12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #5589
    milesz a következőbe? mármint amit irtál.
  • spiduola
    #5588
    Az oké, hogy Clairnek visszanő az ujja, de mi lesz az ujjal? Marad húscafat, vagy egy új Claire nő ki belőle, hisz rendelkeznie kéne a regenerációval.
  • Kicsikiraly
    #5587
    ja és thx Kenny a feliratot :D
  • Shiwo
    #5586
    lál
  • Kicsikiraly
    #5585
    sry igazatok van :D pedig érthettem volna, frencsül tanulok :D
  • Shiwo
    #5584
    nem beszélem 1iket se, így hallás alapján nem tudtam megitélni..ezért is kérdeztem, hogy biztos-e amit Kicsi állított, meg írtam is, hogyha franciául beszélt, akkor stimmel a dolog (lsd #5581)
  • ProGabe #5583
    "lévén haiti hivatalos nyelve a francia és a kreol"

    Mohinder ezen a két nyelven beszélt ott.pontosítok:franciául és valahogy :)
  • Cat 02 #5582
    Kövi részben lesz (promoban benne van)
    Hát bazz sztem hga begyógyul ha nem akkor is fáj neki xD
    Mekkorát röhögtem "Szálljon ki a fejemből" :D
  • Shiwo
    #5581
    úgy stimmel a dolog, jó nyelvet használtak a készítők..
  • Shiwo
    #5580
    vszeg még korábban kapta el a kiscsajtól, mikor még a cégnek dolgozott...Mohinak meg direkt törölték az emlékezetét, ahogy Mr Benettnek is..Peter meg még nem biztos abban, hogy is működnek a képességei, és inkább nem kockáztatott..látszott rajt, hogy 1 kis ideig tétovázott, felmérte, hogy képes lenne-e leszedni a csókát..meg van benne annyi becsületesség, ha 1szer rábólintott az üzletre, hogy segít a dobozért cserébe, akkor nem bombázza le a csókát utána, mikor az kivette a tűz fölül a dobozt..
  • Shiwo
    #5579
    az ipodos ragaszkodás tényleg értelmetlen, bár utalások voltak rá, hogy megbízták a bandát, és vszeg megszorongatják a bandafőnök golyóit, ha nem áll elő az ipodokkal..így kínjában nem tudott mit csinálni, mint ragaszkodni az egyetlen dologhoz, ami kapcsolatban állhat az ipodok eltünésével, és ez Peter..vszeg annyira nem zseni, hogy rájöjjön, az ipod-dolog csak fedezés volt, hogy elszállítsák valahova Petert titokban..Híró sztem magával hozza a jelenbe a csajt, nem marad ott vele..nekem úgy rémlik, mintha Claire olvasgatta volna a könyvet, de lehet, hogy tévedek...Maya és Alejandro..sztem Maja sötétséget hordoz magában, ahogy a filmben is említették, és Alejandro meg fényt..mikor megfogta a huga kezét, akkor pl fel is fénylettek a szemei..késöbbi szerepük esetleg az lehet, hogy Maja intézi el a főgenyát, hisz a vajákos csaj is megmondta, a sötétségével még az ördögöt is megölné..Mohinder biztos, hogy spanyolul beszél ? mert akkor tényleg elbsztak valamit, lévén haiti hivatalos nyelve a francia és a kreol..mondjuk indiaiul nem felejtett el, de miért beszélt volna azon a nyelven a haitihez, aki vszeg nem beszéli..ráadásul a haiti váltott át angolra, mikor dumáltak, és utána kezdett Mohi is angolul beszélni (gondolom azért váltottak, hogy ne kelljen sokat olvasni az amcsiknak :)
  • Flamer
    #5578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nos.. izé.. a Haiti él.. de hogy kapta el a betegséget? :o
    Claire zúzda.. teccik hogy visszatudja növeszteni is magát :D én lehet vagdosnám le a kezem lábam csakhogy lásam visszanőni. izgi :D

    Mohinder szerintem nem felejtett el semmit.. :D csak megjáccotta.
    holvan Sylar!? :D miss U! :D

    Peter meg egy trágya.. :D simán leszerelhetné a dobozkás csávót.. még mielőtt odadobná a tűzbe.. :D erre ő nekiáll majd segíteni.. :D

    ya és Hiro.. :D hát.. Takezo életben marad ezmár biztos.. őis regenerálódik mint Claire..
    és ez furcsa.. mer akkor már 1600-ban lekezdődött ez az egész, és lehet valaki valakinek a leszármazotta.. :D
    ráadásul akkor már 1600-ban elkezdődött a mutáció.. és azóta vannak "mások"..
  • QuippeR
    #5577
    Mohinder franciául beszélt, nem spanyolul. Engem egyébként az is zavar, mikor Hiro és Kensei angolul dumálnak. Japánul jobb lenne, csak akkor ugye olvasni kell, amit sokan nem szeretnek...
  • Kicsikiraly
    #5576
    na akkor sztem még spoilerbe írom:

    Namármost :D a Peter szál az tetszik nagyon, bár nem értem hogy miért keresik rajta az iPodokat, oda volt láncolva, megkötözve bezárták oda, és nem önszántából ment be, ez látszott. De azért látszik hogy emlékszik egy része a képességekre, mert csak úgy tudja őket használni ugyebár.

