181
SG: Zalaegerszeg
  • Kmarha
    #141
    Nha, ha jól tudom, ma este a Parkban lesz egy kisebbfajta buláj. A Garage zenekar zenél jó szókása szerint, állítólag a régi felállásban, néhány vendégzenekar taggal. Magyarán jönnek a haverok aszt ők is kornyikálnak a mikrofonban. Majd mindenkit ismerek aki ott lesz, és bár a fiatalabb korosztály tagjai (nem mintha sokkal idősebb lennék) de azért jó kis hangulat szokott lenni.

    Arról nem is beszélve, hogy utána karaoke show lesz, állítólag valami ajándékosztással összekötve :P Szóval nesztek, itt egy program, lehet jönni ;P

    Hja, és elvileg 8kor kezdödik
  • daeemoon
    #140
    :D tegnap? :D én majd egész nap idehaza vótam :D vagy akkor tegnap? akkor tegnap viszont nem dobtam el magam xD
  • Kmarha
    #139
    Khmmm.. tegnapról te vagy az akkor? :)
  • daeemoon
    #138
    :D hát igen hasonló véleménnyel vagyok én is a koncertről... csak a ******** rosszul lettem naturba majdnem kidobtam a taccsot és vége felé ki kellett jönnöm bakker xD amúgy télleg nagyon sok jó szám volt :) a Gép indulókor volt pogó :D non jó vót az :D. A zenegépes partyn nem voltam végig ott, haverommal már ejöttünk fél kettő körül :) a részeg faszikám meg állítólag mindenkivel kötekedett aztán gondolom a csávóba is csúnyán belekötött :)
  • Kmarha
    #137
    Hát hallod.. 2000 forint.. 2! ezer! Ehh.. nagyon nagyon nagyon sokat gondolkodtam hogy bemenjek-e, aztán beráncigáltak.

    Előre levetíttem, még ha nem is tudok a koleszba visszautazni, akkor is megérte :D

    Az előzenekar fogalmam sincs ki volt. Nagyon rosszul nem játszottak, de a közönség, a legeslegesleghátsó falhoz húzodtak. Hát majdnem elsírtam magam, hogy erre én pénzt adtam ki.

    Aztán jött a Pokolgép... woohhhaaa. Hatalmas hangulat volt, és rengetek rengetek jó szám :)

    Aztán meg a Blues Companys, Egészséges Fejbörős, Kárpátiás, zenegépes After Party sem volt semmi :) (főleg mikor Hernyó összeverekedett valamelyik részeggel.. ilyen dühösnek nem láttam a gyereket még.. )
  • daeemoon
    #136
    November 3-án megpróbálok eljutok (aznap érettségizem xD) igaz a hörgős zenét nem szeretem, de a kíváncsiság úgyis elüldöz oda :D Én ma már ha minden igaz kezdéstől leszek :) Már nagyon hiányzik egy jó kis koncert :P
  • Kmarha
    #135
    Akkor egy kis reklámocska félecske:

    November 3.án buli a Graboba. Azt hiszem amatőr bandák, közöttük öcsémék is fellépnek. Ítélet a banda neve, akikről még tudok az a Tűzparancs. Belépés csupán 200 forint. A társaság jó, bár főleg a fiatalok képviseltetik magukat. A zenéről csak öcsémékről tudok mit mondani. A gyerekek még kezdők, így a közönséggel bánni nem tudnak, de a zene, a zene azt én mondom, nem rossz. :) Az alap a hörgős témák, de tényleg, rohadt jók voltak múltkor a Colors Arton. (igaz, nem voltak beparázva mert épp hogy kiszállingozott belőlük az alkohol és a közönség is főleg a baráti társaság volt.. itt egy kicsit komolyabb koncertre számíthatnak)

    Ma este meg ugye Pokolgép. :) 21-től én már ott vagyok, bár jelenleg félhulla állapotban leledzem.
  • daeemoon
    #134
    Az előzenekar a Metal Rain, és a Grabowsky Klubban lesz :) a belépőről semmit se tudni a pokolgep.com -on se írják sajna. De 20 órakor indul elméletileg az előzenekarral. :)
  • Kmarha
    #133
    POKOLGÉP!!!!

    Még szép hogy :) Már csak az a para hogy későn tudok csak hazautazni a koleszból. Bár a koncert időben sosem kezdődik, meg gondolom lesz előzenekar is, de hát az alapozásról sem akarok lemaradni :)

    Lehet tudni kik lesznek elötte és mennyi a beugró? Gondolom a Graboban lesz.

