12300
10528995171446015691.jpg
  • BlackShadow
    #2195
    h az a (képzeljetek ide 10 sornyi káromkodást ^^) .. 5 hetet, h fogjuk kibírnii??? ilyen befejezést bazeg :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az új csajszinak fasza kis képessége van.. mr bennettel vajh milesz? :)
    peter anyja ezekszerint nem most esett le a falvédőről úgytűnik.. van neki is vmilye sztetek?:)
  • Magiszter
    #2194
    Jó rész volt ez a 18-as. De hogy miért nem mennek el oda ahova gondolom, az ilyen befejezésekkel :-D
  • winnie
    #2193
    "Szoval, ha egy ker. teve modern, jo sorozatot szeretne vetiteni, hogy megfogja a 18-49-es korosztalyt, akkor kvazi egy kisebb ongolt lo, mert ez az a korosztaly,"

    csak jelzem, hogy a prison breakj hatalmas siker volt 18-49-ben és tegnap a heroes a BK-t is lenyomva 1 millió fölötti 18-49-es nézőszámot produkált.
  • InfectedMann
    #2192
    Most fejeztem be a 6. részt.
    Kiváncsi vagyok, hogy a csaj meghalt -e.
    Nagyon jó sorozat. Hallottam már róla, hogy jó csak eddig lusta voltam letölteni, aztán a TV2 beindította azt a bizonyos folyamatot
  • Athletic  Bilbo
    #2191
    bazz 6 hét :(
  • zorden
    #2190
    Picit off leszek. Fura helyzetben vannak a kereskedelmi tevek (na egy percig sem vedem oket, csak elgondolkodtato). Ahogy a hozzaszolasokat nezegetem sokaknak tetszett a Heroes elso ket resze es egybol torrent utan nyultak, hogy hajra, akkor jojjon ami a csovon kifer.

    Szoval, ha egy ker. teve modern, jo sorozatot szeretne vetiteni, hogy megfogja a 18-49-es korosztalyt, akkor kvazi egy kisebb ongolt lo, mert ez az a korosztaly, amelyik ha tetszik, akar le is szedi valahonnan es nezi ott. Igy maradnak a teveben az agymosos hulyesegek, meg az igenytelen sajatgyartasu dolgok.

    Off vege.
  • _Vegeta_
    #2189
    Uuu gyerekek lattatok 18.fejezetet? Foleg a vege nagyon durva volt. Es most 6hetig semmi. wáááááá
  • Evin
    #2188
    Dehogynem tudni...öt-hat hét múlva.
  • Athletic  Bilbo
    #2187
    na fent már ok, akkor ez volt az utsó rész, most szünet , ba+.:) Állat rész kár hogy nem tudni mi lesz ezután :()
  • winnie
    #2186
    valaki rosszul írta.
  • Seth
    #2185
    elvileg jövőhét még lesz 1 rész nem? vagy a 12.-től szünet azt jelenti hogy 12.-én már nem lesz?
  • Athletic  Bilbo
    #2184
    vagy még lesz a jövő héten rész?
  • Athletic  Bilbo
    #2183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bazmeg ez a rész hész van teljesen. bassza meg az 5 hét szünetet mindenki :)))))
  • Evin
    #2182
    Ja az utasok meg talá azért nem vették észre, mert csak pár másodperc volt, és a 2Hiro felváltotta egymást.
  • Evin
    #2181
    Tudod hogy erőlködött... :D
    Meg ha jól emlékszem, csukva is volt a szeme.
  • Seth
    #2180
    és akkor a "régi" hiro (nem szólva a többi utasról),meg se lepődik hogy hirtelen kettő lett belőle?? :D
  • InfectedMann
    #2179
    Igen épp ma néztem, hogy a 18. résznél tart már a sorozat, de sztem még ezen a héten legyűröm az összes eddigi részt
  • Evin
    #2178
    Vagy korábbra tért vissza, mint ahogy elment. Elvégre előszőr csinálta meg.
  • Seth
    #2177
    Nemtom figyeltétek e, csak most újranézve tv2-n tűnt fel. Amikor hiro ugye először mutatják metrón az 1 rész végén ,és kapaszkodik . Na a 2. rész végén amikor visszamegy,akkor mögötte ott látszik a "régi" hiro keze,amint kapaszkodik (ugyanaz a ruha) . Nézzétek csak vissza, kicsit furcsállom ( vagy csak a készítők spróroltak a jelenetbeállítással és ráretusálták a visszatérő hiro-t az először látott jelenetre . Remélem érthető amit mondok, de nézzétek csak vissza :)
  • Dredd
    #2176
    srácok, a 17. részhez tudna valaki dobni egy olyan torrent linket, amin működő verziót tudok letölteni? letöltöttem egy francia feliratos verziót és a szokásos angol verziót is (Heroes.S01E17.HDTV.XviD-LOL), de mind a kettőnél ugyanazt a hibát jelzi a lejátszó (BSplayer és Mplayer is). privát üzenetben is jó a link, nagyon megköszönném! megőrülök, hogy holnap jön a 18-as, és nem tudom, mi van a 17-esben, miután a 16-osnak úgy lett vége, ahogyan vége lett :D
  • precision
    #2175
    hehe, egy újabb heroes addict :D
    ma jött ki a 18. rész amúgy, szal van még mit nézned :)
  • InfectedMann
    #2174
    azt = az
  • InfectedMann
    #2173
    Tegnap megnéztem az TV2 -n azt élső két részt.
    Asszem nem kell mondanom, hogy el is kezdtem beszerezni a többit is.
    3. rész nagyon bejött, a vége kicsit durva volt
  • Evin
    #2172
    Szerintem a szinkron nem lett annyira gáz.
    Én csak most néztem meg a 16-os részt, és eléggé ledöbbentem, hogy játszott benne Stan Lee.
  • precision
    #2171
    van
    kanadában ismét egy nappal hamarabb megy mint az usában
  • Shaman
    #2170
    már van??
  • mukika
    #2169
    Heroes.S01E18.HDTV.XviD-LOL

