331
  • musha
    #121
    no megvannak a válaszok a kérdésekre, ha nem is túl örömteliek:

    -Acclaim Closed Beta has been delayed to an unspecified date.
    -Az Acclaim zárt bétája ismeretlen dátumra lett halasztva.

    -Both Nov 27 and Dec 5 were the announced days that the game was to go into CLOSED BETA.
    -Nov. 27 és Dec. 5 voltak azok az időpontok, amikorra a játék bétájának indítását tervezték.

    -If your Acclaim account says "Active" it is a bug (as of Dec 5). As of Dec 5 no beta invites have been sent out and nobody has been accepted to the beta
    -Ha az Acclaim-es accountunk azt mutatja, hogy a játék "Active", az egy hiba (egyébként már Pending-et ír). Dec. 5-ig nem küldtek még meghívót a bétához senkinek, így nem is léphetett be senki.

    -Do not download the client from the tcos.com website. This is the client for the EU Version of the game and you will not be able to use it.
    -Ne töltsd le a klienst a tcos.com-ról. Ez az EU-s verzió, amit nem fogsz tudni használni. (az Acclaim fogja a magyar régiót is kiszolgálni)

    -If you are accepted into the Acclaim Closed Beta you will receive an email with a link to download the client.
    -Ha kiválasztanak az Acclaim-es zárt bétára, kapni fogsz egy e-mail-t egy kliens letöltési linkkel.

    -Expected release is January 2009
    -A tervezett megjelenés 2009 január

    -Please visit www.tcos.com, a wealth of information. But don't download the game!
    -Látogassatok el a www.tcos.com oldalra, sok információ van rajta. De ne töltsétek le onnan a játékot!
  • Prince23
    #122
    Ez MMO? :O
  • musha
    #123
    aha...
  • Landor
    #124
    BaSZNáD Me0w :)
  • Jockey
    #125
    van vaalami +here? mikor jelenik meg milyen kliensel?
  • musha
    #126
    január, angol kliens, acclaim
  • AtomSplitter
    #127
    A trial-t már lehet nyomni. Linkeket nem tudok most adni mert rohanok, de a lényeg, hogy egy proxy szerveren (?) keresztül kell jelentkezni a fre trialra. Regisztrálsz, majd a megerősítő email-ben lévő linket is a proxy-n keresztül küldöd el és voila, lehet nyomni. 7-es szintig lehet jutni, egyéb korlát azt hiszem nincs. Beszéltem egy sráccal a játékban és ő azt mondta nem is kell megvenni a játékot. Ő a trial verziót nyomta, befizetett egy hónapot és ezzel már a teljes verzióval tud játszani. Azaz 3000-3500 Ft az egész :)
  • AtomSplitter
    #128
    oké most olvastam vissza, látom nem sok újdonságot mondtam, bocsi :)
  • Mester
    #129
    Szia

    Akkor most mi a regisztráció pontos menete?;o US proxy-val próbáltam regisztrálni a tcos.com-on és ugyanúgy átirányít az eu oldalra.
    Ott már van regisztrációm, de azzal nem enged fellépni a kliens.
    (free to play "módról" van szó)
  • AtomSplitter
    #130
    Én így csináltam:

    http://www.proxy24.org/

    itt beírtam: www.tcos.com

    Download Full Client for Free bannerra katt. Majd Account Creation, Register.
    Regisztrálsz.
    Kapsz mailt, a benne lévő linket ismétcsak a proxy24-be másolod, ezzel aktiválva van az accountod.
    Leszeded a klienst (torrental lejött hamar, de persze sávszélességtől is függ) és jáccol.
  • Mester
    #131
    Köszi így már megy a dolog.
  • QuippeR
    #132
    esetleg akinek van már accountja, elmondhatná a többieknek, hogy érdemes-e kipróbálni a játékot, vagy sem.
  • Marcus_
    #133
    Szia!

    Az erdekelne,hogy a trial utan fel tudtad e upgradelni az accountod fizetosre proxy-val,vagy csak 7-es szintig jatszottal?
    Magyarul lehet e proxy-n keresztul premium accountom?
    Koszonom!
  • Tatyla
    #134
    huh ez még full graffon is bünronda...
  • musha
    #135
    wowfüggőktől a grafika fikázás nem túl hiteles :D
    már bocs...
  • Tatyla
    #136
    nem hasonlítottam egy cseppet sem a wow-hoz,söt én már évek óta vártam ezt a játékot,de inkább olyan silkroad hatása van...
  • Mester
    #137
    amilyen kommenteket who topicban is nyomattál anno elég nehéz téged komolyan venni;)

    De való igaz elég low budged-nek néz ki a game(annak ellenére hogy ut engine-t licenceltek még ,ha egy régit is)
    Mindenesetre van ami tényleg nagyon gyengén néz ki de azért vannak dolgok amik nem néznek ki rosszul benne szvsz.
  • musha
    #138
    szerintem magasabb grafikával egyáltalán nem néz ki rosszul. valóban elnagyoltak a textúrák, viszont szép effektekkel kompenzál. nem akartam a rendszerről olvasni előtte, így nekem kellemes meglepetés, hogy sokmindenben újat mer hozni (skillrendszerben és ui-ban legalábbis eddigi tapasztalat alapján mindenképp). az irányítás is jó, a csatában való irányítást még szoknom kell, de van benne fantázia, szóval nekem bejövős. a kérdés persze itt is az, mint mindenhol: meddig bírja fenntartani az érdeklődést, mennyi a lehetőség benne hosszútávon...
  • AtomSplitter
    #139
    7-es szintíg nyomtam csak, nem tudom lehet-e proxy-val előfizetni.

