12300
10528995171446015691.jpg
  • Slash89
    #935
  • David01
    #934
  • spiduola
    #933
  • Amse
    #932

    [beáll a sorba]
  • evenor
    #931
  • Thomas Hangmen
    #930
  • Sceleton
    #929
  • nyamiag #928
  • Dunkey
    #927
    Jah, én meg majd belepusztulok néha, má' bocsánat, osztán asse tudják sokan h van, odaát meg kapom a fikázást az orcámba :D. Pedig legutóbbi részhez is hajnali 4ig csináltam a feliratot, hogy az igen tisztelt rajongók akik nem rendelkeznek angol tudással, minél előbb láthassák :).
    Ha rajtam múlna már kedden lenne felirat, csak kicsit jobban megbecsülhetnének (tudom, hogy gáz ilyen kérni, elvégre a rajongókért csinálom), mert én tényleg megpróbálok apait-anyait beleadni, és szívok is belőle néha. ... De ahogy elkezdtem az előbbi mondatot...hát, nem ezt akartam írni a végére, csak elterelődtek a gondolataim. Szóval azért nincs hamarabb felirat, mert rühellek időzíteni :D. Na majd gyakorolgatok, meg fordítgatok hallás után, és még hamarabb megleszek :).

    Kenny--redbond--Dunkey(húde alter név, régiiii :D)--Gábor voltam
  • mukika
    #926
    kedden 9es rész volt amúgy már... :)

    és a hosszúpuskán tényleg szerdán már mindig van felirat. :)
  • nyamiag #925
    http://hosszupuska.freeweb.hu/

    Heroes s01e09 (hdtv-lol) Kenny 2006-11-22 magyar

    :cx
  • nesster
    #924
    Kedden volt a rész és vasárnap van :D
  • Aradebil2
    #923
    bocsika,hosszupuska.fw.hu
  • Aradebil2
    #922
    használj hosszupuskát,1000* gyorsabb
    hosszupuska.uw.hu
  • LasDen #921
    1-2 nap és van sub.....
  • nesster
    #920
    e8-nál tartok és azt szeretném megkérdezni hogy feliratok (feliratok.hu-s) mikorra szokott lenni?
  • gabber a hun
    #919
    ááááááááááááááááá
    áááááááááááá
    geci krva mega giga űűűber faszaság!!! :D:D:D (ecceruen addict a sorozat)

    asszem ez lessz az uj kedvenc sorozaton
  • quack
    #918
  • Casillas
    #917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet, hogy Peter most az eséssel szerezte azt a sebet, amiről a metrón beszélt neki Hiro? mert nem tudott teljesen meggyógyulni, mielőtt elviték ooS
  • ScarY MAN
    #916
    First official photo of Sylar. LOL xD
  • Kanál
    #915
    köfi
  • McHaals
    #914
    szép, kultúrált aláírás...
  • Kanál
    #913
    lál jó képek :D
  • evenor
    #912
    Ja és ez nem semmi kép a legutóbbi rész forgatásáról. Itt többet is lehet belőle találni. (angolosoknak jó olvasnivaló, és kicsit spoileres, aki nem jutott el a 9. részig)
  • evenor
    #911
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindennek eljön majd a maga ideje. ;)
  • Evin
    #910
    Írd össze mi nem jó szerinted, megnézem és javítom a 8-9-es résszel.
    Jó sorozathoz legyen tökéletes magyar képregény.

    Hú...tényleg kicsit mellé lett fordítva. Hát igen a kapkodásnak is megvan a hátulütője.
    Homecoming=végzett diákok visszatérésének napja => szalagavató
  • seriesfanatic
    #909
    Nah megnézegettem egy-kettőt a lefordított képregények közül, és találtam egy-két komolyabb félrefordítást (már nem azért hogy kötekedjek mert én se vagyok valami nagy fordító csak hát van egy két dolog ami nem igazán illik bele a szövegkörnyezetbe) pl. az 5.ben a "Sports Book" kifejezés ott szerintem inkább a fogadóirodára vonatkozik nem pedig sportkönyv mint ahogy fordítottad, a másik ilyen meg a 4.nek a végén a "Homecoming" az pedig inkább utal a bálra esteleg szalagavatóra mintsem hazatérés; meg még akad egy-két értelmetlen mondat, de amúgy jók csak próbáld meg pontosabban fordítani és akkor tökéletes lesz...

    Jah és még egyszer nem kötekedni akarok csak egy jó tanácsnak szántam...
  • Evin
    #908
    Már nem szükséges.
    Minden rész elérhető itt: worldofheroes.extra.hu
  • ZiP90
    #907
    Evin, ezeket is áttöltsem a másik tárra?
    Szívesen megteszem, vagy már van hely?
  • LasDen #906
    ki...
  • Evin
    #905
    Nem néztem a 1x01-es részt, csak az 1x00-t. Abban Isaac levágja az egyik kezét. De a sorozatban megvan mindkét keze. Akkor ezt kivágták az 01-es részben?
  • ProGabe #904
    de már kérdeztem ezt attól aki Mattet ugyanígy rossznak mondta:miért lenne az??????
  • gery21
    #903
    hát akkor erről én lemaradtam:) azért kösz a megerősítést, hogy annyira nem járok tévúton...
  • precision
    #902
    Már beszélgettünk korábban erről, mi is kb arra jutottunk hogy az "S" betü a gonoszok jele, a két kis vonal meg a jóké. Majd kiderül :)
  • 062020
    #901
    Szuper, köszi!
  • gery21
    #900
    hali... vajon ahol Matt megtalálta a kislányt,annál a háznál a medencében volt egy S betű. pont olyan, mint amilyen a haiti srác nyakában, és Niki hátán... nem lehet hogy ez valamiféle kapcsolat köztük és Saylar között? Talán ők is "Saylar"-ek, ami valamiféle gonoszt jelöl. mert hát ugye ők nem igazán jó dolgokat tesznek...Aztán lehet, hogy ez hülyeség... sőt!!:)))
  • Gumbo
    #899
    de azt is lefestette,m hogy ott áll Hiro Andoval a véres homecoming felirat alatt mégse álltak ott
  • Carti19
    #898
    Ott a pont :)
  • evenor
    #897
    Csak azt nem értem, hogy ha megmentené Charlie-t Hiro, akkor Sylar miért nem menne megölni a cheerleader-t? Különben is, amit eddig Isaac festett az mind valóravált, és pont azért jött vissza a jövőből Hiro, hogy Peter mentse meg Claire-t, mert ő majd nem tud ottlenni.
  • LasDen #896
    de sztem ez nagyon nagy baromság lenne ha ezt így megcsinálnák......
    de azza nem cseszett el semmit hogy visszament, mer meghal......ha megy h a nem......