4291


Az Anime aktuális részétől a történetben előrébb mutató információk leírása(pl:manga)esetében mindenki használja a spoiler gombot.

  • tigeroo
    #4291
    hát ez se most volt
  • Systore #4290
    nem baj majd jön a burrito
  • ToCsEk
    #4289
    September 01, 2016: Episode 474- "Congratulations!"
    September 08, 2016: Episode 475- "Valley of the End"

    hát ennek is vége :( 2hét múlva
  • tigeroo
    #4288
  • robi3
    #4287
    Hy! A shippuuden 143. részét néztem meg, de kérlek vezessetek rá az igazságra! Hogyan lett Sasukének Mangekyou-ja illetve mi az, hogy Itachi oda adta neki az Amaterasut, (mert Sasuke valóban használta mikor még nem is volt Man... szeme de azt Itachi csinálta, hogy megvédje Tobitól, mert a szeme is Itachiévá alakult át) később a 8 farkú ellen már a saját szemével idézi az amaterasut de az előzmény az nem világos.
  • Systore #4286
    jó volt az utolsó két chapter, de néhány karakter design borzalmas
  • Systore #4285
    lesz egy mini series is
  • NEOreg3
    #4284
    új naruto manga (spoileres képek!)
  • NEOreg3
    #4283
    aha
  • ToCsEk
    #4282
    nah inkább csöndbemaradok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://i.imgur.com/pYEPOtLl.jpg

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2014.11.04. 12:03:41
  • ToCsEk
    #4281
    tuti nem
  • NEOreg3
    #4280
    Kakashi
  • ToCsEk
    #4279
    akkor ki? faragványból nem lehet kivenni ki is a 6. hokage
    naruto rövid haja
  • Systore #4278
    last movie trailer alapján mégse naruto lesz a hokage
  • NEOreg3
    #4277
    még 5 fejezet és vége
  • Systore #4276
  • ToCsEk
    #4275


  • Fresh Duke
    #4274
    Az a 10 perc majdnem reális is. Őszintén, az utóbbi X chapterben mennyit haladott a sztori? :D

    Mangás spoiler.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye, mikor Naruto Obito fejében volt, azt mondta, hogy másnap lesz a születésnapja. Mintha este lenne jelenleg a mangában. Szerintem még aznap véget ér a harc Madarával és a Juubival. Másnap pedig sor kerülhet egy Naruto-Sasuke harcra, talán.
  • Fresh Duke
    #4273
    A 346. rész a 607. chapternél tartott. (Azóta csak 1 canon rész jött ki.)
  • Kly
    #4272
    Üdv!

    Megtudná mondani valaki, hogy, ahol most tart az anime, az mangában hányadik fejezet? Nem szeretnék spoilerbe futni :(


    Most itt tartok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    10+ részes Kakashi krónikák (II.), ami valszeg filler;
    ahol viszont az igazi történet tart: Obitoról lekerül a maszk és újra találkozik Madarával.
  • slycoop
    #4271
    Jah 10 perc történik a mangában, mire itt eljön az év vége :D
    Én is nagyon sok helyen hallottam hogy az idén vége lessz. Hát nagyon kiváncsi leszek rá.

    A háború is hány éve tart már? És még csak a 2. napja a háborúnak :D reméljük a nap végére véget ér ez a nagy háború :D
  • Fresh Duke
    #4270
    Én először King of Lightning egyik videójában hallottam róla. (Hogy melyikben, azt nem tudom.) Nem tudom, hogy tényleg megtörtént-e ez a beszélgetés, de ha akkora kamu lenne, akkor valószínűleg már jelezte volna Kishi.

    Viszont, ha így mennek a dolgok, akkor sztori szempontjából nem sok minden fog már történni. (Ugye már csak 34 hét van vissza. Ki tudja hány chapter marad el. (Golden Week, ahogy múlt héten is.) Aztán eléggé lelassult a sztori az utóbbi... 100 részben, és ahogy észrevettem egyre lassabb lesz.) Szóval, jó esetben is, a maradék 30 részben olyan 10 perc történése fog lezajlani. :D
  • slycoop
    #4269
    Ezt már annyi helyen olvastam énis hogy ezt meg azt mondta, ilyen olyan interjúkban.
    Tudnál linkelni valamit az interjúról?
  • Fresh Duke
    #4268
    Ha jól tudom, Kishimoto egy interjúban azt mondta, hogy még idén véget ér.
  • Tusy
    #4267
    - még baromi sokáig el lehet húzni szvsz ... de lassan sztem is a vége felé járhat. Ez igazából az alkotón múlik, hogy abbahagyja a 'csúcson' vagy erőlteti tovább. Bleach is nagyon bejött egy darabig de egy ideje rá se nézek. Kár lenne ebből is hasonlót csinálni ... de ez szigorúan a magánvéleményem
    - régebben olyan oldalon olvastam a mangát ahol időnként fent voltak a szerző megjegyzései is (hogyan kezdett el írni, milyen volt iskolásként, mi mást csinált még, milyen tervei vannak, stb.) Az az oldal közben megszűnt (szerzői jogok megsértése miatt törölték), de ha valahol még megtalálhatóak a szerző emlékei abból okosabb lehetne lenni
  • ToCsEk
    #4266
    manga adja lassan vége?:(
  • robi3
    #4265
    Hali!
    Naruto 84. részében (kicsit le vagyok maradva :)) mikor sasuke múltjáról van szó 10:50-nél itachi kinyitja a szemét ami akárhogy nézem sima 3 örvényes sharingan ennek ellenére mangekyou-nak hívja, most ez hogy van?
    Illetve ha kifejlesztik a mangekyou-t azt tudják szabályozni hogy csak a 3 pöttyös sharingant hívják elő vagy attól kezdve ha akarják ha nem fokozatosan belevakulnak?
  • Cef
    #4264
    Hali!

