217
Billentyűzet figyelő program, minden amit tudni kell róla.
  • Amentos15
    #217
    Sziasztok!
    Valaki tud Beast 2.07 hasonló szerű programot ami müködik win 7-en?
  • ktm017
    #216
    sziasztok! lenne egy olyan kérdésem h az ardamax keylogger 3.0 nál, hogy tudom beállítani, hogy az emailomra küldje a naplózásokat?
  • Dj Faustus #215
    Neked a WGA-ra (Wennable Gateway Advanced) van szükséged.
  • PajXer
    #214
    Hello,az lenne a kérdésem hogy melyik keylogger az amit eltudok küldeni e-mailben és rejtve feltelepül?esetleg ha valaki tudna adni egy linket is hogy honnan lehet leszedni azt megköszönném
  • Rotcsa
    #213
    Ezt a refog-ot néztem, beírtam a serialt-is, de vlamaiért nem naplózza a fb-on a tevékenységeket.
    Tudtok hozzá valami megoldást?
  • Dj Faustus #212
    "Superspyware... Valamivel tutira lejön a progi?"
    Elvileg nem kell hozzá külön program.

    0. Próbáld meg eltávolítani a Start menü/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése segítségével.
    1. Nyírd ki az alábbi folyamatokat a Feladatkezelővel (Ctrl+Shift+Esc billentyűkombináció):
    akl.exe
    akv.exe
    nsk.exe

    2. Nyisd meg a regisztrációs adatbázis-szerkesztőt (Start menü/Futtatásba: regedit), és töröld az alábbi bejegyzéseket:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\Ardamax Keylogger
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\NSK
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Ardamax Keylogger Lite
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\App Paths\akl.exe
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Ardamax Keylogger

    3. Keresd meg és töröld az alábbi állományokat:
    akl.exe
    akv.exe
    nsk.exe
    il.dll
    kh.dll
    akv.ini
    settings.ini

    amelyek az alábbi könyvtárban lehetnek - ezek sem kellenek:
    C:\Program Files\Ardamax Keylogger
    C:\Program Files\NSK


    +1. Csökkentett módban, kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett futass le víruskeresést vagy például a Malwarebytes Anti-Malware ingyenes (Free) változatát.
  • Trantorius
    #211
    Mert van egy olyan érzésem hogy hasznalja valaki a gépemet a koleszba és mielött atkódolnám kiakarom deríteni hogy kilehet. Csak félek hogy a nyakamon marad a program. Superspyware... Valamivel tutira lejön a progi?
  • adam123456
    #210
    http://lmgtfy.com/?q=nemtudom
  • lotsopa
    #209
    Ezt hogy csináltad, a linkelést?
  • Dj Faustus #208
    Így ni.

    "ha már nincs szükségem rá?"
    De egyébként kinek és minek "van szüksége" egy trójaira a saját gépén?
  • Trantorius
    #207
    Az Ardamaxot hogy lehet törölni ha már nincs szükségem rá?
  • gombos1113
    #206
    valaki segitsen már nekem fel tenni ezt a programot ugy hogy ne vegye észre a barátom az életem és a gyerekemé mulik rajta sziasztok
  • gombos1113
    #205
    most olvasom hogy olyan is van hogy e maillbe lehet el küldeni és automatikusan mikor meg nyitja elindul ??????
  • gombos1113
    #204
    Sziasztok nekem nagyon fontos lenne egy ilyet fel tennem a gépemre csak az a baj hogy egyszer lebuktam vele mert nem találta az avg és lebuktam nem lehet ezt a nélkül meg csinálni és el rejteni a gépemen ????
  • balcsi70
    #203
    Vírusirtót kikapcsolod, feltelepíted az cuccot,El lehet rejteni úgy hogy egyáltalán nem találja meg(mármint a barátnőd),ha indul a winnel együtt indul háttérben,billentyű kombinációra elő lehet varázsolni,(jelszóval elindítani),ja és telepítés után a vírusirtóba beállítani hogy azt a mappát ahova települt,meg a fájljait hagyja békén.Ennyi.
  • creativehun
    #202
    Ebbe a történetbe sok bibi van,ettől függetlenül-merő kíváncsiságból-melyik az a 2 vírusirtó aminek kussolni kellene a loggerre?
  • canada4
    #201
    Mindkettő.
  • balcsi70
    #200
    De ki veszi észre? barátnőd? vagy a vírusirtó?
  • canada4
    #199
    Az ardamaxot? Mert azt ismeri, észreveszi.
  • balcsi70
    #198
    De akkor miért nem teszed te fel a gépre?
  • canada4
    #197
    Értem.