    Bár már péntek lenne! :)
  • daeemoon
    #132
    Na pénteken Pokolgépre ki jön? Meg lesz Turán is arra ingyenes lesz a belépő.. azok után hogy kihagytam a metál fesztet már itt az ideje benéznem egy koncertre :)
  • Hajnalcat
    #131
    Hát igen, sajnos, úgyhogy ezentúl csak itt tudunk beszélgetni.
    De nem fogok itt politizálni, mert sok emberrel az életben (barátokkal) is emiatt vesztem össze. Szóval ennyit erről... :/
    Gondolom azért olvastad a hozzászólásokat. Terminátor egy picit mintha nem lett volna normális. Meg akart öletni egy csomó embert! Az ilyeneket börtönbe kéne záratni egy időre!
    Ja, és persze a topik bezárásáért én vagyok a hibás, mint általában mindig. Vrsdm szerint. Mert hogy szétbombáztam és bezárattam a topikot. Hát köszönöm szépen ezt a "kedves" gyanúsítást, de tudod, nagyon szarul esett. :(( Pont nekem ír ilyeneket, amikor végig olyan jól elbeszélgettünk, tök jól kijöttünk és persze én vagyok a hibás mindenért. Pont aznap délelőtt kérdeztem meg a chaten, hogy miért záratták be a topikot és hogy ki záratta be. Persze senki se válaszolt. Aztán utána egy ilyen privát levél Ádámtől. Nem volt szép tőle. :/ Tudod, lehet, hogy tényleg én rontottam el, mert nem kellett volna lealacsonyodnom Terminátor szintjére, nem kellett volna szóbaállnom vele, nem kellett volna vitáznom vele és akkor nem történt volna ez. De esküszöm, ha nyithatok végre saját topikot akkor megnyitom a Vannak itt lányok is offtopikot és akkor mindenki visszajöhet, aztán tudunk ott tovább beszélgetni.
  • Esrohnoil
    #130
    Látom bezárták a "Vannak itt lányok is?" c. topikot. :D

    Talán kicsit sok volt a politika. :)
  • daeemoon
    #129
    Hát a fejemre kötött kendőröl megismersz (rambo stílus :D) mondjuk nem én vok az egyetlen aki ilet hord. :)
  • Hajnalcat
    #128
    Akkor lehet, hogy majd találkozunk a metál fesztiválon. :)
  • daeemoon
    #127
    Én majd Zalalövőre menek Beatrice, Lord.., meg 23 -án metál fesztiválra megpróbálok kijutok. :) ^,^
  • Kmarha
    #126
    Végül is mi is jól éreztük magunkat. lehet a végére a tömeg is rájött hogy koncert van és nem mozi vagy színház :)

    Hja, ha jól tudom szombaton Graboba Hétköznapi Csalódások és Prosectura. Asszem kitáncikálom magam! :)
  • daeemoon
    #125
    Tegnap azért jobb volt a Color Arts :D Bár mire jött a Zaklatás totál elfáradtam :( annak ellenére jó volt :) Volt pár ember :P
  • Kmarha
    #124
    bár rettenetesen fáj a fejem, azért rövid infó a Color Arts fesztről. Napközben nem tudom mi lehet ott, de a kis "kiállítást" láttván nagyon nem érdekel. A napi belépő 400 forint, ugy éjfél környékén viszont már nincs senki a kapunál, ingyen jöttek be páran.

    A közönség egyszerüen lehangoló. Sajnos raktak ki padokat a színpad elé, így mindenki azon üldögél, elöl senki. Így nem jó a koncert.

    Egyébként öcsémék szépen bemutatkoztak. Alig rontottak, de jól játszottak. Még segitettek is nekik a színpadon felállni, de aztán meg tettek rá. Nekem kellett még hangot kérnem a mikrofonra meg az egyik gitárra, mert semmit nem lehetett hallani belőle. Szó se róla, kérésre már nyomta is. :)

    Úgy kb ennyi. több napra kétlem hogy kimegyek (bár szombatra megigértem magam haveroknak)
  • Kmarha
    #123
    igen hallottam róla. de nekem 2500 most sok, nem biztos hogy szeptember végén még lesz pénzem. Ha igen, én is ott leszek.

