394
WAREZMENTES eszmecsere NDS játékokról.


SEM WAREZ, SEM EMU, SEM SEMMI SUNYI TRÜKK!


Egy rossz mozdulat és büntiponteső!




by SQJ


  • Csibe001
    #394
    Eladó egy bontatlan Pokémon HeartGold + Pokéwalker, 6500 Ft.
  • darkmore
    #393
    ha vki letölteni szeretne képeket ezeket az oldalakat ajánlom:
    http://www.google.hu/imghp?hl=hu&tab=wi
    http://www.google.hu/imghp?hl=hu&tab=wi
  • weiwei98
    #392
    ha vki letölteni szeretne játékot ezeket az oldalakat ajánlom:
    nintendodsline.co.cc
    nds9.com
  • kokka10
    #391
    sziasztok
    az az igazság hogy nemvagyok egy nds guru de kellene nekem egy kis segítség
    mostszereztem be egy nds-t és nincshozzá mem kártya vagyis valami R4 kártya vagymicsosda a neve amibe még belemegy egy másik
    na szóval nekem egy olyanra lenne szükségem ésha valaki tud olcsón egy oylat akkor szóljon :) kösz:D
  • Anubys
    #390
    Kijött... :)
  • aabyssx
    #389
    Bolttól függően 1,5-3 GBP szokott lenni szállítás Angliából. Nem nagy szám, ha fele, 2/3 áron kapod meg a játékot.
  • koryne
    #388
    De még azzal együtt is _sokkal_ olcsóbban kijössz, mintha itthon próbálnád megvenni. A választékról nem is beszélve.
  • syberia2
    #387
    Csak ott drága a szállítás..
  • aabyssx
    #386
    Kinntről érdemes rendelni.
    (pl. game.net, sendit.com és főleg ebay.)
  • syberia2
    #385
    Szia
    Még nincs meg nekem a konzol, de tervezem. Tudjátok hol lehet a lehető legolcsóbban játékot venni hozzá?
  • TidusX
    #384
    Na ez kemény! Szétröhögtem magam rajta!
    http://www.youtube.com/watch?v=Mi6GoZsneJA&feature=related
  • Tomek83
    #383
    " Meg jön valamikor egy C.O.R.E is... "ja egy másik életben:)
    Már sztem egy kezemen se tudnám megszámolni hány release date volt:)
  • JiBBeRiSH
    #382
    Európában csak egy kiadás van belőle, ami 5 nyelven tud, szóval veheted szvsz.
  • TidusX
    #381
    Megkaptam az FF3- at. A borítója német nyelvű meg a kis füzete is. A csávó mégis azt mondta, hogy a DS- en beleül lehet választani nyelvet. Angol-német. A serial- ja a kisfüzeten NTR-AFFP-NOE, a kártyán NTR-AFFP-EUR. Az EUR gondolom európai kiadást jelent. De attól függetlenül még lehet csak német nyelvű. Kinek van így meg? Mert jó lenne tudni, hogy van -e benne angol. Mert én nem fogom németül végigjátszani.
  • Anubys
    #380
    Dementium, Moon... a 2 kedvenc. Meg jön valamikor egy C.O.R.E is...
  • TidusX
    #379
    Valami FPS- t nem tudtok DS- re? A Metroid
    Prime- ot tudom csak. Csak felmerült bennem egy ilyen kérdés.
  • aabyssx
    #378
    Én a game.net-en vettem brutálolcsón mind a kettőt.

    http://www.game.co.uk/DS/RolePlaying/~r335754/Dragon-QuestThe-Chapters-of-the-Chosen/?s=Dragon%20Quest:The%20Chapters%20of%20the%20Chosen
  • TidusX
    #377
    Szevasztok!
    Most veszek egy DS Lite- ot, egy ezüst színűt. Az első játékom a Final Fantasy III lesz, amit már NES emulátoron végigvittem, csak kíváncsi vagyok a felújított változatra. Valaki megtudja szerezni a IV- est vagy a Dragon Quest valamelyik részét? Megvenném. Mert
    Vaterán volt fenn, de leszedték. Esetleg nem tudtok valami online boltot ahol meg lehetne nézni?

