2192

  • Darthmushroom
    #1137
    defoe sérült, van der vaart meg eltiltva volt, pavjut nem tudom
  • vili 27
    #1136
    Dühöngtem a meccs első tíz percében. Az első gólnál kicsit hibáztatom mind a hátvédet, és a kapust is. Könnyű mondani de szerintem fogható lett volna.
    A piros lapról meg aztán nem is beszélve. Hát a tizenegyest is sokallom, de hogy piros lapot azért. Álljon már meg a menet!!
    Az edzőhöz is volna 1-2 szavam. Egy csatárral ne akarjon senki háborút nyerni. Redknapp azt hitte kihúzza így egy döntetlenre? Nevetséges. Hol volt Defoe, Pavlyuchenko, vagy van der Vaart ? Assou Ekotto mostanság elég bizonytalan.

    Hogy azért jót is mondjak a második félidőben látottakra büszke vagyok, főleg Bale-re és a többiekre is, és Cudicini is nagyszerűen fogott.

    Két hét múlva remélem visszavágunk.

    Go SPURS Go !!!
  • Darthmushroom
    #1135
    hát nem azért de mostanában már nem bal bekk hanem balszélső, és mögötte Ekotto a balhátvéd. asszem tavasz óta játszik fentebb Bale
  • IXEMGabeo
    #1134
    úristen mesterhármast lőtt a balhátvéd...nem semmi
  • IXEMGabeo
    #1133
    4-1

    nagyon jó focista ez a Bale, sokat fejlődött már az egyik legjobb balszélső/hátvéd
  • lippet
    #1132
    4-0 már most :S
  • miilann04
    #1131
    hd stream on veetle
  • miilann04
    #1130
    20:45 Inter - Tottenham

    este meccs az inter ellen. nem lesz könnyű idegenben, ráadásul etoo túl jó formában van. remélem jó meccs lesz, cél a pontszerzés.
  • LasDen #1129
    az első gólnál a védelem egy rakás hulladék volt...Camara üresen volt mintha csak a parton sétálgatna...:D
    Huddlestone gól meg tényleg érdekes...nehéz döntés az biztos...én kicsit a nem gól felé hajlok...
    az inter ellen meg lehet esély...ez az inter nem a tavalyi...attól egy sima vereséget belehetett volna húzni...ezeket viszont meglehet fogni...
  • miilann04
    #1128
    öf. (HD)



    hát, lesgyanus góllal nyertünk, azert szerencse hogy ezt megadták, lényeg a W, remélem inter ellen ez jó alapozó meccs volt.
  • LasDen #1127
    2-1-es győzelem...term megin nem láttam....a szombat 4 órás meccsek nem kedveznek nekem...akkor sose vagyok itthon....na majd egysze..:D
    Pavlyu meg gólt lőtt...jejeje..:D
  • miilann04
    #1126
    10 perc mulva meccs, fulham ellen idegenben. fulham eddig 7 meccsből 6 döntetlent játszott :D azért jó lenne megverni őket.
    szerdan inter ellen bl meccs idegenben, ha ott leikszelnénk, ma akár ki is kaphatunk felőlem :D
  • vili 27
    #1125
    fantastico :) csak így tovább !!!

    2hét múlva remélem az inter ellen hozzuk a 3pontot. verhető az inter.
  • LasDen #1124
    fasza...sajna mostanában nem igazán tudom megnézni a meccseket....:(
  • miilann04
    #1123
    van der vaart duplájával behúztuk a meccset, 0-1ről fordítva 2-1 lett a végeredmény. crouché volt mindkét assziszt. vdv nagyszerű igazolás volt, aprópénzért. korai ilyet kijelenteni, majd hosszútávon derül ki valójában hogy mi az igazság, de talán miénk volt a legjobb igazolás a nyári átigazolási időszakban.
  • banok
    #1122
    Tottenham-Aston Villa streamek
  • LasDen #1121
    döntetlent tippelek....bár talán a bl formát most áttudják menetemni....
  • miilann04
    #1120
    16:00 Tottenham - Aston Villa

    ha most nem is mutatkozik, de az aston villa sztem hasonló erőt képvisel mint mi, bár egy fokkal jobban kezdték a szezont, májusra remélem ez megfordul majd. ma egy győzelemmel meg is előzhetnénk őket. hazai pálya, itt az idő hogy a csapat javítsa az elmult pár meccses 'botladozásait'. korábban vagy 10pontot vártam volna a wigan-wolves-wb-wh meccsekből, hát 4 lett..
    de legalabb a blben eddig nagyon jól szerepel a csapat.

    ledley king játéka kérdéses, a twente ellen egyébként végigbírta a 90 percet
    sérültek: defoe, dawson, woodgate, o'hara.
    technikai döntés miatt kimaradt: gallas, kaboul.
  • LasDen #1119
    karatés Crouch, keresztrefeszített Pavlyuchenko és őrült Vdv...:D
    jó meccs lehetett :D
  • miilann04
    #1118
    kaptunk pár tizit :D kettőt pavlyuchenko gólra is váltott, a meccs vége előtt 5 perccel meg bale villant egyet, így 4-1 lett a vége. fontos, bár sztem kötelező 3 pont volt.









