Rasszizmussal vádolják a Sonyt

← ElőzőOldal 2 / 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48
Ha a biliárd rasszista, akkor mit kezdünk a bowlinggal? Színes nagy bazi golyók tarolják a kupacban álló fehér "komákat"? Nana...<#nemtudom>

raingun: Ne rúgják ki a marketingest, tökéletesen elvégezte a munkakörében foglaltakat.

Alapprobléma a rasszizmussal, hogy manapság
1. egy mesterségesen gerjesztett mûbalhé
2. a kisebbségiek vélt vagy valós rossz (gazdasági) szokásainak "fikázása"

Bakutyin: " fehér már a muszka,
pepita a néger,
nincs Fekete Péter, " -> ezzel mi lesz? Gyújtsuk fel?
Ez kicsit ilyen South Park-os zászló szitu.

Echo: Az egész rasszizmus ilyen "kiálts farkast" dolog. Ezekkel a rasszizmus ellenes mûbalhékkal az egyetlen dolog, amit elérnek, hogy tovább mélyítik a szakadékot a rasszok között. Az ilyen baromságok után, amit UNREG leír, ki tudja még komolyan venni õket, mert speciel nekem egy túlzottan is ráérõ, pereskedésbõl megélõ rinyapina jut eszembe.

Bõven nem azon vagy már kiakadva, hogy õ most lop-e, csal-e, hazudik-e, hanem hogy vannak, akik úgy gondolják: a mocskos sok segéllyel kell egy szinten tartani a kisebbséget, hiszen negatívan vannak diszkriminálva, és az ebbõl adódó gazdasági impotenciát majd az ingyenlóvé meggyógyítja.

Ezzel csak az a probléma, hogy ezért az emberiség többi része (igen, beleértve MÁS kisebbségeket is) õket fogja rühellni, hiszen ingyen kap többet, mint õk.

A modern világ rákfenéje ez az idióta boszorkányüldözés, ami a rasszok között megy. Ha egy néger férfi megerõszakol egy fehér nõt, akkor sebaj, abban egy gramm rasszista cselekedet nincsen (hogyan lehetne jogilag rasszista egy kisebbség), de ha egy fehér erõszakolja meg a négus csajt, akkor az egybõl faji bûntett... anyád.

Az ilyen sok faszkodás indukálja a rasszizmust, nem pedig fordítva.

És Echo: bármit, bárhogyan hirdethetnek, ha az OECD szerint szabályos. És ha vicces, poénos és igényes, akkor röhögni fogok rajta, és kész. Ha meg szar, és egyértelmûen csak a népharag meg a gyûlölködés terméke, akkor nem.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

#47
a 100 méteres sprint futásban a fehérek a kisebbségiek, ahol többnyire csak feketék futnak százon. na meg van néhány sprotfajta, ahol csak négerek vannak jelen többségben. ugyanígy másfajta sportokban csak a fehérek (síugrás, téli sportok,)
úgyhogy mindenbe bele lehetne kötni. csakhogy van mindenféle szervezet, ahol azért fizetik a pihentagyú embereket, hogy hülyeségeket találjanak ki.
UNREG
#46
Direkt rászállhattak a Sonyra, mert szintén PSP-re van egy játék, ahol egy gömböcöt kell irányítani és a gonosz gömböc fekete:



Ezek után kitalálták, hogy ez a játék rasszista.

Ez már röhej..

#45
És azt se felejtsük el hogy a leg rasszistább játék a biliárd mint azt martin lawrenc is megmondta a Bad boys-ban.
Be kellene tiltani minden ilyesmit!

Kérdem én ha te elmész segítséget kérni az önkormányzathoz,te milyen segélyt kapsz? -elárulom semmilyet de a kissebbség minden némü nemü segélyt megkap.

(A barátnõm anya két gyerekkel az utcára került se lakást se sefgélyt nem kapott mert hogy van keresete-bár nem sok.)
Életébe soha semmit sem kért csak most az egyszer.
A végén sikerült 1500ft!!! kapnia nem hittem el.

A kisebbséget direkt segytik hogy még véletlenül se kelljen munkán gondolkoznia.

Na ez a rasszizmus,mi fehérek keressük meg a segélyt valami indiai jöttmenteknek hogy utánna kiraboljanak terrorizáljanak a saját hazánkban.