    A Hiro szál az viszont nagyon lol lesz :) remélem :) ez ahogy így átveszi Kensei szerepét, ez már várható volt. Őszintén, azt kivánom h haljon meg az igazi és Hiro maradjon ott. vagy legfeljebb előreutazik az időben, aztán ilyen Back to the future Emett Brownosan ottmarad a múltban a szerelmével :D

    A Claire szál se rossz, a trailerben látni h összehaverkodik ezzel a Westtel. És csodálkozom, hogy hogyhogy nem olvasta Claire még Chandra könyvét? 4 hónap alatt lett volna rá ideje és az apja elvileg ismerte. Ja és kiváncsi vok mik a határai :D [Darren Shan könyvekbe volt ilyen visszanövesztgetés, ott a fószernek levágták a fejét és kettő nőtt ki neki](ki játssza Westet? nagyon ismerős a színész de nem tudom honnan.)

    Ja és erre a szögletes zárójelen belüli részhez kapcsolódva: nekem a Heroes már az elején úgy tűnt mintha soksok szuperhősös képregény, könyv stb-ből vették volna az infókat. csak nem ismertek és ezért nem fedezték fel sokan, pl Matt az egy az egybe ott volt szinte az Éledő csillagokban (Rising Stars, képregény.net-en fennvan elvileg)

    Ha már Matt, akkor Ando és Petrelli mama gyilkossági kísérlet :P Amikor néztem, rögtön vagy a Láthatatlan ember, vagy Sylar, aki találkozott a láthatatlan emberrel. Nagyon nagy arra az esély amugy hogy a láthatatlan ember egy a kilenc közül.

    Maya és Alejandro.. na hát ez az a szál ami vhogy nem jön be. túl keveset mutatnak belőle, azt se tudjuk mi a képességének az alapvető lényege. Ja és várható volt hogy Alejandro csökkenti a képességét, elvégre ikrek, szóval kiegészítői egymásnak.

    Mohinder szál, pedig szintén nem olyan rossz, pláne hogy most visszajött a Haiti a képbe. őt bírtam. Mohinderhez kapcsolódva: Hiroék japánul beszélnek, felirattal. Maya és Alejandro, valamint Mohinder ebben a részben spanyolul beszélnek, felirattal. Mohinder mér nem tud indiaiul beszélni?! oké hogy amerikában van, de az első évadban igazán megtehették volna :S

    Azt hiszem egyik szálat se hagytam ki. :D (megint mennyit irtam :| )
  • ProGabe #5575
    tényleg!ezt ha jól emlékszem már írta valaki,még nyár elején.mármint a "mások irányítása" teóriát.az is lehet hogy én voltam,össze folynak a dolgok azokról a messzi-messzi időkről
  • Shiwo
    #5574
    hát jah, érdekes elmélet..vagy akár lehet van valaki, aki képes átvenni mások fölött az uralmat..Híró papát mondjuk kinyiratta Nathannan,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Petrelli-mamát megtámadtatta a láthatatlan ipsével
    , stb..
  • ProGabe #5573
    "ha peter gyilkolászná kaitot"

    pont most olvastam el junkie-n a postotad,és akkor már ide írom,hogy ez a teória bizony rohadtul,mocskosul tetszik :) mindemelett remélem nem ez lesz!ez nagyon nagy kavarás lenne

    nagy felfedezés már a 4-ik részben?akkor jól éreztem én ezt!ezek szerint junkie-n a sok Heroes spoileres postban ezt írtad?azokat ugyanis mindig nagy ívben kerültem

    köv rész promo

    fincsi lesz :)
  • winnie
    #5572
    a negyedik részben lesz egy nagy felfedezés a spoilerek szerint:) kissé elvetemült és közhelyes, de feledezés.

    nekem az jutott eszembe, hogy mekkora poén lenne, ha peter gyilkolászná kaitot, mivel másik időben van, mint a többi szereplő (értsd az ő sztorija csak pár nappal a finálé után játszódik)

    az érdekes viszont az lesz, hogy hiro mit változtat a jelenen.
  • Kanál
    #5571
    vagy inkább hiro az
  • jacky87
    #5570
    Huh, ez a rész nekem is nagyon tetszett! Az 1. rész nem annyira, de ez naon faxa volt! Remélem ilyen lesz a többi is!
    Ja és köszi Kenny! :)
  • Flamer
    #5569
    sub - xor
  • Shiwo
    #5568
    ismét köszönjök Kenny-nek a feliratot..hosszupuskán fellelhető..
  • Kicsikiraly
    #5567
    nem ovlastam el a spoilereket, nem láttam még a 2. részt, de egy biztos: Petrelli papa kizárt h gyilkos legyen, mivel ő halott. és ez biztos.
  • ProGabe #5566
    ez (is) de jó rész volt!az izgalmak fokozódnak,látszik hogy a sok gubancos szál vezet valahová.mondom ezt annak ellenére,hogy nem történ túl sok minden ebben a részben!mégis valahogy az az érzésem hogy már a 4-ik,5-ik részben lesz egy nagy fordulat,egy majdnem-tetőpont :S

