12300
10528995171446015691.jpg
  • zaki
    #1255
    Kösz, most már képbe vagyok...
  • ProGabe #1254
    na ez nem egészen így van,az unaired pilot az,amit a vezetőségnek bemutatnak,van hogy megváltoztatják(kicsit más sztori,színész csere,stb),van hogy marad 100%-ig ugyanaz,a lényeg,hogy minden első rész pilot,általában(sőt,10-ből 8-szor) nincs is címük,vagyis csak az hogy pilot :S
    tehát az unaired pilot a 1x00,a pilot az 1x01,sokszor a kettő egy és ugyanaz,huhh,remélem világos...

    ja a #1253-ra a válasz:igen,csak itt annyi a csavar,hogy van címe a pilotnak(Genesis)
  • zaki
    #1253
    Vágom thx. Akkor ha el akarom kezdeni a sorozatot nézni, akkor kezdjem a Pliottal, aztán utána jöhet már rögtön az 1x02-es rész?
  • BlackShadow
    #1252
    meg a pilotban a kiskölök elszökik .. és mivel azt néztem meg és miután láttam h a 01 uaz, egyből jött a 2. és ott már más volt :D
  • Cat #1251
    a pilot az a csatorna vezetőinek bemutatott nyers változat, a genesis meg a valóban leadott első rész. A pilot alapján adták ki az ukázt, hogy jöhet a sorozat, megrendeljük, de azt egyébként nem sugározzák. Némi eltérés van a kettő között, pl. a pilotban a festő levágja a karját, az 1x01-ben már nem.
  • zaki
    #1250
    Az 1x00 és az 1x01-es rész az ugyanaz? :o

    Mert a 00-s rész 551 mega, a másik meg 349. Ahhoz képest belenéztem, és teljesen ugyanaz a két rész. Pedig az 1iknek Pilot, a másiknak meg Genesis a címe.
  • fsgh
    #1249
    ez nem igaz...az első részhez csak olyan feliratot találok ami csúszik egy csomót:SSS...
  • Casillas
    #1248
    #1233
  • zolee90
    #1247
    Nos, kiderült, hogy nem Heroes lesz jan. 2.-tól az RTL Klubbon...Most volt előzetes, hogy Legyen Ön is Milliomos lesz újra...
  • Szolnokboy
    #1246
    nincs semmiféle félreértés
  • miilann
    #1245
    csak pdfbe megtekinthetők?
    csak mer az k*rva lassú
  • Evin
    #1244
    Azért linkeltem hozzád, mert pont témába vág a dolog, nem azért, hogy neked szól. Bocs az esetleges félreértésért.
  • Szolnokboy
    #1243
    Becsülendő. Hozzáteszem engem annnyira nem érint, de sok más embert igen...
  • Evin
    #1242
    Ennek kapcsán; jan 6-án hozom magyarul.
  • Szolnokboy
    #1241
    azt ugye tudjátok, hogy attól hogy most a sorozat szünetel, képregények vannak hétről hétre ? A legújabb füzetben megismerhetünk egy új karaktert aki nemsoká megjelenik a sorozatban is.
    Ha már volt akkor sry.
  • nyamiag #1240
    vicceltem :) ProGabenek igaza van
  • fsgh
    #1239
    jó megnézem:) végülis még csak 11rész van belőle...most kezdtem el a nagy sorozat nézést:P Szökés már lent van:P 24 most jön Heroes meg majd holnapután kb:P
  • ProGabe #1238
    hát figy,egyrészt olvass vissza,nem hiába istenítjük a sorit,másrészt "a puding próbája az evés",tehát nézd meg az első 2(!!!!) részt

    és semmiképp,ismétlem,semmiképp ne hallgass nyamiagra :DD
  • fsgh
    #1237
    hogy hogy?
  • nyamiag #1236
    szerintem ne kezd el.
  • fsgh
    #1235
    Sziasztok!