    Amikor Minato elzárta a rókát Narutoba nem volt elég erős, hogy az egészet elzárja. Ezért kettéválasztotta a róka csakráját és az egyik felét magába zárta a reaper death seal segítségével (amit a 3. Hokage is használt Orochimaru ellen), a másik felét Narutoba az eight trigams seal-el.
  • Tusy
    #4263
    Üdv!

    - nem tartom magam fannak de azért az első résztől olvasom ezt a mangát és most felmerült bennem egy kérdés amire ha volt válasz akkor az felett elsiklottam

    - Minatonak (4. hokage) hogyan van egy fél 9 farkúja?
    -- a felesége volt aki "őrizte" a rókát és amikor Naruto született elszabadult majd Narutóba lett zárva
    -- arra volt már utalás, hogy Minato volt aki a leghatékonyabban bánt a "demon fox" chakrájával de mással megosztani Naruto is meg tudta osztani (a mangában legalábbis)
    -- "A man known as the 4th Hokage sealed the demon inside the newly born Naruto" -- ebből nem jön le, hogy csak a róka felét pecsételte volna Narutóba, de arra utalást se találtam eddig (vagy csak nem rémlik) hogy Minatonak honnan van meg a róka fele, az melyik fele (azt hiszem a rosszabb mert azt még ő se merte eddig átadni), hogyan és mikor került Minatóhoz?
  • Count Adyn
    #4262
    Tess itt a lista:D

    057-071 -- 12 Ninja Guardians/Sora arc
    090-112 -- Three-Tails arc
    144-151 -- Six-Tails arc
    170-171 -- "The Lost Tower" movie promotion
    176-196 -- History of Konoha arc (all one-shot stories)
    223-242 -- Sea travel arc (all one-shot stories)
    257-260 -- Naruto&Sasuke flashbacks
    271 ------- "Road to Ninja" movie promotion
    279-281 -- War arc fillers
    284-289 -- War arc fillers
    290-295 -- Power arc
    303-320 -- War arc fillers
    311 ------- Adaption of the "Road to Ninja" chapters
    327 ------- Nine-Tails Flashbacks
  • precision
    #4261
    thx, utánanézek :)
  • ToCsEk
    #4260
    ha jol emlékszem 163körül van vége pein hanrcnak
  • precision
    #4259
    asszem Naruto és Pain csata vége... utána valami filler kezdődött és mindig csak halogattam a nézést aztán úgy alakult, hogy azóta nem is láttam egy új részt sem
  • ToCsEk
    #4258
    hát ez így elég tág, inkább azt mond meg melyik volt az utolsó rész amit láttál
  • precision
    #4257
    Meg tudnátok mondani, hogy hanyadik résztől kezdődik el a filler a Shippuuden -ben? Anno ott abba hagytam a nézését, de most szeretném folytatni... csak fogalmam sincs hanyadik rész volt az :)
  • qtab986
    #4256
    Aha. 334. rész. Nem mutatták, Kabuto beszélt róla. Inkább csak szóba hozta, hogy ő olyan kemény helyen edzett, mint az a két másik. Csak a google sehogy se akarja megtalálni a helyet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Angolul Shikkotsu Forest. Talán csak a mangában volt? Mangát nem olvasom. Nem emlékszem az animéből rá. Ki volt ott, milyen edzést csinált? Angol oldal szerint Tsunade és Sakura.
    Mount Myōboku-on Jiraiya és Naruto volt, arra emlékszem, jártak ott, edzettek, stb.
  • ToCsEk
    #4255
    animébe most mutatták asszem lesd meg a heti részt arra gondolsz nem?
  • qtab986
    #4254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Shikkotsuin milyen hely? Nem tudom beazonosítani. Kabuto beszél róla egy barlangban az Uchiha-knak, mint valami híres edzőhely. Állítólag olyan híres, mint a Mount Myōboku.
  • kakaoskalacs
    #4253
    http://naruto.wikia.com/wiki/Mito_Uzumaki

    ennyit tudo ksegiteni appearance fül alatt lehet
  • qtab986
    #4252
    Uzumaki Mito hajából két oldalt a kontyokon* cetlik lógnak. Azokra mi van írva?
    *Azokat kontynak hívják, ugye?