Rasszizmussal vádolják a Sonyt
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
raingun: Ne rúgják ki a marketingest, tökéletesen elvégezte a munkakörében foglaltakat.
Alapprobléma a rasszizmussal, hogy manapság
1. egy mesterségesen gerjesztett mûbalhé
2. a kisebbségiek vélt vagy valós rossz (gazdasági) szokásainak "fikázása"
Bakutyin: " fehér már a muszka,
pepita a néger,
nincs Fekete Péter, " -> ezzel mi lesz? Gyújtsuk fel?
Ez kicsit ilyen South Park-os zászló szitu.
Echo: Az egész rasszizmus ilyen "kiálts farkast" dolog. Ezekkel a rasszizmus ellenes mûbalhékkal az egyetlen dolog, amit elérnek, hogy tovább mélyítik a szakadékot a rasszok között. Az ilyen baromságok után, amit UNREG leír, ki tudja még komolyan venni õket, mert speciel nekem egy túlzottan is ráérõ, pereskedésbõl megélõ rinyapina jut eszembe.
Bõven nem azon vagy már kiakadva, hogy õ most lop-e, csal-e, hazudik-e, hanem hogy vannak, akik úgy gondolják: a mocskos sok segéllyel kell egy szinten tartani a kisebbséget, hiszen negatívan vannak diszkriminálva, és az ebbõl adódó gazdasági impotenciát majd az ingyenlóvé meggyógyítja.
Ezzel csak az a probléma, hogy ezért az emberiség többi része (igen, beleértve MÁS kisebbségeket is) õket fogja rühellni, hiszen ingyen kap többet, mint õk.
A modern világ rákfenéje ez az idióta boszorkányüldözés, ami a rasszok között megy. Ha egy néger férfi megerõszakol egy fehér nõt, akkor sebaj, abban egy gramm rasszista cselekedet nincsen (hogyan lehetne jogilag rasszista egy kisebbség), de ha egy fehér erõszakolja meg a négus csajt, akkor az egybõl faji bûntett... anyád.
Az ilyen sok faszkodás indukálja a rasszizmust, nem pedig fordítva.
És Echo: bármit, bárhogyan hirdethetnek, ha az OECD szerint szabályos. És ha vicces, poénos és igényes, akkor röhögni fogok rajta, és kész. Ha meg szar, és egyértelmûen csak a népharag meg a gyûlölködés terméke, akkor nem.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
úgyhogy mindenbe bele lehetne kötni. csakhogy van mindenféle szervezet, ahol azért fizetik a pihentagyú embereket, hogy hülyeségeket találjanak ki.
Ezek után kitalálták, hogy ez a játék rasszista.
Ez már röhej..
Be kellene tiltani minden ilyesmit!
Kérdem én ha te elmész segítséget kérni az önkormányzathoz,te milyen segélyt kapsz? -elárulom semmilyet de a kissebbség minden némü nemü segélyt megkap.
(A barátnõm anya két gyerekkel az utcára került se lakást se sefgélyt nem kapott mert hogy van keresete-bár nem sok.)
Életébe soha semmit sem kért csak most az egyszer.
A végén sikerült 1500ft!!! kapnia nem hittem el.
A kisebbséget direkt segytik hogy még véletlenül se kelljen munkán gondolkoznia.
Na ez a rasszizmus,mi fehérek keressük meg a segélyt valami indiai jöttmenteknek hogy utánna kiraboljanak terrorizáljanak a saját hazánkban.
Bocs kicsit rasszista lettem ahogy eszembe jutott a történet szégyen de ez van.
<#banplz>#banplz><#wilting>#wilting>
Ott van pl. a benetton reklám, ugyanerre játszik, még sem gondolja senki rasszistának. Ennyi
Miért nem raktak be egy szaknderezõ fekete és fehér nõt, ugyan ezt jelentené, de senki nem akadna ki rajtuk.
Ki kell rúgni a marketingest....
