493
Last Chaos - MMORPG -
  • Kittina1014
    #493
    Sziasztok!Én így 5 év után kezdtem most bele megint és sajnos nagyon sok minden változott :/ Régebben a táskában voltak a ruhák és minden amit felszedtem de most azt nem tudom megnyitni így nem tudom egyáltalán,hogyan öltöztessem át a karaktert?Ha valaki tudja kérem segítsen!:) Köszi
  • Roger6
    #492
    Én most egy év után tértem vissza, teljesen elölről kezdem. Sajnálattal hallom, hogy már csak 50%-os XP-lock van, tehát az SP farmolás még nehezebb lett. És ne is beszéljünk az árakról. Heaven Stone régen 8-900.000-ért volt, most meg 2.8 millió. :S Durva. De vannak új szörnyek meg minden, szóval nekem ismételten bejött.
  • fejbefejsze
    #491
    Há komi szerintem töbször is vissza lehet ehhez a game hez térni.
    Végülis nem törlik az accountot jegelhető.
    Egy karit pedig pillanatok alatt fel lehet öltöztetni jó cucokkal.

    De persze most nem vagy abban a passzban hogy tessen a dolog.
    Ezért javasoltam ne töröld ki szegény puccér tittánt. lol

    A játék változni fog. Már most készítik fel az emberkéket a dologra.

    De gondolom ezt már láttad:

    http://lastchaos.aeriagames.com/node/Episode2

    Engem elkapott a gépszíjj. Akarok csinálni 1 Phoenix karit.
    Csak ehhez ugye kell legyen az accountomon 1 LvL 100 as kari.
    Szóval nyomhatom a pedált.
    8)
  • DavidVattai
    #490
    Igen, de nekem már a második nagy visszajövésem volt ez a titán :).. szóval már biztos vagyok benne, hogy nem térek vissza, ha csak nem állítják vissza régi rendszert, ami még egeha be tétele előtt volt.. Ezt viszont kétlem, hogy be fog következni.
    Valószinüleg megvan még a titánom, csak csupaszon :D. Egyébkén a Cariae szerveren voltam.
  • fejbefejsze
    #489
    Apropó
    Te melyik szerveren toltad az LC -t?
    Megvan még a titánod?
    lol ne töröld jól jöhet még WoW "undor esetén"
  • fejbefejsze
    #488
    Ha HA. Kár volt azt tenned.
    Én is ugyanígy jártam kb 6 hónapja mint Te.
    Izomra meguntam az lc-t.

    Megvettem a GW-t és elkezdtem tolni , és most annyira jó visszajönni a végnélküli kockulásba egy kicsit. A gw be annyira loggolok csak be hogy az un napi ajándékot felvegyem ami jó lové ha megint rá gerjedek később.
    Mert per pill csömöröm van tőle.
  • DavidVattai
    #487
    na értelmes vagyok... néz el nekem légyszi, hajnal 1-van. :D
    Tehát javítom.
    "Ha igen, akkor már egy fél éve nem voltam fent LC-n."
  • DavidVattai
    #486
    Estét!
    Mármint a játékban?
    Ha igen, akkor már voltam fent LC-n. Utoljára egy 70-es titánom volt Highlanderként, és nagyon meguntam ezt az exp booster függést, és egyik nap fogtam és minden értéktárgyamat elajándékoztam. Beírtam matekpéldákat a chat-be és aki hamarabb mondta, azaz írta a jó megoldást az kapta meg az éppen aktuális ajándékot.
    Én most wow-ot tolom egy külföldi épp most alakuló tört (ingyenes)szerveren. Ha érdekel a téma akkor itt jelezd.

    Szia.
  • fejbefejsze
    #485

    Nahh akkor marad a Lú.
    A sárkány csak azért tetszett hátha át tud lazzítani a hegyek felett mint egy repülőgép szimulátor.

    Te szoktál azért on line lenni?
  • DavidVattai
    #484
    Szia!

    Őszintén szólva jó rég nem játszottam már a játékkal, így nem teljesen vagyok képbe ami az újításokat illeti. Szóval asszem a tool aid-olt illetve sima késsel is ugyan annyit lehet leszedni, csak az idő változik. tehát ha használsz tool aid-ot akkor kb 5 másodperc alatt megvan a 25-vagy 27.
    Ami a mount-ot illeti én mindig a lovat javasoltam első mount-nak. Amit a ló buffol az sokkal hasznosabb mint a sárkány, és nem mindegyik karinak azaz class-nak jó a sárkány, mert sok manát zabál. Persze van olyan skillje ami megnöveli a visszatöltést, de akkor is, én inkább mage-en tudom elképzelni.
    Ugyan úgy megy mint a ló, semmi különbség nincs közte, ami a közlekedést illeti. Nem lehet vele dombok felett szállni (sajna).
  • fejbefejsze
    #483
    Jajj a másik tuningolt késsel hány green herbet lehet leszedni max.

