12300
10528995171446015691.jpg
  • Evin
    #1095
    Képregény(magyar)
    Javítva:
    04.rész
    05.rész
    06.rész

    Új:
    08.rész
  • gery21
    #1094
    Hát ez nagyon kemény rész volt... kirázott tőle a hideg is:) Hát ezt rendesen felpörgették... asszem ez a sorozat ver mindent nálam...!!!!
  • Trisztin
    #1093
    végre útol értem magamat...

    10-11 --> Ismét pörgös és fenomális részek voltak... egyszerűen imádom ezt a sorozatot...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pete "álma" érdekes abból a szempontból,hogy minden főhős benne van, és nem csak a képességekkel rendelkezők...
    Isaac festménye meg 8)

    Jó részek voltak!
  • knadam
    #1092
    Durva ez a sorozat! Csak kár, hogy nincs időm nézni! Igyekszem! :D
  • Trisztin
    #1091
    pedig ott biztos nem keresnék ;)
  • McHaals
    #1090
    meg amúgy is, ha megszökött, biztos nem a rendőrségen bújkálna
  • McHaals
    #1089
    értelmezd, amit írtam...

    várjál, segítek...
    A gyerek ugye átveszi a közelében lévők hatalmát - tehát ha a közelében lenne a radioaktív, akkor átvenné a hatalmát, de nem tudná irányítani, ergo robbanna
    az álmában viszont az utcán robban
  • Timbo
    #1088
    a radioaktív ember megszökött..!:) rémlik?:)
  • McHaals
    #1087
    ha a radioaktív emberke lenne a szomszéd cellában, akkor most robbant volna fel :))
  • Cat #1086
    biztos a szomszéd cellában egy álmodo van, vagy pedig a radioaktív emberke.
  • evenor
    #1085
    Nem is igaz. Majdnem két hónap múlva lesz új rész (7 hét kb.).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért az is érdekes volt, hogy Peter álmában csak akkor robbant fel, amikor Nathan már tök közel volt, és Nathan is elég gonoszan nézett rá.
  • LSL
    #1084
    Váá nagyon jó! Nem igaz, hogy egy hónap múlva folytatják csak :(
  • Trisztin
    #1083
    tetszik a képekből ősszeállított preview... jó lett ;)
  • Zooz
    #1082
    Tök jó, hogy van ez a preview, amiben 22ét írnak, míg a honlapon azt írják , hogy: Next On: MONDAY 9/8c Returns January 1. Catch up now!... Most akkor hogy is van ez?
  • ZiP90
    #1081
    Közbe Magoo válaszolt is a kérdésemre, csak nem olvastam feljebb, sorry :)
  • ZiP90
    #1080
    Bocs, rosszul tettem fel a kérdést, úgy gondoltam az első évad hány részes lesz? :D
  • Zs0lt1
    #1079
    húúú bazzeg ezek aztán tudnak preview-et csinálni :-)
  • Slash89
    #1078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kár hogy Eden meghalt, bár azt kell hogy mondjam, hogy egy kicsit megkönnyebbültem. Arra számítottam hogy egy komolyabb szereplő hal meg, örülök hogy nem így lett.

    Amúgy szerintem az évad végéig még meg fog halni egy-két olyan karakter, aki hiányozni fog.
  • grebber
    #1077
    Hm érdekes volt ez a 11. rész.
  • Rio81
    #1076
    Ez ütött. Ha így folytatja, átveszi a Lost Number One szerepét kicsi szívemben. Kíváncsi vagyok hány halott lesz az évad végére...
  • mukika
    #1075
    HEROES Season 1 Episode 12 Preview - Godsend
  • Lyan Kyj
    #1074
    hm, épp most nézegettem a képregényeket, és ott egyik csajt kőszörnyként látta...szal spoiler nélkül mondom, h lehet itt is az van:
    KATT
  • Gumbo
    #1073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem az egy dino és Hiro ugy jut ofda, hogy megint rossz időbe megy vissza :D
  • Lyan Kyj
    #1072
    ÁÁÁÁÁÁ!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megint annyi kérdésem van, mint állat:) A sárkányra kiv leszek.
  • nesster
    #1071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Hogy jöttél haza az iskolából?
    -Repültem!
    :D ez nagyon kellett volna