Bocs kicsit rasszista lettem ahogy eszembe jutott a történet szégyen de ez van.
<#banplz><#wilting>
#44
Szerintem sem szerencsés így a kép és a szöveg együtt.
Ott van pl. a benetton reklám, ugyanerre játszik, még sem gondolja senki rasszistának. Ennyi
Miért nem raktak be egy szaknderezõ fekete és fehér nõt, ugyan ezt jelentené, de senki nem akadna ki rajtuk.
Ki kell rúgni a marketingest....
#43
De a rainbow sheep meg a melegek ellen diszkrimináció, tiltsák be ezt is! <#nevetes1>

#42
(Bakker, csak szólok a /leg/alul szólóknak, hogy két csaj van a képen.)

#41
Most eszembe jutott az egyik - asszem Benetton - ruha reklám. Ott egy 12 éves, hosszú szõke hajú fiú félmeztelenül volt, csak egy hosszú szárú farmer volt rajta. A cégnek ezzel az volt az üzenete, hogy az a nadrág unisex, gyerekviselet. De, egy idióta csávó "elkapta õket", mert szerinte szexuális tartalmú a reklám, és nem mehet így. Érdekes, hogy csak az õ számára volt szexuális tartalma, másoknak nem. Kérdem én: nem õt kellett volna kivizsgálni, hogy van-e benne pedofil hajlam? Úgy látszik, hogy ezek a cenzorok nem tudnak nyugodni. Kíváncsi vagyok, hogy tudják-e, hogy a japánok, ahol a Sony készül, azok "sárgák"... Ha nekik nem volt problémájuk vele, akkor néhány unatkozó baromnak miért van? Akinek errõl rasszizmus jut az eszébe, annak elõször a saját fejében kellene rendet tenni... Ha meg nem tetszik neki ez a szöveg, akkor felõlem találkozhatunk is valahol és megbeszélhetjük 😊

2 drágaszáág, a HTC P3600 Trinity éés a Dell XPS 1530, természetesen DDR3-as Gf8600GT-vel :)

#40
"Nem értem, hogy lehet ezt a plakátot másképp érteni..."

Baromi egyszerû. Az a rasszista, aki ebbe a plakátba belelátja a rasszizmust.

#39
Kifejlett üldõzési mánia, ergo betegek;

"...hát ezsé van ez biztosur mert cigány vegyok?..." vagy a másik csoport akiket már 50 éve kárpotolunk: ) ezek sosem mulnak már el, éljen a pozitiv diszkrináció!!! Lol de LoL

Elnézést a Sorokért:)

Darth Sith
#38
ez fasság. Ha ránézek egy ilyen reklámra, az életben nem jutna magamtól eszembe a rasszizmus. Kapásból a PSP-n gondolkodom el, eszembe jut e tudása, felépítése, milyen játékok vannak hozzá, mennyibe kerül, hol lehet beszerezni stb.. De ilyen rasszizmussal kapcsolatos dolgok életbe nem jutnának magamtól eszembe ezzel kapcsolatban. Ennyi erõvel bele lehet kötni a zongorába is, mert a fekete billentyûk a kisebbek...

Nem a lényeg, hanem a fontos!

#37
Egyetertek😊
#36
Az isten szerelmere,hogyan lehetne egy uj szinben erkezo targyat reklamozni?
Amugy a teljes szoveg: Playstation Portable. White is coming.
Sanyix
#35
Magyarországon is ígyvan 😊 ha egy kisebségi kirabol egy nem kisebbségit. Akkor az tolvaj. Ha fordítva történik, akkor rasszista tolvaj. Annyira védik a kisebbségek jogait, hogy már több joguk van, mint a nem kisebbséginek 😄

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

Bakutyin
#34
Rájöttem, hogy be kéne tiltani a "szinesbõrû" szót.
Ez ugyanis, rámutat arra hogy csak az európán kívüli raszoknak nem "színtelen" azaz fehér a bõre. Egy halmazba helyezi az összes európán kívüli rasszt, és egy külsõ halmazba az európai eredetû embereket.

