328
Argentín foci szerelmeseinek
  • Monoton
    #208
    Erről lemaradtam :D Ma 15.30 kor ismétlés.
  • 9csöves9
    #207
    a sportklubon nézzétek most a közvetítést,Horthy-Ganxsta páros közvetít,hatalmas
  • DONGUBA
    #206
    En nem naon csipem az argentin focit de Messi es Riquelme nagy karaj jatekosok.Amit tudnak az ......
  • ForzaInter
    #205
    Moderátorral nem kéne baszakodnod, mert úgyis te húznád a rövidebbet.
  • bocajuniors
    #204
    ez aztán az önkényesség, akkor te is bebukod...
  • Monoton
    #203
    De ezt a stílust el lehet itt felejteni, mert a reged max 1 hetes lesz utána repülsz.
  • limperatore
    #202
    :D:D
  • bocajuniors
    #201
    és szerinted Te nagy ász, mit jelent hogy 1 napos regem van, gondolom nem azt hogy nem értek vagy tudok semmit sem az argentin fociról?! (egyszerűen jelentem, hogy hiányzik egy emblematikus személye az argentin focinak a fejlécről)
  • Csesza
    #200
    már vártam, hogy ki szól neki :D
  • Monoton
    #199
    Állj már le. Nehogy már az egynapos regeddel itt parancsolgass :D
  • bocajuniors
    #198
    ok, most látom, hogy csináltattál!:-) akkor nosza próbáld meg újra, vedd fel a kapcsolatot vele, azzal aki csinálta!

    neked van honlapod?

    mióta drukkolsz az argentinoknak?
  • ForzaInter
    #197
    Nem én csináltam, így nem tudom sajna, mindenkit nem tudtam rárakatni:S
  • bocajuniors
    #196
    ForzaInter!

    Jó a fejléc, bár hiányzik róla Kempes, akinek az első világbajnoki címünket köszönhetjük! (tudod javítani?)

    Ma orosz-argentin, du 5-től!
  • Rudee
    #195
    De lehet :D
  • Monoton
    #194
    Ezt nem az angolba szeretted volna? :D
  • Rudee
    #193
    A Championship nyitó fordulójában nem kis rangadó lesz: West Bromwich-Newcastle.
    Gyepes Cardiff Cityje a Scunthorpe Unitedet fogadja, Buzsáky QPR-je pedig szintén otthon, a Blackpool ellen kezd.
  • ForzaInter
    #192
    Igen, csak ennek nagy pofára esés lehet a vége mindkét oldalról...
  • Monoton
    #191
    Így akarják népszerűsíteni a focit vagy mittudomén :) Reklám és politika.
  • ForzaInter
    #190
    Na ja, micsoda edzők, játékosként nagy volt mindkettő, de ettől még nem lesz vki jó edző, Maradona pedig nem az, semmilyen edzői tapasztalata nincsen, azzal magyarázták ezt az elején hogy ez nem baj, majd Maradona jelenléte és hogy ő az edző motiválni fogja a játékosokat, hát eddig motiválta... Nem értem miért nem lehetett egy komoly rutinos, tapasztalt edzőt kinevezni.
  • Oziris666
    #189
    Főleg ha Dunga meg Maradona maradnak a kapitányok
  • Rudee
    #188
    A dél-amerikai mezőny szerencsére egyre kiegyenlítettebb lesz. Lesznek még itt izgalmak.
  • Monoton
    #187
    Siralmas :S
  • ForzaInter
    #186
    Bolívia-Argentína 6-1

