526
  • Petys
    #85
    Hát én ebben a konzol-PC ügyben mindig is elfogult vok, többek közt a COD3 ért is útálom a konzolokat, a GTA 4 ről nem is beszélve!
    A call of duty még nagyon jól elmegy konzolon, irányítható, (lehet hogy) szebb a grafikája, de azért a GTA 4 ne jöjjön ki Pc-re?!
    A GTA Pc-n született és remélem h nem holmi nyamvadt konzolon végzi!
    Ugyanígy a COD 3-mal, iCESHiT-tel teljes mértékben egyetértek és ha másképp nem megy akkor beszerzek valamilyen konzolemulátort (remélem van), de még mindig útálom a "PC-s játékokra törő" konzolokat.
    Ahogy az egyik fórumozó aláírásában láttam:
    "Interneten vitatkozni olyan, mint indulni a paralimpián, attól h nyersz, még fogyatékos vagy..."
    Szal megpróbálhattok, de úgysem tudtok meggyőzni h a konzolok jobbak a PC-nél.
    PC 4 EVER!
    (Jah a hordozható konzolokkal semmi bajom, hiszen azokkal jól ellehet bíbelődni útközben )
  • iCESHiT
    #84
    igaz hogy van más topik is hogy ezt megbeszéljük, de mondjuk ha jól emlékszem talán mintha a PC-n lett volna előbb call of duty, akkor ki csorgat mikor?

    de sajnos igazad van ebben, télleg nagy cod agyú vagyok, és télleg csorogni fog a nyálam rá, de ugyanakkor sértve is érzem magam be kell valljam

    activison már csak azért is bekaphatja, mert az inf wardot sem tartották tiszteletben, mivel túl drágának találták őket. A saját játékukhoz túl drágák...
  • Microcosmos
    #83
    Ebből látszik ,hogy a konzollal kell játszani. A pc-sek meg nyálukat csorgatják majd. :-)
  • ffxi
    #82
  • iCESHiT
    #81
    ultimategamer /clap
    gondolom te tudod mi az hogy progamer nem?
    na majd a konzolotokon kíváncsi vagyok hogy oldjátok meg

    sztem én is, mert fun-nak jó egy kis nintendo, de a hardcore gamer fogalmát nem tudnám átültetni konzolra, mert sztem nem is lehet és amíg léteznek ilyen emberek a PC tovább fog élni,mert van akiért
  • ingy3nfr3g
    #80
    jólvan pistike ügyes voltál takarodj teis tüntetni....
  • HuAn82
    #79
    Ezt is gondolom konzolon írtad be.
  • ffxi
    #78
    Az még odébb lesz.
  • UltimateGamR
    #77
    hála isten , VESSZEN a PC játékos társadalma! Konzoloké a jövő!
  • iCESHiT
    #76
    ez elég nagy szégyennek tartom , mivel cod a harmadik legnagyobb játékosbázissal rendelkező fps játék a cs és a bf után

    ez kicsit kiadó megmondja hogy a profitért lemondunk dolgokról szagú...
  • Falconer
    #75
    Hogy basszak meg... Ne vicceljenek mar. Ezt nem hagyhatja a PCs CoD tarsadalom!
  • Csacsi
    #74
    itt van fent 2 db új videó.

    Egyre jobban tetszik. Nagyon jó lesz remélem.
  • Inquisitor
    #73
    Azt jelenti, hogy PC-re 3-4x annyiba kerül fejleszteni egy játékot, mint a fix hardware-es konzolra, de csak harmad annyit (se) lehet belőle eladni. Tehát nem éri meg ...
  • REAL_CIÁN
    #72
    Konzolra jön.
    Pc-re nem.

    Ezt jelenti.
  • Hedic
    #71
    MÁR BOCS HOGY EZT KÉRDEZEM DE EZT MIT JELENT MERT NEM IGAZÁN FOGOM FEL????????
  • abonyitomz
    #70
    PC Guruban (legfrissebb szám ) végre leírják azt amire sokan csak legyintettek és nevettek , konkrétan: CoD 3 NINCS/NEM IS LESZ PCre , halyrá konzol!

  • abonyitomz
    #69
    francokat adok egy kis idegnyugtatot , csekkold:
  • Hedic
    #68
    és azt meg trudnád mondani hogy mennyi a követelményei????

    köszike
  • Brosnan
    #67
    Szerintem tök jó játék lesz csak az a kár hogy nagyon nagy követelményekkel fog jól futni a gépen és ez nagyon kár!!!!! Már csak kb 4 hónap de csúszik 2007-re!!!!!!!!!!!
  • Hedic
    #66
    azt tudja valaki hogy mikor lehet megszerezni???
  • dinomano
    #65
    ehh..én a COD2-röl is azt gondoltam, h. nagy dobas lesz...Igazabol BLACK, KILLZONE, AREA51 bealazta szerintem már a II vh-s FPS-eket, nekem a II vh-s game-téma unalmas már picit...
  • #64
    Azért ahogy az új videót látom nagy dobás lessz konzolra a cod 3!!!
  • #63
    Igazatok van én nem cáfolom a konzolokat vannak benne szarabbak is mint a pc-re
    de azért nagyon jól el lehet jáccani a ps2 vel is!!!
  • Tomo15
    #62
    x360 asal érdemes összehasonlítani. Én legalább annyira élveztem azt is mint a Gépeset...
  • dinomano
    #61
    Hmmm...döglégy; ha vki CoD-ozni akar, akkor nyomja PC-n szerintem is..de nem a CoD az egyetlen FPS a vilagon; a PC az utobbi idöben (a HL-eken + FEAR-en kivül)nem vonultatott fel semmi érdemleges lövölde game-et... Jo FPS meg van PS-re is...(KILLZONE pl. egesz jo volt..vagy BLACK)
    a PS2-es COD2 eleg nagy csalodas volt, egy az egyben az elsö rész; graf-ban picit pofoztak rajt...sztem a COD3sem lesz nagy szam...
  • #60
    Én egy megrögzött pc-s vagyok.Lécci hasonlítsátok össze pc-re a call of duty 2-t és konzolra a big red one-t.Meik a jobb?Hát ez szemmel látható a pc-sek győznek.Amúgy 100% hogy lessz pc-re cod 3 2007 dec 1.-jén vagy 2008 jan 1.jén és ez tuti szerintem álljatok át pc-re vagy xbox 360-rade a playstationt felejtsétek el!!!
  • abonyitomz
    #59
    As we mentioned above, Call of Duty 3 will be available for the Xbox 360,PS3, Wii, PS2, and Xbox.