    Akkor hol találok véleményed szerint olyan emberkét?,,
    Ardamax tényleg nagyon jó, még a forráskódján is próbáltam variálni, sajnos nem sok sikerrel...

    Azért bízom benne, hogy jelentkezik valaki.
  • balcsi70
    #196
    Te nem értetted a lényeget.Azt írtam hogy ezzel a módszerrel ahogy itt leírtad itt,így nem sok segítséget fogsz kapni.A téma nem távoli,hiszen valaki nyitotta annak idején a fórumot.Én is teszteltem egy párat,ott van pl:az Ardamax még magyarul is tud. "Ja az biztos hogy nem az én gondom ha nem jön össze én csak írtam hogy így nem.
  • canada4
    #195
    Azt jelenti: nem buta, mert egy átlagos keyloggert észrevesz a gépén. Kiszúrja nah, ez a lényeg.

    Mellesleg arra kiváncsi lennék, hogy hogy találtok erre a fórumra ha ennyire távolinak tartjátok a témát.

    Lásd előttem szólókat - Ők magukis használnak, próbálnak, tesztelnek ilyesfajta programokat.

    Ha meg "ezzel a kábítós módszerrel" nem jön össze, na bummm.-nem a te gondod...
  • balcsi70
    #194
    Szerintem ezzel a kábítós módszerrel nem hiszem hogy fog menni,én is egyet értek a lentebb hozzászólok-hoz. "Hálistennek nem buta, van elég vírusirtó a gépén." ez mit jelentsen? Sok vírusirtó? :)
  • canada4
    #193
    Barátnőm gépáre kell. Hálistennek nem buta, van elég vírúsírtó a gépén. Saját, külön vincseszteren teszetelném, ha segítene egy profi! A kulcsszó : profi!

    Így külső gépre nemjut el, családban marad...
    Egymás között elintézzük a csajossal.

    Tudom mivel jár, stb, de nekem kellene.

    Köszönöm!
  • Dj Faustus #192
    Azon elterjedtebb vírusirtókat gyártó cégeknek küldöm el, akik még nem ismerik fel (Avast, Norman, TrendMicro).
  • computerguru
    #191
    Minek küldöd el,tesztelésre? Már régen le van tasztelve,nem mai darab.
  • Dj Faustus #190
    Home Keylogger - 70%-os találati arány. Nem rossz, de elküldöm még pár vírusirtó cégnek.
  • Dj Faustus #189
    Normális embertől nem fogsz segítséget kapni.
    Ugyanis ha csak a saját rendszereden szeretnéd mindezt kipróbálni, kiiktatod ideiglenesen a vírusvédelmedet, virtuális gépbe telepített rendszert használsz, megkérsz valakit hogy telepítse az adott keyloggert stb...

    Ha más rendszerét - a másik fél beleegyezése nélkül - akarod lehallgatni bűncselekményt (BTK 300/C. §-a, és a BTK 178/A. §-a alapján) követsz el.
    Aki ebben segít neked, ugyancsak bűncselekményt követ el (BTK 300/E. §-a alapján).

    Azt már nem is említem, hogy mindezt egy nyílt, nyilvános fórumon promulgálod, e-mail címed közzétételével. A fórumot bárki olvashatja, IP-címedet a fórum üzemeltetője és a szolgáltatód tárolja - ez által visszakövethetővé válsz.
    E-mail címedet pedig köszönik a spamküldő robotok.

    Végezetül, egy, az 1989-es évekből, egy hackerkonferenciáról származó idézet:
    "1. Vírust ne írj, víruskódot ne adj oda kívülállónak, ne terjessz, mert következményei beláthatatlanok!"
    Forrás: Kis János, Szegedi Imre - Új víruslélektan, Cédrus Kiadó 1991
  • computerguru
    #188
    Nem hiszem hogy külön neked készitgetne valaki egy keyloggert,hiszen van belőlük éppen elég,próbáld meg ezt185.
    Én is ezt használom,figyeli a billentyűzet leütéseket,autómatikusan indul a géppel,külön mappába menti a szöveget,mi kell még ennél több,olyant nem fogsz találni,amit keresel,de jó keresgélést!
  • canada4
    #187
    Sziasztok!

    Nekem egy profi keyloggere lenne nagyon nagy szükségem.

