12300
10528995171446015691.jpg
  • Blasta
    #1175
    A 11-es epizódban ugye Syler berántotta az üvegen keresztül Edent.
    Addig miért nem tudta ezt megtenni mással? Mert a haiti csávó az épületben volt és blokkolta a képességeit?
    Viszont ha igen, miért ment el az épületből, hiszen akkor Syler anélkül is kitudott volna szökni, ha nem megy be hozzá senki (vmelyik képeségével, amit még nem láttunk, nem ismerünk).
  • nesster
    #1174
    Én az apásat nem nagyon értettem. :s
  • LSL
    #1173
    az utolsó elég nagy hülyeség volt :S
  • otrosinka
    #1172
    köszömmm én iss
  • nesster
    #1171
    Köszi!
  • evenor
    #1170
    Már ma is. Köszönet érte! ;)
  • Evin
    #1169
    Kész a 9-12. képregény rész is.
    Talán már holnap elérhető lesz a WorldofHeroes oldalon.
  • macselek #1168
    SZtem a japán gyerek beszél legfurábban angolul:D
  • Magiszter
    #1167
    Lehet a végén még magyarul is megtanul :D
  • Kanál
    #1166
    inkább az elején volt gáz, igaz akkor nagyon. így a sorozat közepére már egész jól beszél :D
  • Dunkey
    #1165
    Jah, néha idegesítő hogy mennyi bonyolult dolgot "összemakog", bár tetszik ez az egész kis filozofálás :). Csak néha nehéz megérteni, amit mond.
    Azért vicces hogy ő beszél a legbonyolultabban angolul, indiai létére (szvsz - mondjuk Indiában is hivatalos nyelv az angol )
  • BlackShadow
    #1164
    na megnéztem 3 nap alatt az eddigi részeket :D qrvajo ez a sorozat! :) és ez is szünetel.. hát beszarok.. bezzeg a barátokköztöt nem szünetelik :D
    úgyhogy jöhet a dexter :)
  • Casillas
    #1163
    nézz day breaket meg houset
  • macselek #1162
    öcsém, de kurv@ idegesítő hogy karácsonykor minden sorozatot szüneteltetnek:@:@:@
  • Rio81
    #1161
    Mohindernek is van képessége: minden rész elején és végén ő osztja a sok okosságot, bölcsességet, némi frázisokba csomagolva.
  • Slash89
    #1160
    #1143
  • LasDen #1159
    jah jóvan.....mos má rémlik.....akkor oldalt az a képen hogy a faszba lehetne Eden.....
  • Casillas
    #1158


    az aki mos halt meg bazek :\
    szájlerbá átrántotta az üvegen, gondolatokat irányít, nem ismerős? :|
  • LasDen #1157
    de ki a fasz az az Eden???
  • Malakai
    #1156
    A banneren az alapszereplők vannak rajta asszem a második résztől...

    Ennyire nincs szemetek amúgy? :)
  • miilann
    #1155
    mohindernek sincs képessége
    (vagy van?)
  • Rio81
    #1154
    Meg különben is, Eden csak guest star volt, asszem a feka csaj meg regular.
  • Rio81
    #1153
    Az nem Eden. Honnan tudjátok h nincs a feka csajnak képessége? Várjátok ki a végét. Hátha majd ő menti meg a világot.
  • Zs0lt1
    #1152
    A banneren csak a képességekkel rendelkező szereplők vannak rajta, épp ezért sztem is Eden.
  • Magiszter
    #1151
    Köszi. Akkor irány a hivatalos fórum. Ha találok valamit linkelem hátha még mást is érdekel.
  • Malakai
    #1150
    Tudtommal még nincs OST válogatás, talán majd, ha lesz DVD (első szezon után)...

    "Hivatalos" Heroes fórumon lehet keresgélni...
  • Magiszter
    #1149
    Hali mindenkinek!

    Pár napja kezdtem el megnézegetni a heroes-t mert olvastam valahol hogy jó sorozat. Az első rész után beleszerettem és tegnap sikerült megnéznem a 11. részt is.

    Kérdésem/kérésem az volna hogy honnan lehet letölteni a filmben fellelhető zenéket (OST)? Mert nagyon tetszenek.

    Előre is köszi!
  • nesster
    #1148
    Áááá tényleg! Köszi!
  • winnie
    #1147
    a pilot általában ugyanaz, mint az 1x01 olykor változtatnak, szereplőt cserélnek, a heroes-ból is kimaradt pár momentum végül (kézlevágás, eredetileg terrorista-sztori lett volna greg grunberg szálában)
  • Shaman
    #1146
    Ez igaz,de ha jól tudom a pilot picit több is annál,mint sima első rész,ugyanis ezt mutatják be TV-s bizottságoknak,akik rábólintanak,hogy mehet-e a sorozat,vagy sem. Magyarul a pilot-ot érdekesre illik csinálni,ha szeretnék,hogy a sorozat TV-be kerüljön,s folytatódjon.
  • otrosinka
    #1145
    mondsz vmit, priviben nekem is ha kérhetem....köszike..
    amúgy az télleg simone :)
  • cucumber87
    #1144
    valaki tudna dobni 1 linket az az unaired pilot (1X00) -hoz? tudom h nem oszt nem szoroz de kiváncsivá tett :)
  • Slash89
    #1143
    Simone

    Hasonlítsd össze a banneren levő képpel.
  • Seth
    #1142
    legyen
  • ProGabe #1141
    nem,az ott simone,és ez 100%
  • Seth
    #1140
    köszi, láttam mit írtál, de én akkor is aszondom hogy Eden az
  • Kanál
    #1139
    #1136
  • Slash89
    #1138
    Az biztos hogy Simone
  • Seth
    #1137
    szerintem az Eden (mielőtt a társasághoz került ugye ilyen haja volt),a fekete csaj magasabb,testesebb
  • Kanál
    #1136
    simone