63
  • Renata100
    #63
    A 2002-es VB döntő alatt mondta nekem valaki: "Nem vagyok hülye, tudom, hogy Figo a brazil válogatottban játszik!"

  • B0B0
    #62
    Nekünk van a legjobb gólátlagunk messze. 2,2 míg a második helyezett (aki nem tudom ki) 1,8-cal áll
  • KFCMajorka
    #61
    A magyarok tartanak egypár rekordot a világbajnokságon!
  • hunbasser
    #60
    tyű,vki nagyon tájékozott -.- (vagy készült :P)
  • KFCMajorka
    #59
    Szerintem a magyarok 3 aranyat,1 ezüstöt és 1 bronzot nyertek szerintem.(1952,1964,1968-arany,1972-ezüst,1960-bronz)
  • B0B0
    #58
    Na annyit megtudtam, hogy 52-ben és 64-ben olimpiai bajnokok voltunk fociban
  • Nuki
    #57
    van benne valami...
  • Nuki
    #56
    mégis ki fogja leellenőrizni hogy azt mondta e hogy terrorista vagy sem?! ennél voltak már döntőkben nagyobb botrányok, viták, kérdések...
  • Nuki
    #55
    igen köszi :))
  • B0B0
    #54
    Annyit tudok, hogy olimpiát kétszer nyertünk
  • B0B0
    #53
    Ha gondolod benyomhatok vmi infot
  • B0B0
    #52
    Mi van? Gyűjtöd a sárga felkiáltójeleid? Csináld csak tovább, hátha kapsz még!
  • Alice Sabbat
    #51
    AZt hogy Olaszországot így most kizárnák annak semmi értelme nem lenne.. ien esetekben a bírók teljhatalmú urak és dolármiliérdokról döntenek( így) azomban .. rengetegen bírállták Zidan-t ezért a "sportszerűtlenségéért" ... namost azzal hogy így levonult az arany mellett és aztán nem nyilatkozik a történtekről a fifa történelmében szerintem az egyik legnagyobb sportszerűséget jelenti (szerintem)
  • gabber_saviola
    #50
    az a " jószika" egy olyan fórumozó volt , aki épp pihenőn van , mert jól viselkedett

    de ez amúgy sem ide tartozik
  • DjDano
    #49
    fogadni mernék hogy az a jószika direkt provokált hogy büntetőpontot kapjak, sőt még azt is kinézem hogy valamelyik moder volt álnéven
  • DjDano
    #48
    egyébként a 2006-os döntőhöz visszatérve idéznék egy cikkből:

    "A Juventus mezében Zidane ötször torolta meg kegyetlenül, ha sértegették. A francia szövetségi kapitány szerint ennek ismeretében az olaszok a meccs első percétől fogva a klasszis kiállításán dolgoztak. Végig provokálták. Innen nézve akár megfejtést is kaphatunk arra, miért rúgta a francia büntetőjét olyan megalázó fennhéjázással a hetedik percben. Már akkor ülhetett veséjén a sok beszólás, de még szabályos keretek között állhatott bosszút.

    Bő száz perc állóháború után aztán eljött a döntő pillanat. Materazzi ugyan gólt szerzett a döntőben és egy tizenegyest értékesített, pár hónap múlva már csak úgy marad meg mindenki emlékezetében, mint az az olasz, aki felbosszantotta Zizou-t. De mit is mondott pontosan? Ez nem csupán újságírói kérődzés az uborkaszezon kellős közepén. A FIFA hozott márciusban egy szabályt, miszerint minden rasszista megjegyzés drákói büntetést von maga után.

