181
SG: Zalaegerszeg
  • mjanika
    #181
    Üdv!
    Én is egerszegi volnék
    Most találtam ezt a topikot, csak kár, hogy kihalt...
  • TrexKing2012
    #180
    üdv mindenkinek, én jómagam is Egerszegi vagyok a város szélén lakom és ha kedvem szottyan beindítom az elektromos robogóm és szépen befurikázom a várost. Amúgy pedig folyamatosan fejlesztem a gépem
  • Dhanny
    #179
    Predators!!!!
  • vamzer
    #178
    Pff kicsit kihalt ez a topic. Pedig én is közel lakom egerszeghez...
  • utgyuru
    #177
    na mivan, Anarchy In The ZEG? :D
  • D00M
    #176
    Zala Predators vs Miskolc Steelers 27-12
    Eddig veretlen a Predators, már 8 meccs óta.
  • KoniZTE
    #175
    Ultras Zalaegerszeg
  • Dhanny
    #174
    a héten M.Schumacher volt zalában :S:D:D
  • Peetboy
    #173
    Hétvégén nyit az Atlantis! Jöttök oda? Voksán Virág (Playmate) lesz a DJ.
  • Peetboy
    #172
    Kicsit élesszük fel ezt a Topikot! Zegiek mi újság van?
  • Kmarha
    #171
    teljesen szétbarmolják ezt a várost.. hihetetlen. És sajnos közeli információból van értesülésem az újabb szépséges szép lépés tervükről. Mivel folyik még a harc ellene, nem beszélhetek róla, pár hónap múlva ugyis kiderül a dolog. De higyjétek el, ha lenne egy nappal bombám azt lelkiismeret furdalás nélkül rádobnám a városházára lehetőleg mikor az összes nagy fej emberke összegyülik ott...

    Egerszegen születtem de nincs az a pénz, amiért teljesen visszaköltöznék oda, hát még hogy ott is dolgozzak. Lehetetlen.
  • Peetboy
    #170
    BUÉK mindenkinek! Én Atlantisba voltam. Sokan voltak, sok kis tizenéves lányok, szokás szerint. De jó volt. Dred nyomta a zenét.
  • D00M
    #169
    Ehheh az ilyen mindig nagy muri, berúgás tablettástól és hatalmas bunyó a végén, bár ne legyen igazam, mellesleg BUÉK!!
  • Hajnalcat
    #168
    [le van maradva]
  • Dhanny
    #167
    Én "vidékre" megyek. Falura, "kultúrházas partyra". Már nem voltam ilyenen pár éve.........pffffffff
    csak ne ígértem volna meg
  • D00M
    #166
    Aham, így már értem. Amúgy kár, hogy a csárdát pár-éve bezárták és lebontották :D
  • Hajnalcat
    #165
    Pontosan. :)
  • Peetboy
    #164
    Szerintem ő a Becsali csárdára gondolt. Hehe Azért irta, hogy nem lehet ott házibulit tartani, mert csárda.
    Te pedig a helység nevét mondtad.
  • D00M
    #163
    Haverom lakik ott. De miért ne lehetne ott házibulit tartani? Egy szép nagy családiházban lesz egy buli, tehát házibuli :)
  • Hajnalcat
    #162
    De az egy csárda, vagy ott laktok? Becsaliba nem lehet házibulit tartani, maximum sima bulit.
  • D00M
    #161
    Becsaliba házibuli, pont most jöttünk tescóból, mennyi minden finomat vettünk, hmm
  • Peetboy
    #160
    Ki hova megy szilveszterezni Zegiek? Aki Zegen lesz az irja le, hova megy.
  • Peetboy
    #159
    Hát gondolom a Dísz téren lesz. Még én sem tudom megyek-e. Hát szerintem a buli után fáradtan nem fogok elmenni.
  • daeemoon
    #158
    Én sztem nem megyek. Merre lesz, mer semmit se tok róla :D Addig még változhat a helyzet. :)
  • D00M
    #157
    megy valaki tűzijátékra elsején?
  • daeemoon
    #156
    Akkor már én is jelentkezem ismét :D
  • D00M
    #155
    na csak összegyűlünk :)
  • gergou
    #154
    En is zegi vagyok :)
  • Peetboy
    #153
    Erre, kicsit nyugatra Zegtől.
  • D00M
    #152
    Végre egy válasz már azthittem sosem lesz, naponta néztem, hogy valaki beír-e valaha, merre laksz?
  • Peetboy
    #151
    Hát igen kár,hogy kihalt, pedig én is Zegi vagyok ám. :D
  • D00M
    #150
    Nem is tudtam, hogy ilyen is van, kár hogy kihalt :(
  • barzsol007
    #149
    Hello!
    Akit érdekelne a Halálbiztos című film 2 DVD-s extra változata papírfeknivel, az írjon ide: [email protected].
  • Hajnalcat
    #148
    Nah, Gébártira nem mentünk, helyette mentünk Andráshidára a Vasi kocsmába, dárcoztam Kaj Józsival, éjjen. :DD De legalább egy jót ittam. A kocsmába végig volt áram, de az tény, hogy sokszor elment a napokban...
  • Esrohnoil
    #147
    Ha áramszünet nem is, de eső és jég volt bőven...
  • Kmarha
    #146
    Gébártról én sem hallottam. Gondolom semmi különleges. A városban meg majd egy újabb áramszünet ünnepi programként! :)
  • Hajnalcat
    #145
    Ez jó kérdés , mert fogalmam sincs, semmit se írtak Gébárti-tavas eseményekről, csak a falumúzeumban lévőkről. Pedig most délután én is ki fogok menni Gébárt-ra, majd meglátom, mi van ott, ha odaérek. :D
  • Dhanny
    #144
    gébártról tud valaki valamit? holnap mi lesz ott?
  • Kmarha
    #143
    Pár hónap kihagyás után megjöttem Egerszegre. Hát nem az hallom hogy holnap éppen buli lesz a Graboba? :D

    300 forint a belépés, egész pofás bandákkal. Hangulat meglesz :P

    (főleg hogy öcsém is belép végre a 2. X-be a holnapi nap)
  • Hajnalcat
    #142
    Tud valaki olyan helyet (kocsma,étterem stb...) mondani, ahol lehet forralt bort venni és nem a Nefelejcs?