    25 re amléxem s most 27 et ad. ez is újdonság?
    Vagy rosszul emlékszem rá.?
  • fejbefejsze
    #482

    Szia
    Az szép. Akkor jól beújítottak.
    Most csöppentem vissza és kellemes meglepetés volt.
    Már azt hittem rosszul csinálok valamit.

    SzvSz melyiket jobb felnyergelni a lovat vagy a sárkányt?
    Nem volt még mountolt sárkányom.
    pl az csak az út felett tud repülni mintha lóval mennél vagy tud a hegyek felett is repülni? Légvonalban A - B be.
  • DavidVattai
    #481
    Hali.

    Igen, 50% a max már egy pár hete, hónapja, ha jól informált vagyok.
  • fejbefejsze
    #480
    Sziasztok.

    Xp lock nál csak 50% ot lehet megadni?

    Régen engedte a 100% os xp lock ot.

    Vagy most is lehet csak rosszul csinálok valamit.
  • mikszer
    #479
    Nyomd meg a W betűt, a tértképen nézd meg, hol van kék jelzés és menj oda. Beszélj az NPC-vel, az meg ad questet. :) Angolul nem árt ha tudsz.
  • eva9413
    #478
    Helló!
    Én most kezdtem a játékot, de sajna nemtom mit csináljak :S
    Végigmentem az elején egy hosszú folyosón, aztán bekerültem a nagyvilágba, a többiekhez.
    És hogyan tovább innen? :S
    Nem értem :S
  • Roger6
    #477
    Hát sajnos ebben nem tudok segíteni, még életemben nem használtam ilyet.
  • MartinQ6
    #476
    valaki segitsen nekem vetem pet szinezo cristalyt de nem tom hasznalni!
  • MartinQ6
    #475
    tudsz nekem segiteni?
  • Roger6
    #474
    Vagyok.
  • MartinQ6
    #473
    van itt valaki??
  • MartinQ6
    #472
    hello
  • Roger6
    #471
    Sajnos ez van, nálam megszűnt a dolog. Meg nem nagyon nézegettem abba az irányba, mert úgy is csak az első pár szinten voltam azon a helyszínen, máshol meg nem találkoztam vele.
  • persil
    #470
    De loál mostani slágerjátékok mennek full grafon, nehogy már ez a szar fogja meg a gépet :DDD Félreértés ne essék bejön a játék, elvégre azért játszom vele, de ez messze nem az a grafika, aminek ezen a gépen szaroznia kéne:/

    Amúgy próbáltam persze, lecsavarni, de igazából nem szűnik meg :S
    Bizonyos helyeken, ranomdra csinálja, ha "oda" nézek, akkor szaggat, elfordulok megint fasza:/

    Barátnőmnek meg szarabb gépe van(2000+, 9600pro, meg 512 ram) és semmi gondja -.-"
  • Roger6
    #469
    Ez nálam is előfordult, lejjebb vettem a grafikát, meg a látótávolságot, és megszűnt a probléma.
  • persil
    #468
    Hali!

    Nm tudja valaki miért szaggat és tölt a játék mint az állat...?
    Valami hihetetlen, hogy néha mit csinál. Kint a pusztában, ha bizonyos irányba nézek elkezd kegyetlen szaggatni meg tölteni. Meg néha kurva nagy lagzásaim is vannak.(mondjuk ez utóbbi lehet nálam net gond, egyre szarabb ez a rohadt upc itt nálam)

    A gépem: 2magos 5200, hd 3850, 2giga ram. Szóval kizárt dolog, hogy egy ilyen több éves grafikának kevés legyen.
    Nincs valakinek ötlete? Eszméletlen idegölő a dolog:/
  • mikszer
    #467
    #217
  • heringer
    #466
    melyik kaszt a legideálisabb?:D
  • tarrosi
    #465
    A perfect moonston az mi??
  • Roger6
    #464
    Végül is ha így nézzük, akkor igazad van, ELMÉLETBEN. ELMÉLETBEN képesek vagyunk az időutazásra is... De te is tudod, hogy a játék nem elméleti síkon folyik. 24 órát nem tudsz egyedül végigfarmolni, szerintem ahhoz az kéne, hogy 1-2 haveroddal összeállsz, aztán 2 óránként cserélitek egymást. Így talán lehetséges lenne. Peace
  • DavidVattai
    #463
    Tényleg fogjuk vissza magunkat az intelligensebb hangnemhez.
    Azt még azért elárulom, hogy Roger6 azt állítottad, hogy "recommended szerveren egy óra alatt lehet úgy 300-350 Sp-t gyűjteni..." A recommended szerver valamelyest megfelel egy dupla sp event-nek. 300*24h = 7200sp 1NAP alatt. Ez 2x megszorozzuk és már 14400 SP vagyon. 2nap alatt. Nem alszol, nem pihen csak kőkemény sp sp sp 2napig. Nem lehetetlen. Az már más tészta, hogy kifolyik a szemed.
    Na részemről ennyi, sziasztok...
  • Roger6
    #462
    Nos, nézd meg, ki az, aki bunkó tapír kettőnk közül, de ez a hozzászólásod el is mondott rólad mindent.

