331
  • SirAlo
    #331
    Hm nem ertem hogy mier halt ki ez a jatek, videobol nagyon jonak nez ki foleg hogy ingyenes lett :O Kivancsi leszek akkor az Allods meddig fogja birni
  • Apocalipto
    #330
    Hát vége. Az üzemeltető a hónap végén leállítja a szervereket. R.I.P. Spellborn.
  • Altazor
    #329
    Üdv mindenkinek, végre írhatok! Szóval a játék még él, íme a karaktereim:
    http://kephost.hu/share-4577_4C54591B.html
    Gyertek ti is, mert amíg a szerverek ilyen kihaltak, nem túl nagy öröm játszani. Viszont biztos vagyok enne hogy amint leszünk néhányan, a gépezet beindul és özönleni fognak a játékosok. Legalábbis remélem :) Addigis mi fejlődgessünk, hogy mi lehessünk az első generáció :)

    Az elkövetkezendő két hétben sajnos nem leszek, így játszani sem tudok majd. Azért ti mutassátok meg, hogy milyen jól lehet fejlődni :)
    Gubberx - VIP 2005. 04. 16. óta regisztrált VIP fórumozó 2005. 04. 16. óta regisztrált VIP fórumozó
    tegnap 19:38 | privát | galéria | válasz
  • Altazor
    #328
    Üdv mindenkinek, végre írhatok! Szóval a játék még él, íme a karaktereim:
    http://kephost.hu/share-4577_4C54591B.html
    Gyertek ti is, mert amíg a szerverek ilyen kihaltak, nem túl nagy öröm játszani. Viszont biztos vagyok enne hogy amint leszünk néhányan, a gépezet beindul és özönleni fognak a játékosok. Legalábbis remélem :) Addigis mi fejlődgessünk, hogy mi lehessünk az első generáció :)

    Az elkövetkezendő két hétben sajnos nem leszek, így játszani sem tudok majd. Azért ti mutassátok meg, hogy milyen jól lehet fejlődni :)
  • Gubberx
    #327
    Üzenetet hoztam :D



    A fenti kép bizonyíték, hogy a játék még mindig megy :)

    Ezt írd le a többieknek ha tudod, mert én még 24 órán át nem írhatok (most regiztem csak, pont emiatt)

    Hé, fel ne merjétek adni! Dögunalmas ebben az egész világban tökegyedül kóborolgatni! Bár a hivatalos letöltő velem is ezt csinálta, én rákerestem torrenten, le is szedtem, innen: http://isohunt.com/torrent_details/201849965/the+chronicles+of+spellborn?tab=summary

    Minden jól működik, a menetet elmagyarázom: Először is kitömörítitek, majd installáljátok. Utána a patchokat bemásoljátok a játék könyvtárában a _patch mappába és egyenként felteszitek! Utána a Game Guardot a játékkönyvtár/bin/client-be, és a játékot ugyaninnen tudjátok indítani az Sb_client-tel. Ajánlatos belőle pl az asztalra kitenni egy parancsikont, mert a sima indító nem mükszik, de ezzel megy. Ha még nem tettétek meg, regiztek a http://spellborn.acclaim.com/ oldalon és jöhet a móka! Engem ugyanezen a néven találtok meg a játékban, egyelőre 3-as rogue vagyok a PvP szerón. Fel ne adjátok! Fene jó játék ez, csak kell néhány ember! A kezdeti fáradalmak megérik, a játék remek!

    Altazor
  • Gubberx
    #326
    egyetértek :/
  • Ecoterrorist
    #325
    Hmm...jóval silányabb, vérpistike gyüjtő, popular mmo szalad a piacon 1000 szám! Szomorú jövőkép. A szimpla moob grindelés helyett a gondolkodásra, csapatjátékra ösztönző, kihívásokban bővelkedő, érettebb game-k nem fekszenek a vérpistikéknek, így az ilyen fejlesztések nem is húzzák sokáig?
    Mi lesz majd pl a Star Wars online-al? Közel a megjelenés. Vissza kell majd butítani, hogy életképes legyen? Warhammer online szituáció megismétlődése?

    Ahogy nézzem bele kell törődni abba, hogy mivel az előfizetők, regisztrálok számának tetemes részét a plastic kaján cseperedő, respect-t csak online kiharcolni tudó kis h****gyerekek teszik ki, így adott játék fennmaradása, sikere, bukása az ő tetszésük szerint alakul.

    Ahogy a cikk is írja(324 hsz): "Sajnálom, hogy ez lett a vége, a Chronicles of Spellborn érdekes színfoltja volt az MMO világoknak, nem ezt a sorsot érdemelte!"

    Nha jha! Sajna nem nyerte el a "nemzetközi vérpistike szövetség" tetszését. pfff!


  • Gubberx
    #324
    A the chronicles of spellborn végérvényesen lehúzza a rolót
  • Ecoterrorist
    #323
    ...jha igen!
    Az előző hsz-ben említett link, amit a game ad, hogy nézelődjek ...>>> SERVICE UNAVAILABLE.
    Nha most tényleg...él még ez a game egyáltalán??
  • Ecoterrorist
    #322
    Üdv all!

