368
  • aadam
    #368
    nekem is valami ien a véleményem. vagy dolgozzanak tiszteségesen vagy dögöljenek meg, ne lopják mások dolgait.
  • Gurey
    #367
    Ugyan már...nemtudom miért utasítják ki a románokat a legtöbb országból...meg ők ugatnak nekünk...akkor ne jöjjenek át a határon...én a magam részéről útálom a románokat. Az egész népcsoportot...alias 11éves késelős gyerek vagy csak lazán kirabolják a naplósokat!! Egész emberi társadalmat az ijen mocskok fertőzik. Kár hogy hitler nem intézte el az ottani deportálást is. Rajtam mult vólna nem a zsidókat nyírtam volna ki mert azokkal nicns bajom, hanem az ijen mocskokat...sajnálom ha kicsit rasszista vok...de ez van.
  • aadam
    #366
    románoknak szerintem az szurja a szemet hogy csak az orszag felét kaptak meg.nekik az egesz kéne.Ezt nekik:
  • Vodka555
    #365
    http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=23858
  • 22Barna22
    #364
    na!
  • 22Barna22
    #363
    na küldjetek egy linket vagy valamit! már kiváncsi vagyok!
  • pedrobaa
    #362
    Jah, itt közben visszaolvastam kicsit....én leszarom hogy egy hely milyen szép, ha szarfaszú köcsögök lakják nem megyek oda. Igaz ez romániára (nem véletlen írtam kisbetűvel) is. Nem fogom látni az Agia Sofia-t, a Piramisokat, a Vörös tengert meg még pár dolgot túlélem, de nem megyek szarfaszú, fanatista, allahimádó országba.
  • pedrobaa
    #361
    Én csak 1-et nem tudok leszürni az egész szarból... miért mi vagyunk a szöröstalpú román szarok legfőbb ellenségei? Azért mert trianonnál megkapták a fél országunkat és érdekes módon ott magyarok laknak és ez cseszi a szemüket? Bár ahogy tudom ők kicsit másképp tanulják a történelmet.
  • Zolka6
    #360
    Ezek aRománok faszok, írigyek h ők nem tudnak játékokat gyártani
  • Ny Papa
    #359
    Ezek a Románok hülyék
  • booyaa
    #358
    Akkor itt a lehetőség egy ellenjátékot készíteni nekünk magyaroknak (mert nem vagyunk hozzá hülyék) ahol a saját belükre lehetne őket felakasztani vagy megymagos kurvafosba folytani őket... (Ilyenkor van nekünk külügyminiszterünk hogy megbeszéljék a dolgokat)
  • szabi0
    #354
    Kicsit túl van ez lihegve, a srácoknak meg jól jön az ingyenreklám.

    Üdv
    szabi
  • pylu
    #353
    Csicska románok!!! Ennyit tudnak tudják hogy nem elég erősek hozzánk... Irigykednek mert ők megkapták erélyt, de viszont hozzánkcsatolták az EU-t!!!
  • DEXTER92
    #352
    köcsög magyarok :C
  • WazheadBoci
    #351
    ha vesztünk milyenk MO
  • WazheadBoci
    #350
    van jobb 5letem.
    adjunk fegyvert a cigoknak és támadjuk meg romániát ha nyerünk miénk románia (de minek)
  • Zenty
    #349
    Ha vissza kapnánk erdélyt ez nem lenne a probléma mivel az összes cigo kitoloncolhatok a szomszédba! :D

