12300
10528995171446015691.jpg
  • Carti19
    #895
    Én azt mondom hogy megmenti...csak utána rájön hogy így elcseszet mindent...és visszamegy még1cer hogy megakadályozza saját magát!
    Mondja a pultos csaj Andonak hogy 6 héttel a csaj halála előtt Hiro lelépett...szted miért?
  • LasDen #894
    ha jól értelmezem, akkor visszamegy majd még1x hogy megakadályozza magát, hogy megmentse a csajt???
    de sztem ez hülyeség, mivel nem tutta megmenteni a csajt...
  • ProGabe #893
  • Amse
    #892
    hát izé, szóval van ilyen képességem, hogy 3 résszel előrébb járok :P
  • Rio81
    #891
    saláta ok no offense, bocs :) carti19 esküszöm nem értem amit írtál, bár lehet késő van...
  • miilann
    #890
    nahh ez volt eddig a legjobb rész (Y)
    peter2win (Y)
  • Carti19
    #889
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem megmenti de aztán rájön hogy ezzel megváltoztatott sokmindent (Syler nem megy megölni a chearleadert, stb...) és felborul minden...Ha megmentette volna akkor nem gyászolták volna a csajt a 9. részben a kávézóban...még mondja is a bárpultos nő hogy a csaj halála előtt 6 héttel Hiro lelépett...szal sztem így még1cer visszamegy hogy ne segítsen a csajnak...max majd annyi hogy addigra már lesz a sorozatban újraélesztő szereplő oszt feltámasztják !
  • LasDen #888
    ki monta hogy ne csináljátok?? én csak megjegyeztem *.....
  • Rio81
    #887
    inkább ne beszéljünk róla? maradjon üresen a fórum? az is jó játék.
  • LasDen #886
    beszarás hogy futószalagon gyártjátok az összeesküvés elméleteket :DDDDDD
  • precision
    #885
    a regenerálódás "feltétlen" képesség, vagyis magától gyógyul, szal az alapból működik...nem kell tudnia róla hogy van ilyen képesség, mégis meggyógyul
    viszont sylar speckó képességeit nem ismeri, így még ha át is veszi őket, nem tudja azokat használni, mivel nincs tudatában hogy mit vesz át
  • Amse
    #884
    Lehet tudta volna, ha megpróbálja...
  • McHaals
    #883
    Na megvolt a 4. rész is... Hiro is my man :)))
  • evenor
    #882
    Ha Peter át tudta volna venni a képességét, akkor már az ajtódobálásnál is simán megállítja az ajtókat, sőt vissza is fordította volna azokat, csak akkot mit néztünk volna 1x részen keresztül? :)

    Amúgy én is még mindig vallom, hogy HRG gonosz.
  • nesster
    #881
    Ma néztem a Pilot-ot és jön a többi rész is, holnap majd megnézem őket. :D Ugyhogy Hello Mindenkinek a forumon!
  • Slash89
    #880
    Egyébként fura hogy Zachary Quinto játssza Sylart mert ő nem olyan főgonosz típus szerintem. Bár én még csak jó szerepben láttam(24), lehet hogy ezért gondolom így.
  • McHaals
    #879
    Na énis elkezdtem nézni, eddig a 3. részig láttam, 10 perc múlva jön le a 4. Eddig nagyon jó. Szuper Hiro!!! lol

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mekkora durva, amikor a csaj magához tér a boncasztalon!!!!!
  • winnie
    #878
    "sztem apuciék nem épp jók,"

