12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #2320
    már úgysem fog szerepelni, szóval mindegy.
  • Cmdr
    #2319
    Nem baj, a feka csavó kitörli majd a buziságra emlékeztető dolgokat!
  • winnie
    #2318
    elvileg a magyar felirat az angol fordítása, nem átköltése.

    "I don't care about that, you think I care about that? She can call me whatever she wants. I'm not gonna be embarrassed by it. I know who I am. I like who I am. I like who you are. I just..."

    ez volt az a rész, amikor a srác eladhatósága miatt visszavettek a melegségből, tim kring bocsánatot kért és zach megkapta john connor szerepét a terminátor sorozatban.

  • Cmdr
    #2317
    Ha esetleg nem magyar a vacak magyar feliratot néznéd, lehet kicsit másként értelmeznéd!
  • Cat #2316
    a csávó tényleg meleg, a 9. részben egyértelműen kimondja ezt, amikor bemászik a szobafogságban lévő Claire szobájába.

    Claire: És ma este, te lehetsz a táncpartnerem.
    Zach: Én?
    Claire: Persze, miért is ne?
    Zach: Különböző okok miatt.
    Claire: Arról van szó, amit Jackie mondott? Mert engem nem zavar...
    Zach: Nem arról van szó, azt hiszed, az zavar? Annak nevez, aminek akar. Nem hoz vele zavarba. Tudom, hogy ki vagyok. Elégedett vagyok magammal. És veled is. Azt szeretném, ha te is elégedett lennél magaddal.

    Arról már nem is beszélve, hogy mintha a szeme is festve lenne :D

  • Pheaper
    #2315
    na ma elkezdem nézni öket eddig a 4 ik résznél tartok de nagyon állat a sorozat (Y)
  • Seth
    #2314
    Heavenly Sword
  • Cmdr
    #2313
    Mi volt az a Playstation 3 játék amivel a 18-as részben játszotak?
  • kuci06
    #2312
    A gépeset én is egyből észrevettem, csak gondoltam berakom ide is, hátha valaki nem vette észre
    Amúgy azon az oldalon olyan teóriák vannak, hogy csak nézek :D
    (pl. Hiro = Kensei )
  • BlackShadow
    #2311
    jaja nagyon komolyak :D én az első két részt újranézve szúrtam ki pár (számomra) újat :) pl a képregényen lévőt akkor sem szúrtam ki :D se a gekkósat :P a medencéset viszont igen :D a gépeset már első nézésre is :)
  • Evin
    #2310
    Nekem nem, én észrevettem, mikor először mutatták.
    Az olyanok a durvák számomra, amik nagyon beleolvadnak a környezetbe.
    Mint pl a kaja, amit mondtál.
  • kuci06
    #2309
    ez is elég komoly :
  • Evin
    #2308
    Nemsemmi őrült(ek), akik csinálják (jó értelemben). Még a részekben szereplő összes állatról is van leírás.
  • Evin
    #2307
    Meg a gekkó (vagy mi) fadarabja is. Ez kész...
  • kuci06
    #2306
    én is pont azt nézem :D nagyon komoly , még a kajában is ez a jel van :P
  • Evin
    #2305
    Jó oldal. (Nagyon durva helyeken van ott a szimbólum)
  • blbogus
    #2304
    vágom vágom.. én is erre gondoltam, csak volt 1-2 oan rész amiben (akko még az orái is megvoltak..) h meg tudja javitani, hejrehozza.. pl az első pasi akit elkapott. rosszul emlékszek? :o

    jah a japonak eredetibe télleg klasszisokkal jobb hangja van. de probálj meg saját nyelveden akcentussal vinnyogni. :) azé nem könnyű. meg sztem nikki hangja se az igazi, meg a kölkéé se.. de tökre mind1 annak aki nem látja feliratosan. nekem semmi gondom nem volt ezzel, miko megnéztem a szinkronost és nem láttam 1 feliratost sem.. és most se mondanám h zavar. nem kell a szinkront szapulni..
  • kuci06
    #2303
    ilyen is van? http://heroeswiki.com/Main_Page
    Nem is tudtam róla :P
  • Frosty01
    #2302
    nekem angol hangal sokkal jobban tetszik :/
    pl magyarban Hiro hangja nagyon gyík, angolban egész jó :D
    egyépként kedvenc karakterem a japcsi.
  • BlackShadow
    #2301
    na s ezek után nézd meg szinkronosan.. és hasonlítsd össze az első véleményeddel most h már az eredetit is hallottad :D
  • [HUN]Crassus
    #2300
    2 nap 14:)
  • Frosty01
    #2299
    behalás... 4 nap alatt megnéztem a 18 részt, elég nehéz lesz lekattanni róla :S
  • BlackShadow
    #2298
    ahogy mondod.. hosszú hosszúúú idő :'(
  • Frosty01
    #2297
    szerintem az hogy belenéz az agyába, és nem megjavít mindent, hanem ÉRTI A DOLGOK MÜKÖDÉSÉT, szóval megnézi az agyacskáját, és mégérti a képességét :)

