32
kérdések a programmal kapcsolatban
  • Ede72
    #32
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogyan lehet modulokat törölni a progiból?
    Letöröltem mert valami hibaüzenetet írt ki, hogy a számok nem betölthetők..mindegy nem értettem letöröltem.
    Újratelepítés után azt írja bármelyik régi modulra amit újra fel akarok tenni (Pl. időjárás, Google desktop calendar2, stb.)hogy ez a modul már fel van téve előbb töröljem..de honnan??
    Már mindenhonnan kitöröltem ahol a kereső kimutatta, plusz uninstall és mégsem működik...
    valakinek valami ötlete??
    köszi
  • BB7
    #31
    Sziasztok, nemrég felraktam a programot! Nagyon meg vagyok vele elégedve, pusztán 2 hibát generál:
    1.: Hogyan bírom beállítani, hogy boot után a rá telepített cuccoknak a mérete ne legyen automatikusan átméretezve, ahogy Ő szeretné, hanem én szabályozzam meg!
    2.: Telepítés után szinte mindent kipróbáltam, felraktam rá! Persze le is szedtem őket, de attól félek valahol mégis eltárolta ezeket, vagy legalább a beállításaikat! Talán ez foglalhat helyet, s ez lassíthatja! Ennek tudom be azt a hibát, hogy nem enged hozzáadni már semmilyen kiegészítést! :(
    Rákattintok a zöld Hozzáadás gombra, pár másodperc és a Hozzáadás sikertelen már pirossal! Esteleg másnál is generált ilyet, vagy tudtok megpoldást rá?
  • laci 700
    #30
    Hi
    nem lehet lomtárat rakni a sidebar ba?
    thx
  • streetracer
    #29
    Az én gépemet belassítja indulásnál, valamint folyamatos munkával látja el. Folyamatosan kerreg, jelzi, hogy dolgozik és ég az elején a piros busy LED. :(
  • gulyaszoli
    #28
    Kijött a 4.5-ös verzió. Új skinnel kicsit Vistas!
  • Qwerty4
    #27
    Most próbáltam ki, törlöm is, mert nem kompatibilis az Opera-val
  • neevous
    #26
    én ilyen témában az avedesk-et tudom ajánlani systats pluginnal
  • Alice Sabbat
    #25
    köszi szépen téleg joh progi !!!! ...
  • Dzsini
    #24
    Rainlendar
    kicsi, ingyenes...
  • Culram #23
    Outlook
  • Alice Sabbat
    #22
    de tényleg, nem tudtok valamien határidőnapló szerűség programot???
  • Saddalim #21
    smartbar xp nem ismerős?
  • Qwerty4
    #20
    Hát az talán elfogadható a skype mellett, még nem lassíthassa le nagyon a gépet.
  • grizzly21
    #19
    megnéztem 20 mb-ot vitt el..persze attól függ miket hasnzálsz
  • Qwerty4
    #18
    Jó dolognak tűnik de nem foglalja a memóriát túlságosan?
  • Kaszi46
    #17
    inkább koppintás!

    amugy meg ha ilyen progi kell akkor http://samurize/. nyilt forráskód, legkissebb erőforrásigény, legsokoldalúbb.
  • Neoncsoves
    #16
    újabb gugli találmány?
  • Rage47
    #15
    én használtam.
    most csak GoogleTalk-ot használok, az kiirja ha van uj mail-ed is
  • desigo
    #14
    szerintem is...
  • Sephi
    #13
    Yahoo widgets 100x jobb tbh...
  • hunbasser
    #12
    jáj,ezeket nem nagyon szeretem,volt vmi ilyesmi nekem is fent,de egyrészt zabálja a memóriát,másrészt meg minek?:) csak rondít :S
  • alert
    #11
    Akkor már inkább SmartbarXP. Ez tök ugyan ez és az új windows vista sidebar-ját hivatott imitálni. Van millió funkciója hasznos is felesleges is, ki lehet próbálni. De inkább ez mint a google. Van benne jópár dolog, ami tényleg hasznos lehet, de én már nem használom, mert ezek túl nagy helyet foglalnak el a képernyőn. Sok fórum, webportál összenyomódik miatta vagy nem jelenik meg jól szóval görgethetsz oldalra is, hogy lásd, mert ezek a bar-ok elfoglaljak a képernyő szélét. 1280x1024 felbontás alatt szerintem meg se éri kipróbálni, 1600x1200-ban már jól néz ki, van elég hely.
  • starweb88
    #10
    hát nem sok értelme van az biztos..
  • PeeTeR
    #9
    tul sok ertelmet en sem latom. telepakolod minden szarral a desktop -ot. nagyon jo :D

    meg csak latvanyosnak sem mernem mondani.
  • Alice Sabbat
    #8
    valóban semmi értelme szerintem azomban .. az a naptár hogy minden naphoz lehet valami megjegyzést jegyzetet csinállni előre is az jó funkciü.. nemtudom vankülön valami ilyesféle progi ?:O...
  • sweech
    #7
    leszedtem de nekem semmi szükségem erre a progira
  • RaZoK
    #6
    használtam, de nem kellett, van egy olyan funkciója is, hogyha rákeresel valamire a googlen, legyen az (avi, jpg, html) akkor kidobja azt a filet is ami azonos néven szerepel a gépeden, mint amire rákeresetél..tiszta hülyeség :D
  • grizzly21
    #5
    najo, hamár ketten kérték



    senki nem ismeri?:o ez fura
  • grizzly21
    #4
    amit mutattam linket ott van screenshot. Igazából csak 1 progi, ami mindent kezel egyszerre, pl én ahogy most használom:
    -winampot ott játszom le
    -van tennivalok listája
    -kijelzi nekem most a cpu/memoriahasználatot
    -kiirja ha uj levél jött
    Ezen kivül tényleg minden szart lehet belerakni, testreszabhatod: hirek jelenithetsz meg, akár sg-ről, van naptár, időjárásjelzés, térkép, óra, minden ami elkelhet, szóval jónak tünik, annyira a memoriát sem eszi...viszont van 1 kérdésem vele kapcsolatban. Senki nem használja még?
  • gameplusz
    #3
    Ha raktal volna be valami kepet elobbre lennenk.
  • Shadow_THH
    #2
    ez mit csinál

    screenshot?
  • grizzly21
    #1
    hi.
    ugye még nincs ilyen téma? nem nagyon találtam, most raktam fel a google desktopot, jopofának tünik, viszont van 1-2 gondom vele. Használja már valaki?
    itt lehet leszedni