2 drágaszáág, a HTC P3600 Trinity éés a Dell XPS 1530, természetesen DDR3-as Gf8600GT-vel :)
Baromi egyszerû. Az a rasszista, aki ebbe a plakátba belelátja a rasszizmust.
"...hát ezsé van ez biztosur mert cigány vegyok?..." vagy a másik csoport akiket már 50 éve kárpotolunk: ) ezek sosem mulnak már el, éljen a pozitiv diszkrináció!!! Lol de LoL
Elnézést a Sorokért:)
Nem a lényeg, hanem a fontos!
Amugy a teljes szoveg: Playstation Portable. White is coming.
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Ez ugyanis, rámutat arra hogy csak az európán kívüli raszoknak nem "színtelen" azaz fehér a bõre. Egy halmazba helyezi az összes európán kívüli rasszt, és egy külsõ halmazba az európai eredetû embereket.
Volt valami eset angliában. Az még ezt is übereli. Nemtudmom ismeritek-e azt a gyermekdalt hogy
"bye bye black sheep" (Mi taultuk oviban angol foglalkozáson😊" NA lényeg hogy ezt angliában betiltották, és most helyete "rainbow sheep"-et kell énekelni.<#bohoc>#bohoc>
a másik vitára átutalásért bocs, csak nem tudtam kihagyni<#awink>#awink>)
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
Na ennyit a "NAACP"-rõl.
😊
Ez a reklám inkább azt mutatja milyen jó PSP-s játokakkal harcolni. A rasszista szervezetek mostmár nálam egy szintre süllyedtek a Grínpíszesekkel.
"Lokátort minden dombra, ahol nõ virág!" 😊
<#worship>#worship>
Ennyit errõl, letudva.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing

A Sony nagyon rasszista, biztos a japánokat is utálják 😛
P3 Celeron 1000 Mhz, 512 MB SDRAM, Ati Radeon 9550 256 MB, Maxtor 160 GB Minek több?
Nem emlékszem, hogy hol írtam azt, hogy csak cigány lehet büdös, csak néger lophat autót, vagy csak skót lehet zsugori blablabla. Pont az ellenkezõjét vallom, de oda se neki.
Mindettõl függetlenül nem teljesen igaz, hogy a társadalmi rang dönt, elég fontos az adott rassztörtéenelem is.
Pl. a rabszolgák felszabadítása után a négereknek lehetett magántulajdonuk, vállalkozhattak, és nem utolsósorban hordhattak ugyanolyanr uhát, mint ex-rabtartóik.
Ebben a korszakban alakult ki a tradícionális ruhák, illetve ékszerek rendkívül ocsmány túlhangsúlyozása, kompenzációképpen, ami azt kiabálja: "Nesztek, lehet pénzem, és meg is mutatom, hogy van"
Ki tagadná le a lila meg sárga zakók, valamint a gerincrepesztõ súlyú fukszok létjogosultságát?
Megjegyzem, ez nem csak a kisebbség körében dívik. A kivakart bugris, meg az egyszeri proli is nagyon tudja vallani az ilyesmit. Hány olyan embert ismerek, akinek nincsen pénze arra, hogy heti egyszer normális kaját egyen, vagy a "Koccintós"-nál márkásabb piát igyon, de azért egy olyan arany-nyaklánc figyel a nyakában, aminek az árától egy jól keresõ középvezetõ is elpirul.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
Amit ide leírtál az nem más, mint színtiszta rasszizmus. Azzal az apró hibával, hogy népcsoporthoz kötöd. Bár lehet, hogy én tévedek, és mégiscsak tiszta rasszizmus.
Morden: a rasszizmus elleni hac nem azt akarja mondani, hogy nincsenek rasszok (talán kapcsold ki a tévét, és kezdj el olvasni). Tudod az a baj, hogy a rasszisták azok azon egyszerû bunkók közé tartoznak, akik ahelyett hogy árnyaltan látnák a világot, és felfognák, hogy a "koszos, büdös, tolvaj, ingyenélõ" nem köthetõ egyetlen rasszhoz sem, mert sokkal inkább az adott társadalmi helyzet dönti el, hogy melyik népcsoport hova kerül. Csak egyszer az életben halgass meg egy román nemzetvédõt. Meg fogsz lepõdni, hogy mennyire azonosan vélekedik veled, azzal az apró különbséggel, hogy a negatívumokat mind a magyarokhoz köti...
