12300
10528995171446015691.jpg
  • zolee90
    #1215
    Nagyon jó ez a sorozat, most kezdtem el nézni, hogy szünet van a Prison Break-ben, de hát most így végignézve első 11 részt, sokkal jobb mint a PB mostani szezonja. (Elsőnél azért nem biztos). Csak az a baj, hogy annyi kérdés van, és ezzel az idő-tér változtatással annyi csavart bele tudnak rakni, amennyit csak akarnak, szóval ebből lehet akár 10 szezon is...
  • Cat #1214
    engem inkább az lep meg, hogy ENNYIRE leszarja, hogy tud repülni. Ez alapvetően befolyásolja az életét, de ő tudomást se vesz róla, sokkal nagyobb jelentőségű, minthogy megválasztják szenátorrá. Egy repülni tudó szuperhős kapásbol nagyobb jelentőséggel és publicitással bír, mint egy politikus, és ehhez gyakorlatilag semmit nem kell tennie.
  • Lyan Kyj
    #1213
    Bennem már a kezdetek óta volt egy érzés, h Nathan titkol dolgokat. Sztem köze van pár dologhoz.
  • Bubbax
    #1212
    Peternek volt egy másik álma is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A cellájában beszél a bátyjával, aki hirtelen átváltozik Sylar-re.

    Most ezt hogy kell érteni?
  • LasDen #1211
    lehet hogy az álmának nem volt annyi ideje, hogy lemodellezze az embereket....de lehet hogy csak a génmanipulált emberkékre pontosított és a jelentéktelenek meg láthatatlanok voltak :D
  • evenor
    #1210
    Ja persze majd a 10 millió embert néhány óra alatt kirángatják. :)
  • Kanál
    #1209
    de az a baj hogy amikor Hiro előre ment az időben akkor úgy robbant hogy senki nem tudott róla
  • nyamiag #1208
    talán értesítették az embereket, hogy a város fel fog robbani?
  • Bubbax
    #1207
    Ez egyre zavarosabb.
    Peter álmában miért volt kihalt a város?
  • jax
    #1206
    Most néztem meg az első 2 részét ennek a sorozat, és hát... kurva jó! A Prison Break óta nem fogott meg sorozat ennyire. Szal érdekel mi sül ki belőle, és a zenéje is nagyon jó! Na, megyek is, nézem tovább.
  • nesster
    #1205
    De ez a robbanás vmi más mert mint tudjuk Isaac meg Hiro nem lehet ott. Ez csak vmi izé nem tudom, lehet h Peter robban (sőt a festmény szerint tuti) de nem biztos h ebben a helyzetben. Szerintem ez valamiféle jel lehet Peternek. Várom a köv részt! Addig Dexterezek! :D
  • lang14
    #1204
    akkor nem biztos hogy összegyógyul :), akkor sem akart felébredni amikor a doki a hullaházba akarta boncolni, egészn addig amíg ki nem húzta a fadarabot....

    szerintem azzal lesz baj hogy Peter nem bírja el a sok hős képességét, mint egy bolygó kapitánya át akarná venni a közelébe álló tulajdonságokat... mintha túltőltődne..
  • Cat #1203
    még nincs, de leforgatták az összeset, szóval biztos kijön DVDn.
  • PiszkosFred
    #1202
    Igen, jonnek a cylonok es ledobnak egy rakas atomot, aztan jonapot... ;]
  • North
    #1201
    És van normális befejezése/lezárása?
  • Cat #1200
    megéri, nem bánod meg.

    Csak kár hogy rövid :(
  • Mayday
    #1199
    Pedig de jo is volt az.
  • mukika
    #1198
    az pedig 6 rész után lelőtték. :p
  • Blasta
    #1197
    A tököm kivan. Se PB, se Heroes, 4400 még nincs, 24 szintén még nincs.
    Lehet, hogy ünnepek alatt day break nézés lesz ebből :D
  • Shaman
    #1196
    ezt még akkor írtam,mikor azt a részt láttam,hogy egy Japán csóka (akkor még nem azonosítottam hiro-val) megjelenik a jövőből,s megmondja mi legyen. Aztán mikor tovább láttam a sorozatot rájöttem,hogy ez más.

    Mert ugye jövőből valaki+ képességek az már picit hajazott a 4400-ra de így már nem.

    Egyébként politikai filmet nem éreztem rajta,hacsak nem arra gondolsz,hogy a felső vezetés,mindig beleugat,meg keresztbe tesz a 4400-asokkal foglalkozó ügynökségnek