    Ezen a fórumon keresztűl keresnék egy olyan ügyes és hozzáértő embert aki hajlandó lenne készíteni egyet nekem, természetesen nem ingyen.
    Amit jó lenne ha tudna a progi:

    ftp re tudjon küldeni és kifejezetten 2 vírúsírtó ne találja meg.

    Természetesen fizetek érte!

    Tehát ha olvassa ezt egy profi, kérem, hogy írjon!

    mail címem: [email protected]

    Előre is köszönöm!

    canada4
  • syberia2
    #186
    Igen bocs:D
    Ok, kösz.
  • computerguru
    #185
    Kexlogger????Olyant nem ismerek,talán keylogger nem?
    Én a HomeKeyLoggert használom,egész jó,próbáld ki!!!
  • syberia2
    #184
    Igen, én is néztem, de nem akartam mindet letölteni, ezért kérdeztem
  • Dj Faustus #183
    Google: keylogger és tiéd a világ
  • syberia2
    #182
    Hello
    Tudtok ajánlani egy jó és egyszerű kexloggert? Family KLt próbáltam, de az nem adja meg a feájlt. Kösz
  • balcsi70
    #181
    Mindegyik Kl-t vírusosként fogja látni.Max megcsinálhatod azt amit én.Én csináltam egy Ghost mentést a gépről aztán felraktam a keyl-t a vírusirtóban beállítottam hogy azt a mappát meg azt a kiterjesztéseket amit használ azt ne ellenőrizze és enyi.Aztán mehet a teszt.Ennyi.Aztán ha valami gáz van akkor visszaállíthatod a mentést.Nállam nem volt gáz.
  • Dj Faustus #180
    "elindítom, és vírusírtom (avast) rögtön vírust, pontosabban spyware-t észlel mégpedig vmi Keylogger cuccost"
    Pontosan milyet?

    " rákattolok h törölje, oké törli a fájlt, játszok, kilépek, újra elindítom, újra ez a probléma"
    Csökkentett módban (a gép elindulása és a Windows elindulása között nyomd az F8-at, mint süket a csengőt, majd a menüből válaszd ki a Csökkentett mód menüpontot) futtatnál végig kikapcsolt rendszervisszaállítás (Start/(Beállítások/)Vezérlőpult/Rendszer/Rendszer visszaállítása fül/A rendszer-visszaállítás kikapcsolása az összes meghajtón legyen bejelölve) mellett futtass teljes vírus és kémprogramkeresést és -irtást.

    A legcélravezetőbb persze az lenne, ha mindezt vírusmentes környezetből (Linuxos Live CD-ről vagy másik, vírusmentes Windowsos gépbe átrakni a rendszervinyót és ott végrehajtani vírusirtást).

    Esetleg le tudnál futtatni (nem csökkentett módban, de a rendszer-visszaállítást kikapcsolhatod) egy Hijackthis nevű segédprogramot? A "Do a system scan and save a logile" gombra rákattintva kapsz egy naplóállományt, amit leellenőrizhetsz az alábbi oldallal (amelyik mellett kereszt van, az a programban kijelölendő és fixálni kell), de bemásolhatod nekünk is és talán tudunk specifikus segítséget adni.
  • Zokniii
    #179
    Sziasztok!!
    Nekem egy olyan problémám lenne, h van egy játék, multiplayeres :) am teljesen mind1 h melyik :) elindítom, és vírusírtom (avast) rögtön vírust, pontosabban spyware-t észlel mégpedig vmi Keylogger cuccost... rákattolok h törölje, oké törli a fájlt, játszok, kilépek, újra elindítom, újra ez a probléma. ez a fájl amiben a keylogger-t találja ez minden játékindításnál újra"kreálódik" mint vmi log file...

    Ötlet?:D
  • Dj Faustus #178
    "Egy olyan kérdésem lenne,hogy tudna-e valaki ajánlani olyan keyloggert ami nem virusos már telepítés elött?"
    Írj magadtól egyet. Az nem lesz vírusos.
    A publicitást kapó keyloggerek valamelyik vírusirtó hatásköbébe biztos bele fognak esni előbb-utóbb (lehetőleg minél előbb).

    "Ezeket nyugodt szívvel felrakhatom legfeljebb letiltom a virusírtást vagy inkább ne kockáztassam?"
    Inkább ne kockáztass. Ha tesztelni akarsz próbáld virtuális gépen belül, így kisebb eséllyel lesz a virtuális gépet futtató operációs rendszer vírusos (sőt ha Linuxon belül futtatsz virtuális gépben Windowst, a fertőzés esélye igen kicsire redukálódik).