1249
jericho2006-79330.png
  • Soldiers
    #1209
    na én leszedtem az első részt a szinkron sztem úgyan az
  • Soldiers
    #1208
    én se
  • ToCsEk
    #1207
    most látom egyik torrentoldalon ezt:
    [spoiler]Jericho 2x01 Reconstruction DVDRip Dual XviD-CLT[/spolier]
    nem is tudtam hogy már adják magyarul is a 2. évadot :)
  • Soldiers
    #1206
    most látom hogy felketült a 2 évad 1 része magyarul
  • tnm #1205
    2x07-el elvileg lezárták. vagyis a két elkészült befejezés közül azt rakták be, ami a "lezárást" tartalmazza. (bár nem sokban különbözik a "nem lezárt" alternatív befejezéstől)
  • Soldiers
    #1204
    bazdmegggggg az szar legalább befejezhették volna 2 évadot
  • tnm #1203
    legfeljebb az ismétlését. a sorozatnak már vége.
  • Soldiers
    #1202
    most a Jericho 2 évadját adják Amerikában???
  • gabo91
    #1201
    Jobb mint az eredeti befejezés...
  • Grove4
    #1200
    Ez jó:

  • AntiHero
    #1199
    Jericho S2 - alt. befejezés
  • Soldiers
    #1198
    nem tudjátok hogy a AXN-en mikor adja a 2 évadot?
  • Qwerty4
    #1197
    Én játék formában látnám a legszívesebben, az RPG-akció stílusban tudnám a legjobban elképzelni ezt a sorozatot.
  • Randal
    #1196
    Nincsen sajnos. Talán olyan lehetőségről rebesgetnek, hogy esetleg átmehet a DigiTV-re mint a Friday Night Lights. Igaz utóbbi költségei megoszlanak a főadó és a DigiTV között. Hogy ezt a CBS bevállalná-e azt nem tudom.
    Ráadásul a költségvetés is csökkenne, ami biztos meglátszana a sorin.
    Reméljük a legjobbakat, de szerintem ennyi.
    Azért játékban, képregényben, rajzfilmben, könyvben szívesen látnék folytatást.
  • ToCsEk
    #1195
    nah én is megnéztem a 2.évadot fullra. Hát mit mondjak, ez is ót mint az első évad.. igaz eztán jönne a lényeg.. :) Lesz egyáltelán valamikor is foyltatás? Van már valami információ erről?
  • Randal
    #1194
    Végignézve. Ütős volt na. Én nem éreztem rajta a kisebb költségvetést. Talán a legvégén amikor a polgármester visszatért és ott áltt a főutcán, az nagyon zsákutcás volt minden oldalról:)
    Meg a repülőgép fülkéjéből a kilátás. De a többi korrekt volt:)
  • gabo91
    #1193
    Mégis túlélheti a Jericho?
    Egy csepp remény...
  • balee4
    #1192
    Vagyis a 15.-nél vagyok, de mind1 :D
  • balee4
    #1191
    Tényleg nem folytatják a sorozatot? Én ugyan még az első évad 7. részénél járok, de elképesztően hangulatos sorozatnak tartom, nagyon bánnám, ha vége lenne.
  • Trisztin
    #1190
    huha ... de rég jártam erre

    éppen most fejtem be a S2 darálását... imádtam!

    "A Jericho készítői nem adják fel és vannak érdeklődések kábelkörökből, de az is lehet, hogy képregényben folytatódik a sorozat. Sőt, a netes sorozat és a filmes megoldás is felvetődött, de korai még bármit mondani, mivel Carol Barbee, a showrunner simán tudná többféleképpen is folytatni a sorozatot. " - ezzel igazán boldoggá tennének,hiszen az utóbbi években ez az egyetlen sorozat amiben tényleg van fantázia!!