    Bár amilyen hülye magyar állam még meg is tartanák öket....
  • Hajnalcat
    #348
    Mindigis egy fajgyűlölő nép volt a román, hát most itt a bizonyíték rá...
    Egyszerűen elszomorító, hogy ilyeneket megengednek, és még a magyarverésekért sem kapnak komolyabb bűntetést. Bezzeg, ha egy magyar megver egy románt (ami nagyon ritka), azt rengeteg év börtönre ítélik, de ha egy román ver meg magyart, azt elnézik...Sajnálom szegény erdélyi magyarokat. :(((
  • joubi
    #344
    kedves roko!
    probaltam nem felbuzditani a "nagymagyar" neteseket ,de ezuton is tisztazzuk:pontosan tudom mien szep hely es mennyi arany van EGYES RESZEIN.(nem csak te nezted meg az uj eldorado cimu filmet...)amugy meg mar telleg nem magyarok lakjak joreszt mert amint a mocskos kezeik koze kerult erdely rokton ontottek oda a romanokat.ennek ellenere meg mindig szep hely foleg telen de rengeteg a lepusztult visszamaradott(putri)resz ami nem kene hisz cigobol van eleg itt is..:(de ha figyelmesen elolvastad volna az elozo kommentemet akor tudnad: nem ezt e nem neked akartam mondani...a tegert meg hadjuk,bar nekem inkabb az kene meg turista ott is van nehany...
  • Komolytalan
    #343
    Elektronika meg stb kérdésre orosz cuccoknál ált. van upgrade. Pl elég durva, de a lassan 50 éves konstrukciójú T-55-öt, meg utána minden mást már úgy tervezték, hogy mindenféle egyéb kütyüket lehessen hozzá csatlakoztatni. Úgymint lézeres távmérő és célzóka (eredetiben nem volt), kommulatív páncélzat (ez se volt), légelhárító rakéták (ez durva, de tényleg lehet rá rakni, helikopterek/hangsebesség alatti rakétákra jó), stb. Szóval MIGekbe is lehet(ne) komolyabb elektronikát szerelni. Nyilván a lehetőségek végesek, még végesebbek mint a tankoknál. De azért egy orosz/iraki model ugyanabból az eszközből messze nem azonos technikai színvonalon van.
  • Komolytalan
    #342
    NATO elfogadja a MIG-29-et, pl németneknek is van jópár hadrendben, amit meg is tartanak. Fel kell szerelni NATO compatible barát-ellenség felismerő rendszerrel aztán annyi. Az hogy Magyarország felújítatta, majd lecseréli őket az politika, semmi más.
  • Komolytalan
    #341
    Na, apa, ha már 2x leírtad akkor olvass:
    http://www.fn.hu/index.php?id=16&cid=91112 Ez 77db M-zárolt T-72 + 4 millió lőszer (nem csak T-72-höz, mindenféle vegyesen) tök ingyen, az alakuló demokratikus iraki kormánynak, Gyurcsány papától, szeretettel.
    Egyébként Mo-n 2 harckocsizó dandár volt, 1ik Tatán, másik nem tom hol, a másik teljesen megszűnt, a tatai még megvan, de csak páncélozott járművek (BMP, PSZH, meg hasonlók) vannak, T-72/55-öket kivonták, vagy éppen kivonás alatt állnak. A Mi-24-eket szintén leszerelték/leszerelik, tavaly ősszel született róla döntés (tankokról több mint 1 éve). Bush látogatás alatt még volt 1db működő, felfegyverzett Mi-24, azt lehetett is látni. Ezt az egyet valószínűleg meg is hagyják hasonló esetekre.
  • Pluskast
    #340
    Na ja csak az a német dolog egy picit más tészta, és mindentől függetlenűl szerintem nem jó dolog összehasonlítani a világháborús lövöldözős játékokat ezzel.
  • Black Hawk
    #339
    csak ennyit.
  • ROKO
    #337
    tudatlan barom!!! mi az hogy "régen" nem a magyarok???
    Az a putri hely a Kárpát-medence egyik legszebb vidéke és nemsokára a leglátogatottabb túrista paradicsom, ahol egyébként mindenki telket akar, mert hamarosan vagyont fog érni. És azon a "putri" helyen volt Magyarország aranybányáinak 100%-a a trianoni "békediktátum" előtt stb. stb. Előbb nézzél már be arra a putri helyre akár a neten keresztül is! Neked nem tengerpart kéne, hanem egy végbéltükrözés az agyadig.