    FRISS HÍR , nem lesz PC verzió az 100%.

    ..Esetleg Call of Duty 4 lesz PCre de az is csak jövő karácsonykor minimum....
  • Prince of Máté
    #58
    egy kérdés: mi az a WII??
  • Prince of Máté
    #57
    Nem tom ti hogy vagytok vele de én tökre örülök hogy lesz PS2-re is mert a gépemen kb 2 fps-t produkálna
  • DJ Skyline
    #56
    szerintem ő a legelső részre gondolt!
  • Inquisitor
    #55
    "Ahhoz képest, hogy PC-ről startolt, meg minden...ott futott be, nem is a konzolokon..."

    Tévedés, nem PC-ről startolt. Olvasd el az #51 alatti linken LtB (41-es hozzászólás) mit írt erről. Ez a konzolos sorozat harmadik része, amely sorozatot még csak nem is azok csináltak, mint a PC részeket.
  • Inquisitor
    #54
    Itt a lapalján van pár nagyobb felbontású video is, már akinek bírja a gépe.
  • Inquisitor
    #53
    "Ha valóban konzolra jön ki, akkor gamekapcson miért írják a platformok közé a pc-t is???"

    Új Call of Duty 3 videó látott napvilágot, de mielőtt még mindenki örvendezne a "lehetséges" PC-s megjelenés 2007 decembere elseje. Igaz ez még nem megerősített hír, ...


    El is olvastad, amit belinkeltél?????
  • Inquisitor
    #52
    Call of Duty 3 Movie Pack - Gamershell - July 11, 2006, 7:53 am - 21.9MB
  • Inquisitor
    #51
    Call of Duty 3 krémek - 2006. július 11. kedd - Hardwired
    (IGN) Megjött a legújabb Call of Duty 3 eresztés, telis tele finom nextgen képekkel. A Wii verzió grafikája nem oly lenyűgöző, mint a nagyoké. Remélhetőleg a vezérlés kárpótolja majd a rajongókat.

    Az IGN egy kisebb beszámolóval is szolgált a játékról, mely idén egyedül PS3, X360, Wii platformokra érkezik. A PC verzióról mélyen hallgat az Activision, talán van némi remény, hogy jövőre az is megérkezik.

    A játék története az amerikai hadsereg második világháborús kitörési kísérlete köré összpontosul, mely végül Franciaország felszabadításához vezetett. Összesen 14 kampány küldetésen keresztül nyomulhatunk amerikai, brit, lengyel és kanadai katonák bőrébe bújva.

    Az egyik legnagyobb újítás a harci akció rendszer, ami a God of War-hoz hasonló vezérléső közjátékokkal lepi meg a konzolos játékost. Az egyik jelenetben például egy náci katona ugrik a nyakunkba, hogy elnyeszálja a torkunkat. A képernyőn felbukkanó gombokat püfölve kell levakarnunk magunkról, végezetül pedig a megfelelő gombbal kivégezni.

    Számíthatunk a PS3 és X360 verziókban valós idejű, ruha, aljnövényzet (fű) és felturbózott animációs fizikára. A holttestek lebegnek a víz felszínén, a becsapódó gránátok pedig mindent és mindenkit elrepítenek távolabbi területekre. Állítólag az előre scriptelt megnyúvadás animációknak búcsút inthetünk.

    Az AI végig arra koncentrál, hogy nyílt terepre kényszerítsen minket. Ez annyit tesz, hogy a fedezékeinket rendre szitává lövi és, csapatban küldi ránk a katonákat, ahelyett, hogy egyesével jönnének a perforációért. Cserébe kibiztosíthatjuk a kezünkben lévő gránátot, várhatunk egy kicsit, majd utána dobhatjuk, kellemetlen pillanatokat okozva a visszadobásra készülő ellenfélnek.

    Szép képek, nézzétek meg ...
  • abonyitomz
    #50
    + az a csapat készíti aki a Cod2: Big Red Onet és az a csapat CSAK KONZOLRA készíti el a játékait...
  • abonyitomz
    #49
    már pedig nem lesz Pcre!
  • Dragooon #48
    menjenek a francba a crysis-szal én cod3mazni is szeretnék mellette a PCmen!!
  • Rohamsisak
    #47
    Húdeviccesvagyoltegyerekamindenit!
  • Inquisitor
    #46
    Miért lenne bizonytalan, ha a készítők külön energiát öltek bele, hogy elmondják NEM lesz?