    Detonator86 -
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az alternatív, cliffhangeres befejezés a készítői interjú szerint: Hawkins feláldozza magát Jake-ért, aki lelép a bombával és texas-ba indul. Hawkins lövést kap és elfogja a Cheyenne kormány katonai alakulata. Így a harmadik évadban az lett volna az egyik fontosabb szál, hogy Hawkinst meg kell szöktetni. Ezen kívül persze téma lett volna a Cheyenne és a Columbus kormány közötti polgárháború. Még azt is elárulták, hogy simán tudják innen is folytatni ha kell, az alternatív vég csak annyiban segítette a lezárást, hogy senki nem volt épp veszélyben a kedvelt főszereplők közül.

    forrás:
  • Detonator86
    #1189
    sziasztok! most olvastam hogy az nbc 2 részt forgatott le lezárásnak a jerichoból és hogy ezek közül a happy endeset adták le. nemtudja vki, hogy honnan lehetne leszedni a másik verziót?
    köszi
  • gabo91
    #1188
    Nem tudom... egyéni vélemények...
    lehet hogy a jericho is igy fog jór járni, hogy enyibe marad, lehet hogy lenne értelme folytatni... kitudja...
    Egyrészt ugyvagyok egy idő után sok lenne persze emg kell az évadok közti szünet azért, mert megunánk. Egy ideig elviselem hogy nincs jericho, terminator scc, lost, pb, de ha abbamarad mind akkor kitudja milyen vackok lesznek aztán lesz-e mit néznem.
    Egyértelmű lesz helyette más, de nem biztos, hogy nekem majd passzol...

    Meg aztán ezeket a tőrténeteket elég jól kilehetne vesézni...

    (Nem akarok senkitse megbántani vagy bármit is lszólni)
    De a pb-re aztmondják már a harmadik évad is felesleges volt lostot is hogy huzzák halogatják stb, jólesz ha vége lesz... stb.
    Még mindig több volt bennük az esemény ezelat a pár tucat rész alatt mint egy barátok köztben a tökömsetudjahányezer részben... és akkor azért sirdogálnak ezeket meg fikázzák?
  • Fritz Von...
    #1187
    Én is ezeket szoktam nézni, de azért a Lost már kicsit kezd sok lenni. A többi sztorihoz képest azt tényleg nagyon elnyújtják.
  • Shep
    #1186
    Pedig az NCIS jó, nem az ügyek miatt hanem a poénkodások miatt, persze van amikor az ügy is jó. (főleg a második évadban voltak jók az ügyek szerintem legalábbis)
  • csabesz123
    #1185
    Hello mindenki!Még új vagyok itt és örülök h ennyien szeretik a sorozatot!Tegnap láttam a 2. évad 7. részét és tényleg nagyon izgalmas de azt olvastam a kommentekben h ez volt az utolsó.Ez igaz lenne?:(
  • gabo91
    #1184
    Egyet értek. Falra tudnák mászni, mikor olyanal jönnek, hogy "két részt láttam belőle ez egy baromsgá" leszólták a jerichot, pb-t, lost-ot egyaránt (ezeket nézem). Mert hogy huzzák csak a dolgokat. De a sok agyoniskolázott nem jött még rá arra, hogy SOROZAT, nem film. Elejétől kezdve nézd végig, sorban az összes részt aztán majd szépen rájössz a dolgokra, de össze vissza néz egykét részt azzal nem megy sokra. Útálom a korházas baromságokat. A helyszinelőknek meg mincs storija, cselekménye, mindig ugyan az van, csak máshogy vázolják a dolgokat. Régebben néha-néha néztem NCIS-t mindig volt egy gyanúsitott a végén persze kiderül hogy az ártatlannak hitt a tettes és átakarta őket vágni, csapdába van valaki de megmenekül. Pár rész után meglehet unni.
    Jobb szeretem az olyant aminek van cselekménye és nem csak egy szálon fut a cselekmény.

