12300
10528995171446015691.jpg
  • lang14
    #2280
    észrevette már valaki hogy amikor bejön az alakváltó csaj mint Simone és a háttérben ott a holttest, van amikor nincs ott pl visszaváltozáskor, aztán megint..

    simone holtában meg el tud tűnni, hát van ott képesség :)
  • salieri
    #2279
    igen o az :) megy a terminatorba, ott hoskodik tovabb :)
  • PiszkosFred
    #2278
    Felreertetted. Winnie nem a velemenyet kozolte, hanem tenyeket. Innentol kezdve nem tudom miert ra haragszol. Haragudj a forgatokonyvirokra, meg a keszitokre, ok talaltak ki...
  • precision
    #2277
    hát szerintem is elég homár feje van :D :D

    kép
  • blbogus
    #2276
    nem csak jackie szivatja azzal h buzi? :o mondjuk mind1, már nem fogja ^^
  • poulan
    #2275
    Ha te buzinaktartod akkor vess magadra!!Ezekszerint biztosan nagyon ismerős a buzi szó számodra!!
    Én nemezért lennék a helyében!!!
    Ha meg annyi eszed sincs hogy végiggondold logikusan akkor SORRY!!!!!
  • winnie
    #2274
    "Én meg ha már lehet választani akkor Zach lennék!!!Igaz nem HERO de én akkor is azlennék/Thomas Dekker/ ..... miért is ...??? na kitudja ????"

    ő az, aki alapból homokos, csak kiírták a színész ügynöke miatt a meleg szálat a szkriptből, így csak pár utalás maradt meg?
  • jax
    #2273
    Vagy nézz South Parkot. Most indult a 11. évad.
  • Kanál
    #2272
    aludj
  • ZiP90
    #2271
    OMG! Ápr. 23-ig még 45 nap!! Wááh... hogy bírom ki addig?!
  • ScarY MAN
    #2270
    en mar az vagyok xD (X_x)
  • poulan
    #2269
    Látom senki sem akar Hero lenni!!!
  • poulan
    #2268
    Claire & Zach // the future...
  • kuci06
    #2267
    Ő lesz a terminator sorozatban az egyik főszereplő ? :D
    Enyém Matt szerepe :D
  • poulan
    #2266
    Én meg ha már lehet választani akkor Zach lennék!!!Igaz nem HERO de én akkor is azlennék/Thomas Dekker/ ..... miért is ...??? na kitudja ????
  • ScarY MAN
    #2265
    Én lefoglalom Hiro szerepét
  • Magiszter
    #2264
    Majd haverokkal leforgatjuk egy hét alatt a 19-es részt a kedvedért oké?