    Letöltöttem az EU clien-t, aztán olvastam, hogy ott már nincs is élet...már csak a tengerentúlon mennek a szerok. No problem...letölt az US client...és ahogy az EU client sem akart updatelni, úgy ez sem.
    Szal, letölt(fileplanet.com), install, klikk az exe-re és jön arcba >>> ERROR,
    Download failed: http://tcos.acclaimdownloads.com/PatchInfo.xml(HTTP 1.1 503 Service Unavailable. Please Contact Customer support with this message.

    "A szolgáltatás nem elérhető!" ???

    Él még ez a game vagy igaz a hír és végleg lehúzta a rolót?

    WIN7 / gameguard probléma javítva...mondjuk nálam ilyen nem is jött elő. Azért letöltöttem az ide vonatkozó file-t és a lentebb olvasott módon eljártam.

    Előre is thx minden megmozdulást az ügyben! :)
  • Probatbicol
    #321
    Nagyon korrekt leírás
  • Tomy Lee
    #320
    Én játszogatok vele mert nekem bizony nagyon tetszik még mindig csak nincs szinte senki.Olyan single p.feeling van durván jahh:-((
  • Apocalipto
    #319
    The Chronicles of Spellborn - Egy kihalt világ
  • Tomy Lee
    #318
    Lehet elkezdem újból a játékot.Vannak még azért a szervereken?
  • tilato
    #317
    Hi. Leakartam tölteni a játékot a hivatalos oldalról és ugyebár három darabból áll. Az első darabot le is szedi, de a másodiknál ezt írja ki "The server returned an error response 403 = Forbidden Aborting " és nem tudom letölteni. Most szedem máshonnan az egészet, de az alacsonyabb verzió számú. És azt nem tudom mennyi idő lenne fel patchelni lehet jobb lenne manuálisan. Nem tud valaki valami oldalt ahonnan külön lelehet tölteni a patcheket? 1.0.2.2 es verziót töltöm lefelé.
  • kastil
    #316
    Jah, illetve melyik szerverre menjek?
  • kastil
    #315
    Hali!

    Valaki megtenné, hogy írna egy pár mondatos véleményt a játékról?

    Eddig Guild Wars és Lineage 2-vel játszottam huzamosabb ideig, mellettük kipróbáltam szinte minden free to play-t!
    Most látom ez is az lett, viszont videók alapján nem nagyon jön át a dolog...

    #1 Mennyien vannak magyarok?
    #2 Milyen a pvp/pk rendszer?
    #3 Crafting/enchanting/skinning stb?
    #4 Egyéb vélemény, ill "fontos" tudnivaló?
  • haxesen
    #314
    Sziasztok, nem rég elkezdtem játszani én is a játékkal és nagyon megtetszett. Esetleg, ha valaki játszik még a PvP szerveren akkor megkérném, hogy vegyen fel Friendsbe, mert kicsit még nem tiszta hogyan is működik pár dolog a játékban. pl.: sigileket hogyan tudom használni stb. Mupido a nevem a játékban és előre is köszönöm.
  • illegallover
    #313
    sziasztok nekem olyan problemam van hogy nemtudom a grafikai bealitasokat valtoztatni es fullon indul el a jatek es ugy akad!!!mikor uj bealitast probalok ujrainditja a jatekot de a regi bealitasokal jon be!!segitsegeteket kerem!!mit tehetnek?
  • Soldier666
    #312
    Koszonom szepen, tegnap kezdtem el jatszani, csak egy realmot talaltam(PvP), nevem Atroposz s kicsit meg el vagyok tevedve a spellek megtanulasanal, ha valaki felvenne baratnak s kicsit meselne megkoszonnem:)
  • Tomy Lee
    #311
    De legelőször ezt ki próbálni:
    -GameGuard.des letölt
    -felülírni a Spellbornfolder/bin/client -ben
  • Tomy Lee
    #310
    Ez pedig Angolul a FAQ arra a hibaüzenetre ami haverodnak van!
  • Tomy Lee
    #309
    -feltelepíteni Crossfire-t majd indítani játékot és ha elindult akkor lehet törölni crossfire-t
    -esetleg winxp kompatibilitásban indítani
    -tűzfalban engedélyezni mindent gameguard-nak(esetleg kikapcsolva updatelni)
    -innen a legujabbat kipróbálni
    -Ha 64 bites akkor ezt végigcsinálni(ne tévesszen meg,hogy rappelz van odaírva ez Spellborn-hoz is jó):Link
    -
  • Soldier666
    #308
    Az egyik ismerosom is elkezdte a jatekot, ugy nez ki mindent helyesen csinalt, megis ezt a jibauzenetet kapja:"error ocured while running gamegurad.please send all *.erl files in gameguard folder to [email protected] via email". Windows 7 est hasznal okozhatja ez a problemat? (a megadott e-mail cim pedig nem letezik) Valakinek valami javaslat? ..... (kitorolni a gameguard mappat majd ujra letoltetni mar probalta)
  • Soldier666
    #307
    Hoppa, bocs kicsit jobban bele kellet volna olvasni a forumba:P latom ingyenes. Item mail sincs?
  • Tomy Lee
    #306
    free to play
  • Soldier666
    #305
    Udv Mindenkinek, (bocs hogy ekezet nelkul irok)
    neztem par videot a jatekrol, nagyon megtetszett, epp toltom, el szeretnem kezdeni jatszani.
    Kerdes: Egyelore free to play? <mert mindenhol ezt latom,es ti azt emlitettetek, hogy fizetos>
  • Tomy Lee
    #304
    Lehet valamit tenni az ügyben,hogy jobban fusson a játék?
    Nem gyenge gépem van de ez elég necces,hogy minden low,kikapcsolva minden és legalacsonyabb felbontással van 20fps-em lol
    Lehet azért van ez mert xp-t használok?
  • MISZOGI
    #303
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszod de sajnos nem találtam a telepítésnél olyat hogy MySQL telepíteni lehetne e valahol.A játék lejött de nem akarja elindítani.Kérlek segítsetek!
    Előre is köszönöm

