13
  • k9duli
    #13
    Megnézek pár videót, de a képek alapján gyönyörű, meg ha jól tudom ez a cég utolsó dobása lehet, mert pénzügyileg nagyon rosszúl állnak ha csak nem jön be ez a rész nagyon, akkor könnyen lehet hogy bezárják a kapukat.Ha nagyon jó a játék inkább vegyük meg... Aki meg teheti.
  • noss
    #12
    a kisautónak 7 literes a motora és 91-es oktánszámú üzemanyagot vedel... :D
  • TothLaci
    #11
    Nem hiszem, szerintem egy GF6600 GT-n normálisan fog futni, de majd kiderül akkor :D

    Az biztos, hogy itt az út, és a fű jobban kivan dolgozva, mint a Need For Speed-nél...
  • TothLaci
    #10
    Test Drive az elég hangulatos játék volt mindig, [igaz én csak a 4x4, 5 és a 6-os számmal ellátott epizódokkal játszottam eddig] és sztem ez is az lesz. Bár nem tudom, milyen lesz az irányítása. Az E3-as Trailert látva olyan volt, mintha sínen mennének az autók. Kellene egy kis "mozgást" adni a kocsinak...

    Grafikájával semmi bajom, sőt meglepet, hogy ilyen szép, amilyen, a helyszín is tetszik, a belső nézet is!, zene is, és ami az egyik legfontosabb, rengeteg, és különleges autókat is találhatunk majd benne, ami nagyon bejön!
  • Zocsi
    #9
    Hmmm... csinos!
  • Norbi7
    #8
    Hát az nagy kár!
  • Sanyix
    #7
    Sztem nem lesz ps2-re, túl sokat kéne butítani.
  • Norbi7
    #6
    Akkor csak PC-re és Xbox 360-ra jön ki szeptemberben vagy PS2-re is? mert az egyik videó végén csak az előző kettő szerepel, de az Atari PS2-re is csinál játékot.
  • Akuma
    #5
    "A játék hivatalos oldala" linkre érdemes ráklikkelni, van rajta vagy 8-10 video és az alapján mostmár én is elmondhatom, hogy várom nagyon a játékot!
  • DjDano
    #4
    a grafika nem lesz rossz, de biztos atomerőmű kell majd neki
  • gyuri12
    #3
    hát sztem meg szép!legalább nem olyan mint az agyoin csicsázott nfs mw!
  • Norbi7
    #2
    A kocsi az tényleg jó, de a képek nem valami szépek. félre ne értsetek nem vagyok kimondottan az a grafika b*zi, de láttam már szebbet is. a játék egyébként mikor és milyen platformokra jön?
  • gyuri12
    #1
    jó kis kocsi