    sztem klasszikus félrevezetés, hogy sokan elhiggyék, hogy rossz.
  • goger
    #877
    hát nemtom de sztem apuciék nem épp jók, nem emlékeztek az első pár részre amikor apuci elég érdekesen beszélt a lányáról? msot ok hogy meg akarja menteni de nem hinném h feltétlen jó célokból :D kitudja. (könyörgöm emlékezni emlékezni és emlékezni)
    azt meg önmagában nem akartam postolni, de idefér hogy a szülők nyilvánvalóan nem auz igazi szülei voltak, ez csak nekem meg pár embernek esett volna le?
  • _Vegeta_
    #876
    Hiro a legjobb!
    [spoiler]Remelem megmenti a szupermemorias csajt.
    Amugy szerintem Peter kepessege erosebb mint azt o gondolja. Magabaszivja a kepessegeket amit meg is tart, csak meg ezt nem ismerte fel.
  • Rio81
    #875
    Hát szerintem az agyturkász csajjal, sylarral és a hipnotizőr fekával ezennel össze is állt a gonosz tengely....
  • spiduola
    #874
    Szerintem Sylar telekinetikus, lelassította az esését, ha megnézitek alatta nincs vér, de amikor az erdőben ment sántított. Lehet, hogy Peter azért nem vette át Sylar képességeit, mert egyszerre csak egyet rud átvenni, és Clairét már átvette. Mintha Peter úgy másolná le más képességeit, hogy az lassan elszívárog belőle, ha az adott személy nincs a közelében Pl: lerajzolta a lebegését, pedig Isaac nem volt mellette (pálcikaemberkék), és visszatette a lábát mikor jött a rendőrség, pedig Claire már elment. A rövid hajú csajnak valami szugeráló képessége van: Isaacat seperc alatt leszoktatta a drogról, és Sylarnak is bebeszélte, hogy nem tudja bántani.
  • Amse
    #873
    Azt tudjuk, hogy eddig kiket ölt meg Syler és azoknak milyne képessége volt? Én úgy vettem észre, hogy csak tárgyakat tud mozgatni...
  • Sceleton
    #872
    És mi van akkor, ha Sylarnak van egy olyan képessége, hogy nem lehet átvenni a képességét? Akkor Peter nem sokra megy vele. Sylar sem úszta meg olyan könnyen a dolgot (Leesés)... Ha rendelkezik a Spontán regeneráció képességével, akkor sem olyan mgyorsan regenerálódik mint Claire.
  • precision
    #871
  • Evin
    #870
    Kész vagyok pár új képregény résszel:
    01 (1elírás javítva az első verzióhoz képest)
    04
    05
    06
    07

    Korábbi részek:
    02
    03
  • Cat #869
    A leesés nekem is fura. Peter automatán átveszi Sylar képességét, azaz ha annak nem lett baja, ő is regeneráció nélkül meguszta volna, és simán elsétál, mint a másik.
  • _Vegeta_
    #868
    Egy baja van ennek a sorozatnak: Lassan keszul.
  • ProGabe #862
    anyááám,ez jónak néz ki :)

    off
    tényleg nem akarok beleszólni Kanál,de mint értelmes focidrukker kérlek hogy változtasd már meg az aláírásodat pls+adtak már warnt jóval kevesebbért is...
  • Trisztin
    #861
    furcsállotam is,hogy te már a 12-nél jársz,mikor én csak a 9-nél ;)))
  • LasDen #860
    talán más erők birtokában van mint mi azt hisszük és azért él...
  • Amse
    #859
    jah, bocs csak prison-t is ma néztem és az meg a 12-nél jár :)
  • Kanál
    #858
    még jó hogy csak 9 rész van eddig :D
  • salieri
    #857
    én vagyok lemaradva?
  • Amse
    #856
    Meglestem az e12-t és nagyon jó volt :)
    Most ez a top sorozatom úgyhogy nagyon várom a köv részt.
  • Rio81
    #855
    Ja, egyébként motoszkál bennem egy kérdés... ha Sylar még nincs a halhatatlanság birtokában, miért nem murdált meg amikor Peterrel lezuhantak? Ha viszont halhatatlan, miért akarja meglékelni a cheerleadert?
  • Rio81
    #854
    SYLAR-SPOLIER!!!!


    imdb:

    Zachary Quinto .... Sylar (2 episodes, 2006)

    Ennyit a nagy színészről?
  • Kanál
    #853
    flesbek rész?
  • Hunnenkoenig
    #852
    Hat ez jo ez az elözetes.
  • Slash89
    #851


    A 10. rész előzetese. Ez nagyon jó rész lesz már nagyon várom.
    Végre kiderült ki játssza majd Sylart.