    u.i: szereplőnek lehet jelentkezni a 061 HEROES-9 -es számon.
  • InfectedMann
    #2263
    No megnéztem az összes eddigi részt.
    Hát most úgy kb. 100 oldalnyi (A4 -es méretben) jó szaftos káromkodást el lehet képzelni.
    Ezek nem emberek, hogy ennyi szünetet beraknak. Nincs szivük ezeknek.
    Valaki lopja ki a többi részt vagy nagyon rosszat teszek
  • Cat #2262
    az alakváltó nénibe (missy peregrym - érdekes modon az imdb adatlapján nincs benne, hogy szerepel a sorozatban) én akkor szerettem bele, amikor megnéztem a stick it-et, csak miatta. Kurvajó tornászfilm, hatalmas szövegeket nyom benne, és BORZASZTÓAN jól néz ki :)
  • Phat Smoker
    #2258
    ezzel arra célzol, hogy ápr. 23-án fog folytatódni ?
  • blbogus
    #2256
    msn-en megy a reklám :) vagyis csak h most ezt nézem, ez az uj mánia :) torrentről szedegetem, eddig 10 részt néztem meg, jön még 3 uj.. csak az a gáz h a 13. jön le először, aztá a 12. és csak utoljára a 11. :D
  • precision
    #2254
    banner, piroscsík?
  • precision
    #2253
    eddig 18
  • poulan
    #2252
    Ha jólvettem észre akkor az NBC ,hétfői műsorán nincsen rajta a következő epizód!!!(19. part)
  • blbogus
    #2251
    hali all.. faja a sorozat, most keztem csak nézni miko elkezték tv2n.. feliratosan nézem, eddig összesen hány rész készült el, tölthető le? persze felirattak együtt..
  • Gerbill
    #2250
    Peter szerintem tuti nem hal meg, mivel:
    1. akkor ki robbantja fel a várost(ami ha hiroék nem jönnek vissza akkor tuti bekövetkezik)
    2.Ha peter képességét is megszerezné, akkor mi a fenének bajlódna Isaac koponyájának levágásával(elvileg már tudhatná is a képességet ha peter agyát tanulmányozza).
  • Kaslerka #2249
    Köszönöm szépem, majd délután leszedem. A munkahelyi elöirásomba nem fér bele a torrentezés csak a fórumozás. :)
  • GSJinn
    #2248
    Azta k.....va!!! Ezután nem alszom április végéig. Claire nagyija tuti valami hiro... Abban a családban mindenki az. És olyan sejtelmes volt, végig ahányszor bizalmasan bezsélt eddig. Hiro, ha jol láttam a trailerben összetalálkszik a future Hiroval? Valyon mit tud meg ha igy lesz? Sylar tuti nem öli meg Petert, mivel peter "halhatatlan" jelenleg. Linderman biztos minden titkok tudoja. Ö az oraculum (mátrix) . A következö részek mindeggyike durván ütös lesz szerintem. Még nem mindenki jött képbe, pl: a kis niga srác, az apja. Alig várom remélem szivárog ki info a nbc honlapján. Ugyebár oda lehet küldeni a elméleteket is.
  • nyamiag #2247
    biztos felvette vmi jó csajnak az alakját :)
  • AtiRadish
    #2246
    Az alakvalto neni milyen jol nez mar ki :O:O
  • grebber
    #2245
    Nem is gondoltam volna hogy Linderman kicsoda de most kiderült.
  • BlackShadow
    #2244
    hiro a jövőböl azért jött h mentse meg a kiscsajt.. ha nem mentette meg peter a kiscsajt (nincs meg a képessége) az akkor épp azt jelenti, h mindaz ami most történt nem így történt volna (ergó nem kapja el ebben a helyzetben petert sylar bácsi)
  • Phat Smoker
    #2243
    parancsolj!
    a kislemez 2. száma lesz az 'eyes'
  • precision
    #2242
    De Claire -en sincs semmi sebhely, szal ha a mai Sylar incidensre gondolsz, az biztos nem az a sebhely, mert annak nem lesz nyoma.
  • precision
    #2241
    Vegyük úgy hogy 2 féle jövő van. Az egyik a mostani, Hiro visszajött, figyelmezet. Peter talákozik Claire -rel, átveszi a képességet. Nincs sebhely. A másik (ahonnan visszajött Hiro) ott nem tudjuk hogy mi történik (vagyis igen, felrobban a város) ott Peter nem találkozik Claire -el elvileg, így nincs képesség, lehet sebhelye, akárhonnan. Nem biztos, hogy Sylartől.
  • Szolnokboy1
    #2240
    Már csak 48 nap!
  • nesster
    #2239
    felajzottál a hsz-oddal. ilyeneket ne irj többet! hosszabbnak tünik a szünet :D
  • mukika
    #2238
    máshogy nézel ki a sebhelyed nélkül. ezt mondta pontosan kb. szvsz, erre a sebhelyre gondolt. de akkor még mindig igaz amit a #2235-ben írtam. tényleg az a baj Hiro képességével, hogy még a készítők sincsenek tisztában vele, hogy hogyan is reagál rá a "külvilág".
  • fsgh
    #2237
    bazzz kábé olyan hangot adtam a rész végén mint Peter:OOOO

    Menjenek már valahova:S
  • ronihun
    #2236
    Azt mondta hogy a homlokán van a heg a jövőben?