  • AntiHero
    #2168
    Már írták korábban.
    Ja és a DR.HOUSE szinkronja is nagyon jó!
  • Casillas
    #2167
    de az nem fura hogy emberek repkednek, meg regenerálódnak másodpercek alatt :D
  • httompy
    #2166
    az egy dolog ha a linket nézed, a valóságban elég fura lenne ha a világ két különböző pontján egyszerre lenne napfogyatkozás.
    -----
    Elénézést szeretnék kérni, nem akarok egyből mindent fikázni... , amúgy én ma láttam először és qvára tetszik a sorozat, csak én furcsának találtam.
  • Cat #2165
    te a TELJES napfogyatkozásokat irtad be, mig new yorkban láthatóan csak részleges van - ami meg elég gyakori.
  • httompy
    #2164
    Ez a napfogyatkozásos dolog elég fura ,mert hogy lehet hogy a világ több pontján egyszere van napfogyatkozás...
    csak példa

    ---
    Napfogyatkozások

    ötlet jó, de nem egyszerre kéne hogy new york ban is meg japánban is
  • bauer15
    #2163
    az nekem is jól jönne mert azt a számot keresem amikor ment a napfogyatkozás aki tudja a szám címét az megírhatja:P
    kösz
  • _Vegeta_
    #2162
    Enis most neztem sorozatjunkien. Mar 3x megneztem azt a resz de egyszer se vettem eszre. Bammeg. :DDD
  • httompy
    #2161
    esetleg van már soundtrack-je a sorozatnak?
  • AntiHero
    #2160
    :( sose tudom meg mi az a szám amikor hiro a 2. részbe elopja az újságot és rohan?
  • nbj
    #2159
    igen, pont erre a jelenetre vok kiváncsi mégegyszer, rég volt már mikor az elsőt néztem :)és köszi
  • North
    #2158
    Több részebn is van. Nekem a legelső miatt maradt meg. Kb 30. percnél, vagy 32, 33? Már nem emlékszem. Vagy egy percig szól, szép sorban mutatják a hősöket, és közben "zajlik" a napfogyatkozás; pl Hirot akkor amikor a japánok tornáznak.
  • nbj
    #2157
    vki megtudná nekem mondani h kb hol van ez a zene és melyik részben?
    Rogue Wave - Eyesra gondolok
    előre is köszi
  • precision
    #2156
    :DDD