  • Hay
    #302
    Sajna kell telepíteni a MySQL-t. Már nem emléxem, hogy a telepítésnél vagy mikor kérdezi, hogy szeretnéd-e telepíteni, de megkérdi. Talán uninstall, aztán újra telepít, s közben figyeld, mikor kérdezi.
  • MISZOGI
    #301
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám a Spellborn letöltésénél kíír nekem egy hibát:Database Error:unable to connect to the database:Could not connect to MySQL.Ez mit jelenthet?
    A játék le is jött rendesen de sajnos nem tudom elindítani kérlek segítsetek.Előre is köszönöm!

  • Clethcriss
    #300
    Fúúú haver látom sok kérdésed van :D
    Ha jól emlékszem a T4 olyan lvl 9 környékén lesz meg.
    Az új skillek lvl 11-en jönnek a set3-mal
    Városokban bármely vendornál eltudsz adni cuccot Páncélt nem érdemes venni, mert nem irreleváns míg fegyvert is kapsz majd quest-ből.
    MSN: [email protected]
    vegyél fel és ott elmondom a pep lvl lényegét, mert lényeges és sokáig tartana leírni.
  • KaszaN
    #299
    Az jó. :D Akkor még egy pár kérdés.
    1. Hányas szinten lesz meg a "Tier 4"?
    2. Mirevaló a "personal xp level" ami nálam néha 1esen van, néha kettesen ,de 3ason még nemvolt.
    3. Mikor jönnek még újabb skillek? (lvl7vagyok)
    4. Hol lehet coccot eladni, Páncélt és fegyvert venni?
    :D
  • Clethcriss
    #298
    1.
    Body a közelharci/fizikai sebzést valamint az erre épülő képességek hatásfokát határozza meg, valamint a fizikai sebzés ellenálást.

    Mind a mágia hatását határozza meg(gyógyítás, sebzés..), valamint a mágia ellenállást és az erre épülő képességek hatásfokát.

    Focus a a távolsági fegyverek sebzését és az erre épülő képességek hatásfokát.

    2. Fogalmam sincs :D

    3. Én most tervezem egy leírás készítését, aztán majd meglátjuk, hogy lesz-e belőle valami.
    Egybéként kérdezz nyugodtan, amit tudok azt elmagyarázom.
  • KaszaN
    #297
    Hi
    Új vagyok a játékban és lenne pár kérdésem:
    1. Mire való a body, a Mind és a Focus? Tehát mi mitcsinál ha teszek rá.
    2. Van magyar klán vagy valami hasonló, mert edig egy magyarral sem találkoztam benne.
    3. Van magyar leírás, vagy oldal, ahol levan minden írva?
  • Clethcriss
    #296
    Igazán nincs mit (=
    /Valaki megtudná mondani, hogy a High House-oknak mi a lényege. Ezek frakciók? Meghatározza a pvp-t? (bocsi nem volt kedvem vissza olvasni 290 kommentet.)
    /N6, ha senki nem tolja a szerveremen akkor megyek hozzátok, hogy legyen kivel mókázni
  • NEXUS6
    #295
    Köszi, megnézem!
  • Clethcriss
    #294
    A sigil-eket rögtön a kezdőhelyen van egy formula, aki szépen be paszírolja, vagy kiszedi neked a fegyverből. Sajnos kiszedésnél a fegyvernek kapa van. Valaki tolja a Deiquonril(pvp) szerveren?
  • Gubberx
    #293
    :)
  • Hay
    #292
    YAya, balfék voltam... a tojást kellett előbb "kiütni"...
    Már a "Földön" csinálgatom a küldit-küldiket.
    :-D