    Ha egy csapat tagja (pályán vagy a kispadon), vagy akár szurkolója a lelátón kirekesztő megjegyzést tesz ellenfelére, akkor bajnokságban elveszti három pontját, ha pedig nincs pontosztás, akkor automatikusan diszkvalifikálják. Nos, ha Materazzi valóban azt közölte Zidane-nal, hogy egy büdös arab terrorista, akkor bizony a szabályok értelmében Itáliát ki kéne zárni a versenyből – és Franciaország a világbajnok."

    mindenki vonja le azt a következtetést amit gondol, bár szerintem csak egyféle konklúzió létezik..
  • Slayerboy
    #47
    LOL
    Azért jól tette Zidane h kicsit helyrerázta azt a köcsögöt... én még bele is rugtam volna :P szvsz
  • ZsirosKenyer
    #46
    belőlem ezt
  • chalezlopez
    #44
    Belőlem '78-ban 3 évesen, Mario Kempes kiváltotta, hogy Argentín drukker legyek. Ja, persze nem Mario volt 3 éves...
  • chalezlopez
    #43
    Ja, ha nem tetszik, lehet koccolni és nem kell többet ide benézned...egyszerű mint az 1x1!!
  • gabber_saviola
    #42
    nem neked kell eldöntened, hogy mi "csukható..."
  • Nuki
    #41
    szerintem te vagy egyedül ezen a véleményen.
  • DjDano
    #40
    csukható...
  • Nuki
    #39
    Olimpián hogy szerepeltek magyarok fociügyben? Arról van ilyen zsíros kis táblázat? #1
  • B0B0
    #37
    Bocs a #32-nek szól
  • B0B0
    #36
    Jogos
  • B0B0
    #35
    Mi van? Megszólaltál fél éves reggel, csipa?

    Inkább gondolkoznál, hogy hogy szólsz az emberekhez, miután képtelen vagy moderálni magad és csöndeb maradnál.
  • jozsivagyok
    #34
    mert a sváji döntő után sok aranyat "kaptak"
  • sweech
    #33
    nah azt nem értem mér hívják aranycsapatnak :P max ezüstcsapat
  • DjDano
    #32
    annyi "értelmes" témát tudsz nyitni hogy öröm nézni....
  • B0B0
    #31
    Még idén az Eurosport leadta a 78-as döntőt. Na az nem volt rossz meccs. Ki tudja, hogyha nem csalják el, mi lett volna a vége (mondjuk akkor nem is biztos, hogy a gaúchók bejutnak)
  • B0B0
    #30
    Én az 1990-es döntőt láttam először és emlékszem, hogy a németeknek drukkoltam és nem értettem, hogy miért ajnározzák úgy azt a kis köpcös argentínt, mert a meccsen semmit nem csinált :)

    A 94-es döntőről előre tudtam, hogy egy nagy rakás ... lesz, mert az olaszok játszák. Alig bírtam végig nézni, de a végén örültem, hogy a brazilok győztek Romárióval az élen. Viszon Baggiot az akkori nagy kedvencem nagyon sajnáltam.

    A francia döntőt eléggé fanyalogva néztem, egyik csapatnak sem drukkoltam.

    A 2002-es döntőt sajna nem láttam, csak később a gólokat. Mindenesetre jobb is hogy nem láttam, mert a németek szimpatikusabbak lettek volna.

    Az idei döntőben újra olyanok játszottak, akiknek különösebben nem drukkoltam és annak ellenére, hogy az olaszok játszották, megnéztem. Kár volt.
  • Botond #29
    Ja,ki van emelve Bold-al.
  • Punker
    #28
    az Aranycsapat :)
  • jozsivagyok
    #27
    Látszik ki a világ legjobb csapata :]
  • Dragooon #26
    youtube-on vki hiányolta a magyarokat a vb-ről.. mindjárt előkeres, hogy mit írt
  • B0B0
    #25
    :D
  • 9csöves9
    #24
    június 9. óta érdekli a futball,neki lol
  • B0B0
    #23
    Ez így van! :)
  • B0B0
    #22
    LOL???? Akkor elmondanám azt is, hogy a VB-k előtt az 1924-es és 1928-as olipiát tekintette a FIFA a legfőbb világversenynek és mindkettőt Uruguay nyerte. És az is halkan megjegyzem, hogy a digók nem nyerték volna meg sem a '34-es sem a '38-as VB-t ha Uruguay nem bojkottálja