Volt valami eset angliában. Az még ezt is übereli. Nemtudmom ismeritek-e azt a gyermekdalt hogy
"bye bye black sheep" (Mi taultuk oviban angol foglalkozáson😊" NA lényeg hogy ezt angliában betiltották, és most helyete "rainbow sheep"-et kell énekelni.<#bohoc>

#33
Ponosan úgy gondoltam, hogy ha az egyiken magyar a másikon román népviselet(vagy zászló) van és a román fogja a másik torkát, mert mondjuk van egy termék amirõl a magyarokra és egy amirõl a románokra lehet asszociálni, mondjuk ha jól tudom van a románokál is egy pálinka variáns. Akkor azt hirdethetnék így? Hát nem tudom, szerintem azért nem egyértelmû igen a válasz.(még ha valami plusz képeket mutatnának is amin fordítva is van).
a másik vitára átutalásért bocs, csak nem tudtam kihagyni<#awink>)

#32
Rasszizmushoz általában: szerintem mindenképpen saját butaságát és primitívségét árulja el aki ilyesmit elfogadhatónak tart. Okok A) ha teszem azt valóban sok magyar buta és primitív vajon ennek alapján igazságosnak éreznéd, hogy téged is annak tartsanak? Én biztosan nem. Ha te sem, akkor miért általánosítasz? 😎 Ha teszem azt az adott egyén tényleg rendelkezik a kérdéses negatív tulajdonságokkal, akkor is érdemes elgondolkozni azon, hogy vajon ez mennyire determinált szociálisan. Vajon ha én születek abba a családba, ahol õ felnõtt akkor én különb ember lennék mint õ? Ha pedig arra jutok, hogy az adott tulajdonságokért inkább a környezet felelõs, akkor óvatosnak kell lennem, ha az egyént akarom értük felelõsségre vonni. Ha egyszer a társadalommal van a gond, aminek én is része vagyok, akkor elsõsorban azt kell kritizálni, és amennyire tõlem telik igyekezni, hogy ne ilyen állapotban örökítsük tovább, azaz változtatni, amit lehet. Ennek az elsõ lépése, hogy nem utálom azt, aki születésnél történõ kockadobásnál éppen az adott környezetbe került és nem oda ahova én. Azt kéne elérni, hogy tök mindegy mit dob az ember azon a kockán, ne kelljen rövidebb élettartamra és x év börtönre számítania semmiképp sem.

#31
imo, ettõl függetlenül sem szerencsés a dolog azzal a White is coming szöveggel... Nem értem, hogy lehet ezt a plakátot másképp érteni, mint ami két termék ellentétét, az azok közötti választást, a különbözõ bõrszínû emberek közötti ellentéttel hozza párhuzamba. Sacc, hogy választhatsz neked melyik kell, vagy nem tudom. Mégis, mi más lenne ennek a mondani valója? Eddig nem olvastam itt ennél jobb verziót. De még ha ki is lehet dumálni, a Sony akkor is erre és az ebbõl adódó botrányra játszik, szerintem ez egyértelmû.

Doomista
#30
www.afa.ini.hu <#vigyor1>

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#29
Mert annak a zseni James Hoban-nak fehérre kellett festetnie a homokkövet. És mellesleg azért, mert a tehetõsebb angolok afrikai (gyarmati) villáiról mintázták.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

#28
ha már itt tartunk, a white house miért pont white?

#27
<#worship><#eljen> így van
#26
Egyébként aki utálja a rasszistákat, vagy nem érti õket, költözzön a Miskolci Szondi telepre 1 hónapra. Utána õ lesz a leghangosabb bõrfejû!😊
#25
LOOOOOL.
Na ennyit a "NAACP"-rõl.
😊
Ez a reklám inkább azt mutatja milyen jó PSP-s játokakkal harcolni. A rasszista szervezetek mostmár nálam egy szintre süllyedtek a Grínpíszesekkel.
"Lokátort minden dombra, ahol nõ virág!" 😊
#24
Szép volt UNREG, nagyon köszi!
<#worship>

Ennyit errõl, letudva.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

UNREG
#23
Ez az egész hír gyönyörû példája a ferdítésnek, ez a reklám két részbõl áll, a másikon éppen a fekete csaj gyûri le a fehéret, azt miért nem tartják rasszistának?

#22
Ezt a marhaságot... Idióta emberjogiak...

A Sony nagyon rasszista, biztos a japánokat is utálják 😛

P3 Celeron 1000 Mhz, 512 MB SDRAM, Ati Radeon 9550 256 MB, Maxtor 160 GB Minek több?

#21
Ez nem volt egy jó megjegyzés annak fejében, hogy nem igazán tudod, mennyit nézek tévét, vagy mennyit olvasok. De mivel rendkívül drámaian és jelentõségteljesen hangzott ettõl a mondandód, nem fogok rajta fennakadni.

Nem emlékszem, hogy hol írtam azt, hogy csak cigány lehet büdös, csak néger lophat autót, vagy csak skót lehet zsugori blablabla. Pont az ellenkezõjét vallom, de oda se neki.