    Mindazonálltal a Color Arts fesztivál napi 400 vagy 3 napi 1000 forintos jegye nem túl vészes :) Többet költök utána arra, hogy lejussak a sulim gólyatáborába :)

    Ez a Metál feszt hány napos? mert nem látom hogy több lenne.
  • Hajnalcat
    #122
    Én inkább a pénzemet erre a bulira tartogatom. Ezer százalék, hogy elmegyek, ráadásul közel is van, csak leugrok és kész. Azonkívül két együttes is lesz, akiket kedvelek és szinte mindegyik együttest ismerem.


    Metál fesztivál
  • Kmarha
    #121
    No hát akkor: Color Arts Fesztivál

    Részletes program is van. Jó, mert ugy nézem nem csak koncertből fog állni az a 4 nap.

    Napijegy 400 forint, bérlet 4 napra egy ezres. (Mivel főleg csak öcsémék koncertje érdekel, az a 400 forint nem fog a földhöz vágni :D)

    Aztán kiváncsi leszek, hogy az Atlantis példáján élve, itt is jönnek-e majd a csendháborítással a környék lakói, aztán zavarnak majd el minket 10 órakor innen is. :S
  • Kmarha
    #120
    bár nem teljesen ide tartozik, de örülök hogy Egerszegen marasztaltak, és szakitottam azon 4 éve tartó szokásomon hogy kimenjek a haverokkal a Margit hidra tüzijátékot nézni :S
  • Hajnalcat
    #119
    Kenyérfesztivál, kenyér nélkül!
    Voltam kenyérfesztiválon és nem lehetett kenyeret enni, pedig nagyon szerettem volna friss, kemencében sült kenyérből harapni párat. Helyette vettem 200 Ft-ért 1 db almás rétest, és hát nem volt valami nagy, viszont nagyon finom volt...Meg akartam nézni a malmot belülről, hát mi volt. Pont előtte rendezkedett be a kocsmás banda és így nem lehetett bemenni. Viszont ott lehetett barna sört inni, meg kolbászt, prószát, hot-dogot enni. Ittam is egy barnát, de mire másdoszorra visszamentünk, akkor már elfogyott és csak világos sör volt, de inkább üveges Drehert vettünk, mert a csapolós bácsi elég lassan csapolta a sört. Tinci-táncikált a színpadon egy néptánccsoport, de nem nagyon nézegettük, inkább a faházikók látványában gyönyörködtünk. Voltak kecskék meg szamár, és voltak libák is, amelyeket nem engedhettek ki a madárinfluenza miatt, így szegényeknek ebben a szép időben benn kellett rostokolniuk az ólban. :/ Volt pár helyi árus, ja és kenyér helyett a kemence mellett kürtöskalácsot sütöttek helyben. Hát ez igazán remek...
    A barátommal egy jót h*lyéskedtünk az olajipari múzeumban. :D Vicces volt, ahogy felmászott a sok régi gépre, aztán olyan érdekes fejeket vágott a fénykép kedvéért. :)))
  • Kmarha
    #118
    Sajnálom, de tényleg kizárt. Választanom kellett hogy a fesztiválra hagyok időt, vagy az esti kocsmázásra. Inkább a bandázást választottam. Most munka. De jó kenyerezést nektek :))) aztán majd mesélj milyen volt.
  • Hajnalcat
    #117
    Ezer százalék, hogy délután 3 körülre odaérek a fesztiválra, lehet, hogy fél 4. Szóval ott leszek, ha esetleg mégis jönnél. Ilyen rajzfigurás felsőben. :)))
  • Kmarha
    #116
    elvileg holnap este Kikötő :D :P
  • Hajnalcat
    #115
    Jó tudni...Azért örülnék, ha találkozhatnánk valamikor. :)
  • Kmarha
    #114
    khmm.. koncertekre.. mert öcsémék biztos nem érik meg azt a pénzt :)))) de meg kéne lassan nézni kik mikor lépnek fel.
  • Kmarha
    #113
    Hát most azt mondták legutoljára hogy valahol a Mártírok utján lesz. De közelebbit mindig nem tudok. Egyébbként ne az legyen ám hogy én beszéltelek rá a koncertre :)) Nem tudom milyen lesz, és hogy megéri e a pénzt, az majd kiderül :P

    Holnap mégsem megyek kostólásra.. legalábbis délelött semmiképpen. Munka, munka, munka. Tényleg, alig várom már hogy kezdödjön a suli.