    "Nem látod ,hogy azt írja a két napot nem kell készpénznek venni. Csak sarkított te bunkó állat.!!!!!!!!" - nyugi, relax kicsi csillag. Lehet kerekíteni, nem ezzel van a baj, hanem azzal, ha hónapokat kerekít napokra. Ugynais az SP farmolás művészete hetekig tart, amiket nem lehet lekerekíteni napokra.

    Eddig az hiszem teljesen normális voltam veled, bármit kérdeztél, válaszoltam, próbáltam segíteni. Nem érdemlem meg tőled ezt a hangnemet, ezt ugye tudod. 35 évesen kicsit intelligensebbnek gondoltalak. Egyetelnegy káromkodást nem hallottál a hülye szón kívül a hsz-emben, de neked gratulálok, hogy a csodálatos magyar nyelv adta cifra káromkodásokat is elsajátítottad magadnak.

    Ja, mégvalami: "szétbaszom a mocskos rohadt pofádat" - kétszer belenyomok tisztán a 95 kg-be, úgyhogy szerintem nem fogod szétverni a pofámat kiscsillag...
  • Roger6
    #460
    Hát te igen hülye vagy. Akkor csinálj gyorsan egy 90-es karit, hiszen mindenki ilyennel rohangál... Na én nem hallgatom tovább ezt a hülyeséget, inkább megyek SP farmolni (hiszen az elmúlt két hétben csak 3.000-et sikerült összeszednem, és én nem vagyok képes 2 nap alatt 90-es karit összedobni, mint Dávid barátunk).

    "Nem arra gondoltam, hogy nem éri meg(szerintem nem is mondtam ilyet, visszanéztem), mert nagyon is megéri, viszont unalmas lesz tőle a játék." - ahogy fejbefejsze is írta, sokra mész majd egy 50-es szörnynél a 30-as skilleddel (mivel ugye nem lock-oltál, így nincs kifejlesztve az összes skill,de végülis igazad van, nem így nem unalmas, hiszen nem tudod kinyírni a szörnyet ).

    "Egy elmélet szerint, ma már ezzel taktikával 2nap alatt lehet 90-es karit kreálni." - majd akkor jártasd itt a szádat, ha ki is próbáltad. Halvány fogalmad sincs az egészről, de azért osztod az észt. Okos vagy, de én nem mondanék véleményt olyan dolgokról, amiket nem tapasztaltam. Szóval fejezd be a hülyeséget, ne lúzerkedj itt. Köszönöm.
  • DavidVattai
    #459
    fejbefejsze: effort scroll csak rád van hatással a party többi tagjára nem.
    Ha leülsz a városba és ő nincs a radaron belül (jobb felső sarok) akkor hiába minden, nem kapsz semmit.
    Titánok terén a Warmaster a népszerűbb. Több hasznos skillje van mint a Highlandernek. Viszont a Highlander jobb solo-ban. Az egyik legnagyobb attack-kal megáldott emberke, és emiatt hihetetlenül gyorsan lehet vele sp-zni és már említett szóló karierben fejlődni.
  • DavidVattai
    #458
    Tévedsz Roger6. Bár lehet, hogy nem lehet egész pontosan 1nap alatt összeszedni annyi sp, de 1.5nap vagy 2nap alatt már igen. Ezért írtam az elején, hogy "A 2nap-ot nem feltétlenül kell szó szerint venni." De azért megpróbáltam kiszámolni, hogy mennyire is lehetséges. A lényeg az, hogy kibaszott hamar meglehet már csinálni azt a 90-es karit, nem úgy mint anno. Ezen van igazán a hangsúly, nem pedig az 2!! napon. Ezzel utalni akartam erre. A másik a lock. Nem arra gondoltam, hogy nem éri meg(szerintem nem is mondtam ilyet, visszanéztem), mert nagyon is megéri, viszont unalmas lesz tőle a játék. Mivel így átugrasz a-pontból b-pontba. a közte lévő részt (szinteket) kihagyod, vagyis át power lvlkeded. a-pontba (azaz lvl17-es szinten) összeszeded a sok sp-t, majd nagy nekiugrással sec-perc alatt felhúzod a karid b-pontra azaz a kívánt szintre amit akartál. Ez általában 70-80-90 körüli szintek szoktak lenni szerintem. Ezáltal nem voltál a banditoknál, berserkereknél, gnolloknál, highlandereknél, nem mész a Jailba, Giant Larvakat vagy Salamander ruinokat. Nem jársz a giant-oknál dratanba, a wafeknál vagy Dragonoknál stb stb stb. Helyette mész majd a Tombba lvl 100-as zombikat irtani és kész is vagy. Ez akkor érthető ha már 100karit csináltál és nincs kedved ezeken a helyeken party-zni vagy szólózgatni. Én személy szerint nem tettem volna bele ezt a lehetőséget, ahogy a boostereket se a játékba.
  • Roger6
    #457
    Ne szórakozzáámáá bázzzzeeee! 1 nap alatt soha büdös tetves életben sem fogsz összeszedni 15 ezer SP-t!!!! És pont azt mondod, hogy nem kell lock-olni, mert unalmas. Gondolkozz már kicsit! Ha nem lock-olod magad, akkor Prokionban csak egy szinten kapsz Orc Seargent-ért 5.500-at, ami a következő szintem már csak 3.000 lesz (mert hát szerinted ugye nem éri meg lock-olni). Gratulálok.