    Az, hogy mennyire tartós a játék jó kérdés. Az endgame-ről nem sok infó van. Raidelés nincs benne elvileg, fejlesztés alatt olyan infók keringtek hogy olyan 8 emberes lesz a legnagyobb csapatlétszám, ha jól emlékszem.
    Marad a pvp (aréna, vagy world pvp) meg a sigil vadászat.

    Viszont, mivel nem lehet minden skill-t felvenni, a maximalisták újraindíthatják párszor a karakterüket, hogy megtalálják az ideális skill-összetételt.

    Szvsz, ha hosszútávon is fenn akarják tartani az érdeklődést hamar bele kell peccselniük a beígért shard-hódítást (területfoglalósdi) és egyéb elfoglaltságokat.
  • Hydroceph
    #140
    1 év és ftp. na akkor megyünk majd ezrével xD
    amugy most trial v beta?
  • Hydroceph
    #141
    hivatalos angol forumon nem nagyon van tolongás
  • musha
    #142
    ez most trial amit nyomok, ha befizetek, akkor talán upgradeli fullra ha nem, akkor pár hét és acclaim-es full biztos lesz :)
  • Gubberx
    #143
    Sziasztok!

    Én tegnap adtam hozzá az acclaim-es accomhoz a spellborn-t is de a státusz még mindíg pending és nem tudok belépni. Várható hogy aktiválják vagy még nem lehet kipróbálni a gamét?
  • musha
    #144
    nagyon úgy tűnik, hogy proxyn keresztül nem lehet fizetni :( próbáltam firefoxban, explorerben, xp-n vagy vista alatt, de a paraméterek megadása után (kártya adatok, stb) nem csinál semmit a Continue gomb megnyomására. egyszerűen nem is tölt semmit.

    alig több, mint egy hetem van a szabiból, belehúzhatna az acclaim...
  • Jockey
    #145
    szasztok
    egy kérdés, látom eu oldalon elvileg lehet jelentkezni ha acclaim-es accot csinálsz, de itt a regnél én nemtom kitölteni a lapot.
    megadok minden cuccot, de van egy olyan rész, ahol be kell írni egy képen taálható szöveget, de az akép nekem nem látszik..
    valakinek van ilyen gondja?
  • Rushmachine
    #146
    Nekem is megy a gém,kösz az infót a proxyval kapcsolatban.
    Kb az első képek óta várok a játékra.A képi világa eszméletlen szép,nekem nagyon bejön.Most nyomom ezt a free cuccot,ha bejön a rendes az ACCLAIM mal lehet beruházok rá ha a darkfall bukta lesz.
    Szerintem a grafikával nincs baj maxon nagyon szupi.
    Respect
    R
  • Rushmachine
    #147
    Nahát a gém hangulata csillagos ötös,annyira eltalált ,hogy eszméletlen.Tologatom ezt a free területet,de most tényleg nem értem,hogy a túróba van ez ,most megjelent a játék vagy nem?Ez most béta vagy nem vagy ,hogy a sz*rba van.Mert a hivatalos fórumon írnak össze-vissza mindent ,tök nem vagyok képbe.Valaki segítsen már ki PLZ.
    Respect
    R
  • csgj
    #148
    Nekem még mindig pending az account-om... :S Nemtom vajon beenged-e végre, ha újra felteszem a gamet.
  • musha
    #149
    még nem jelent meg nálunk, csak néhány ország tud játszani vele fullban, mi a trialt nyomhatjuk egyelőre...
  • Hydroceph
    #150
    hádde'.. :s
    ..ez hamar f2p lesz =/
  • csgj
    #151
    És az miért baj? :P
  • Hydroceph
    #152
    nem az, csak ugy is kellett volna kezdeni, nem lenne égés :D
    mondjuk playak 99%a szarni fog rá
  • Jockey
    #153
    nalunk meg nem megy az eles ha jol tom, ugye?
  • Rushmachine
    #154
    Sajna még nem Dzsoki Bácsi,de kipróbáltam ezzel a proxy s megoldással és nekem nagyon tetszik a gém.


  • Jockey
    #155
    én hülye vagyok ilyen proxys dolgokhoz, szal kivárom ha lesz belőle valami hivatalos..:-)
  • musha
    #156
    mintha nem jött volna ki januárban -.-
  • musha
    #157
    hát itt valami nagyon el van kurjantva, hivatalos fórumon is azt rebesgetik csak, hogy `majd lesz egy closed beta`...ez elég lol, ha azt veszem, hogy néhány országban már hónapok óta nyomják...
    na mindegy, addig marad a 2Moons.
  • musha
    #158
    ezmiez?

    http://spellborn.acclaim.com/downloads.html

    coming soon? melyik verzió? hol? mikor?
  • Gubberx
    #159
    Én a gamestar ehavi dvd-n láttam hogy tesztelték és mondták hogy próbáljuk ki bátran :D De hol lehet regelni?? ém 2 hónapja regeltem de azóta nem enged be a játék vele :S
  • gereee93
    #160
    Császtok. A belépéskor miért irja azt a játék, hogy:: you have been disconnected from the server? És nemtudok belépni. Előreis kösz a segítséget