    azon gondolkodom hogy elkezdjem-e nézni ezt a sorozatot...szerintetek jó?mert én szeretem az ilyen szupererős/fantasztikus filmeket:)

    ja és eddig 11rész van csak és a többi jön jan 22 után ugye?
  • Shaman
    #1234
    Sztem akár Heroes,akár The 4400,akár RTL akár TV2,ezerrel illene reklámozni,hogy legyen nézettsége,mint ahogy anno a Lost-al tették. Így,hogy kapcsoljon oda,s majd lesz valami.....nemtom...
  • quack
    #1233
    legyen ön is milliomos reklám az
  • mukika
    #1232
    az is tv2 lesz.
  • Cat #1231
    4400.
  • Magoo
    #1230
    Én is láttam már többször az RTL-en azt a rejtélyes beharangozót, de fingom nincs mire hívja fel az emberek figyelmét, mert abban az időben semmi érdekes nincs a csatornán.
    Én is egyből a Heroes-ra gondoltam, de tudom, hogy a tv2 vette meg így aztán gondolom, nem arra hívja fel a figyelmet.
    Kíváncsian várom mikor lesz a Heroes végre a tv-ben...érdekel a szinkronja, bár előre tudom, hogy az angol hangot nem fogja felülmúlni! :)
  • David01
    #1229
    Teljesen egyetértek...
  • Cat #1228
    tv2 gagyiadó, minden megbukik rajta (született feleségek, house, battlestar galactica és még sorolhatnám...)
  • nesster
    #1227
    Tegnap láttam a tv2-n egy reklámot hogy január 4.én vmi uj sorozat kezdődik. Nem emlékszem a cimére, mindegy. Azt akarom ezzel mondani hogy a Heroes is januárba kezdődik tehát azt is kéne reklámozni mert aztán tényleg a paraszt gyerek se fogja nézni :s
  • Casillas
    #1226
    rtl-en nem hiszem hogy azt mondták volna hogy nézzük a tv2-t :|
  • miilann
    #1225
    nincs semmi értelme annak h titkoljak,sőt pont az kell nekik h reklám reklám reklám és erről beszéljenek az embrek h jajjmostmilesz és minnél többen megnézzék

    .
  • McHaals
    #1224
    hogy jön a napfogyatkozás a heroes-hoz?
    nézd már meg a logoját ember
  • Shaman
    #1223
    én is láttam a reklámot,hogy jan 2 19:30-kor nézzük a TV 2-t. De megnéztem a műsort a port.hu-n s semmi különöset nem láttam. Mondjuk persze ha titkolják,hogy mi lesz akkor nyílván nem mondják meg előre semmilyen TV műsorújságnak,vagy weblapnak.
  • LasDen #1222
    inkább rosz kérdés.......máshogy kellett volna fogalmaznom....vhogy úgy hogy a retrek hogy jön a heroeshoz..... :DDDD
    hülye vagyok nah.... :D
  • Trisztin
    #1221
    én is úgy tudtam...de gyanús volt nekem az a napfogyatkozás... bár még egyik tv műsor sem ír semmit [port.hu,rtlklub txt,...]

    "a napfogyatkozás hogy jön a Heroeshoz???? " - ezt komoly kérdésnek szántad,vagy amolyan költői fajta volt???
  • danikarate
    #1220
    Ja én is láttam, de nem a TV2-őn lesz a Heroes? Január 2. 19:30-kor lesz.
  • LasDen #1219
    a napfogyatkozás hogy jön a Heroeshoz????
  • ZiP90
    #1218
    Remélem nem képzelődtél, bár én nem láttam... de ebben az is közrejátszhat, h. nem nézek tv-t mostanában...
  • Trisztin
    #1217
    képzelődtem,vagy napfogyatkozást láttam az RTL Klub-on...??
  • Slash89
    #1216
    Igen, de ebben azért kapunk válaszokat is, nem úgy mint a Lost-ban.