    A Póker presszó pedig itt a Berzsenyi utcában, az utolsó piros tizemeletes utáni kis 4 emeletes fehér tömbház aljában (a Berzsenyi utcán kifelé a Tesco irányában, még jóval a vasut elött, a Bíró Márton - Berzsenyi keresztedödésénél található körforgalom után két háztömbbel). Messze van tőletek, és bizony csak 22-ig van nyitva. Mint majdnem minden hely ebben a városban.
  • Hajnalcat
    #112
    :DDD Hehehe

    Akkor lehet, hogy majd találkozunk. Remélem, lesz borkóstoló is. ;)
    Említettem a barátomnak a 31-i koncertet, ahol a tesód fellép, hogy menjünk el, azt mondta, hogy oké, szóval oda is elmegyünk, ha nem jön semmi közbe. Végülis itt lesz a közelben, azt írtad, hogy a Landorhegyen. Ha a VMK-ban, akkor az itt van 10 percre tőlünk.
    A Póker presszó hol van?
  • Gyocsika
    #111
    Lehet benne igazság mert a Twister nevü csúzda életveszélyes kb 4-5 ször csúztam azon le de össze vissza vertem a kezem fejem lábam! :D
  • Kmarha
    #110
    na most meg vok zavarodva.. azt irtad holnap, azaz holnap vasárnap. a linken 20.a szerepel ami holnap lesz, de szombat van mellé irva :) a gépem most szombatot jelez, de 19.ét. :D Nem ér így összezavarni egy fáradt embert :)

    a lényeg, hogy holnap. Végül is haver biztonsági őr (vagy mi) a Falumúzeumban, lehet hogy akkor holnap meglátogatom. Parizert meg majd kunyerálok valakiktől :P

    Egyébbként nem tudom ki volt a lentebb ajánlott koncerten, de megsúgom, hogy tényleg jó volt. Legalábbis a Nand megint odatett.

    Következő ajánlás augusztus 31-től szeptember 3(4-5?).ére szól, a Color Arts Fesztiválra. Azthiszem a belépésért sokat legombolnak, de jó pár napos koncertezésért lehet félretenni egy kis pénzt. Linket én most nem keresek, mindenki tudja a google-t használni ;)
  • Hajnalcat
    #109
    Én meg azért nem voltam kinnt egyszer sem, mert nem tudok úszni. Pedig mikor megnyílt, akkor nyertem két ingyenes belépőjegyet, de nem mentem el.
    Amúgy holnap lesz a Falumúzeumban egész napos kenyérfesztivál. Lehet ingyen kenyeret meg különböző pékárut enni, csak parizert hozzatok magatokkal, mert azt nem kaptok.
    Ja, ezer százalék, hogy kimegyek a barátommal délután.

    Kenyérfesztivál
  • daeemoon
    #108
    Zeg környéke jöhet? :D Én kicsit messze lakom tőle (25km) :) De oda járok suliba
  • Kmarha
    #107
    hehe.. én még egyetlen egyszer sem voltam kint :D de biztos jó.

    Megnyitásakor első két nap 6 ember került a csuszdák miatt kórházba ha jól tudom :P

    Inkább vontassuk ide a Balatont azt milyen jó lesz már :P
  • Gyocsika
    #106
    Nagyon király az Aquapark!!!
  • Mafficica
    #105
    Szia Kicsim! Majd nézd meg a képeimet, bár 1 kivételével asszem láttad őket, csak a Maffiásat nem:)Pussz
  • Kmarha
    #104
    Egyébbként ki tudd nekem mesélni a pénteki Sárkányos buliról? Mert hallottam rebesgetni valami szabadtéri füstölés sütögetést :) meg mindenféle szépet is jót. Nem mert ott akarom a pénzecskémet elkölteni, sokkal inkább más pénzét (van aki tartozik nekem, és akkor már nehogy valami talponállóban adja vissza)

    Szóval volt valaki a pénteki partyk valamelyikén?

    Ohh, és koncert ajánlás. Nem olyan hatalmas fellépők, de talán el lehet azért szorakozni rajta. :) Grabowski klubb, jövő hét péntek, 18 órakor. Belépés ingyenes. Fellépők között a Garázsra emlékszem, meg mintha a Nand is szerepelt volna a lapocskán. Aki nem ismerné őket, azok készüljenek fel, hogy bár egész jól játszanak, mégis csak amatör bandácskák. A törzsközönség főleg a baráti társaság lesz szerintem (én is :D). Eddig még egy koncertjükben sem kellett csalódnom.
  • Kmarha
    #103
    Miért is?
  • carmen25
    #102
    Egerszeg topic nem lesz hosszú életű..