12300
10528995171446015691.jpg
  • Kanál
    #1055
    tanulj meg angolul
    gogogogo
  • doncarlos
    #1054
    nekem is jó...

    heroes.s01e11.hdtv.xvid-xor.[VTV].avi

    nekem is ez van, és jó!

    felirat? Mikor már? Gogogogogo
  • NuSkool
    #1053
    hol hiányzik nektek fél perc?:O
    mert nekem ez a xor os van meg :
    heroes.s01e11.hdtv.xvid-xor.[VTV]
  • Malakai
    #1052
    Heroes.S01E11.PROPER.HDTV.XviD-SAiNTS

    A XOR-osból hiányzik több mint fél perc...
  • cucumber87
    #1051
    szerintetek meikhez lesz felirat (elöbb) ?

    Heroes.S01E11.PROPER.HDTV.XviD-SAiNTS
    v
    Heroes.S01E11.HDTV.XviD-XOR

    csak azért nemtom mer hun warezokon xor terjedt l és nem jelezték h 23mp hiányzik, külföldin meg proper...no mind1
  • McHaals
    #1050
    nincs valakinek angol felirata a 11-hez?
  • #1049
    OFF

    24-et szinkronnal kezdtem, és szerintem nagyon jól skerült szinkronja van az első évadnak.
  • Malakai
    #1048
    Jaja, 1x12. - Január 22.
  • Magoo
    #1047
    Jaja....most várhatunk :S
  • Amse
    #1046
    e11 után szünet?
  • Magoo
    #1045
    Basszus de brutális rész volt ez!!!!
    Qrva élet....most aztán télleg nem tom mivan :D
  • Reyes
    #1044
    Pl. a Maffiózók szereplőinek qrwa jó a magyar hangja...az összes...szvsz...
  • PiszkosFred
    #1043
    Erre mondtam azt kollegaimnak, hogy ha leszinkronizalnank a magyar rem rendest, normalis alanevetessel es mondjuk csuja imrevel a cimszerepben, akkor lehet jobb lenne a dolog. Tudom, eleg idiota otlet, de ha lenne ra lehetosegem, megcsinalnam.
  • Alien1024
    #1042
    máma lesz amcsiba a köv rész?
  • RaveAir
    #1041
    Szerintem hülyeség az a hozzáállás, hogy valaki nem néz meg egy filmet (magyar nyelven) szinkronosan, mert az eredeti jobb. Ha valaki nem kezdte el nézni az egyik nyelven a sorozatot, akkor nem lesz zavaró.

    Több sorozattal is találkoztam már, amit magyarul kezdtem el nézni, majd valamilyen okból angolul folytattam (és nem a magyar szinkron miatt!). Ezekben az esetekben fura volt a szereplő eredeti, angol hangja.

    Ha egy páran veszitek a fáradtságot, és nem előitéletesen kezdtek el összehasonlítani néhány sorozat magyar, illetve eredeti angol hangot, akkor lehet, hogy fogtok találni olyant, hogy a magyar jobb...
  • PiszkosFred
    #1040
    Minden "tomegcikknek" ez az egyik kovetkezmenye, ezzel egyutt kell elni ;] Nem sajatithatja ki senki sem a sorozatot. Celszeru ilyenkor pistabacsira mosolyogni, majd "nem"-mel valaszolni, meggatolva a kovetkezmenyeket ;]
  • Gumbo
    #1039
    Jujjj hát attól a gárdától én is a falra másztam. Akkoriban a Viasaton mindent ők szinkronizáltak, és szörnyű volt. volt 5 szinkronhang, és volt hogy 2-3 embernek ugyan az volt a hangja :D, ráadásul az összes felolvasta aszöveget...

    jájjj
  • Dunkey
    #1038
    Na látod én meg ezt nem szeretem, hogy a szomszéd Pista bá' is az egyik kedvencemet nézi, és a felét nem is érti, meg csomó részt kihagy stb. :) Azt utálom ilyenkor, hogy mindenki olyan okosakat szólogat be, hogy ő így meg úgy tudja h mi lesz ... :P
    Meg a másik amitől kirázott a hideg pl., mikor megkérdezi ilyen nagy paraszt ismerősöm h: "Te nézed a szökést?" :S:D
  • LSL
    #1037
    Megvártam, megtörtén fél év késéssel. De addigra már végignéztem angolul újra az egészet