  • Runo
    #336
    Nem háborodnak fel persze, mert tudják hol a helyük :D Hisz a történelmi tényeket kell csak alapul venni, le lettek győzve anno :) Azóta mindegyik 2.wh-s játékban csak a történelmet ismételjük :)
  • Black Hawk
    #335
    Ez a játék csak egy poén sztem a németek sem háborodnak fel minden második VH-s világháborús játékon.
    Ettől mondjuk független az I HATE ROMANIA véleményem.
  • Pluskast
    #334
    Nem hinném, hogy ez a megoldás.
  • joubi
    #333
    jovan..hulyegyerek--->vissza erdelyt ???neked kene az a tyukszaros putri hely ahol mar regen nem a magyarok laknak tobbsegben?a dalmacia az maskerdes
    ,en se bannam ha lenne tengerunk de latom nagyon nyomod a frankot a nyugatiakrol meg minden de kozben a makiban zabalsz...
  • Runo
    #331
    Amúgy nézzétek meg a játék hivatalos honlapján levő képeket ha jókat akartok röhögni
  • Runo
    #330
    Inkább egy olyan játékot írjatok, aminek az a címe, hogy kik azok a románok, és miért haltak ki?
  • Pluskast
    #329
    1 Én nem neveztelek gyökérnek, úgyhogy légyszíves mellőzd a személyeskedést. Én sem tettem. 2 Szeretném én látni hogy mióta állunk mi magyarok hadban Irakkal. Mikor volt a hadüzenet? Iraknak van egy legálisan elismert kormánya. Tudtaommal velük nem állunk hadban. Max szakadár csoportok léteznek akik az amik ellen lépnek fel. És megnyugtatlak: Számszerint 77db t72-t adtunk át amit az amik felujítottak. Ezen kívűl 4db harckicsimentőt és 33db páncélozott szállítójárművet FUG-ot illetve PSZH.IV-et.
  • FecaA
    #328
    Nem elég baszki, hogy a Trianoni béke után kaptak egy csomó területet tőlük, de még egy ilyen köcsög játékot is csinálnak... Tankkal végig románián....
  • kiralytigris
    #327
    Teljesen egyetértek Zsocával.Ezeknek a tetüknek mindent szabad az országunkban,de minekünk náluk meg sem lehet nyikanni,mert összevernek.
  • zsoca2
    #326
    na figyeljetek: a lényeg az egészben hogy a románok ( meg a szerbek is )
    utálnak minket mint a szart
    hogy mér utálmnak??
    azért mert tudják hogy ebben a területes faszságban nekünk van igazunk és nem nekik csicska lopos fasszopoknak
    a másik hogy voltam kint romániában csak a határnál
    mi ebben a lényeg?
    Kb 20 al mentünk a 60 as táblánál és egy tromán rendör észrevette a magyar rendszámot és egyböl megbüntetett volna minket gyorshajtásér valami 35 eurora
    apám elökapta a telefont és pár perc mulva a román zsaruk huztak is a faszba a félelemtöl

    valami hasonlo volt kint szerbiába

    Nekem ne mondja senki h ezek után és a világháboruk után ne utáljam a románokat

    egy rohatt szemét alaptomos kis geci nép és legszivesebben puszta kézzel ölném meg az összeset
    Csak van egy bibi:
    nem lehet + lklassan elörébb vannak nálunk technikailag és agyailag is
    és ha ez igy megy tovább akkor 60-70 év s már nem fogunk merni ellenkezni nekik

    de beszervezek pár havert és csinálok én is egy másik játékot
    cime az lesz:
    IRtsd Irtsd ki a romákat!!!!
  • donatus13
    #325
    amugy készül egy magyar trakeszos jatek www.primesoftware.atw.hu nézzétek meg mindenképp
  • donatus13
    #324
    és igen sok mindent irtak irakorol mindenhol
  • donatus13
    #323
    nem de oda is van irva az ujság is
  • Zenty
    #322
    Aki tv-ből informálodik és tényként veszi az egy idiote :D
  • donatus13
    #321
    mielött gond lenne nézzél tvétmeg olvass ujságot