  • miilann04
    #1117
    szabadrúgás utáni kavarodásból a twente jött ki jól, 2-1

    vdv piros.
  • miilann04
    #1116
    balere kaptunk tizit, pavlyuchenko értékesítette, 2-0
  • miilann04
    #1115
    vdv gól crouch gólpasszából, 1-0
  • miilann04
    #1114
    de nem ma.
  • LasDen #1113
    östö hözöin ö Twöntö öllön jötszönk....nyerni kell...:D
  • miilann04
    #1112
    sajnos megint nem tudtam nézni a meccset, volt közünk?
  • vili 27
    #1111
    Hát mit mondjak ?

    Sajnos a Spurs fiúk imádnak buktatni a 16oson belül.

    1éve kb. a sunderland ellen idegenben 3 tizenegyest csináltak. Gomes 3ból 2 fogott :) de kikaptunk. Bent lőtte mindet,és a piszok, volt Tottenham-es örült a gólnak, azóta utálom.

    szóval most már a bl és a bajnokira összpontosítás !!!!!!!!!!!!!!!
  • Tyler1
    #1110
    Spurs megnyerte az ellenfélnek. de ez csak liga kupa, majd bajnokságban aláznak megint :)
  • vmvr
    #1109
  • LasDen #1108
    ögy...mögérött a möggy...:D
  • miilann04
    #1107
    az arsenal kicsit komolyabban veszi ezt a meccset, már a kezdőkből kiindulva is. félidő 0-1. hajrá hajrá.
  • LasDen #1106
    megkapják mint tavaly :D
  • miilann04
    #1105
    ha valaki elfelejtette volna, ma este spurs-arsenal, wenger nélkül, eltiltás miatt nem ülhet le az ágyúsok kispadjára. egyébként szerintem ez a legjobb alkalom arra hogy elkapjuk őket, nincs edző a kispadon, a sunderland ellen a 95.percben nyelték be az egyenlítő gólt, így buktak 2 pontot, mi 0-1ről tudtunk fordítani 3-1re, sztem meglehet ma a győzelem. persze kérdés h milyen kezdők futnak majd ki a pályára.
  • Fabio Capello
    #1104
    Elhunyt Bobby Smith

    RIP :(
  • LasDen #1103
    nem voltam itthon....de akkor örülök hogy győtttünk :D ha sikeresen működik a rotálás, akkor én nem látok benne problémát...:D
  • miilann04
    #1102
    na nem ír senki? levertük a wolvest 3-1re, nagyon megérdemelt győzelem volt, kicsit olyan érzésem volt mint a real-ajaxon, 25kapuralövése volt a spursnek, de csak az utolsó percekben jött össze a gólszerzés. baromi beteg vagyok meg minden szal a második félidő elejét kicsit át is aludtam, de amit láttam a meccsből végig domináltunk, a wolves egyetlen kapu találó lövéséből gólt szerzett, ráadásul szerencsétlen módon pont a szünet előtti utolsó percben, így 1 vagy 2 gólos hazai vezetés helyett 1 gólos vendég vezetéssel kellett levonulnunk, örülök hogy tényleg ilyen könnyedén tudtunk fordítani.

    amugy kissé túlzásnak tartom már ezt az erős rotálást, 8 meccsünk volt eddig és nem volt olyan h két ugyanolyan kezdővel álltunk volna fel. persze annak örülök ha mély a pad és minőségi cserék vannak, de szerintem először meg kéne találni egy jó kezdő felállást és annak a 11nek legalabb egy 3-4 meccset kezdenie sorozatban, nagyon sokat számítana ha lenne egy jól összeszokott alapja a csapatnak. persze sérülések/eltiltások ebbe beleszólhatnak.
  • hedonist
    #1101
    ajjaj, ma bejönnek a tippjeim:S Marintól bizony félni kell.
  • LasDen #1100
    jól állunk...
  • hedonist
    #1099
    namondomén:D első Pasanen öngól, de Crouch belőtte volna, ha nem teszi a wrder védője, Bale gólpassz, második VdV óriási beadása Crouch égi fejes.
  • WuFraZselic
    #1098
    már 2