12300
10528995171446015691.jpg
  • goger
    #810
    aha mondjuk nekem nincs msot kedvem visszanézni de a képen mi volt előtte? mert a megváltozottat megtaláltam h ottvan rajta a csajjal de az eredeti mi volt?
    egyébként lehet annak lesz igaza aki azt írta hogy meg lehet változtatni a múltat de akkkor pedig másképp hal meg az illető pl elüti egy kocsi. viszont akkorsem jön össze a kép mert akkor a rendőrök minek vannak ott? túl sok idő nem telt el :D
  • ProGabe #809
    de ha megmentette volna a csajt akkor miért helyszíneltek volna a rendőrök az ebédlőben?írtam már hogy szerintem ez az idő-manipulálás túl erős képesség,mert nehéz nem hülyeséget kihozni belőle,na mind1,a készítők nem hülyék,majdcsak kihoznak valami álleesős csavart belőle
  • Cat #808
    igen, hironak sikerült megmentenie a csajt. Ebből az egészből csak annyi az érdekes, hogy most eltüntették egy időre, akár egy évre is, és rendesen megtanul angolul.
  • LasDen #807
    mikor mutatták a képet után látszott hogy ugyanúgy mászkál ott mindenki...
  • Kanál
    #806
    de ha Hiro megmenti a csajt akkor a rendőrök csak úgy eltűnnek Ando mellől nem?
  • David01
    #805
    Nekem Hiro a kedvencem belőle :)

    Amikor meghallotta hogy lessz kardja a jövőben azonnal elkezdett star wars-serű kardcsapasokat csinálni és hozzá hangot is imitálni
  • evenor
    #804
    Konkrétan arra gondoltam, hogy gondolom Hiro-nak sikerült megmentenie a csajt. De látom mindenki észrevette, és ezek szerint semmi érdekes. OK.
  • Evin
    #803
    ok, rendben.
  • H0ri
    #802
    hiro sztem nagyon érdekes karakter :) szerintetek?


    és miilann figyelhetnél egy kicsit jobban hogy ne maradjon le amit szeretnél irni köszönöm szépen...


    jah és nektek nincs ilyen képeségetek? :)
  • miilann
    #801
    upsz sry lemaratt h tök jo ez a sorozat és mi történt hiroval eltűnt a téridőben? :c
  • H0ri
    #800
    alap hogy észrevette mindenki hisz azt mutatta a kamera bazz xDD



    mili új ava? :)
  • miilann
    #799
    hi :d
  • Amse
    #798
    Szerintem mindenki észrevette, mert ráment a kamera ^^
  • evenor
    #797
    Szerintem sincs.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Senki sem vette észre a megváltozott képett a falon a végén? Amikor Hiro és a csaj ott voltak rajta a tortával?
  • Amse
    #796
    Nah megnéztem én is a 8. részt és jó volt :)
    Egy dolog a Syler vitához.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder anyja azt mondta, hogy Shanti volt a nővére neve szóval Shanti Mahonder?-nek szerintem köze nincs Sanjog Iyel-hez.
  • Feriboy
    #795
    ok, köszi a tanácsokat.
  • Hunnenkoenig
    #794
    Nem rossz, csak a designon meg dolgoznek... ja es mar kiderült, hogy Sylar valszeg megsem Sean Bean lesz. Bar sose lehet tudni...
  • Blasta
    #793
    Sztornó, megvannak.
  • Blasta
    #792
    Sziasztok!
    Valami gáz van a feliratos oldalakkal, nem tudok letölteni feliratot az eddigi epizódokhoz.
    Megtenné valaki, hogy egy zip-ben elküldi a mail-emre a felirat fileokat?
    Nagyon megköszönném.
  • LasDen #791
    nem rossz, bár még sok munka van vele....
  • Slash89
    #790
    Biztos hogy Claire-t kell megmenteni, és szerintem a képen is ő van, csak a trailerben volt hogy egy másik cheerleadert kapott el, de azt biztosan azért mert azt hitte hogy ő az akinek képessége van.

    Peter és Isaac lefestette hogy Claire meghal, tehát Sylar rájön hamar hogy az egy másik és nincs képessége és ezért megkeresi Claire-t és megöli. Ezért kell Peternek megmentenie.
  • Feriboy
    #789
    Hello

    Csináltam egy Heroes oldalt tegnap, jó lenne, ha páran megnéznétek és véleményt mondanátok róla, a Vendégkönyvbe regisztráció nélkül is tudtok írni.
    Címe: heroes.eof.hu
  • evenor
    #788
    Kijavítalak ;)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sanjog, Iyer volt az aktán


    A Claire-nem Claire dologhoz annyit, hogy elég nagy hülyeség lenne, ha egy jelentéktelen szereplőt (akit láttunk max. 5-10 percet eddig) kellene megmenteni, ahhoz, hogy megmentsék a világot.
  • Amse
    #787
    ohh tényleg hosszupuskán nem is néztem.
    sry és köszi!
  • ProGabe #786
    VAN
  • Amse
    #785
    bocs srácok kerestem, de feliratok.hu-n nincs ehhez felirat:
    Heroes.S01E07.HDTV.XviD.PROPER-LOL
    valakinek van?
  • LasDen #784
    akkor nézd meg az 5. rész végét....
  • Lyan Kyj
    #783
    nem, ezt fejezte be Peter... a csaj mögött áll az árnyas alak
  • LasDen #782
    igen, de a #777-es hsz-ben lévő képet azt pont Peter festette....
  • Lyan Kyj
    #781
    nem tűnt fel senkinek, h Claire apja mondja, h az az ő lánya? Ha másik cheerleader lesz, akkor azt csakis Hiro variálhatta meg, hisz az egész ügynökség, amiben Claire apja benne van már régóta tudja, h CLAIRE az, akivel történni fog vmi...
  • David01
    #780
    Peter csak befejezte.
  • LasDen #779
    Ezt nem Peter festette, mikor Isacca volt??
  • Rio81
    #778
    szvsz ez a lány nem claire, hanem a másik cheerleader...
  • David01
    #777
    Ez volt az utolsó amit festett Isaac, bár lehet hogy ő nem Claire:




    Különben is Claire az egyik főszereplő, ő nem hallhat meg.
  • Maak
    #776
    ez nálam kimaradt, nem csak üldözi?
  • Slash89
    #775
    Igen, gondoltam hogy ez az elmélet nem lehet igaz mert mégiscsak Claire-nek van képessége. Sylar ebben tényleg hibázhat hogy ha csak a nyomokat követi, de emiatt Claire nem menekülhet meg mert Isaac lefestette hogy megöli.
  • ZiP90
    #774
    Képregény 01
    Képregény 02
    Képregény 03

    Evin, ezek a te gyártmányaid, csak h. ne legyen véglegesen törölve, amikor feltöltöd a többi comicot :)
  • ProGabe #773
    de lagalább ennyi "gyengesége" lenne Sylernek,valami kell neki,mégis csak halhatatlan,teleportál(?),jedi,stb
  • evenor
    #772
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben azért nem hiszek, mert az előzeteseknél ugye amikor megy a SAVE THE CHEERLEADER, SAVE THE WORLD, akkor a két mondat között Claire képe van. szvsz ez az elmélet hülyeség (amúgy én is olvastam néhány hete), azért ennyire hülye főellenséget nem találhattak ki, ennél még Adam is okosabb volt a Buffy-ban, pedig ő aztán nem volt egy nagy elme)
  • ZiP90
    #771
    Engem is érdekelne :)

    Ha gondolod kirakom a mostani részeket más ftp-re és belinkelem ide nektek, akkor legalább ezek sem vesznek el! :)