19
  • Jim Kirk
    #19
    Fölösleges lenne feldolgozni egy amúgy is zseniális filmet. Inkább azzal törödnének a készítők, hogy az új Hulk-film ismét a karakterekkel foglalkozzon és ne azzal, hogy hol mekkora a robbanás.
  • savior
    #18
    a fantasztikus 4-es olyan jo volt, hogy kis hijjan bealudtam rajta
    a hulknak egyedul a vege tetszett, amikor mar ment az action, de a film tobbi resze szerintem kritikan aluli volt
    a spawn viszont szerintem az eddigi legjobb kepregeny feldolgozas... talan az x-men-ek es a regi batmenek veszik fel vele a versenyt
  • Derapo
    #17
    A Hulk az jobbat érdemelt volna, nem volt rossz de lehetett volna sokkal jobb is.Szerintem nem remake lesz hanem egy különálló film egy új feldolgozás akkor semmi baj.Pókember is vót má egy pár régebben.
  • Derapo
    #16
    A a pokolfajzat is jó vót nem?
  • rgerg
    #15
    Az elős egy óra nélkül egész néhető volt a film...
  • Morden23
    #14
    "A mi filmjeink szívnonala olyan magas, hogy meg sem jelennek a moziban."

    Egyből kiadjuk dvd-n.
  • Szkifi
    #13
    Az Incredible Hulkot nem most találták ki, hanem a MARVEL már jó sok képregényéből csinált Incredible változatot, amiben átdolgozta régebbieket.
  • azirafael
    #12
    X-men, Pókember ami kafa, a többi nagyon gyenge lett (nem csak Marvel képregényre értem).
  • pauly
    #11
    szerintem a fantasztikus 4-es is elég gyenge let...
  • Atyus
    #10
    Ang Lee filmje igencsak katasztrófális és unalmas volt. Nem hiszem el, hogy ha a Pókembert, Fantasztikus 4-est és egyéb Marvel adaptációt el tudták készíteni élvezhető módon, akkor - szerintem - jogos igény, hogy egy méltó film készüljön el.
  • Atomreaktor
    #9
    kicsit uncsi már a sok képregény adaptáció
  • Alec
    #8
    bennem nem hagyott mély nyomot a film... viszont ha elhisszük amit a Marvel mond és tényleg úgy érzik, hogy ezek a filmek nem méltóak a képregényeikhez és szeretnék úgy megcsinálni, hogy az üssön akkor csak támogatni tudom őket ebben
  • Prof William
    #7
    "A DVD-re készülő második rész"

    Ez már semmmi jót nem jelenthet...
  • Cat 02 #6
    én elaludtam rajta :D (igaz késő volt... de akkor is xD)
  • Loál János #5
    Brendan Fraser, Adam Garcia.
  • 0Hanga
    #4
    A Hulk nekem is tetszett, főleg Banaval. Inkább a remake van gondom. Egy kicsit nevetségesnek érzem, hogy ilyen hamar újra csinálják.
  • vg
    #3
    A 2003-as Hulk egyik kedvenc filmem, nem értem, hogy az embereknek mi bajuk van vele!
  • Magoo
    #2
    öööööööööööööcséééééééééééém....
  • #1
    Kell ez nekünk?
    3 év múlva egy remake?
    Ez már nagyon gáz,ennyire nem lehet ötlethiány Hálivúdban.