Mindettõl függetlenül nem teljesen igaz, hogy a társadalmi rang dönt, elég fontos az adott rassztörtéenelem is.

Pl. a rabszolgák felszabadítása után a négereknek lehetett magántulajdonuk, vállalkozhattak, és nem utolsósorban hordhattak ugyanolyanr uhát, mint ex-rabtartóik.
Ebben a korszakban alakult ki a tradícionális ruhák, illetve ékszerek rendkívül ocsmány túlhangsúlyozása, kompenzációképpen, ami azt kiabálja: "Nesztek, lehet pénzem, és meg is mutatom, hogy van"

Ki tagadná le a lila meg sárga zakók, valamint a gerincrepesztõ súlyú fukszok létjogosultságát?

Megjegyzem, ez nem csak a kisebbség körében dívik. A kivakart bugris, meg az egyszeri proli is nagyon tudja vallani az ilyesmit. Hány olyan embert ismerek, akinek nincsen pénze arra, hogy heti egyszer normális kaját egyen, vagy a "Koccintós"-nál márkásabb piát igyon, de azért egy olyan arany-nyaklánc figyel a nyakában, aminek az árától egy jól keresõ középvezetõ is elpirul.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

#20
Entrerei: a rasszizmus az, amikor a pozitiv vagy negativ emberi tulajdonságokat egy népcsoporthoz kezded el kötni.

Amit ide leírtál az nem más, mint színtiszta rasszizmus. Azzal az apró hibával, hogy népcsoporthoz kötöd. Bár lehet, hogy én tévedek, és mégiscsak tiszta rasszizmus.

Morden: a rasszizmus elleni hac nem azt akarja mondani, hogy nincsenek rasszok (talán kapcsold ki a tévét, és kezdj el olvasni). Tudod az a baj, hogy a rasszisták azok azon egyszerû bunkók közé tartoznak, akik ahelyett hogy árnyaltan látnák a világot, és felfognák, hogy a "koszos, büdös, tolvaj, ingyenélõ" nem köthetõ egyetlen rasszhoz sem, mert sokkal inkább az adott társadalmi helyzet dönti el, hogy melyik népcsoport hova kerül. Csak egyszer az életben halgass meg egy román nemzetvédõt. Meg fogsz lepõdni, hogy mennyire azonosan vélekedik veled, azzal az apró különbséggel, hogy a negatívumokat mind a magyarokhoz köti...
Persze van itt még egy jó hasonlat: falra hányt borsó. lásd még: Echo által felvázolt képet.

Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.

#19
Régebben sokmindent reklámoztak nyilvános kivégzéssel, és elég méretes marketingértéke volt.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

#18
Nem rasszista a SONY.

Rosszabb. Rasszizmust és az általa keltett feltûnést használja fel a termék reklámozásához.

Következõre az lesz, hogy a nyilvános kivégzéssel reklámoznak valamit.

Etika. Egy régebbi kiadású szótárban még megtaláljátok a jelentését. És nem, ez nem vallásos dolog.

Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.

#17
Ebben húzós igazságok vannak egyébként. A különbség az, hogy a feketék a televíziós talk-showkban, meg az esküdtek között rasszistábbak, a cigányok meg bárhol, ahol csak a fehér ember arca látszik a sötétben.

De azért a fehér embert sem kell sajnálni. Az biztos, hogy több rasszista megjegyzést hallok egy szimpla tömegközlekedési tortúrám alatt, mint amennyi ezen a plakáton valaha lesz.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

#16
jaj. Ez nem tudom miért echo üzenetére ment. Nem oda akartam.

#15
A legtöbb esetben a feketék és a cigányok jobban rasszisták mint a fehérek...

Nem szabad mindenre rasszizmust kiáltani. Magyar példa: Ha valaki koszos, büdös, tolvaj, ingyenélõ, azt rühellem. Arról meg nem én tehetek, hogy ezek közül sok a cigány. Ez nem rasszizmus, hanem józan ész.

#14
Hmm.. ez egy agyrém, mint a hasonló hírek úgy általában; semmi több.

curse the stars with vertigo!