    /off
  • PiszkosFred
    #1036
    ST:Voy azert erdekes pelda ;] Mert a zaro szezonra uj szinkront kapott a sorozat anno, ki is verte a biztositekot a rajongok koreben. Aztan jott egy igeret, hogy visszaternek a regi szinkron gardahoz, es ujra leadja amjd a viasat. Nemtudom megtortent e, nem vartam meg.
  • QuippeR
    #1035
    szinte mindig az a hang tetszik a legjobban, amit először hall az ember. Simpson család hangjai például magyarul meg angolul is idegesítenek, németül meg nem.
  • LSL
    #1034
    Jah így érthető, de én akár felirat nélkül is megnézem, mert megértem. És ha megszoktam egy hanggal egy sorozatot akkor utána nagyon rossz ha nem olyan a hangja, ahogy eddig hallottam.
    Van persze kivétel is. A ST:Voyager-t TV-ben néztem, és tetszettek is a magyarhangok. Volt szerencsém megnézni azokat a részeket, amikről lemaradtam, de feliratosan. Jane Way kaitpány reszelős angol hangjától viszont kirázott a hideg.
  • winnie
    #1033
    "Na most azt ne mondjátok, hogy titeket ez izgat?"

    naná, hogy izgat, mint minden sorozat ami idehaza képernyőre kerül. nézni nem fogom - angolul sem nézem. most pár ezer ember ismeri itthon. akkor milliók fogják. kispista is a szomszédból, csapból folyó reklámok, stb.

    " Dr House-t sem nézek meg szinkronosan, a Heroset sem fogom ezzel elrontani."

    rég rossz hozzállás, hogy a szinkront ront. negatív. én azt mondom, hogy minden sorozat jobb eredetiben. (nem nyilatkozom a house-szinkről, de azt nézem egyedül sorozatként a tévében - angolul nem értem és lemaradok a nüanszokról)

    " És különbenis, mire nálunk TVre kerül addigra már 2. évadnál fogunk járni."

    nem. még a 20. résznél sem fogunk járni. (ezért nagy hír.)
  • NuSkool
    #1032
    igen de ott még fiatalabb volt a ponponlány!!! szóval ez nem hiba meg amúgyis azacsaj híresztelte h ő mentette meg a tűzböl a formát
  • Carti19
    #1031
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most vettem észre 1 hibát...10. részben Syler, Dr. sureshnél látja a térképet amin rajta van a pompomlány...9. részben meg összetéveszti a 2 csajt... :) (csak kukacoskodtam, IMÁDOM EZT A SORIT!) :D
  • Slash89
    #1030
    *kedvenceim
  • Slash89
    #1029
    Housenak tényleg egész jó volt(és lesz is még gondolom) a szinkronja, az egyetlen sorozat a kedvanceim közül, amit magyarul is szívesen nézek.
  • NuSkool
    #1028
    hát engem nemnagyon érdekel 1részbe majd belenézek h mien szánalmas a szinkron azt jóvan xD
  • cucumber87
    #1027
    De mondjuk sztem a housenak igen korrekt a szinkronja...bár ez elég meglepő magyar viszonylatban :D
  • LSL
    #1026
    Na most azt ne mondjátok, hogy titeket ez izgat? Dr House-t sem nézek meg szinkronosan, a Heroset sem fogom ezzel elrontani. És különbenis, mire nálunk TVre kerül addigra már 2. évadnál fogunk járni...
  • winnie
    #1025
    nem:) direkt ezért néztem meg az ismétlést, de sajnos nem ezt mondta, beszélt arról, hogy milyen pb-fan és, hogy kért szerepet a rendezőtől és utána kérdésre elmondta, hogy lesz majd egy x-menes sorozat, ha behozták. pedig, amikor olvastam a beírást, hogy ilyet mondott, akkor megörültem, de aztán sikeresen lehűtött az interjú:)

    (egyelőre az, hogy lesz, szig. titkos, csak pár bennfentes tudja - a szinkronszínész csak akkor értesül róla, ha elkezdődik a szinkronizálási folyamat, az meg még 1,5 hónap, minimum.)
  • NuSkool
    #1024
    nem ha jól emléxem azt mondta hogy olvasta hogy lesz és szeretné majd szinkronizálni...
    de most tökmind1 mert ígyiúgyis lesz :P
  • winnie
    #1023
    "és megvolt hívva 1 forma aki szinkronizál és mondta hogy lesz jövőre 1 x-man szerü sorozat a nevét nem tudta szóval tuti hogy a heroes lesz!!!
    ennyi :P"

    nem. moser k. azt mondta, hogy van egy sorozat, ami reméli, hogy lesz a tévében és szinkronizálhat is. csak annyit mondott, hogy tud a soriról, vagyis warezel erőteljesen:)
  • winnie
    #1022
    "Prison Breakben azért halt meg ****..."

    nem azért. és...
  • H0ri
    #1021
    magyar cim: megcsináltam!

    Oo
  • H0ri
    #1020
    hejj
  • PiszkosFred
    #1019
    Hát sok főcime nincs a sorozatnak ;]
  • h3po4
    #1018
    Mért nem maratdhatna egyszerüen az amerikai cím igy nem kell főcímet s csínálniuk és szerintem enél a sorinál nincs lényege a címek mert nem mod ell semit se a sórózatrol.
  • NuSkool
    #1017
    hát mivel tv2-őn lesz és ott minden mega(sztár,tánc...)
    ezért: megahősök fantasztikus kalandjai

    xD :D XD
  • #1016
    Született hősök :)