    Nah de ez itt OFF!
  • Shaman
    #1195
    mert majd a kiscsaj ráugrik a robbanó Peterre,s ezzel lefogja,mint egy taposó aknát,igaz,hogy cafatjaira hullik,de mivel öngyógyul,úgyis mind1 :-ppp
  • Casillas
    #1194
  • macselek #1193
    De viszont kurva jól néz ki:P
  • BlackShadow
    #1192
    én azt a skizo csajt simán kiírnám a sorozatból.. tök gagyi karakter :)
  • nesster
    #1191
    Nyugodtan jöhet. Ez nem szennyezés hanem jótét! :)
  • macselek #1190
    Amúgy annak a csajnak tök szar képessége van.. Semmire nem jó... Gondolom később majd megtanulja irányítani a másik énnyét és akkor majd jó szupererős lesz. Amúgy megint nagyon egyértelmü hogy Peter fogja kinyirni a sylert. Mer felveszi az össz. képességét, plusz még a többiek is ott vannak.. és akkor majd lealázza:D
  • Casillas
    #1189
    beírhatod, nem szemét :)

    amúgy miért gondolta mindenki, hogy a haiti néma? :|
    nem szólt egy szót se soha, ok, de ezért rögtön nem tud beszélni? :S
  • Evin
    #1188
    Mármint a 12-es képregény? Miért? Szerintem jó ötlet volt. Hogy maga ellen harcol, a feltehetőleg rossz énje ellen. Szerintem ez is azt igazolja, hogy ő jó. Bár tény, hogy az ddigi részekből az sem deült ki, hogy egyáltalán gonoszság miatt robbant-e föl, vagy miért.

    (A további képregény részek elkészültét nem fogom ide beírni, mert nem akarom ezzel szemetelni a topikot, de ha valaki nem tud enélkül meglenni, szívesen írok)
  • Magiszter
    #1187
    Olyan sokat hasonlítgatták a 4400-hoz a Heroes-t hogy elkeztem nézni azt is. A heroes- sokkal életszerűbb szerintem. nincs nagy fénygömb, nem csak 4400 embernek lehet képessége a világon, és bár ott is a világ megmentése a tét de kicsit messzebb nyúlik az időben, míg a heroes 5 hét alatt akarja megmenteni a világot (vagy new yorkot (ami az amcsiknak a világ)).
    A másik nagy különbség (azt leszámítva hogy csak a spéci képességekben egyezik a 4400-al) hogy szerintem sokkal inkább X-akták hangulata van a 4400 sorozatnak. Szóval amíg nincs Heroes megy a 4400.
    Amúgy meg én már a 2. évad 8. részénél járok és eddig nem vettem észre hogy "politikai filmbe" megy át :-) lehet még nem láttam eleget? :-D
  • Magiszter
    #1186
    Én is arra tippelek hogy syler-t a haiti blokkolta azzal hogy ott volt az épületben. És mivel nem volt senki rajta kívül a szobában ezért ebben a tudatban is maradt. Aztán mikor bement Eden, syler benne is látta hogy "hogy ketyeg" ezért észrevette hogy már nincs blokkolva...
    Azért az nem volt egyszerű mikor Néma Levente (haiti manus), megszólalt :-)
    Amit meg Peter- robbanásáról gondolok az az, hogy szerintem összefut azzal a rádióaktív manussal, csak mivel nem tudja majd irányítani a képességét ezért felrobban (a rádióaktív manus a vallatóban fenyegetőzött azzal hogy felrobbantja a várost). Már csak két kérdés maradt megválaszolatlanul:
    1.)Peter honnan látta a jövőt? A cellatársa is valami "mutáns" volt? Vagy lehet hogy nem is veszti el a már "megélt" képességeket (mendez)?
    2.)Ha peter felrobban akkor a jövőből jött Hiro miért monta azt hogy "mentsd meg a pom-pom, mentsd meg a világot"? Vagy a mondat az és kapcsolatban éll hogy előbb a kiscsaj aztán a világ?

    Szóval jó a sorozat, sok kérdést szül egy-egy rész amit előbb-utóbb meg is válaszolnak. :-) De messze van még jan.22 :-(
  • pepecske
    #1185
    Hát ez nem a 4400, az - az első részektől eltekintve átment egy "politikai filmbe", míg ez végig akció maradt ...
    Ez jobb ...
  • otrosinka
    #1184
    jogos....:)
  • Cat #1183
    nem gyűjtő, hanem "megjavítja" az embereket.
  • otrosinka
    #1182
    Nekem az volt a benyomásom, h direkt Eden-re hajtott...
    Amikor elkapták kicsit pipa lehetett, nem mellesleg a csajnak kvajó képessége volt, és mivel szemvedélyes gyűjtő.....a megfelelő alkalomra várt..
  • LasDen #1181
    a haiti csávesz nincs senkivel.....inkább egyedül van...önállósította magát...magánvállalkozó lett :D
  • precision
    #1180
    lásd egyel alattam, meg sztem a haiti arc is gonosz, ergo sylarrel van, csak cheerleader apuci erről még nem tud, szvsz
  • Rio81
    #1179
    szerintem a haiti nem tud blokkolni mást, csakis és kizárólag az agyhullámokat... lásd: nathan is simán átment supermanbe, nem akadályozta meg...
  • Blasta
    #1178
    Jahh, azt vágom, hogy mi célból ment el a haiti csávó, csak azt nem értem, hogyha Ő blokkolta Syler képességeit, miért küldték el???
    Szal ez a rész nekem kicsit ferde, de azé rendben van a sorozat. :)
  • macselek #1177
    folytatódjon máááár!!!:'(
  • BlackShadow
    #1176
    én feltételezéseim:
    nem tudta, h működnek a képességei, csak miután ellen tudott állni Eden irányításának.
    A haiti meg Claire-hez ment kimosni az agyát amit ugye nem tett meg :)