    a 19. rész várható április 23ra?? :(
  • Gabosh
    #2296
    Bekéne rakniuk Jack Bauert , az lenne a képessége h 24 óra alatt megold mindent , és h halhatatlan...
    Kiderülne legalább hogy hogy él eddig.
  • blbogus
    #2295
    az jo meg nem is.. Claire hiányozni fog ): sylar hozzá képest senki
  • Seth
    #2294
    a 2. évad borítékolható, viszont más szereplők más történet. Az 1. évadot le fogják zárni aztán slussz. Aztán hogy lesz e majd vmilyen átfedés a szezonok közt még nem tudni
  • kuci06
    #2293
    *syler = sylar
  • [HUN]Crassus
    #2292
    200ft-ot megért,hogy a 10mbites-re felturbózott csellómat kihasználjam:)
  • kuci06
    #2291
    Syler nem gyökér órás!!!!44 :D
    (Syler powaaa )
  • blbogus
    #2290
    az a kérdés engem is foglalkoztat h mi a képessége sylernek.. mindig azt mondogatja h megtudja javitani, meg a 18. részben peter agyát tanulmányozni akarja.. kész agyrém az egész.. :)
    aszonták nekem h össz 23 rész lesz. ez csak az első évad lesz, v nem is lesz második évad, tehát több rész?
  • winnie
    #2289
    " mert én találtam egy frankó sms-es oldalt/tele sorozatokkal/,"

    ilyet felejts el. tele a net ingyenes letöltési lehetőségekkel...
  • PiszkosFred
    #2288
    Meg most jarunk a season 1 vege fele, szal tenyleg csak ennyi jelent meg, amennyit talaltal. De ezek letolthetoek ingyenes publikus torrent oldalakrol is, ha nem akarsz fizetni ertuk esetleg.
  • [HUN]Crassus
    #2287
    Sziasztok! lenne két nub kérdésem!
    1: mennyi rész jelent meg a sorozatból? mert én találtam egy frankó sms-es oldalt/tele sorozatokkal/,de ott "csak" 18 rész van fennt...ennyi az összes? vagy vannak már újabb /2.évad?/ részek is amikhez hozzálehet férni?
    2:a 10. részben egyvalamit nem értek Syler-t ugye felkeresi az indiai doki,hogy neki is vannak különleges képességei,de aztán amikor elviszi magához vizsgálni nemtalálnak semmit illetve mikor nézegeti az agyi hullámokat elég izgatott lesz és minél előbb "kiteszi a szűrét" hogy neki nincs semmi speciális képessége...
    létezik,hogy neki az a speciális képessége,hogy más hősök agyát "kivájva" "tanúlmányozva" vagy "elfogyasztva" magába tudja szívni azokat? és erre jött rá a doki és megijedt?

    thx
  • blbogus
    #2286
    gondoltam.. már az is éleslátás ha a hibákat észreveszed..
  • lang14
    #2285
    csak viccből mondtam hogy el tud tűnni holtában, szimpla hiba a filmben...
  • Lyan Kyj
    #2284
    Én leírtam anno, szerintem mi lesz Niki szerepe, lapozz vissza 5-10 oldalt:P
  • Maak
    #2283
    csak tegnap volt időm megnézni az aktuális rész...b+b+b+b+

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azé mohinder mekkora ász volt hogy elkapta sylart...bár ez így ebben a formában...szal ha már egyszer letompította az agyát, akkor ez a gyökér órás hogy a picsába forgatta el a csapot????...egyébként van valakinek sejtése hogy a niki duónak mi a szerepe? az agymosó csávó és clair papa szimpatikus...már az elején volt olyan sejtésem, hogy a szemüveges csóka nem tartozhat a "gonoszok" közé...viszont ez a rohadt cég még nagyon ködös nekem...hero mekkora ász lett a kardjával:DD végén meg az agyam majd eldobtam...bár szerintem peter is

  • winnie
    #2282
    "Ha te buzinaktartod akkor vess magadra!!Ezekszerint biztosan nagyon ismerős a buzi szó számodra!!"

    nem tartom annak, de ha megnézed az első részeket, akkor láthatod, hogy a srác eredetileg meleg volt. az 1x01-ben a csírlíder csajok a fiú öltözős viselkedésével szivatjűk, később is utalnak rá, hogy meleg.

    később, mivel a színész ügynöke nem akarta, hogy meleg legyen a karakter, kiszedette a későbbi "buzis" utalásokat a készítőkkel, de ettől a srác karaktere a készítők által megírt, meleg.
  • blbogus
    #2281
    nah megnéztem mind a 18at.. naon tuti és télleg a legizgalmasabb résznél szünetelnek a majomparádék.. de mongyuk ennél csak izgalmasabb lesz :)

    @ lang14 ezt nem naon vettem én észre, majd átbogarászom megint.. :) számitottam 1 ien képesságű "hirora" is de nem hittem h télleg lesz benne. de az bizti volt h nem a főhősök oldalán lesz^^