    Fejbefejsze: ha 10-en partyztok, akkor 10 fele oszlik az XP/SP is, ezt is tartsd észben. Azt meg nem értem, minek írtad:
    "a vagy a havernak van egy 80 as karija és meghagyja a partit amíg vadászik. Te meg leülsz a városba és fizikailag elmész moziba vagy bárhová." Ezt hívják Solo Party-nak, csak az a nagy helyzet, hogy egy büdös XP-t vagy SP-t nem kapsz ilyenkor, ha a partyban lévő emberek lenyírnak egy mob-ot (viszont moziztál egy jót, és feleslegesen csücsült a karaktered a városban).
  • fejbefejsze
    #456
    + van effort scroll is.
    Nem beszélve arról ha jó csapatba kerülsz és 8 -10 partyztok egyszerre.
    Ja vagy a havernak van egy 80 as karija és meghagyja a partit amíg vadászik. Te meg leülsz a városba és fizikailag elmész moziba vagy bárhová.

    Az effort scroll az csak rád hat vagy a party társakra is?


    Én azért szeretem a lock ot mert így ki tudom fejleszteni a szintemnek megfelelő battle skillt.

    pl mit kezdjek 32 es szinten egy maxolt lvl25 ös skill el. Csak símogatja az ellent.

    S titán fronton szerintetek melyik a jobb típus?

  • DavidVattai
    #455
    A 2nap-ot nem feltétlenül kell szó szerint venni. De szerintem nem lehetetlen, ha a 2nap alatt nem alszol, és van kb 1000dollárod(ez most csak hasamra ütött szám, nem számoltam utána, a lényeg az, hogy sok) a játékra. Ám az exp, skill exp boosterekről hallottál? prokiba 5500sp tudsz szedni. Ezt megszorzod 2-vel dupla sp event alatt. 11000. Ha használsz PSSP-t (platinum super skill pill asszem ez a teljes neve) akkor már 22000. Mert ugyebár ez 200%-os ha jól tudom. Még lehet, hogy lehet ezt is fentebb turbózni valamivel, de már csak most elkezded minden eggyes szörnynél megenni az SP boostereket, akkor ez még 3x kapod. azaz mobonként 66000 sp. ez ha jól tudom 6sp. Ezek mellett ha jól felfegyverkeztél, plusz critical poti, attack poti és a tököm tudja még mi, nem lehetetlen egy nap alatt (24h) a 10-15k sp. A második nap, szintén boostereket használva, baráti segítséggel fel lehet húzni jó magas szintre, ha nem is 90-ig, de 70-ig biztos. Pénz kérdése!
  • Roger6
    #454
    Azt megnézem, hogy két nap alatt hogyan csinálsz 90-es karit, meg farmolsz SP-t, amikor recommended szerveren egy óra alatt lehet úgy 300-350 Sp-t gyűjteni... Hülyeséget beszélsz.
  • DavidVattai
    #453
    Templar general skills (azaz aktív skillek)8,657
    Templar passive skills 4,869.

    Ez csak a templarnak a skilljei, tehát ha még nem maxoltad előtte a sima knight skilleket, akkor azok hozzáadódnak még.
    Ja, hogy exp off-oltál?!! Úgy hamarabb meglesz, mint ha simán mennél tovább, viszont unalmas lesz a továbbiakban szerintem ha meglesz az sp-d. Egy elmélet szerint, ma már ezzel taktikával 2nap alatt lehet 90-es karit kreálni. 1nap SP-zés 1nap power lvl. Persze ez igen csak rondítja a játékot nálam, és asszem a fórumokon is szidják emiatt az Aeriát, de mivel ezt olyan játékosok teszik akik nem vásárolnak item mall-ban ezért nem is nagyon foglalkoznak velük.