147
  • Dragooon #27
    ha csinálsz ötven karaktert akkor nem fogsz unatkozni 50x20 = 1000
    valszeg nincs
  • kisfigi
    #26
    Nincs vmi mód (lehet csalással is) cselekvés pontokat szerezni?
    Mert rohadt kevés van
  • Dexantreal
    #25
    IC tolvajkodni,de gyere msn-re és neked is elmondom..privi megadom---kisfigi sinsc épp a helyzetmagaslatán
  • Dragooon #24
    na este van nem is írtál ilyet

    szal mit jelent az, hogy veled játszunk?
  • Dragooon #23
    az pontosan mit jelent, hogy együtt játszunk? amúgy benne vagyok, majd valahogy juttasd el az msn címedet, küldd el pü-ben
  • Dexantreal
    #22
    bár, ha játszani akartok velem vagy ilyesmi, akkor inkább msn cím kéne, hogy egyeztessünk...sg-n meg nem mindig vagyok, msn-n viszont küldötök hangot és kész
  • Dexantreal
    #21
    ...#15 plusz a TK-n a súgó...


    Dragooon és Fido...lopni csak IC lehet közösen. Karikat meg:S....most mind az 5-t nem mondom el. Van1csaj karim..vele amazon vagyok...neve Natasha Methood, ha érdekel titeket...ha pedig többire is kíváncsiak vagytok..vagy kövi hsz-ben,vagy msn-n mondom el
  • Fido4life
    #20
    Én is beszálhatok ? Regelek újat :D Amúgy ti voltatok női karakterrel ?
  • Super Mario
    #19
    Soha nem értettem, hogy mi ennek a honlapnak a lényege. Valaki megmagyarázza?
  • Dragooon #18
    Khemyz a karakternév de kérlek még ne lopj meg :P tolvajkodhatnánk együttazt nem tudom, hogy hogy
  • Dexantreal
    #17
    kari nevet nem mondasz? Trónbitorlóról hallottam. De csak hallottam..majd megnézem,de TK rúlz
  • Dragooon #16
    ez egy kicsit hasonlít a Thrillionra
    http://tronbitorlo.rpg.hu/
    én régen ezt is sokat nyomtam, előfordult, hogy 3kor felkeltem, írtam vmit és 3 órán át uralkodtam ^^
    kedvet kaptam a Thrillionhoz, regeltem újra, majd találkozunk egyszer ;) vigyázzatok, tolvajként folytatom tovább a pályafutásomat
  • Dexantreal
    #15
    Helyes
  • Dragooon #14
    én régen loptam (kattintgatósban) elég sokszor és volt, hogy 2000 arany ütötte a markomat
    aztán megesett h lebuktam és lenyomták a fejemet... szerintem a klándolog nagyon jó benne, főleg vezetőnek lenni :P nem kis munka valszeg
    na szerintem visszatérek és játszom egy hatalmasat :P hehehe
  • Dexantreal
    #13
    ...miért nem én nyitottam meeeg,áááá...1éve játszom rajta. Az, hogy1hőst kell irányítani, sztem eléggé félreérthető. Nem egy emberrel vagy, hogy megmentsd a világot, vagy ilyesmi, hanem többféle faj van és két része oszlik az egész. Van egy kattingatós, amivel a karakter fejlődik...ez sztem csak arram yo, hogy,ha pl klánba akarsz kerülni, elérd az ikszedik szintet, legmagasabb talán a 6dik szint, hogy egyáltalán jelentkezhess... és persze dicsőség a számodra, ha a kattintgatások során mondjk igen magas szintet érsz el. Erre jó a kattintgatós rész szerintem, másra nem nagyon.