    Hát ez a vereség nagy kínos. 6-1-re kikapni Boliviától nagy szégyen, azon a véleményen vagyok hogy egy bolíviai válogatottól semmilyen körülmények között nem szabad kikapni! Döntetlen idegenben még elfogadható lett volna, de bolíviától egy argentin válogatottnak még 1-2 gólal is égő kikapni, de öttel meg már murva nagy szégyen. Kiváncsian várom Maradona ezt mivel fogja megmagyarázni, remélem nem ilyen hülyeségekkel, hogy milyen magasan kellet játszani meg hasonlók, mert ez nem kifogás.. Di Maria meg egy idegbeteg, nem értem mi szükség volt erre, pedig nem is játszott rosszul, ezzel a hülyeségével meg csak a csapatot hátráltatta mégjobban. Nagyon nagy SZÉGYEN ez, fél világ argentinán röhög ezután. :(
  • ForzaInter
    #185
    Cambiasso sehol:S, de Gago persze ott van, Lucho behívásának örülök, na meg Lavezzi és Denis meghívójának is, rájuk kiváncsi leszek, de Gutierez és Sosát nem hívtam volna be, na meg Heinzét se.
  • limperatore
    #184
    Az argentin keret:

    Kapusok: Juan Pablo Carrizo (Lazio), Sergio Romero (AZ Alkmaar)
    Hátvédek: Nicolas Burdisso (Inter), Fabricio Coloccini (Newcastle), Martin Demichelis (Bayern München), Daniel Diaz (Getafe), Gabriel Heinze (Real Madrid), Javier Zanetti (Inter)
    Középpályások: Angel Di Maria (Benfica), Fernando Gago (Real Madrid), Luis González (Porto), Jonas Gutierrez (Newcastle), Javier Mascherano (Liverpool), Maximiliano Rodríguez (Atlético Madrid), José Sosa (Bayern München)
    Csatárok: Sergio Agüero (Atlético Madrid), German Denis (Napoli), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Lisandro Lopez (Porto), Carlos Tévez (Manchester United)


    csak ott van zanetti ;)

    de messi sehol
  • ForzaInter
    #183
    hát kb, elején örültem neki, de az ilyen döntések után már falramászok, nem mellesleg lenyitlakozta hogy nála Verón és Riquelme alap kezdő, na jó még Riquelmét megértem, de Verón??? ez vmi rossz vicc? már rég túl van karrierje csúcsán, már csak levezet, semmi keresnivalója nincs neki válogatottban, de ő nála nem számít hány éves, haverok ugy érzem Maradonánál bérletesek lesznek:( ő se lesz az Interben megigyelő ezek után:DD
  • ForzaInter
    #182
    azt mondta fiatal generációt akarja behívni, de Cambiasso a maga 28 évével mióta öreg?:D

    Zanettit még megértem, bár ő 35 évesen is ugyan oyan jó mint 10 éve, nála nem számít kor...
  • Csesza
    #181
    nem csak az argentínok között a legjobb :D

    meg sztem ez hogy most nem hívta be őket az nem végleges, van ilyen...
  • limperatore
    #180
    és érted új csk-t keres, amennyire jó focista volt már most lerontja magát :s
  • ForzaInter
    #179
    meg nehogy már Zabaleta vagy Monzon jobb legyen Zanettinél:DDS
  • ForzaInter
    #178
    szakértelem:SS Cambiasso posztján a legjobb az argentin csapatban, Zanetti válogatottsága meg nem kérdés, világklasszis még 35. évesen is.
  • Monoton
    #177
    :SS Látom Heinze a válogatottban is remekel :(
  • limperatore
    #176
    Istenem... Maradona kitette J.Zanettit meg Cambiassot, tiszta szégyen
  • ForzaInter
    #175
    Argentina [1 - 1] Paraguay

    12'[0 - 1] G. Heinze (o.g.)
    31'C.A. Tevez
    60'[1 - 1] S. Agüero

    :s
  • ForzaInter
    #174
    tudod hogy értettem, meg hogy mire:d
  • kretyás
    #173
    noname azigen :d
  • ForzaInter
    #172
    ok.
  • ForzaInter
    #171
    hogy tolja az a noname player Newcastleban?:DDD
  • Csesza
    #170
    mehetsz is szólna a modiknak :)
  • kretyás
    #169
    Coloooooo (H)