19
  • Yurij
    #19
    Na látszik megint egy pihent elméjü amerikai tudos marhasága.
    Pont amerikaiakon tesztelget droid egy népség volt hozzájuk szerencsém.Még a kézi váltos auto-t sem képessek vezetni akkor mirröl beszélünk.Ott aztán folyik a néppeség lebutitása,borzalmasan buták szegények.
  • Morden23
    #18
    Ekkora marhaságot. Mobiltelefonálást ivással összehasonlítani kb. olyan, mint az anorexiás hollywoodi celebrityt egy etióp éhezővel.

    Az alkohol befolyásol, a mobiltelefon figyelemelterel. Igazából értelmetlen a kettőt összehasonlítani.
    Az más kérdés, hogy a mobilba bambult komák még az utcán sétálva is veszélyesek. Többször jött már belém mobiltelefonáló emberke, mint részeg emberke:)
  • Anteris
    #17
    ugyanolyan pótcselekvés mint az, hogy mi állandóan a neten lógunk.
  • Alfa Of NS
    #16
    Igyal, ne telefonalj!
  • wmatyi
    #15
    A mobiltelefonálás szerintem egy túlzásba vitt hóbort. Munkaeszköz, baj esetén nagyon hasznos, de ha valaki naponta több órát képes pofázni a semmiről az már beteges. Főleg ha azért teszi mert éppen Happy Hour van...
  • Zsoldos
    #14
    60-70-esnek tunik a srac a kep alapjan
  • Mice
    #13
    azért az is igaz, hogy aki az alkoholtól vezet jobban abban nem csak 0.08 van és legfőképp semmit nem lehet tudni, hogy az 40 fő milyen életkorú/mennyire szabadon kezeli a mobilokat/és legfőképp mennyi vezetési tapasztalattal rendelkeznek...

    így meg olyan mint minden statisztika...
  • endale
    #12
    Ha magam elé kell képzelni valamit miközben nagy forgalomban vezetek, bizony meg tud lepni egy hirtelen előtem lefékező, elém bevágó kocsi, vagy a járdáról leugró gyalogos. Balesetem nem volt, de tudom, hogy ilyenkor pár tizeddel simán lassabban reagálok.
  • endale
    #11
    Nem hülyeség amit írnak. Bár a részeg vezetéssel nem tudom összehasonlítani a telefonálást (soha nem vezetek ha ittam), de azt tudom, hogy nagyon el tudja vonni a figyelmet. A sima cseverészés nem probléma. Akkor van baj mikor a városban vezetve csörög a telefon, és a főnök, vagy egy ügyfél kérdez valami olyat, amin gondolkodnom kell. A legrosszabb kérdések a "hol találom...", "hová tetted...", "hogyan csináljam..." kezdetűek.
  • G0blin
    #10
    Mi lesz a következő, kimutatják hogy zenét se lehet majd a kocsiban hallgatni?
  • Hegyikecske
    #9
    ja, fogja fél kézzel a kormányt, mer a másikkal telefonál, és egy intenzívebb fékezés után a leesett telefont kezdi el keresni menet közben...:D Ez tipikusan ien női dolog, én pl soimán el tudnám képzelni azok után h olyan is van aki vezetés közbe kanalazza a joghurtját, ha kanyarodna a kocsi akkor gyorsan visszarántja és eszik tovább, ilyet már láttam, durva...
  • Hegyikecske
    #8
    lool, pont erre gondoltam én is: "Persze joggal merülhet fel ezek után a kérdés, hogy vajon a vezető és az utasok közti párbeszéd esetleges negatív befolyásait vajon mikor kezdik majd el vizsgálni a kutatók. " Mármint ha headset nélkül telefonálni télleg durva vezetés közben, de ha headsettel, vagy kihangosítva tesszük, akkor olyan mintha a mellettünk ülőhöz beszélnénk, azt meg már jó h nem tiltják meg...
  • Shadow_THH
    #7
    XX-ik sz: asszony kuss legyen lemegyek a kocsmába és majd hajnalban jövök meg
    XXI-ik sz: párá pápá pááá pápápááá tud ennél jobbat
  • Béla bácsi
    #6
    Szükség van bontott alkatrészre is.
  • assdf
    #5
    elirtam:nekem
  • assdf
    #4
    Tulajdonképpen a kihangosító sem ideális, mert akkor is elvonod a figyelmed, meg igyekszel a mikrofonba beszélni, szakadozik a vonal, a másik nem érti mit mondasz, ideges leszel... Mondjuk egy közeli női rokonomat már rengetegszer óvtam meg apróbb koccanásoktól, mert telefonált vezetés közben, és nem kellet közbeorditanom hogy fééék, mert valahogy nem reagálta le hogy az előttünk levő kocsi megállt...
  • BiroAndras
    #3
    Az alkoholhoz képest azért nagy különbség, hogy ha gubanc van a telefont el lehet dobni, a már megivott alkoholt meg nem igazán.
  • akyyy
    #2
    kihangosító, oszt cső.. mellesleg iylen szimulátor semmit se ér, most tettem fel én is valami hasonló programot, és minden egyes kocsiba belementem:D:D érdekes.. pedig nemis telefonáltam meg semmi:)
  • HappyBoy
    #1
    nálam 0%+ kockázat. :D