    Amugy szerintem jó rész volt, megéri várni!
  • McHaals
    #1070
    reméljük
  • Magoo
    #1069
    Az eslő évad 22 részre van tervezve de a készítő manuszt felkérték, hogy tegyen még hozzá 2-3 részt ebbe az évadba amire ő húzta a száját, mert tökéletesen meg van tervezve ez a 22 epizód.
    Amúgy tényleg addig van Heroes amíg jól arat :) tehát lehet hogy még évekig :)
  • #1068
    Azt még a Jó Isten sem tudja. Amig van nézettség, van Heroes!

    11. rést felirata a Hosszupuskán!
  • ZiP90
    #1067
    Vki megtudná mondani hány részes is lesz a sorozat?
  • Malakai
    #1066
    A XOR-osból nagyon apró hiányzik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Claire amikor beszélget öcsivel, amikor az nem emléxik semmire, annak az eleje.
    Amúgy nagyon jó kis CliffHanger rész volt! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a szoba blokkolta a képességét, de Sylar minden dolog működésére ráérzését nem blokkolta, hiszen mindenkiről mindent vágott az üvegen keresztül is. Gondolom rájött a szoba működésére is lassan és akkor már meg tudta kerülni.
  • eMCe
    #1065
    Szerintem azert, mert a csajra vart. Egyzerubb volt neki igy mint keresgelni :)
  • Faby
    #1064
    Akit érdekel, akinek segítség, forom.com -on van angol felirat a XOR, ill HR.HDTV.XviD-CTU verzióhoz. Ez utóbbi sztem jó a PROPER.HDTV.XviD-SAiNTS -hez is, csak felületesen csekkoltam.
    Gondolom innen már nem sok idő a magyar felirat, hála az elkötelezett Kenny--Dunkey -nak! Előre is köszönöm!
  • Magoo
    #1063
    Az nem úgy megy hogy lazán szinkronszínész leszel egyik pillanatról a másikra :)
    Ez inkább a színészkedés egyik ága. Általában színészek lesznek szinkronszínészek. Persze van kivétel is :)
    Amúgy meg sokkal tisztábban kell beszélni mint való életben. Meg olyan nyelvtörőket kell elmondanod minden baki nélkül, amilyet te még nem hallottál. :D Ezek mind segítenek abban hogy szinkronszínésszé válj...
  • Munch
    #1062
    Off, de hol lehet szinkronszinész az ember? Marhára bevállalnám.
  • Magoo
    #1061
    Korábbi témára visszatérve, sokan írták, hogy lesz a tv2-őn a Heroes és remélik, hogy Seszták Szabolcs lesz Peter Petrelli hangja.
    Beszéltek a Szabival, de ő még nem tud a sorozatról. Mármint még nem kérték fel rá, de amit meséltem neki az felkeltette az érdeklődését! :)
    Ő is reméli, hogy újra ő lehet a hangja a csávónak.
    Reméljük úgy lesz :)
  • danikarate
    #1060
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Télleg Edent el is felejtettem.
  • evenor
    #1059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eden akarta megölni Sylart. Amit én nem értek, hogy Sylar miért nem tudta használni HRG ellen a képességét? Biztos a sok Gabrielezés felidegesítette. :D
    Amúgy Eden-ért kár volt, szerintem jó karakter volt, kiváncsi lettem volna, hogy mi lett volna Mohinder és őközte.
    A Haitian meg úgy látszik már nem fog sokáig HRG-nek dolgozni.
  • cucumber87
    #1058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy vettem ki h Eden ölte meg magát(pedig szimpi volt) h Syler ne vegye birtokba a képességét:(, v syler lötte agyon...


    Bár csodálom h a vérpacábol nem esett le :)
  • danikarate
    #1057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor Peter halt meg?

  • nesster
    #1056
    heroes.s01e11.hdtv.xvid-xor_zamorskie

    na basszus, nekem ez van meg :S