181
SG: Zalaegerszeg
  • SHADOWEYES7
    #21
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a #20-as téket elakartam vinni-!!!
  • Kmarha
    #20
    :))) nyugi, tudok én vigyázni magamra :)) (és bevallom akkor ovltam ott elöször mikor haver meghivott két üveg zweigerre :D kihagyhatatlan ajánlat)

    Egyébként privit megkaptad, vagy béna voltam és el se küldtem? :P

    Szerk.: hehe.. TÉÉÉK! :DD :P
  • SHADOWEYES7
    #19
    méé nem alszotok máá????
  • Hajnalcat
    #18
    Régen, kis koromban a Parkkal szemben laktam...ott volt kiskormban egy fodrászüzlet, ami nagyon titokzatos volt mindig is a gyerekkoromnak. :)
  • Hajnalcat
    #17
    Látom, hogy nagyon szereted a Sárkányt. Kmarha, az nem való hely neked! A város legdrágább helye! Soha ne menj oda! Nagyon kizsebelnek ott, oké, minőségi piát kapsz, de nem hiszem, hogy egy átlagos embernek való lenne...Drága, na!
  • Kmarha
    #16
    No igen, Stone Sour új albumáról mostanában én is hallok eleget. Most már nekem is kéne :) DC beizzit.

    Parkba meg csak azért mentem mert haverék ott léptek fel. Kis amatör zenei banda. :) Ennyi közöm van csak hozzá, különben kicsit messzebb van tőlem.
  • Hajnalcat
    #15
    Huh, most látom, Park presszó, az király!
    Majd mesélek róla...
  • Hajnalcat
    #14
    Bocs, de tudod, hisz ismersz...amúgy, Stone Sourt hallgatok!
  • Kmarha
    #13
    A jó példamutatás egerszeg részéről
  • Hajnalcat
    #12
    Hugh, bovcs, de most már hot részrerg vagyok...Makjd holnap..
  • Kmarha
    #11
    Hát így nem. de talán öcsém.. majd rákérdezek. Azt pletykálunk róla szépeket ;)
  • Bandew
    #10
    Lehet! :-)
    Amúgy Dorcinak hívják, aki ismeri biztos, hogy így ismeri.
  • Kmarha
    #9
    :) ki tudja, tán még ismerjük is. vagy kiderül valamelyikünk osztálytársa volt :)
  • Bandew
    #8
    Van egy barátosném akit Pécsett ismertem meg és egerszegi!
    No hát ennyi!
  • Kmarha
    #7
  • SHADOWEYES7
    #6
    nah szasztok,én nem vagyok Zegi de azé tiszteletem-!!!!!
  • Kmarha
    #5
    Egyelőre ugyis csak ketten leszünk, szóval meglepő módon én válaszolnék. :) Focimeccset megbeszéltük, nem járok.

    Kocsma, majdnem mindenhova ahol olcsó a sör. De hát barátok elráncigálnak máshova is. Pl Galagtiko, Maestro, Park, Peppitó de főleg a Kikötő, legalábbis régebben.

    Egyetlen hely ahova soha többet nem teszem be a lábam a Kisluki, Lukulusz. Majd egyszer, talán élőben (mert hosszú) mesélek hogy miért nem. kb ennyi.

    Hja, ha esetleg véletlenül ide téved még más egerszegi, akkor zenei érdeklödésről irhat, ha a hobbijai között az adatlapon nem szerepel :)
  • Hajnalcat
    #4
    Ki szokott focimeccsre járni közületek?
    Merre szoktatok állni, vagy ülni?
  • Hajnalcat
    #3
    Majdnem öszeset...
  • Hajnalcat
    #2
    Na, akkor írnék is bele. Merre szoktatok bojongani, mikor inni mentek?
    Én inkább Landorhegy...de ha találkoznánk, akkor másfelé is elmennék...Amúgy Egerszeg összes kocsmáját ismerem :)
  • Kmarha
    #1
    No, ha jól néztem kicsiny városunknak még nincsen topicja. Chaten feltünt hogy nem azért mert innen nincs senki SG-s, hanem csak mert mindenki lusta volt a topicnyitásra vagy csak nem gondolt rá mint én.

    Szóval akkor itt vagyunk? :)