19
Aston 1.9
  • agyhalál
    #19
    "nem naon értek angolul" Magyarul se nagyon.
  • geri777
    #18
    akinek meg van az eltudná küldeni nekem pár dologát az aston nak mert igy nem megy mert hiányztik belöle valmi nem talál
  • spy803
    #17
    Egy explorer.exe-t kiváltó alkalmazás. Gyorsabb és szebb lesz tőle minden, bár érdemes csak óvatosan bánni vele!
  • geri777
    #16
    oke de raákattintok és nem csinal semmit hiba üzenet jön ki
    hogy nem talál valmit
  • Dj Faustus #15
    Start/Shell Swapper/Explorer/felhasználóneved, jelöld be a Restore... és Logoff... mezőket, majd kattints az OK gombra.
    Miután kijelentkeztél menj a Start/Beállítások/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése, és uninstallálod az Aston-t.
    Addig ne uninstalláld az Aston-t míg ki nem jelentkeztél belőle!!!

    "elolvastam de nem naon értek angolul majd megoldom de most meg az a baj hogy nem tom használni emrt hibát irk ki hiányzik valami hogy javitsam ki ?"
    Telepítsd újra. ;)
  • geri777
    #14
    elolvastam de nem naon értek angolul majd megoldom de most meg az a baj hogy nem tom használni emrt hibát irk ki hiányzik valami hogy javitsam ki ?
  • hunbasser
    #13
    azt hittem h vmi 1.9es aston martinról lesz jó ^^
  • Gladiator
    #12
    ez mi ez a program?
  • Dj Faustus #11
    Mielőtt a Windows bootképernyője megjelenne, F8 billentyűt kell nyomni.
    De elolvastad az előbb belinkelt leírást? Ott el van magyarázva, hogyan szedd le az Aston-t.
  • geri777
    #10
    csökentetmodba hogyan kell belépni ?
  • PíszLávJuniti
    #9
    azt hittem hogy egy autós topik :)
  • Dj Faustus #8
    How do I uninstall Aston?
  • ColdFire
    #7
    xD
  • spy803
    #6
    Rendszer visszaállítás, vagy format c. más lehetőség nincs.
  • ColdFire
    #5
    xD
  • Fülüke
    #4
  • Bandi 18
    #3
    csökkentett módban próbáltad már?
  • OrioN the S
    #2
  • geri777
    #1
    sziasztok akinek meg van ez a program az segitsen mert nem tudom letörölni mert ahoz valahogy ki kell kapcsolni de nem megy segitsen valaki köszönöm !