    majd' elfelejtettem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazam volt Maya-val és a tesójával kapcsolatban,hehe :)
    azt írtam,hogy valószínű valami betegség félével öli az embereket a csaj,ami akkor jön elő ha nincs ott a tesó,aki ezt meggátolná

    és ha már spoilerezek
    Petrelli mamát egy oda közvetített erő,vagy egy láthatatlan ember támadta meg?amikor berohantak és kérdezték hogy ezt ki tette,a nő elnézett jobbra,úgy,mintha egyenesen rá nézett volna valakire!
  • Bucser
    #5565
    Szerintem meg Ando Mr. Nakamura és Mrs. Petrelli törvénytelen gyereke.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Amikor Parkman kérdezi a gyilkosság okairól a pénzről és szexről Mrs. Petrelli azt feleli, hogy "nincs szükségem a pénzére és nem feküdtem le vele. Régóta.")


    Mellesleg az angol fickó jófej:) A színészt is bírom, de a szerep is jól áll neki:) Viszont furcsa, hogy Peter most nem overloadol pedig egyre több képességet használ.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anyagonátjutás, telekinézis, gyógyulás, a nukleáris reakció a szupererő. és Baromi rövid idő alatt aktiválta mindet amikor rendet tett a kocsmában.


    Hiro meg jópofa ahogy próbálja alakítani a történelmet:)

    NA mindegy majd látjuk. Mellesleg Petrelli papáról nem tudni semmit. nem is említik. lehet hogy ő a gyilkos? ki tudja? A kilencből eddig csak 5 nevét tudjuk és eddig 3 halott.
  • Zomil
    #5564
    hehe ez jó :)
  • Flamer
    #5563
    estére vagy holnap. ijet kér kérdezni.. nézzed a hosszupuskát.
  • rtfmZoli
    #5562
    ez meg mi?videók Takezo Kensei meséjéről :)
  • Tibiajax
    #5561
    Kenny, felirat, kb, mikorra várható a 2.részhez?
  • Seten
    #5560

    Sztem Claire anyjának nincs köze hozzájuk.

  • Kicsikiraly
    #5559
    namármost. van ugye ez a "csoport", azok a képességgel rendelkezők, akik az első évad alatt fedezték fel a képességüket. Vannak a többiek, mint pl Petrelli mama, Hiro papa, Linderman, Petrelli papa, Charles Deveauxe (Simone apja, akit az első évad elején Peter gondozott, uccsó részben Petrelli mamával beszélt, ennyiből már emlékeztek gondolom) szerintem még Claire anyja is, na szóval őnekik is volt egy szervezetük, amivel szintén meg akarták váltani a világot, de ez nem igazán jött össze, mivel többen rosszra kezdték használni a képességeiket, stb. ez a 19. részben van, Linderman meséli Nathannek. Na és ez a szervezet volt az amiből már csak 9-en maradtak. Ez is biztos ki fog derülni, hogy kik ők, mik ők, mit tudnak stb. De ezt a szervezetet nem összekeverni a "cég"-gel (asszem primatechpaper, de lehet hogy az csak a fedőnevük) ami már teljesen más :) na és ezt tudja Hiro papa és Petrelli mama :)

    remélem kielégítő válasz :P
  • Kicsikiraly
    #5558
    az a szörny igenis fontos :D 9th Wonders, 1. szám borító :P (asszem első szám de ebben nem vagyok biztos)
  • ScarY MAN
    #5557
    szinte mindent...
  • drowns41
    #5556
    Hiro apja meg Nathan mami mit tudnak?
  • Zomil
    #5555
    ha jól emlékszem az az egyik képregényben volt :) (ugy értem a filmben)
  • ProGabe #5554
    nagyon jó a banner!!

    de mi az az a szörny?a helyett nincs valami más,ami jellemzőbb a sorozatra? :| esetleg Molly rajza az első részből? na jó,nem szólok bele :)
  • Aspyrin
    #5553
    Szép banner
  • magus
    #5552
    úgy hogy sokan láthatatlanok teleportálnak időt állítanak meg időutaznak gondolatokat módosítanak tényleg ez a legnagyobb gondod ? :D
  • LasDen #5551
    Ando a Super Best Friend.....
  • Shiwo
    #5550
    neki nincs..de a Nathan anyuka speciel ottjárt nem sokkal elötte, ha jól rémlik... és sose lehet tudni, miből lesz a csodabogár, még Aldóból is lehet valami...