    Utána van a Játéktér, ami tulajdonképpen fórum,de ott éli a karakter életét, ismerkedik a többivel és akármit csinálhat, bizonyos kereten belűl. Nem csinálhat tömegverekedést pl,mer városőrök jönnek és beviszik a börtönbe, nem lophat, na yo, lopni azt lehet, azért még nem jönnek, de ilyen nagy balhékat érdemes kerülni. Inkább cseverésszen, barátokat szerezzen, meg egy életttársat, satöbbi, szóval majdnem úgy, mint a valóságban. Korlátozva van, hogy 3-dik szinttől lehet csak használni a játékteret a sok hülye kezdő miatt, aki súgót se képes olvasni és midennféle egy soros bénaságokat írtak és emiatt van ez a szabály.

    A játéknak eleje van, mikor regisztrálsz, vége ninsc. Én1éve játszok, volt egy bannolásom(történetét leírni hosszú lenne) és én alapvetően jó gyerek vok, szal nem azér,mer rosszalkodtam,csak1klánban nem fértünk meg páran együtt, nézeteltérések voltak,röviden ennyi...ha az nincs, a bannolás, most az első karakterem4dik generációs lenne már, így csak a bannolás után legelőször regelt 2dik genes....ugyanis5karival nyomulok.


    TK rúlz

    és ti?hány karakter, mióta játszotok stb-stb.... csak kkíváncsiskodom és remélem nem baj, hogy én is adtam1kis infot, nem pontos, de kezdetnek, figyelem felkeltésnek megteszi...pontos útmutatás, leírásra, ott van a TK-n a súgó.
  • Fido4life
    #12
    Én is úgy voltam vele..
  • Fido4life
    #11
    Mondjuk még úgy is több értelme lenne, mint a Teveclubbnak..
  • nevin
    #10
    Időnként szokták frissíteni őket, de az emberek nagy része szerintem a történeti szálba folyik bele, a karakterfejlesztés másik részét csak a szükség miatt csinálják.
  • Dragooon #9
    mondjuk nem mondom h havonta 100 forintot sajnálnék érte -.- de többet már igen
    egyébként szokták frissíteni? raknak be új ellenségeket?
  • Dragooon #8
    hát akkor nagyon csúnyán pofára esnének ^^
  • nevin
    #7
    Csak nem, mivel egy időben (szervercsere időszakában) elég szépen folyt be támogatás hozzájuk, kérdés, hogy ez most is így van-e. Bár nem vitatom, hogy így se éri meg nekik fenntartani, de mint tudjuk ha valaki fanatikus (lásd készítők), annak ez egy ideig nem akadály:). Jó volt az a támogatásosdi, mert aki tudta támogatta, így a többiek is élvezhették.
  • Fido4life
    #6
    Plusz ingyenes ! Bár lehet hogy nem sokáig :SSS
  • kisfigi
    #5
    Így hogy jobban belegondolok szerintem is igazatok van!:)
    Csak pont a teveclubot gondoltam mert azt is neten kell jáccani és nem MMO érte itt h nem olyan rendes MMORPG csak neten kell jáccani vele és elsőnek ilyen játékok közül ez ugrorr be
  • Fido4life
    #4
    Jah, én is, kb egy évig elvoltam vele, aztán kitöröltem a karakteremet..
  • Dragooon #3
    a thrillion kincsei engem nagyon elszórakoztatott, kb 2 évig aztán valahogy meguntam :D
    szerintem se hasonlít a kettő egymásra, a teveclub egy "pénzért sem nyújtunk semmit" szolgáltatás, ez pedig egy szuper kalandjáték
  • nevin
    #2
    Összehasonlítani őket elég merész dolog, mert szerintem ég és föld a kettő. A teveclubbon összvissz eteted/itatod/tanítod a tevét, míg a Thrillionban egy egész karaktert kell felépítened (gondolok itt a személyiségre, háttértörténetre).
    Fórumszerűen a többi játékossal együtt alakítod Távolrév és a másik város (nem emlékszem a pontos nevére) életét. Minden cselekedeted befolyásolja a történet menetét. Szóval nem egészen teveclub :)
  • kisfigi
    #1
    Ez egy online internetes játék hasonló mint a teveclub de csak hasonló!
    Csinálni kell magadnak egy hőst és azt "irányítani"
    Thrillion kincsei