    #1183: Most bontakozhatna ki igazán a tőrténet.
  • 5w0rdf15h
    #1183
    és most mennyire jó lenne folytatni a polgárháborúval pl...vagy hasonló, bőven van benne elvarratlan szál
  • Qwerty4
    #1182
    Én az ügyvédes és kórházas sorozatokat nagyon utálom. :/
    Több sci-fit/horrort!Legalábbis én erre vagyok kiéhezve, de szinte sehol semmi. :(
  • Shep
    #1181
    Hát mert a népnek csak a tízezredik kórházsorozat meg a ki tudja már hanyadik helyszínelős baromság kell. (pl. a Miami helyszínelőkben mi a jó fel nem foghatom, 2 vagy 3 részt láttam belőle és a 40 perces filmből kb 30 arról szólt, hogy nyomokat keresnek, ezzel nem is lenne gond, mert hát elvégre erről szól a helyszínelők munkája, de hogy nem lehet ezt megunni, na mindegy ez csak az én véleményem.)
    Azt nem értem még, hogy vannak a rendőrök, a nyomozók, a helyszínelők, az ügyészek, az ügyvédek, meg még mit tudom én kik és mind nyomoz. Hogy van ez, amerikában mindenki nyomoz?
  • kill3r21
    #1180
    gyerekek ilyen sorozat miértnem sikeres isteni volt izgalmas és engondolkoztató, én nem értem!
  • Fritz Von...
    #1179
    Ja és thx a linket! :)
  • Fritz Von...
    #1178
    8364. vagyok. Remélem sikerül. :)
  • Fritz Von...
    #1177
    Nekem az első évad is tetszett, annak is volt egy különleges hangulata. De amit a második sorozatban összehoztak, az igazi ínyencség. Izgalmas és fordulatos, és emellett emberi tényezők is benne vannak, amivel szerintem jobbá vált, mint például egy nagyrészt sima akcióról szóló Prison Break.
    Nagyon remélem, hogy lesz folytatás, mert ennek a 7. résznek a vége olyan, amiből nagyon nagyot lehetne alakítani.

    Gondolom az amerikaiaknak azért nem tetszik (ugye a fő mozgatóerő az ottani nézettség), mert az egész igazából még életszerű is. Bármikor megtörténhetne egy ilyen esemény abban a beteg országban, és azt nem akarják TVben nézni, és szembesülni vele.

    Írom a petíciót. :)
  • Papirzacsi
    #1176
    Én igazából egy könyvnek is örülnék, amiben az elejétől leírják, részletesenen ,színesebben az egész történetet, mert sztem maga a helyzet az nagyon jó, és érdekes. A sorozatban az első évadban talán voltak megvalósítási problémák ,de nekem ennek ellenére nagyon tetszett. Szóval ha más nem, de könyvbe szívesen olvasnám, egy szép kerek befejezéssel.
  • Larvin
    #1175
    Ez volt az utsó rész? Nem 8 rész van?
  • solikka
    #1174
    Hát ez az utolsó rész nagyon király volt! Sok sorozatot láttam már de nem emléxem olyan reészre egyikből sem ami így megfogott volna! Szóval nagyon remélem hogy a SCIFI folytatja!

    Van is itt egy petíció szerintem 1 percet megér a kitöltése, hátha ér valamit!

    Petition
  • Kori
    #1173
    az AXN valószínű le fogja adni még ebben az évben
  • Victor1103
    #1172
    A kasza miatt sajna csak 8 részes lesz.Úgy halottam hogy a SciFi channel gondolkozik azon hogy folytassa szóval a remény hal meg utoljára:-/Magyar szinkronnal ne nagyon várd mert a TV2 is levette a műsoráról ott se nézték...
  • Qwerty4
    #1171
    Sajnos a kedvenc amerikai sorozataim sok esetben megbuknak, a Jericho előtt az Invasion volt hasonló nagy kedvenc, az se szerepelt túl jól, 1 évadot élt meg. :(
  • Qwerty4
    #1170
    Hát kár.De megértem, hogyha nem hoz hasznot akkor veszteséget termel csak és én se nézném szívesen ezt ha TV igazgatója lennék.

    Amúgy a II. évad hány részesnek ígérkezik?És magyar szinkronnal mikor jelenik meg?