#13
Szerintem igaza van Morden 23-nak.
Fehér, fekete, sárga emberek közt vannak különbségek. Mint pl. a House egyik részében, ahol négereknek való gyógyszert ad a néger csávónak, aki ez ellen hevesen tiltakozik!😊 De ha egyszer rájuk jobban hat...
A reklámmal semmi bajom, van rajta egy jó nõ!😊 Én mondjuk ezt látnám meg, nem azt hogy "juúj, egy fehér nõ bánt egy fekete bácsit".
Az egész ügy LOL, bár vannak olyan hangosak a ezek az esélyegyenõségi szervezetek, hogy tele lesz velük a bulvár, és így máshol nem lesz látható ez a reklám.
#12
A kepet nezve fel se tunt, hogy van rajta egy neger gyerek - jobban nezve, tenyleg nem tul szerencses, hogy egy alacsonyabb neger pasi fejet eroteljesen fogja a feher neni...
#11
Echo, azt ne mondd nekem, hogy a náció és a rassz neked egy és ugyanaz a dolog, mert akkor itt csúnya bajok lennének. Ha a román fogja a magyar torkát, akkor két hülye kaukázusi basztatja egymást. Hacsak nincsen az egyiken egy román, a másikon meg egy magyar zászló.
Amúgy ezt nem tudom, miért nekem címezted, abszolút nem vagyok vadpatrióta. Ennek semmi köze az ly-hoz meg az ékezetekhez, valamint az egyszeri magyar kiskölyök szánalmas helyesírási ismereteihez. <#nemtudom>

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

cSuwwi
#10
sárga psp mikor lesz? -.-

shit happens

#9
Ezek a jogvédõk birkák lassan olyanok mint a zöldek...

Nagyon teli van már a hebrákom a Pozitiv Diszkrimináció tól... nagyon rá érnek ezek a jogvédõk, nagyon...

Valaki irta a Sony tv vetek és 2 évig birta, vegyél Samsungot az 3 év után rohad le😊
Fogyasztoi társadalom, vegyél, használd, dob el, vegyél... sajnos ez van.

Elnézést a Sorokért:)

NFP
#8
Kezdek lassan az összes jogvédõ szervezetre nevetséges hülyegyerekek gyülekezeteként tekinteni.

Zénó, a NEMZETI NINJA! http://ninja.freeblog.hu/ Saját, napi frissítésű, kézzel rajzolt képregényblog!

#7
Szerintem lehet bántó. Képzeld el egy magyarral(a feka helyén) és egy románnal ugyanezt a képet. Szerintem te sírnál leghangosabban a nemzei identitásról <#hehe>

Zsoltika 007
#6
Jó! Én azt nem tudhatom miért. Azért írtam hogy gondolom.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

gegeethestyle
#5
Sziasztok! A hozzászólásom igazi értelme, hogy ki szeretném próbálni az új regisztrációm, de ami a lényeg, szerintem egyáltalán nem rasszista ez a kép, az én figyelmem átsiklott volna fölötte..

Ma2ska
#4
A plakáton mazochista beállitottságu szines bõrü fiatalember elõjátékba kezd dominájával. A lényeg majd csak ezután jön..

12346
#3
#1
kurvára nem a szaros lcd tv-k miatt van ez....😄 remélem te se gondoltad komolyan.

#2
kb^^

#2
Rá kéne már ébrednie az összes "emberjogi aktivistának", hogy rasszok igenis léteznek. Vannak fekete emberek, vannak sárga emberek és vannak fehér emberek. Nem az a rasszizmus, hogy ezt elfogadjuk, hanem az, ha hátrányosan megkülönböztetünk valakit emiatt.

Kicsit kezd unalmassá válni, hogy a normális emberek befogják a szájukat, csak ezezk a mélyen sértett, X és Y okok miatt frusztrált delikvensek sikítanak bele a világba, de fülszaggató hangerõvel.
Mi a jó haláltól lenne akárcsak rasszista töltetû ez a reklám? Én csak egy kontrasztos, fekete-a-fehérben citylight-ot látok benne. Csinálhatták volna fekete-fehér sziluettekkel is, de így még jól is néz ki.

Az rasszizmus, hogy a pornófilmekben minden négernek 35 centis f*rka van, és fehér lányokat dugnak? Mert kb. annyira, mint ez a plakát.

A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

Zsoltika 007
#1
Szegényeket még az ág is húzza.
De mióta beszart a 2 éves tv-nk meg is érdemli! A szerelõ megmondta hogy ezekbõl már direkt ki van könnyítve minden hogy ne sokáig menjenek.(Gondolom mert jönnek az lcd-k) És nem volt olcsó! Direkt ilyet vettünk hogy hosszú életû legyen. Erre pff.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

← ElőzőOldal 2 / 2