331
  • Me0w
    #1
    Októberre várható a Spellborn NV. új MMORPG-je, a The Chronicles of Spellborn. A játék fizetős lesz, a díjak kb. megegyeznek a World of Warcraft-éval.

    A játék egy fiktív fantáziavilágban játszódik, szerintem érdemes megnézegetni. A következő zárt bétateszt a közeljövőben várható, érdemes jelentkezni rá és kipróbálni.

    A játék hivatalos oldala: link
    A játék hivatalos fóruma (angol, német és francia nyelven): link

    Pár kép kedvcsinálónak:





  • Sir Quno Jedi
    #2
    Kissé gagyor a grafika, főleg az "aljnövényzet" hehhö!
  • Botond #3
    MMO nem a grafikáról szól. Az nem jó,ha túl csicsás,mert lezsibbad a gép a tömegjeleneteknél. Sztem egész jól néz ki.
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Obliba is sok mindent ki lehet kapcsolni. De nehogymár 2006-ban ezért fizessen az ember havidíjat.
  • Botond #5
    Ha a képi világ érdekel vegyél festményeket! MMOnál sokkal fontosabb dolgok vannak,mint a grafika. Te anno gondolom a tetrisnek is leszóltad a grafikáját. :-D Mondjuk ma már nem is tetrisezik senki,mert nem elég csicsás. :-D
  • Me0w
    #6
    Azert megnezenem az oblivion szintu grafikat egy 40 emberes raiden :))
  • Sir Quno Jedi
    #7
    A tetris funkcionális, arra jó.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Obliban is van egy-két óriási hent. Még olyan 20-30NPC/monsztás a történet szerint is. Ott még olyankor az AI is viszi a procit kurvára, meg a fizika (ami tényleg tök felesleges már végképp).

    Én csak annyit mondok ez kissé gyér így. Meg nem is elég meseszerű (a város elmegy).
  • QuippeR
    #9
    pedig szerintem grafikailag épp elég.
  • Evogordon
    #10
    Azt hittem hogy a riddick új része :D
  • sweech
    #11
    omg de fíling...kurvára tetszik az összkép
  • haxoror
    #12
    Lesz benne is?
  • Me0w
    #13
    Lesz, persze :D
  • Botond #14
    MMOnál is ez a helyzet.
  • haxoror
    #15
    Akkor jó.
    Tetszik a hangulata a képeknek, lehet hogy a bétát majd megnézem
    Varázsló leszek!
  • Laky
    #16
    Jól néz ki, de nálam a WoW a best XD
    Azért meglesem...
  • xotyi
    #17
    énis (most ugyis az elsőt tolom) :D
  • Goth
    #18
    Nyah! ez ám az igazánfasszányos dologgö.
    Hogy mi? havidíj? kúrvák :S
  • sweech
    #19
    úgyis lesz törtszerver..az való az ilyen csóróknak mint mi ^.^
  • Sir Quno Jedi
    #20
    No, ha még lesz benne egy full ingyenes teszthónap pl., ki is próbálnám. De a bétateszt nem izgat. Meg az sem, hogy fizessek először, aztán tapasztalhatom meg milyen a gáma.

    Hónapban lesz otthon megint széles sávom (3Mb) és bepróbálok pár MMO-t. DE fizetni nem fogok próba nélkül, meg warezolni sem etéren, mert az egyenlő azzal, mintha önként vonulnék be az előzetesbe.
  • QuippeR
    #21
    legtöbb mmo-nak van 1-2 hetes próbaideje (WoW, CoH, EvE)
  • Sir Quno Jedi
    #22
    1-2 hét az nem sok egy ilyen komplex izénél. De próbát megér.
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Na mondjuk a WoW trialja is olyan, hogy kell hozzá a gamma és csak az abban lévő trial pass-szal tudsz nyomni. Szal. akkor már megvetted...
  • QuippeR
    #24
    nem, dehogy. wow-europe.com-on a jobb oldalon van egy link, ahol lehet key-t kérni.
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Naja, de máris kell kártyainfo (még a demohoz is). Nekem most nincs olyan kártyám, aminek kiadnám az infoját nekik.

    Jobban tetszik ez a pre-paid game card dolog, de magyarország még véletlenül sincs az EU listájukon! (blah)
  • QuippeR
    #26
    beírsz egy fake kártyaszámot, ha game carddal fogsz mindig fizetni, akkor akár folytathatod is a fake számos accountot, ha esetleg megveszed.
  • Hunnenkoenig
    #27
    Egy kerdöiv
  • QuippeR
    #28
    most látom hogy a Within Temptation csinálja a zenét a játékhoz. tökjó.
  • felpillanto
    #29
    szar egy topic
  • najó
    #30
    év egyik nagy csalódása a 2007re való halasztása
    a mostani movie kira ingame elemekkel viszont teljesen egyedi hangulatot sugall,talán megfogok bocsátani

    + zene is csucs,Jesper KydTrailer
  • DeathJr
    #31
    Sziasztol!
    Ez milyen játék lesz?
    RPG???Remélem az.
    A képek alapján nagyon jó.
  • kastil
    #32
    elég WOWos beutese van =/
  • Laza
    #33
    Uj klipp trailer elozetes:
    http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_chroniclesofspellborn_howling_withintemptation.wmv

    Es a teljes 6perces klipp:
    http://the-howling.com/
  • Tombi
    #34
    Fel lehet iratkozni a bétára és reménykedni :)
    Amugy sztem 2 hónap mulva már itt lehet az Open béta !
  • Me0w
    #35
    Remenykedjunk :)
  • Tombi
    #36
    Nekem már a gépemen figyel a Spellborn béta, a Fileplanetről szedtem le, de ahogy nézem csak subcribers only serverről lehet letölteni, amihez fizetni kell (nekem be van fizetve 1 hónap)
    The-Chronicles-of-Spellborn-FilePlanet-Beta-Client
  • Tombi
    #37
    Hivatalos oldal a forumából:

    "Things are going extremely well here at the Spellborn office. The game is looking, sounding, feeling and playing better every day. Over the last few weeks we matched the development schedule with the release schedules of our publishers and we are happy to announce that we have defined dates for open beta and for release. Open beta can be expected to start early April 2007 and release in Europe is planned for May 2007 with other continents following in Q2 and Q3. The third closed beta phase is planned to start early February 2007 and we are looking forward to the feedback from all our closed beta members.

    These last few months the entire team will focus on finishing the game and preparing all services needed for launch such as customer support and billing. To ensure that we have a clear and direct channel of communication we decided to close down our open irc channels and focus all our communication efforts on our official forums.

    The next few months are going to be very exciting and we want to thank you all for taking this journey with us. We hope to welcome you in our closed or open beta soon!"
  • Tombi
    #38
    Néhány általam válogatott kép, nekem nagyon teszenek:




  • csgj
    #39
    ez nem unreal3-as motor ugye? :D csak a 2-es gondolom... De legalább ez nem szaggatthat majd olyan durván. Na meg azért sztem pofás a grafja így is. Csak már ez is mmorpg, amit nemtok megfizetni :(
  • Tombi
    #40
    Unreal 2.5ös motor elég durván átdolgozva, ha nincs pénzed mond le a mostani MMO-dat. :)