesztésének a különleges képességekhez. A mutáció genetikai és nem érzelmi. (Micah szülei és Petrelli apja is sztem mert azok szerintem nem öngyilkosságok voltak)
  • evenor
    #703
  • Hunnenkoenig
    #702
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legalabb kiderült, hogy a kissracnak is vannak kepessegei es mar azt is tudjuk, hogy mi az.

    Szerintem össze fog allni a family, hiszen ugy nez ki, hogy az apa sem csont gonosz, csak rossz tarsasagba keveredett, na meg a böre szine kötelezi
  • Magoo
    #701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most hogy meghalt Simone apja, neki is lesznek különleges képességei sztem! Mert mint mondtam, ez mindegyikükben a közös...ha jól veszem a lapot, hogy elveszítették az apjukat. (kivéve Micah...bár kicsit ős is elveszítette mikor apja börtönbe került)
    Amúgy sztem jó rész volt a mostani
  • Kanál
    #700
    jah nekem se jött be annyira, de tuti volt valami céljuk vele, nem hiszem hogy lost féle felvizezés. Hiro megint kurva nagyot mondott :D
  • Blur
    #699
    megnéztem az új részt. Engem valahogy már nem köt le annyira. A pilot baromira bejött, de egyre lassabb az egész. Azért nem fogom abbahagyni én se:)
  • Carti19
    #698
    Hopsz, tényleg...sorry... :) rossz már a memóriám :D
  • ZiP90
    #697
    Oks, kösz az infót, még reggel utánaolvastam, szal akkor le se szedtem a NoTV-t, de sztem többet nem is fogok az ő releaseükből tölteni, mindig elb*sszák, ez már min. a harmadik eset...
  • Szolnokboy
    #696
    és szinte kimerülhetetlen, ellenben a lost-tal vagy méginkább a PBvel
  • raymond01
    #695
    Az jó!
  • robotnyk
    #694
    a 22 részhez gondoltak még +2-3at
  • raymond01
    #693
    Most ezt a sorozatot nem tervezték olyan hosszúra mint mondjuk a Lost?
    Mert szerintem elég jó ez a sorozat is!
  • Blur
    #692
    Nincs valahol direct link? 4-5 kb al tölt bákker
  • robotnyk
    #691
    gondolom a többség olvas junkiet, de azért:

    # Az NBC jelezte Tim Kring-nek, a sorozat készítőjének és showrunner-ének, hogy 2-3 részt még szívesen látna a sorozatból. Kring fontolgatja az ajánlatot még nem bólintott, hiszen nagyjából az összes epizód fel van térképezve és nem tudja, hogy megtudnák-e oldani a bővítést értelmes szálakkal, "felvizezés" nélkül.

    # A sorozat "első fele" december 4-én ér véget. A folytatás januárban várható majd. Érdekes lesz megnézni, hogy az ismétlések hogyan hoznak majd. Nem elhanyagolandó a kérdés.