    Köszi
  • aabyssx
    #376
    De örülök a Ninja Gaiden DS-nek. Csak kár, hogy a boss full 3D-ben megy, mert az POCSÉKUL néz ki. Ellenben a régi prezentációval, ahol a boss is baromi jó, mert az is prerendered hátteres.
  • aabyssx
    #375
    Új Ninja Gaiden DS video.
    Eléggé sokat romlott. Főleg, hogy 3D hátteret adtak a boss-nak, és ez teljesen a kidolgozottság rovására ment. :(
  • Pepito4556
    #374
    valaki segítsen már, és magyarázza el, hogy hogyan kell jáccani a superman visszatér-rel!
  • Csibe001
    #373
    Another Code nekem is nagyon tetszett.
    Ennek a vizualitása tetszik, de sajnos nekem ez már túl lassú, meg túl sok a szöveg. :(
  • aabyssx
    #372
    Igen. Elég lassú, és a játék maga sem tökéletes, de nekem nagyon tetszik. Szeretem ezt a tempót is. Nem stresszel. Nagyon bírom a stílust, amit a Cing csinál úgy általában (Glass Rose, Another Code). Tök jó atmoszférát teremtenek a jellegzetes látvánnyal és zenével.
  • Csibe001
    #371
    Picit unalmas, pedig nagyon vártam anno. :(
  • aabyssx
    #370
    Hotel Dusk. Jó.
  • aabyssx
    #369
    Phoenix Wright (nagyon a vége)
    Castlevania DS
  • Sheltem
    #368
    Ki mivel játszik mostanában? :)
  • aabyssx
    #367
    Óh, azóta a NG elég nagy (baromi pozitív) változáson esett át (az Xbox-os változat egy Devil May Cry-jal partiban lévő akciójáték lett).
  • Borgi
    #366
    biztos én vagyok le maradva, de nekem a ninja gaiden az iszonyat jó platformer :$
    nem ijen.. de remélem azér ezis prima lesz
  • aabyssx
    #365
    Ez (NG DS) meg nagyon érdekes!
  • aabyssx
    #364
    Ide is:

    Lehet, hogy ismétlem magamat, de a Phoenix Wright az egyik legjobb játék, amit az utóbbi évek alatt játszottam. Aki egy kicsit tud englisül, és bírja az anime-ket az ne hagyja ki! Eszméletlenül szórakoztató!
  • geri04
    #363
    Heló!Nem érdekel,valakit,egy game boy,6 játékkal,bőrtokkal:12000FT-ért.
    Vagy egy game boy micro,1játékkal,1 év garanciával:23000FT-ért.Üdv:Geri
  • Tomek83
    #362
    FF3 szerintem elég nehéz,másik topikban írtam hogy simán előfordul jó párszor,hogy a mezei harcok közben simán meghalsz...bár lehet hogy én vagyok béna:) Amúgy nagyon jó játék,talán a negatívum hogy nekem elég nehéz.
  • aabyssx
    #361
    Köszi!

    A kihívástól tartok egy kicsit. Én már nem nagyon bírom a túl "nehéz" játékokat (1-2 vér-akciójátékon kívül, mint pl. a DMC, vagy a Ninja Gaiden).
  • Sheltem
    #360
    Találtam egy egészen friss ff3 reviewet, rögtön rád gondoltam :)



    Talán segít a döntésben
  • Sheltem
    #359
    Sose játszottam pokélymónyt japánul se tudok :F
  • zola2000
    #358
    Kijött amerikában a két pokemon játék, és japánban a final fantasy xii !!! (lehet tölteni.)
  • aabyssx
    #357
    Ez alapján jött nálam képbe a játék.
  • Yorg
    #356
    Magical Starsign benyomások
  • Sheltem
    #355
    Én azt mondom melyiket nem:

    Children of mana...

    Aranyos, gyönyörű de nagyon ismétlődő játék.

    Én a final fantasy 3 ra szavazok(azzal játszottam meg a children of manával).

    A magical starsign is "gyerekesnek" tűnik(ettől még lehet jó.

    Final Fantasynál mindig tudja mire számíthat az ember.