Persze van itt még egy jó hasonlat: falra hányt borsó. lásd még: Echo által felvázolt képet.
Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
Rosszabb. Rasszizmust és az általa keltett feltûnést használja fel a termék reklámozásához.
Következõre az lesz, hogy a nyilvános kivégzéssel reklámoznak valamit.
Etika. Egy régebbi kiadású szótárban még megtaláljátok a jelentését. És nem, ez nem vallásos dolog.
Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.
De azért a fehér embert sem kell sajnálni. Az biztos, hogy több rasszista megjegyzést hallok egy szimpla tömegközlekedési tortúrám alatt, mint amennyi ezen a plakáton valaha lesz.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
Nem szabad mindenre rasszizmust kiáltani. Magyar példa: Ha valaki koszos, büdös, tolvaj, ingyenélõ, azt rühellem. Arról meg nem én tehetek, hogy ezek közül sok a cigány. Ez nem rasszizmus, hanem józan ész.
curse the stars with vertigo!
Fehér, fekete, sárga emberek közt vannak különbségek. Mint pl. a House egyik részében, ahol négereknek való gyógyszert ad a néger csávónak, aki ez ellen hevesen tiltakozik!😊 De ha egyszer rájuk jobban hat...
A reklámmal semmi bajom, van rajta egy jó nõ!😊 Én mondjuk ezt látnám meg, nem azt hogy "juúj, egy fehér nõ bánt egy fekete bácsit".
Az egész ügy LOL, bár vannak olyan hangosak a ezek az esélyegyenõségi szervezetek, hogy tele lesz velük a bulvár, és így máshol nem lesz látható ez a reklám.
Amúgy ezt nem tudom, miért nekem címezted, abszolút nem vagyok vadpatrióta. Ennek semmi köze az ly-hoz meg az ékezetekhez, valamint az egyszeri magyar kiskölyök szánalmas helyesírási ismereteihez. <#nemtudom>#nemtudom>
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
Nagyon teli van már a hebrákom a Pozitiv Diszkrimináció tól... nagyon rá érnek ezek a jogvédõk, nagyon...
Valaki irta a Sony tv vetek és 2 évig birta, vegyél Samsungot az 3 év után rohad le😊
Fogyasztoi társadalom, vegyél, használd, dob el, vegyél... sajnos ez van.
Elnézést a Sorokért:)
Zénó, a NEMZETI NINJA! http://ninja.freeblog.hu/ Saját, napi frissítésű, kézzel rajzolt képregényblog!
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
Kicsit kezd unalmassá válni, hogy a normális emberek befogják a szájukat, csak ezezk a mélyen sértett, X és Y okok miatt frusztrált delikvensek sikítanak bele a világba, de fülszaggató hangerõvel.
Mi a jó haláltól lenne akárcsak rasszista töltetû ez a reklám? Én csak egy kontrasztos, fekete-a-fehérben citylight-ot látok benne. Csinálhatták volna fekete-fehér sziluettekkel is, de így még jól is néz ki.
Az rasszizmus, hogy a pornófilmekben minden négernek 35 centis f*rka van, és fehér lányokat dugnak? Mert kb. annyira, mint ez a plakát.
A világ Szentháromsága: a Pénz, a Jog, a Marketing
De mióta beszart a 2 éves tv-nk meg is érdemli! A szerelõ megmondta hogy ezekbõl már direkt ki van könnyítve minden hogy ne sokáig menjenek.(Gondolom mert jönnek az lcd-k) És nem volt olcsó! Direkt ilyet vettünk hogy hosszú életû legyen. Erre pff.
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360